Zaloguj się, aby obserwować  
Barklu

EURO 2012

801 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2008 o 22:10, pretorianie napisał:

A jeszcze wczoraj słyszałem, że jest straszna kicha.


No proszę. Nie dość, że podobnie jak Ty słyszałem inne rewelacje, to dzisiaj w dzienniku "Polska" sporządzono spory artykuł, jak to nasza rodzima organizacja Euro nieudolnie przebiega. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 22:10, pretorianie napisał:

No i proszę jak są z nas wszyscy zadowoleni.
http://sport.onet.pl/0,1260069,1733177,wiadomosc.html

A jeszcze wczoraj słyszałem, że jest straszna kicha.

Dla mnie to jakaś sciema :p Ten przedstawiciel UEFA był chyba tylko w Poznaniu. Ukraina jeszcze w tym roku planuje oddać dwa nowe stadiony które z tego co wiem są już prawie ukończone, jedyny problem z budową stadionu mają we Lwowie ale nie jest to większy problem bo przecież mają miasta rezerwowe. Ukraińcy budują wszystko za własne pieniądze, wiekszość finansuje się nawet z prywatnych kieszeni. Polska mimo dotacji z UE nie zrobiła nic, no może poza przepędzeniem wietnamczyków ze Stadionu Dziesięciolecia i zrównania z ziemią ogródków działkowych w Gdańsku. Pomijając fakt budowy stadionów, a nóż się uda, trzeba nam budować hotele które po mistrzostwach raczej nie będą zbytnio przydatne co odstrasza inwestorów. Nie zapominajmy o autostradach, które powstają w naszym kraju... ehh wogóle nie powstają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 16:47, Alien1981 napisał:

Dla mnie to jakaś sciema :p Ten przedstawiciel UEFA był chyba tylko w Poznaniu. Ukraina
jeszcze w tym roku planuje oddać dwa nowe stadiony które z tego co wiem są już prawie
ukończone, jedyny problem z budową stadionu mają we Lwowie ale nie jest to większy problem
bo przecież mają miasta rezerwowe. Ukraińcy budują wszystko za własne pieniądze, wiekszość
finansuje się nawet z prywatnych kieszeni. Polska mimo dotacji z UE nie zrobiła nic,
no może poza przepędzeniem wietnamczyków ze Stadionu Dziesięciolecia i zrównania z ziemią
ogródków działkowych w Gdańsku. Pomijając fakt budowy stadionów, a nóż się uda, trzeba
nam budować hotele które po mistrzostwach raczej nie będą zbytnio przydatne co odstrasza
inwestorów. Nie zapominajmy o autostradach, które powstają w naszym kraju... ehh wogóle
nie powstają.


Według mnie nie zdażymy na to Euro no i jest mały problem na Ukrainie cos się dzieje a u nas się kłócą lub obiecuje "gruszki na wierzbie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 17:42, edsonpele napisał:

Nie przeszadzaj! Trzeba być optymistą i patriotą :)


No trzeba ale łatwo powiedzieć to wielka szansa którą można łatwo zmarnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 17:48, KOREKTBG napisał:

> Nie przeszadzaj! Trzeba być optymistą i patriotą :)

No trzeba ale łatwo powiedzieć to wielka szansa którą można łatwo zmarnować

Niestety masz rację. No i ciężko być optymistą obserwując poczynania rządu, miast itd. Żenada... będzie ciężko skoro przez ten czas od otrzymania Euro nic nie zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 17:50, edsonpele napisał:

Niestety masz rację. No i ciężko być optymistą obserwując poczynania rządu, miast itd.
Żenada... będzie ciężko skoro przez ten czas od otrzymania Euro nic nie zrobili


No widzisz a to może być wielka szansa na rozwój powiedzmy szczerze teraz jakoś gospodarka nie idzie do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś oglądałem na Discowery program o Allianz Arena. Niemcy się sprężyli i wybudowali taki stadion w dwa lata więc teoretycznie powinno nam się udać wybudować jakiś porządny w cigu tych czterech lat :P Ale patrząc na nasz słomiany zapał możliwe że nam się nie uda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oł szit?

http://sport.onet.pl/0,1248770,1775339,wiadomosc.html

Mam nadzieję, że to tylko jakaś kaczka dziennikarska. Z drugiej strony, nasz ukochany rząd musi skończyć z tą biurokracją i w końcu wjechać z koparkami na te puste pola, na których ma być Euro 2012. No i pozostaje kwestia ukraińska, czy sąsiedzi dadzą radę z przygotowaniami? Z tego co słyszałem to u nich jest jeszcze gorzej jak u nas, co niestety nie jest zbytnio pocieszające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 22:24, Konował napisał:

/.../


Ale fakt faktem, że Polacy i Ukraińcy zamiast już od dawna przygotowywać się na Euro, a my (i oni) jak zwykle czekamy na ostatnią chwilę... Jednak ta nasza "zabawa" mija się z celem, bo może spotkać bodziec, którym w tym przypadku jest odebranie Euro. Oczywiście chcę żebyśmy to Euro mieli, ba, bardzo tego chcę. Ale przyłóżmy się do tego trochę, zamiast za przeproszeniem zbijać bąki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Moim zdaniem, to może i jest tylko kaczka dziennikarska, ale pokazuje, co się stanie, gdy nie weźmiemy się do roboty. Na Ukrainie moim zdaniem jest lepiej niż w Polsce, ponieważ tam już zaczęto przebudowywać stare stadiony a u nas nawet miejsc wyznaczonych nie ma. W TV słyszałem, że naszych polityków bardziej następne wybory prezydenckie niż Euro a nasz PZPN działa jak działa. W związku z tym nie mam najlepszych myśli co do tego czy nam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. Na Ukrainie jest podobno o wiele, wiele gorzej niż u nas, nawet drogi (!) są gorsze. My stadiony zdążymy zbudować, ale infrastruktury już chyba nie, a nawet jeśli tak, a na Ukrainie nie dadzą rady, to powinniśmy zorganizować (mimo, że nie nawidzę tego kraju) Euro z Niemcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i po co sie tak tym Euro jarać, po tym wydarzeniu będziemy jeszcze bardziej wyśmiewani niż wcześniej, do pijaństwa dojdzie jeszcze lenistwo, plusem jest że pewnie już Kaczyńskich nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 23:35, szynka140 napisał:

plusem jest że pewnie już Kaczyńskich nie będzie :P


Tylko nie zwalaj wszystkiego na Kaczyńskich, bo z tego co mi wiadomo to jak PiS był u władzy to wybudowano więcej kilometrów autostrad niż teraz za rządów PO (w przeciągu takiego samego czasu). Oczywiście nie tylko o autostrady chodzi, bo potrzebne są przede wszystkim stadiony, ale tych teraz jakoś tej nie budują.
I nie chodzi mi teraz o to że bronie Kaczyńskich, ale po prostu trzeba spojrzeć na całą sprawę obiektywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie ma o czym mówić. Żadnej oficjalnej decyzji UEFA nie ma i na pewno przed zakończeniem ME nie będzie. Więc trzeba chwilę poczekać i zobaczymy. A szczerze mówiąc wcale bym się nie zdziwił jakby nam zabrali, bo to jak do tego podchodzimy i my i Ukraińcy to jaja jakieś są. Tworzy się u nas co raz to nowe komitety naprawcze i tylko ktoś za to kasę bierze a nic nie robi tak szczerze mówiąc.
Tusk już obiecywał, że się za to weźmie. Jakoś tak pół roku temu to obiecywał i na tym się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować