Zaloguj się, aby obserwować  
Barklu

EURO 2012

801 postów w tym temacie

Witamy na Euro 2012 W Polsce i na Ukrainie!!!
w ramach przyjazdu poza oglądaniem meczów możemy polecić jedyne w europie ekstremalne tory "off-roadowe"
dle niepoznaki zwane przez miejscowych autostradami. Dla podróżujących koleją polecamy (znowu) jedyne w Europie pociągi które co rok jeżdżą wolniej niż w roku wcześniejszym. Co do Ukrainy nie wypowiadam się.
Ale oczywiście wszystko w rękach samorządów i państwa ,abyśmy się co najmniej nie wstydzili.

Mimo wszystko Polska i Ukraina dostały w końcy szansę i z tego się bardzo cieszę choć piłki kopanej nie lubię i wątpię czy polubię

to mówiłem ja Heretyk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj niedobrze się stało ;/ Przecież Polska to kraj zacofany ;/ Będą mieli o nas jeszcze gorsze zdanie niż mają :-(

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 12:37, sferis napisał:

Oj niedobrze się stało ;/ Przecież Polska to kraj zacofany ;/ Będą mieli o nas jeszcze gorsze
zdanie niż mają :-(
Pozdrawiam,
sferis


Nareszcie mądry człowiek, który nie jest zadowolony z wyboru organizatora Euro 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 12:20, KrzychW napisał:

> Rewelka. Ciekawe jaki będzie koszt całej inwstycji ...
A jeszcze ciekawsze skąd nasz rząd planuje znaleźć na to kasę.Znając polskie realia , już
zaczynam się obawiać czy jakieś ciekawe nowe podatki się nie szykują.Miejmy nadzieję , że znajdzie
się odpowiednia ilość inwestorów , bo państwo same chyba nie podźwignie tylu miliardów.


Stąd :
Megainwestycja Euro 2012 w Polsce!
http://biznes.onet.pl/0,1521136,wiadomosci.html

Do wszystkich marudów;
Ale z was sceptycy - "polaczkowość" z was wychodzi - najpierw biadolicie, że nie mamy szans wygrać. Teraz jak wygraliśmy narzekacie że źle będzie. Matko - jak wy chceice osiągnąć sukces ? Jak sami nie wierzycie w sibie to jak mają uwierzyć w was inni ???

Już za 5 lat(a) Polska będzie mistrzem ... Europy :D !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malkontenci do domu, nie rozumiem ludzi,którzy narzekają że nam przyznano Euro.No ale przeciętny Polak tyko to potrafi czyli narzekać.Zresztą, mało mnie to obchodzi. Ja się kur...ko cieszę.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego sie obawiałem - nie ma infrastruktury, nie ma stadionów, nie ma praktycznie nic... ale jak zwykle nie brak niczym nie popartej ułańskiej fantazji, zwykłego "chciejstwa" i tradycyjnie już łatania prowizorek w myśl zasady "Polak potrafi". Żeby się tylko nie okazało, że dla Platiniego to będzie pierwsza i ostatnia kadencja dzięki poparciu tego szaleństwa, bo ja uważam, że UEFA "nie wiedziała, co czyni" dając nam organizację. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrali nas dlatego, że w 2012 roku będzie koniec świata- więc mogli sobie na to pozwolić...

;)

Oczywiście cieszę się, że będziemy organizować mistrzostwa europy (wraz z Ukrainą)- mieszkam we Wrocławiu więc pewnie uda mi się zobaczyć kilka meczy na nowiutkich (narazie wirtualnych;)) stadionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 13:02, Evil Khan napisał:

Do wszystkich marudów;
Ale z was sceptycy - "polaczkowość" z was wychodzi - najpierw biadolicie, że nie mamy szans
wygrać. Teraz jak wygraliśmy narzekacie że źle będzie. Matko - jak wy chceice osiągnąć sukces
? Jak sami nie wierzycie w sibie to jak mają uwierzyć w was inni ???


Wczoraj czytałem artykuł z wypowiedzią "Spoconego Jasia", który był utrzymany w stylu: na co oni w ogóle liczą, szans nie mamy absolutnie żadnych i na pewno nie otrzymamy ani jednego głosu. Dziś w wywiadzie w TV Jasiu był już zupełnie innym człowiekiem - tak podekscytowanego nigdy go jeszcze chyba nie widziałem. Sam chyba nie wiedział o czym gada, bo można było odnieść wrażenie, że to on był największym zwoleninkiem tej organizacji i od zawsze trzymał za nią kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 13:02, Evil Khan napisał:

Do wszystkich marudów;

>
Ja akurat uważałem , że mamy spore szanse na organizację Euro 2012.O pieniążki pytam dlatego , że sami mamy ich troszkę za mało , a wykorzystanie funduszy jest naszą niezbyt mocna stroną.To , że można dostać kasę , nie oznacza jej bezwarunkowego otrzymania.Trzeba spełnić odpowiednie kryteria.Zresztą obecnie jest podobnie.Obawiam się tylko , że w przypadku trudności , rząd pójdzie po najsłabszej linii oporu , czyli po obywatelach.Może zrezygnuje się ze zmniejszenia stawek vat lub innego podatku , a efekt końcowy będzie podobny.
Cieszę się , że to my wygraliśmy , ale trzeba pamiętać , że oprócz wielkiej radochy , mamy do wykonania ogromne zadanie budowy i przebudowy dróg , stadionów , hoteli i wielu innych obiektów.To nie będzie łatwe.
To nie jest marudzenie , ale realizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ sukces! Będzie kilka dni radochy, ale potem to już ciężka praca. Oby się powiodło. Być może spotkamy się co poniektórzy jako np. wolontariusze. Podobno będzie ich potrzeba tysiące! Jupikaej!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulujmy polsce , pokonała bardzo groźnych rywali , nareszcie jakaś większa impreza u nas , niewiem jak wy ale ja jestem dumny z Polski :)
Ja na mecze bede jeździł do Wrocławia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EURO 2012 w Polsce? Czemu nie, ale wiele trzeba poprawić. Taka wielka impreza to prawdziwa szansa, a jednocześnie szansa na złą opinię. Ja jestem optymistą, a jednak...
Po części zgadzam się z Janem Tomaszewskim, że Polska na EURO nie zasłużyła przez korupcję, przekręty w footballu, chociaż sądę, że to pogląd lekko przesadzony. Ale w sumie cieszę się z imprezy, która jeszcze nigdy w Polsce nie zagościła, a mam nadzieję, że do jej czasu wiele się w Polsce i w polskim footballu zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duzo osob narzeka ze wygralismy....jak bysmy nie dostali EURO to tez by marudzili wiec o co chodzi??
To zajedwabiscie ze dostajemy EURO same korzysci beda a UEFA nie pozwoli na zadne opuznienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że nie walczono o honor mołojecki, czy same mistrzostwa nawet, a o kosmiczną kasę, równą 1/10 naszego PKB. Jeśli jakimś cudem uda się prawidłowo zagospodarować i wykorzystać te dodatkowe fundusze unijne, to wyremontowane zostaną setki kilometrów linii kolejowych i dróg, podwoi się długość autostrad itp. itd. Niby małe na to szanse, znając przebieg inwestycji tego typu w PL, ale z drugiej strony tym razem jest morderczy deadline od Unii, mistrzostw się przecież nie da przesunąć - więc kto wie...
Organizacja Euro 2012 to w sumie taki pomniejszy Plan Marshalla dla Polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować