Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Porada. Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto :]

1629 postów w tym temacie

Bry ;) Potrzeba mi jakiegoś dobrego mp3 playera, który odtwarza format flac. Z racji tego, że za wiele gotówki nie mam, pasowałoby, żeby ceną nie wykraczał poza 200zł. Any ideas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, design niezły. Ale czy on przypadkiem nie ma wyświetlacza? ;< I jeszcze mam pytanie odnośnie iRiver e30. Dobre to to? Bo jakby nie patrzeć, ma to samo co ten Cowon. Ba! Ma więcej, bo bateria dłużej trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 18:45, mskarpeta napisał:

Fakt, design niezły. Ale czy on przypadkiem nie ma wyświetlacza? ;< I jeszcze mam pytanie odnośnie iRiver e30. Dobre to to? Bo jakby nie patrzeć, ma to samo co ten Cowon. Ba! Ma więcej, bo bateria dłużej trzyma.


Nie, ten Cowon nie ma wyświetlacza. Brelok na klucze z wyświetlaczem? :) Jeżeli zaś chodzi o tego iRivera, to poczytaj tutaj: http://www.opineo.pl/opinie-433768-iriver-e30.html Ja sprzętu nie widziałem, ale jest tam sporo opinii :) No i odtwarza FLAC, tak jak chciałeś.

EDIT: Tutaj masz wykaz odtwarzaczy FLAC od najtańszego :) http://www.oleole.pl/odtwarzacze-mp3-mp4,h7.bhtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś odtwarzacza z dobrym stosunkiem jakość-cena... Za ile ? Powiedzmy 150zł. Odtwarzacz w mojej nokii jest dla mnie za cichy jakoś.
Jeśli ważne to słucham głównie mocnego rockowego, metalowego, punkowego brzmienia, ale inne klimaty też czasami wejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 21:35, In_The_End napisał:

Szukam jakiegoś odtwarzacza niewielkich rozmiarów(może być bez wyświetlacza) z min 8
gb pamięci i dobrą baterią.
Coś polecicie?


Przydałby się przedział cenowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 21:44, In_The_End napisał:

Do 450 zł, ale wolałbym coś tańszego.


Ja będę zawsze polecał Soniaki :) W tej cenie - E438, E444, E445, S638F. Z tych 4 miałem ostatni. Naprawdę świetny odtwarzacz. Na plus głównie intuicyjna obsługa, jakość dźwięku i żywotna bateria. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakieś mp3. Główne kryteria to jakość odtwarzania (nie jestem jakimś fanatykiem, ale wolę coś lepszego), pamięć (2-3gb) i interface (jakiś dobry, żeby można było łatwo się połapać). Reszta rzeczy niepotrzebna (typu radio albo jakiś inny shit)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 22:08, franko113 napisał:

szukam jakiegoś dobrego mp3 (2-4 GB) do 100 zł.


Ehe, a ja chcę gwiazdkę z nieba. ;)

->Buhahahahaha
Nie podałeś stanu zasobów, ale wpisz w szukajkę "Fuze" - będę polecał zawsze i wszędzie + pasuje do opisu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 22:54, Shlafrok napisał:

Ehe, a ja chcę gwiazdkę z nieba. ;)



Ludzie, mi chodzi o jakiś znośny odtwarzacz na bmxa i roleczki, bo nie chce żeby mi się rozwalił ipod przy jakiejś glebie -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 12:33, franko113 napisał:

Ludzie, mi chodzi o jakiś znośny odtwarzacz na bmxa i roleczki


Skoro szukasz czegoś co tylko gra to hulaj dusza, wałkowane w tym wątku było już z 1000 razy. Resztę, tzn. wytrzymałość, spasowanie, wygodę użytkowania oględnie możesz sprawdzić na miejscu, bo raczej nie będziesz upychał w tej stówie kolejnych piętnastu za przesyłkę ze sklepu internetowego. Zresztą jak już ktoś tutaj elegancko określił w tych cenach wszystko to niestety jeden badziew.

Btw Twój lekki bulwers fajnie kontrastuje z wymaganiami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 18:32, Shlafrok napisał:

Skoro szukasz czegoś co tylko gra to hulaj dusza, wałkowane w tym wątku było już z 1000
razy. Resztę, tzn. wytrzymałość, spasowanie, wygodę użytkowania oględnie możesz sprawdzić
na miejscu, bo raczej nie będziesz upychał w tej stówie kolejnych piętnastu za przesyłkę
ze sklepu internetowego. Zresztą jak już ktoś tutaj elegancko określił w tych cenach
wszystko to niestety jeden badziew.

Btw Twój lekki bulwers fajnie kontrastuje z wymaganiami. :)



hmmm
A coś takiego?
http://allegro.pl/mp3-pentagram-vanquish-volt-2gb-fm-transmiter-radi-i1251597212.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś w dobrym stosunku jakość/cena w granicach 150-200zł obojętne czy mp3/mp4 chociaż jakiś ekranik byłby dobry i aby dobrze się spisywał dobrze przy metalu/rocku i innych gitarowych brzmieniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 21:21, NdysH napisał:

Szukam czegoś w dobrym stosunku jakość/cena w granicach 150-200zł obojętne czy mp3/mp4
chociaż jakiś ekranik byłby dobry i aby dobrze się spisywał dobrze przy metalu/rocku
i innych gitarowych brzmieniach ;)

Ja natomiast zawsze i wszędzie polecam ZENa od Creative''a. Mam go od 2,5 roku i sprawuje się świetnie!
Mój brat ma ZEN V PLUS, jest zdecydowanie uboższy, ale też ok. Jak dobrze poszukasz do znajdziesz do 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować