Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

W moim mescie dziala pewna firma, ktora zajmuje sie zakladaniem internetow radiowych, jastem szczesliwym posiadaczem takiego lacza i za 59 zl brutto mam 2 mb\s bez limitow. polecam wszystkim taki typ łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 19:40, flaperr napisał:

W moim mescie dziala pewna firma, ktora zajmuje sie zakladaniem internetow radiowych, jastem
szczesliwym posiadaczem takiego lacza i za 59 zl brutto mam 2 mb\s bez limitow. polecam wszystkim
taki typ łącza.


a na jaki okres czasu podpisałes umowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 17:15, Seqiu napisał:

> a jaka masz neo??
256


To powinienes miec ping przewaznie max 80! A czy jak grasz w cos to idzie Ci cos w tle np jakis program ktory sciaga pliki kazaa,bearshare itd... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 17:51, Milteen napisał:

> > a jaka masz neo??
> 256

To powinienes miec ping przewaznie max 80! A czy jak grasz w cos to idzie Ci cos w tle np jakis
program ktory sciaga pliki kazaa,bearshare itd... ??

Wszystko wyłączone mam, a pingi przez 2 miechy miałem 30-40 podobnie mój kumpel który też ma tą neostrade, jednak jemu wszystko łądnie chodzi. Wczoraj wieczorem jakoś się naprawiło i niemiałem lagów jednak teraz znowu się zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie masz internetu drogą radiową. Mój szwagier kiedy potrzebuje ściągnąć coś powyżej 100 MB to przychodzi albo przysyła mi link bo może się nie doczekać końca ściągania. Jedyny problem który miałem z neostradą to sterowniki do modemu (thomson ST330) potrzebowały ściągnięcia poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZy tylko mi się wydaje czy neostrada od wigilyji zapomniała o limitach :) Bo kiedy przekroczyłęm u siebie (podrasowana 256kb/s) 5GB na początku miesiąca to miałem transfer 4KB/s a w tą noc kiedy to zwierzęta zaczynają mówić transfer skoczył mi do normalnych 32KB/s :D Mi się bardzo podoba taka postawa ze strony TePka btw... dalej mam taki transfer więc jest jeszcze więcej powodów do radości. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 01:19, s2nto napisał:

CZy tylko mi się wydaje czy neostrada od wigilyji zapomniała o limitach :) Bo kiedy przekroczyłęm
u siebie (podrasowana 256kb/s) 5GB na początku miesiąca to miałem transfer 4KB/s a w tą noc
kiedy to zwierzęta zaczynają mówić transfer skoczył mi do normalnych 32KB/s :D Mi się bardzo
podoba taka postawa ze strony TePka btw... dalej mam taki transfer więc jest jeszcze więcej
powodów do radości. ;D


ja własnie chyba też przekroczyłem transfero 15 Gb i dalej wszystko chodzi spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ostatni miesiąc dobrodziejstwa krysi czubówny prawie przekroczyłem u siebie limit,ale w Aster jest jak w bajce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 01:19, s2nto napisał:

CZy tylko mi się wydaje czy neostrada od wigilyji zapomniała o limitach :) Bo kiedy przekroczyłęm
u siebie (podrasowana 256kb/s) 5GB na początku miesiąca to miałem transfer 4KB/s a w tą noc
kiedy to zwierzęta zaczynają mówić transfer skoczył mi do normalnych 32KB/s :D


u mnie w wigilię ilość ściągnietych danych spadła o 5GB i przez kilka dni wogóle nie naliczało ściągniętych danych dopiero wczoraj mi zaczęło spowrotem naliczać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 08:41, cinus` napisał:

> CZy tylko mi się wydaje czy neostrada od wigilyji zapomniała o limitach :) Bo kiedy przekroczyłęm

> u siebie (podrasowana 256kb/s) 5GB na początku miesiąca to miałem transfer 4KB/s a w tą
noc
> kiedy to zwierzęta zaczynają mówić transfer skoczył mi do normalnych 32KB/s :D

u mnie w wigilię ilość ściągnietych danych spadła o 5GB i przez kilka dni wogóle nie naliczało
ściągniętych danych dopiero wczoraj mi zaczęło spowrotem naliczać :D


A więc jednak nawet Francuski gigant poczuł magie tych świąt i na święta zrobił nam małą niespodzianke. Btw... gdzie teraz przenieśli informacje o pobranych danych wcześniej mogłem je znaleźć z lewej strony www.neostrada.pl a teraz ich nie ma :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 10:21, s2nto napisał:

Btw... gdzie teraz przenieśli informacje o pobranych danych wcześniej mogłem je znaleźć z lewej
strony www.neostrada.pl a teraz ich nie ma :|


ja mam tam gdzie miałem, na stronie neostrady w panelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 10:57, Widek napisał:

lol od 6 dni tego panelu tam nie ma o to jak neo dba o klientów:/


ja panel mam cały czas, zniknął mi tylko licznik na stronie głównej, ale to już z miesiąc temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiś programik do sprawdzenia szybkości łącza? Oprócz Autoconnect. Taki żeby nie trzeba było go specjalnie konfigurować w przypadku posiadania routera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować