Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2005 o 21:48, Widek napisał:

> sorry jednak widać tylko mam pytanko...da sie zrobić tak zeby przy właczeniu kompa net sam sie odpalał bez autoconnect?

> bo nie chce robić skrótu na pulpicie albo wchodzić w połaczenia i tam dać na "połącz" ;]

chyba sie nie da ale nie
jestem pewien, a co ci przeszkadza autoconnect?;]

nie przeszkadza ale wart wiedziec czy taka opcja jest normalnie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 21:58, Solstheim napisał:

Wiecie co znaczy skrut TPSA (prosze moderatora żeby tego niezauważył) Teraz Podwyrzszymy Skur*****om Abonamęt


O kórte witać sze miałeź 5 z ortograwi w żkole;) Chyba sie pisze Teraz Podwyższamy Skur.... Abonament:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 22:41, Widek napisał:

> Wiecie co znaczy skrut TPSA (prosze moderatora żeby tego niezauważył) Teraz Podwyrzszymy Skur*****om Abonamęt

O kórte
witać sze miałeź 5 z ortograwi w żkole;) Chyba sie pisze Teraz Podwyższamy Skur.... Abonament:)


ok przyznaje rację ale ja z każdego dyktanda mam 2 więc wiesz jak pisze szybko to z błędami a jak wolno to mi się niechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś Neo przegięło;) Fajny rym , a ogólnie siedziałem sobie w neciku i nagle bach nic nie działa gg padło, stronki nie działały okej mowie restartuje kompa, potem autoconnect chce sie połączyc czekam czekam i nic, patrz jest jakis błąd 721 potem pisze ze neo nie moze zydentyfikowac przyczyny nie łączenia się:/ poryty właczylem Antywira moze cos znajdzie , znalazł 10 wirów downloadów co i tak dalej nie pomogło, poczekałem 10 - 20 minut i w koncu mi się udało ale pierwszy raz mi sie taka sytuacja zdarzyła:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie od rana coś dziś neo nawala. Jak jest połączenie to na pół minuty - minutę góra. Ku**a nawet teraz się przerwało i posta dodam jak tylko znów się pojawi. Dzisiaj to przegięli zupełnie. Wolna niedziela a oni takie numery odpi.. odwalają. Aż się chce wziąc gnata, iśc do telepunktu i rozwalić im tą głupią firmę. TP - bliżej.. taaa.. ciekawe czego.

P.S. Sorki za taki znerwicowany post, ale jestem wkurzony od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 10:36, Widek napisał:

Stary , nie ma co przepraszac to ta cholerna TP powinna!! Bluzgaj ile masz sił, bo mi już ręce opadły:)

Ja jeszcze nie mam takich problemów ale moze niedługo sie zaczną...oby nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie cała niedzielę. Wracam niedawno, patrzę a tu netu jak nie było tak nie ma. Ale mówię sobie wypije piwko, odprężę się po robocie i zobaczymy. Daje Wam 15 minut. Mieli szczęście, jak widać net już jest, choć chwilowe disconnekty się zdarzają, ale chociaż widać że się zajęli problemem. Do jutra mam nadzieje już będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 21:06, HumanGhost napisał:

Nie było mnie cała niedzielę. Wracam niedawno, patrzę a tu netu jak nie było tak nie ma. Ale mówię sobie wypije piwko, odprężę
się po robocie i zobaczymy. Daje Wam 15 minut. Mieli szczęście, jak widać net już jest, choć chwilowe disconnekty się zdarzają,
ale chociaż widać że się zajęli problemem. Do jutra mam nadzieje już będzie dobrze.


Wiecie co mnie wpienia że płacisz 85 zł za bubel!!! Co to kurde ma byc, a gdybym ja im placił raz 70zł raz 55 , bo przeciez jaka to umowa ?;/ Oni moga mi stwarzac problemy a ja im nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W umowie jest ciekawa klauzula. Możesz dochodzić swoich roszczeń i występować z problemami jeśli przerwa w dostępie do netu wynosi powyżej 24 godzin. Ehhh, coż zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 21:09, HumanGhost napisał:

W umowie jest ciekawa klauzula. Możesz dochodzić swoich roszczeń i występować z problemami jeśli przerwa w dostępie do netu
wynosi powyżej 24 godzin. Ehhh, coż zrobić.


o lol:) Wiesz ile z tym byloby problemów , straconego czasu itp. i przy tym i tak nic nie osiągniesz... Jak nie mam neta przez 24h to oddają mi kase za miesiąc proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 21:09, HumanGhost napisał:

W umowie jest ciekawa klauzula. Możesz dochodzić swoich roszczeń i występować z problemami jeśli przerwa w dostępie do netu
wynosi powyżej 24 godzin. Ehhh, coż zrobić.

taa no gdzies tez tak przeczytałem...ale czemu do 24godzin??przeciez rozłancza sie na pół godziny ale to wkurza że mała bania...powinno byc do 10 minut;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz neta przez 24 godziny to nie oddają ci kasy za miesiąc tylko w przeliczeniu za czas przez który się nie miało dostępu do sieci. Chwilowe rozłączenia to pryszcz. Można im zgłosić, oni powiedzą, że się zajmą a i tak będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 21:37, HumanGhost napisał:

Jeśli nie masz neta przez 24 godziny to nie oddają ci kasy za miesiąc tylko w przeliczeniu za czas przez który się nie miało
dostępu do sieci. Chwilowe rozłączenia to pryszcz. Można im zgłosić, oni powiedzą, że się zajmą a i tak będzie tak samo.


Wiem ale o to mi chodzi ze za taki eksces powinni zaplacic kare za miesiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 22:41, Saltictus napisał:

Co do mojego pytania na tematr podziału neo między dwa kompy......
Jest jeszcze inne rozwiązanie .


No twoje rozwiazanie nie jest zbyt dobre.. Powiem wiecej.. nie zadziala ;)
Modem TPSA ma polaczenie USB a nie RJ45 wiec nie podlaczsz do Switcha. Pozatym to rozdzielenia sygnalu internetowego trzeba Routera a nie Switcha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 22:05, Volvox napisał:

> Co do mojego pytania na tematr podziału neo między dwa kompy......
> Jest jeszcze inne rozwiązanie .

No twoje rozwiazanie
nie jest zbyt dobre.. Powiem wiecej.. nie zadziala ;)
Modem TPSA ma polaczenie USB a nie RJ45 wiec nie podlaczsz do Switcha.
Pozatym to rozdzielenia sygnalu internetowego trzeba Routera a nie Switcha :)



Tja....masz pecha
Działa i to jak najbardziej doskonale......wystarczy poczytać dokumentacje tego co dostajemy z tepsy i się okazuje że się da. Podzieliłem to ostatecznie między trzy komputery swój brata i rodziców i wiesz działa a wszyscy równolegle z neta kożystają......a to oznacza.....no właśnie że się da.....z TP.SY gość był zaaprobował to ................ czyli można....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2005 o 22:05, Volvox napisał:

Modem TPSA ma polaczenie USB a nie RJ45 wiec nie podlaczsz do Switcha.
Pozatym to rozdzielenia sygnalu internetowego trzeba Routera a nie Switcha :)


Niestety mam wyjścia na RJ-45 a nie USB więc mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 10:28, Saltictus napisał:

Tja....masz pecha
Niestety mam wyjścia na RJ-45 a nie USB więc mogę....


No to dawaj w opisie ze chodzi o modem/router , a nie o standardowy Sagem czy Thompson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 11:03, Volvox napisał:

No to dawaj w opisie ze chodzi o modem/router
, a nie o standardowy Sagem czy Thompson.


Wlasnie, czyli koszty sa podwojne, bo musisz miec i modem/router i switch. 2 pudelka zamiast jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować