Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zadaj pytanie twórcom Afterfall: InSanity!

49 postów w tym temacie

Czy w grze znajduje się(lub się znajdzie) jakiś wskaźnik moralności?
Czy będą wybory moralne i czy będą miały one swoje konsekwencje?
Czy można obrać styl w jakim gramy (stealth, action, persuade) czy też styl gry narzuci nam sytuacja w jakiej obecnie się w grze znajdziemy (czyli gra nam narzuci w danym momencie)?
I czy nasz styl gry może jakoś wpłynąć na dalszy rozwój fabuły(np. jeśli działamy cicho to spotkamy osobę X zamiast Y, a jeśli działamy jak John Rambo to spotkamy osobę Y)?
Czy będzie możliwość możliwość zmiany twarzy? I jeśli będzie - jak zaawansowana edycja twarzy będzie możliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 17:58, mronoth napisał:

1. kiedy zamierzacie oglosic bankructwo?
2. ile $ wtopiliscie w produkcje tej gry?


Ossstro xD


To ja nieco łagodniej ;D

1. Czy przesiadkę na UDK uważacie za dobre posunięcie? Nie chodzi mi o techniczne aspekty, bo pod tym względem uważam to za dobrą decyzję, ale bardziej skłaniam się ku aspektom biznesowym i tymi związanymi z samym zarządzaniem projektem.

2. Dlaczego tak niewiele konkretów wiadomo o grze? I dlaczego tak niewiele materiałów prasowych do tej pory pokazano? Gdzie screenshoty i jakieś gameplaye? Już najwyższy czas, jeśli sami wierzycie w jesienną premierę. Pytam w związku z obawami, co do samej gry, gdyż tegoroczny trailer z E3 uważam za kompromitację (ubiegłoroczny był o klasę lepszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zapamiętałem ale action RPG to ma być "Afterfall" a "Afterfall: InSanity" to gra akcji osadzonya w realiach uniwersum Afterfall? W związku z tym moje pytania:

1. Do jakiej gry najbardziej podobny będzie "Insanity"?:
a). Half-Life 2
b). Doom 3
c). Dead Space
d.) Quake 4
f). Metro 2033

2. Jakie inne gry osadzone w uniwersum Afterfall są w planach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Widać bardzo dużo podobieństw między serią Dead Space a Afterfall''em , czy była to wasza główna inspiracja tworząc tą grę ?
2) Czytałem wstęp do wydarzeń w Afterfall : Insanity , co wami kierowało tworząc nie ukrywajmy dość unikalny przebieg wydarzeń w historii w czasie i po WWII ??
3) Kto wpadł na pomysł zbroii przypominającej dawne zbroje naszej husarii ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy staracie się dorównać Duke Nukem Forever jeśli chodzi o długość tworzenia gry? :>
A serio jakie macie plany po wydaniu gry, co chcecie osiągnąć w ciągu najbliższych 5 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tej gry miał być początkowo rpg, więc co z niego zostało, czy jest ekwipunek (taki jak np. w wiedźminie), rozmowy (czy główny bohater będzie niemową), wybory, i na ile będzie czuć polskość w tej grze? I ile jest rodzajów wrogów i jak różni się walka z poszczególnymi i czy fearlock da rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1,WITAM CZY JEST DALEJ W PRODUKCJI GRA AFTERFALL RPG PIERWSZY ZAPOWIEDZIANY AFTERFALL PODOBNO PRACE NAD GRĄ ZOSTAŁY ANULOWANE


2,ILE ZAJMIE PRZEJŚCIE GODZIN GRY AFTERFALL INSANITY
3,CZY BEDĄ MISJE DODATKOWE PRÓCZ GŁÓWNEGO WĄTKU
4,JAKIE WYMAGANIA SPRZĘTOWE BEDZIE MIAŁA GRA NAJNISZE
5,ILE BEDZIE ZAKONCZEŃ W GRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moralność? Swoboda? Otwarty swiat? Come on zadawajcie pytania z sensem, ruszcie mózgownicą i nie ośmieszajcie się takimi pseudopytaniami...

Czy grze bliżej do Silent Hill czy Dead Space? Czy będą jakieś podobne do husari narodowe akcenty? No i ogólnie jakie nadzieje pokładacie? Bliżej Wam do polityki CI, CD Projekt czy może PCF? Jak z przyszłością marki? Sequele, spinoff''y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznę małym wstępem nawiązując do gry, która prezentowana była na tegorocznych E3, a padło tam pewne pytanie powiązane z moim. Chodzi o Far Cry 3 i (nie)sławne:
"Did I ever tell you the definition of insanity?"

I tu zaczyna się pytanie właściwe. Czym, według ekipy pracującej nad Afretfall, jest szaleństwo? Jak stworzyliście to wiarygodne "insanity", które zamierzacie pokazać w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedno pytanko:

Chwaliliście się że dla serii Afterfall stworzyliście bogaty i rozbudowany świat ze szczegółową historią itp. itd. czy myśleliście nad stworzeniem samemu lub we współpracy z inną firmą żeby stworzyć papierowy system RPG osadzony w świecie Afterfalla? Przez "inną firmę" mam na myśli jedno z polskich wydawnictw RPGowych. Nie chodzi mi oczywiście o szczegóły a samą możliwość powstania Afterfall PnP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja gry bedzie toczyć w jakimś znanym nam miejscu? Pamietam pierwsze szkice gry z Pałacem Kultury, jestem ciekaw czy bedzie nam danem ujrzeć zdewastowaną Warszawe : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Czy w grze zaimplementowany jest system rozczłonkowywania przeciwników, tak jak to miało miejsce chociażby w Dead Space?
2. Czy macie zamiar zrobić jakieś pozytywne kroki ws. waszej spółki notowanej na New Connect. Chodzi mi o to czy planujecie w jakiś sposób zatrzymać ciągły spadek cen akcji (skup akcji własnych), a co za tym idzie zwiększyć zainteresowanie przyszłych inwestorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też pozwolę sobie na jedno pytanie, z tego co czytałem na temat tej gry akcja będzie się działa gdzieś w zrujnowanym śląsku.

Czy to prawda? i jeśli tak czy będziemy odwiedzali zrujnowane prawdziwe miasta? jakieś charakterystyczne budowle? (np spodek w Katowicach) (śmiech)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zrezygnowaliście z pierworodnej koncepcji gry, która miała być tym czym miał być Fallout3. Bo póki co to teraz wszystko wygląda jak jakiś Dead Space i mam obawy, że znów wszystko pójdzie z myślą o konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 17:58, mronoth napisał:

1. kiedy zamierzacie oglosic bankructwo?
2. ile $ wtopiliscie w produkcje tej gry?


Lol, just LoL :P

Jak bardzo gra będzie liniowa? Czy to będzie coś jak CoD, że biegniemy cały czas przed siebie, czy może coś bardziej jak BioShock, gdzie możemy trochę przy okazji pozwiedzać i poodkrywać sekretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować