Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2006 o 01:52, Yarr napisał:

Miałem Aster tak jak Ty 128 za 148zł. Teraz mam 1Mb [w nocy 2] za 100zł. Opłacało się poczekać.

Ale trzeba przyznać ,że aster za drogi jest w cenie samego internetu w tpsa mam internet 512 i darmowe wieczory i weekendy z których dużo kożystam :) Po drugie aster mnie rozdraźnił bo Ciągle wysyłali mi listy , że nie dostali zapłaty a ja płaciłem za neta i musiałem jeździć do banku po kwitek ,że zapłacone a potem do atera , że był taki i taki przelew i tak co 2 miesiące no taki mieć bałagan wstyd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym miałeś problem. Opłaty załatwiam przez internet, nie ma z tym najmniejszych problemów. Płacę niecałe 182zł za telefon [30minut w abonamencie na lokalne], kablówkę i internet. Nie mam żadnych problemów z Aster.
Dzisiaj w pracy za to [wczoraj zresztą też] rozłączało mi Neostradę i musiałem restartować komputer. To się zdarza conajmnie trzy razy w miesiącu. Wybacz, ale uważam usługi TP S.A. za totalny szajs. A bajzel to mają w TP a nie w Aster. Zawsze jak miałem wątpliwości, to po prostu dzwoniłem i dostawałem wszystkie informacje i wszystko było jasne. Z TP woziłem się przez ponad pół roku, bo tam nikt nic nie wie.
A co do Twoich problemów z płatnościami, to nie sądzę, żeby to była wina Aster. Raczej bank zawalił [jeśli to PKO albo Śląski, to bym się nie zdziwił ;P].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 22:44, Widek napisał:

Sciagalem 2 pliki i 2 z predkoscią około 53kb/s a mam 512 Neo jak to mozliwe? (nie znam sie;p)


na neo 512 masz prędkość maksymalną 512kb/s (64KB/s) a Ty ściągałeś plik z prędkością 53kb/s więc nie widzę tu nic dziwnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 14:13, Yarr napisał:

Dzisiaj w pracy za to [wczoraj zresztą też] rozłączało mi Neostradę i musiałem restartować
komputer. To się zdarza conajmnie trzy razy w miesiącu. Wybacz, ale uważam usługi TP S.A. za
totalny szajs.


Mm Neo od 1,5 roku i raz tylko przez dwa dni zdarzylo mi sie, ze cos nawalalo - mialem wyzsze pingi i nizsze transfery. Poza tym zlego slowa nie powiem. Neostrada to moim zdaniem bardzo dobra usluga.

Natomiast z Tepsa juz kilka razy mialem starcia na tle ich uslug telefonicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z innymi dostawcami netu nie miałem styczności, więc za bardzo nie mam porównania, ale ja na neo złego słowa nie dam powiedzieć. Internet z neo jest dostępny praktycznie wszędzie, łączenie się nie rwie. Praktycznie tylko raz miałem jakąś awarię, ale nie trwała dłużej niż 24 h (spowodowana bodajże czymś z pogodą). Internet chodzi mi w miarę szybko jak na moje potrzeby(256), nigdy nie wykorzystuję limitów, bo filmów, gier i muzy nie ściągam. Do buszowania po stonach, grania w Diablo na BN i do forum Neostarda całkowicie mi wystarcza i jestem z niej bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 23:01, Hegemon napisał:

Natomiast z Tepsa juz kilka razy mialem starcia na tle ich uslug telefonicznych.


To gratuluję, bo masz prawdziwe szczęście jeśli chodzi o Neo. Co do telefonów, to już dawno dałem sobie z tymi patałachami spokój... chociaż wiele mnie to nerwów kosztowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 23:09, Yarr napisał:

> Natomiast z Tepsa juz kilka razy mialem starcia na tle ich uslug telefonicznych.

To gratuluję, bo masz prawdziwe szczęście jeśli chodzi o Neo. Co do telefonów, to już dawno
dałem sobie z tymi patałachami spokój... chociaż wiele mnie to nerwów kosztowało...

Ja mam neo prawie 3 lata i też do tej pory nie miałem większych problemów. Wydaje mi się, że większość użytkowników jest zadowolonych z tej usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 07:48, ferbi napisał:

Ja mam neo prawie 3 lata i też do tej pory nie miałem większych problemów. Wydaje mi się, że
większość użytkowników jest zadowolonych z tej usługi.


Ja mam porównanie, dlatego twierdzę, że to badziewie. Ale jak ktoś nie ma problemów, to ok. Trzeba się cieszyć, że działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam LAN i jest ok, mieszkam na wiosce:P i co z tego mam 14 lat i co z tego>?:P no ale co do neta to zarabisty wsomie 500-600 kb/s za 60 zl ale np jak cos sie sciaga pwoeidzmy plik 3.5 gb(abolutnie nie gry ani nic w tym stylu!!) no to 2 noce w dzien wylanczam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 13:56, artur 666 napisał:

ja mam LAN i jest ok, mieszkam na wiosce:P i co z tego mam 14 lat i co z tego>?:P no ale
co do neta to zarabisty wsomie 500-600 kb/s za 60 zl ale np jak cos sie sciaga pwoeidzmy plik
3.5 gb(abolutnie nie gry ani nic w tym stylu!!) no to 2 noce w dzien wylanczam:)


hmm ciekaw jestem jaki to plik zajmuje 3.5 GB i nie jest ani filmem ani grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 14:20, Widek napisał:

hmm ciekaw jestem jaki to plik zajmuje 3.5 GB i nie jest ani filmem ani grą?

Np. obraz płyty DVD z dystrybucją Linuksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie cierpie neostrady. Wyłacza mi sie co 2-3godz, i nie wiem co kurna z tym zrobic ?! Dzwoniłem do nich moze ze 20razy i cały czas wszyscy mi doradzali to sam a najgorsze jest to ze jak juz gadasz z nimi to trzeba oczywiscie podac im adres, nr tel. i co sie stało. I on ci coś wytłumaczy. Póżniej sie rozłączysz z nim i jak coś dalej nie działa to znów trzeba do nich dzwonic. Ale jeszcze ani razu mi sie nie trafiło zebym gadał dwa razy z tym samym kolesiem. Tak więc znów trzeba mu wytłumaczyc co sie stało i podawac adres. Nie wiem jak wy ale mnie to BARDZO denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego twierdzę, że to szajs. Poza tym, najczęstsze podawane przez speców z TP rozwiązania problemu to: restart kompa i sprawdzenie konfiguracji modemu i sterowników [choć przez dwa dni wszystko działało, ale nagle nie działa - to znaczy, że sam modem wywala sobie sterowniki i zmienia konfigurację?], reinstalka modemu [najczęściej to pozwala na chwilowe załatanie dziury... tyle, że to oznacza, że ktoś tu kogoś wali w bambus i to za niezłą kasę!], przeskanowanie komputera programem antywirusowym [też ciekawostka przyrodnicza skoro to modem wypieprza to co do tego ma program antywirusowy]. Powiadam - Ci, którym ten wynalazek działa mają kupę szczęścia. Reszta np. mój pracodawca, muszą się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednym się zgodzę - ci ludzie w tej pomocy technicznej nie znają się na kompach. Kiedy miałem problem z szybkością łącza zadzwoniłem na pomoc i jakiś koleś mi raz powiedział żebym spróbował podłączyć ten ich modem firmowy. Ręce mi opadły jak to usłyszałem. To jakość łącza by się poprawiła gdybym zamiast drogiego solidnego modemu, który mam teraz podłączył to badziewie z tpsa? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta cała pomoc techniczna jest nastawiona na to, że problem jest ZAWSZE po stronie klienta. Za każdym razem trują o reinstalacji modemu, ale już znalazłem spsób, żeby nie słuchać tych pierdół. Od razu mówię, że reinstalowałem, restartowałem i sprawdzałem na różnych systemach. Przez ponad 2 tygodnie nie miałem neo, bo coś im się zawiesiło, ale sprawdzili to dopiero jak już przyszedł serwisant ze swoim komputerem i modemem. Zanim do tego doszło wymieniałem kable w mieszkaniu, pożyczałem notebooka od kolegi, żeby móc testować wszystkie gniazdka i nabiłem nie wiem ile kasy (bo jeszcze nie przyszedł rachunek) na zwykłym modemie szukając na różnych forach pomocy w rozwiązaniu tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 09:32, Treant napisał:

Zanim do tego doszło wymieniałem kable
w mieszkaniu, pożyczałem notebooka od kolegi, żeby móc testować wszystkie gniazdka i nabiłem
nie wiem ile kasy (bo jeszcze nie przyszedł rachunek) na zwykłym modemie szukając na różnych
forach pomocy w rozwiązaniu tego problemu.


Ale tak ogólnie to Neo jest git ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 09:50, Yarr napisał:

Ale tak ogólnie to Neo jest git ;P

Była. Drobniejsze awarie zdarzały się też wcześniej dwukrotnie. Czyli z niezawodności nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 17:53, Widek napisał:

Witam, mam od jakiegos czasu duze problemy z neo to znaczy wyrzuca mnie z neta co 2 -3 godziny
a to naprawde konkretnie wkurza jak sciagam klip 90% i nagle ciach, macie podobne problemy?

Aha i te limity cos strasznego;/

Ja nie mam żadnych problemów z Neo. Mam ją od 9 miesięcy i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować