Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham City jednak z GfWL

82 postów w tym temacie

>> Skoro jesteś na bieżąco, to po co pytasz?

Dnia 30.08.2011 o 16:49, Dzibrill napisał:

Dzizas krajst... A co ma piernik do wiatraka?


Ktoś, kto jest na bieżąco, nie pyta - on po prostu wie. Poza tym rzeczowniki "piernik" i "wiatrak" mają po 2 sylaby.

Dnia 30.08.2011 o 16:49, Dzibrill napisał:

Pisze tekst na temat graczy


A konkretnie o czym?

Dnia 30.08.2011 o 16:49, Dzibrill napisał:

i zbieram dane - m.in. z tego forum. Ale sie poddaje, bo widze,
ze prosta odpowiedz przerasta wasze mozliwosci.


Najpierw piszesz, że szukasz odpowiedzi na pytanie, potem że jesteś na bieżąco, potem znowu, że szukasz. Plączesz się w zeznaniach, zdecyduj się w końcu! A mówią że to z babami trzy światy.

Dnia 30.08.2011 o 16:49, Dzibrill napisał:

@Xerber
[..] Poszukam odpowiedzi gdzie indziej.


U mad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 17:05, kalif1855 napisał:

GfWL w pierwszej części w ogóle nie przeszkadzał więc dla mnie to bez różnicy

W pierwszej cześć nie było GFWL, była sama plakietka GfW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 17:42, Growin napisał:

> GfWL w pierwszej części w ogóle nie przeszkadzał więc dla mnie to bez różnicy

W pierwszej cześć nie było GFWL, była sama plakietka GfW.

To naciśnij przycisk Home gdy włączysz tą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 17:42, Growin napisał:

> GfWL w pierwszej części w ogóle nie przeszkadzał więc dla mnie to bez różnicy

W pierwszej cześć nie było GFWL, była sama plakietka GfW.

Chyba jednak było pełne GfWL.

20110830175720

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 17:57, Dermi napisał:

Chyba jednak było pełne GfWL.

Mój błąd. Nie wpadłem na to, że ktoś mógł kupić grę z zagranicy podczas, gdy cena w PL wynosiła ok. 90-100zł.
Ja kupiłem w PL i nie ma tu napisu Live.
A w Live wkurza mnie to, że przy każdym włączeniu wymaga internetu. W Bulletstorm mnie szlak trafiał. A może to wymóg Bulletstorma był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 18:00, Growin napisał:


> Chyba jednak było pełne GfWL.
Mój błąd. Nie wpadłem na to, że ktoś mógł kupić grę z zagranicy podczas, gdy cena w PL
wynosiła ok. 90-100zł.
Ja kupiłem w PL i nie ma tu napisu Live.

A w środku na instrukcji jest kod to usługi Live. Jak powiedziałem , naciśnij przycisk Home podczas gry. <wycofuje sie z ostatniego zdania , sam ja przeszedłem bez live'a za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 18:00, Growin napisał:

A w Live wkurza mnie to, że przy każdym włączeniu wymaga internetu. W Bulletstorm mnie
szlak trafiał. A może to wymóg Bulletstorma był...

To jest kwestia gry.Resident evil 5 i batman aa oraz gta4 nie wymagały ciągłego połączenia do prowadzenia gry. juiced wymaga na pewno. Warto grać online bo wtedy achiki rejestrują się z datą zdobycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak odpalam gierke to jestem zalogowany/podłączony w GfWL. Aplikacja nie przeszkadza jest łatwa i przejrzysta w obsłudze, a do tego Achievmenty ;)

Czyli po prostu tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 18:00, Growin napisał:

> Chyba jednak było pełne GfWL.
Mój błąd. Nie wpadłem na to, że ktoś mógł kupić grę z zagranicy podczas, gdy cena w PL
wynosiła ok. 90-100zł.


Wiem, za fanaberie (brak jedynej słusznej polskiej wersji językowej i oczekiwania na patche specjalnie dla wersji PL/Eastern Europe) się płaci ;) Zresztą, wcale nie było tak drogi, dałem chyba ok. 130zł za premierówkę z Anglii.
Nie wiedziałem, że w PLce nie było Live''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Live niech sobie bedzie jesli musi, ale w wersji Steam nie powinno go byc. Bo to jest rownolegle DRM i zwyczajne utrudnienie. Teraz na PC i tak liczy sie tylko Steam w dystrybucji elektronicznej. Poza tym ide o zaklad, ze jak poprzedni Batman ta gra bedzie miala limit aktywacji, czyli jak dla mnie odpada w przedbiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 18:25, Boro666 napisał:

Live niech sobie bedzie jesli musi, ale w wersji Steam nie powinno go byc. Bo to jest
rownolegle DRM i zwyczajne utrudnienie. Teraz na PC i tak liczy sie tylko Steam w dystrybucji
elektronicznej.


Kup grę przez Direct2Drive, Impulse, Gamersgate czy nawet w pudełku, a nie będziesz miał do czynienia z kolejną warstwą DRMu.
Fakt, że aplikacja Steam musi działać w tle, by gry uruchamiać to tylko i wyłącznie zasługa Valve. To oni dokładają rzeczone "utrudnienie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 18:17, Dermi napisał:

> > Chyba jednak było pełne GfWL.
> Mój błąd. Nie wpadłem na to, że ktoś mógł kupić grę z zagranicy podczas, gdy cena
w PL
> wynosiła ok. 90-100zł.

Wiem, za fanaberie (brak jedynej słusznej polskiej wersji językowej i oczekiwania na
patche specjalnie dla wersji PL/Eastern Europe) się płaci ;) Zresztą, wcale nie było
tak drogi, dałem chyba ok. 130zł za premierówkę z Anglii.
Nie wiedziałem, że w PLce nie było Live''a.

Był Live , ja miałem pre-ordera ze sklepu cenegi (obecnie muve). Mam nawet na okładce logo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 18:34, Net_com napisał:

> > > Chyba jednak było pełne GfWL.
> > Mój błąd. Nie wpadłem na to, że ktoś mógł kupić grę z zagranicy podczas, gdy
cena
> w PL
> > wynosiła ok. 90-100zł.
>
> Wiem, za fanaberie (brak jedynej słusznej polskiej wersji językowej i oczekiwania
na
> patche specjalnie dla wersji PL/Eastern Europe) się płaci ;) Zresztą, wcale nie
było
> tak drogi, dałem chyba ok. 130zł za premierówkę z Anglii.
> Nie wiedziałem, że w PLce nie było Live''a.
Był Live , ja miałem pre-ordera ze sklepu cenegi (obecnie muve). Mam nawet na okładce
logo.

Głuchym i ślepym możesz powtarzać to sto razy i nie dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 17:14, Vojtas napisał:

Ktoś, kto jest na bieżąco, nie pyta - on po prostu wie.

Wie ilu userow tego forum gra na profilach online a ile na offline? Gratuluje szklanej kuli.

Dnia 30.08.2011 o 17:14, Vojtas napisał:

Najpierw piszesz, że szukasz odpowiedzi na pytanie, potem że jesteś na bieżąco, potem
znowu, że szukasz. Plączesz się w zeznaniach, zdecyduj się w końcu! A mówią że to z babami
trzy światy.

W niczym sie nie placze, to ty dorabiasz zbedna ideologie. Nigdzie nie napisalem, ze szukam odpowiedzi, tylko, ze mam pytanie. Jestem na biezaco, ale jak mam - do cholery jasnej - wiedziec ilu z was gra z usluga online? Gdzies o tym pisza w branzowych portalach? Zalinkuj, jak zgrywasz takiego madrale.

Tym dwom osobom, ktore maja glowe do czegos wiecej niz tylko zeby sie woda do srodka w czasie deszczu nie lala, dziekuje za odpowiedz. Reszty poszukam na usenecie, gdzie ludzie nie doszukuja sie we wszystkim piatego dna i z nudow nie dorabiaja zbednych odeologii.

Zegnam ozieble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 18:14, NdysH napisał:

Aplikacja nie przeszkadza jest łatwa i przejrzysta w obsłudze

Oh yeah? A przypomnij sobie jak tworzy się konto off-line;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 20:01, barth89 napisał:

A czy GfWL ma jakiś związek z potrzebą płyty w napędzie? Czy nie ma to znaczenia? Wolałbym
grę zainstalować i schować do pudełka...


Jak kupisz w formie elektornicznej z Live Marketplace, to plyta nie jest potrzebna. Ogolnie zalezy to od formy zabezpieczen, ale na pewno nedzie SecuROM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 20:09, zadymek napisał:

> Aplikacja nie przeszkadza jest łatwa i przejrzysta w obsłudze
Oh yeah? A przypomnij sobie jak tworzy się konto off-line;]


Małe pytanie po cholere mi konto offline skoro gram cały czas podpięty pod neta ? Konto offline imo jest potrzebne jedynie do tego żeby spiracić jakiś tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 18:31, Principes napisał:

> Live niech sobie bedzie jesli musi, ale w wersji Steam nie powinno go byc. Bo to
jest
> rownolegle DRM i zwyczajne utrudnienie. Teraz na PC i tak liczy sie tylko Steam
w dystrybucji
> elektronicznej.

Kup grę przez Direct2Drive, Impulse, Gamersgate czy nawet w pudełku, a nie będziesz miał
do czynienia z kolejną warstwą DRMu.
Fakt, że aplikacja Steam musi działać w tle, by gry uruchamiać to tylko i wyłącznie zasługa
Valve. To oni dokładają rzeczone "utrudnienie".

Aplikacja Steam jest najlepsza i nie zamierzam uzywac innych wynalazkow. Mam 100 gier w jednym miejscu i nie musze sie bawic w setki loginow, nie musze tez skladowac plyt. A ze ich aplikacja dziala w tle to bardzo dobrze, bo ma mase przydatnych opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować