Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Robaki wracają w trzeci wymiar. Worms Ultimate Mayhem oficjalnie zapowiedziane

36 postów w tym temacie

A ja tam się cieszę :) lubiłem skakać zawsze między zwykłymi i 3d bo każde miało swoje plusy :). W końcu będę miał na Xboxie też wersję 3d :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg i po co to 3D? Kolejny badziew, odgrzewany kotlet. Dobijanie gwoździ do trumny. Worms Reloaded to było coś, a te 3D klocki to niech sobie wsadzą. Wszyscy wiedzą gdzie. Gry schodzą na psy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem oldschoolowy i hipsterski, bo to jest cool! Nie dla mnie żadna nowość! Tylko 2d! Chociaż jeszcze gry na oczy nie widziałem, to już piszę, że jest słaba! Ogólnie to wszystkie nowe gry są słabe, gram tylko w starocie! Joł! Czemu nie robią już gier na amige? To było coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam, jak można najpierw popełnić błąd, który kończy się finansową klapą, następnie go kilka razy powtórzyć, raz wrócić do starego schematu i nachapać się kasy, żeby potem znowu popełnić ten sam błąd...

@TheZbyszeK - grałeś w poprzednie trójwymiarowe Wormsy? Nie? To czego się odzywasz? Tak? To czego bzdury gadasz? Każde trójwymiarowe Wormsy były niegrywalną porażką jak dla mnie, a w każde próbowałem grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 18:22, Mercuror napisał:


Eee tam bez przesady, pierwsze 3D były znośne. Nie urywały tyłka ale można było dosyć szybko do 3D się przyzwyczaić. To następne cześci były skokiem na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na screena to nie widać jakichś większych zmian w stosunku do części 3D... No i właśnie po co wracać do formuły, która okazała się klapą. Najlepiej by było postawić na grafikę 3D, ale widok i gameplay byłby taki jak w 2D. Wormsy z innym gameplayem i widokiem to nie Wormsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś do tej pory Wormsy w 3D mnie odrzucały. Nie mogę się przekonać ani do stylistyki, ani do sterowania. Dlaczego nie mogą zrobić podrasowanego 2D / pseudo 3D, jak np. w Trine ? Źle by było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że podobały mi się Robaki w 3D, ale jakoś seria została przeze mnie zapomniana. Pierwsze słyszę, że będą jakieś nowe Wormsy. Z chęcią zagram jeśli tylko wejdą na xbl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Worsmy 3D dało się grać, ale przy 2D po prostu wymiękały :P Musieli mieć poważny powód, żeby wskrzeszać serię 3D, zamiast 2D, albo Michael Pachter im podpowiedział, że to będzie sukces :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh wyszły całkiem niedawno nowe Wormsy, które powracały do korzeni. Worms: Reloaded bodaj. Wyglądały jak nasze wysłużone robale 2D, tylko z poprawioną grafiką i co ???!!!. Znów powrót to tego śmiesznego 3D.. Mają jednak coś na bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W stare wormsy grałem od dziecka :D Ale nowe w 3D też mi się podobały. Po co się tak oburzać? Też wolę wersję 2D, ale 3D też ma swój klimat :D zwłaszcza Worms Forts było ciekawe, i bardzo chciałbym zobaczyć nową, bardziej rozbudowaną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli screen pochodzi z tej nowej gry, to trochę dziwne, bo w Worms 4 (Totalna Rozwałka) była identyczna grafika (i podobne mapki).

A tak na marginesie: Wersja w trzech wymiarach nie jest taka zła, żeby pisać o niej "skok na kasę". Osobiście wolę WA, czy WWP, ale każde Wormsy (poza tymi na handheldy) były bardzo grywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować