Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2015 o 20:09, pawbuk napisał:

Wie ktoś gdzie można znaleźć/kupić albedo? :D


Dobra, już znalazłem, sam sobie mogę je zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2015 o 20:20, pawbuk napisał:

W książkach miała rozpuszczone?

Tak, było to nawet podkreślone w pewnym momencie, że bardzo się szczyciła swoimi włosami i nosiła je rozpuszczone, by podkreślić swoją niezależność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam CDPR, nie róbcie już więcej patchów... Każdy kolejny coraz bardziej psuje mi grę. Dzisiaj doszedł niekończący się loading screen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2015 o 20:38, Madoc napisał:

Tak, było to nawet podkreślone w pewnym momencie, że bardzo się szczyciła swoimi włosami
i nosiła je rozpuszczone, by podkreślić swoją niezależność.


Szczerze mowiąc podczas czytania nie zwróciłem na to jakoś uwagi :D Natomiast w tych związanych włosach też jej dobrze ;) No i w polskiej wersji językowej ma znacznie przyjemniejszy głos niż taka Yennefer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2015 o 21:01, pawbuk napisał:

> Tak, było to nawet podkreślone w pewnym momencie, że bardzo się szczyciła swoimi
włosami
> i nosiła je rozpuszczone, by podkreślić swoją niezależność.

Szczerze mowiąc podczas czytania nie zwróciłem na to jakoś uwagi :D Natomiast w tych
związanych włosach też jej dobrze ;) No i w polskiej wersji językowej ma znacznie przyjemniejszy
głos niż taka Yennefer :D


Postać Yen w w3 dla mnie strasznie zimna taka jest (pewnie kwestia aktorki) - wolę romans z Triss - bardziej ciepła i kobieca - tamta to taka wyrafinowana sucz. Ale co kot lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2015 o 20:55, Rick napisał:

Błagam CDPR, nie róbcie już więcej patchów... Każdy kolejny coraz bardziej psuje mi grę.
Dzisiaj doszedł niekończący się loading screen...


Taaa, a ja muszę walczyć gołymi rękami z uzbrojonymi przeciwnikami. I ginę strasznie szybko, bo mam miecze, 100% sprawne, tylko nie mam ich jak wyciągnąć, bo ani automatyczne nie działa, ani "ręczne" (klawiszem C). A tak dobrze szło na początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 09:55, KrzysztofMarek napisał:

Taaa, a ja muszę walczyć gołymi rękami z uzbrojonymi przeciwnikami. I ginę strasznie
szybko, bo mam miecze, 100% sprawne, tylko nie mam ich jak wyciągnąć, bo ani automatyczne
nie działa, ani "ręczne" (klawiszem C). A tak dobrze szło na początku...


A klawisze "1" i "2" odpowiadające za konkretne miecze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 10:05, pawbuk napisał:

> /.../> A klawisze "1" i "2" odpowiadające za konkretne miecze?

Widzisz, skleroza, zupełnie o tym zapomniałem. Zaraz wypróbuję, tylko wykonam prace zlecone przez Wyższe Władze Domowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tak przeglądałem jakie miecze można wykuć u kowali i znalazłem jeden, od 42 poziomu... Jak taki poziom w ogóle osiągnąć? W tej chwili mam 35 poziom, wszystkie misje wykonane, a na tych "?" 7 poziomów nie wbiję :D
Generalnie większość misji wykonywałem na poziomie podobnym do tego wymaganego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 10:40, pawbuk napisał:

Jak taki poziom w ogóle osiągnąć?

Poczekać na dodatki. : >

Ewentualnie grind na mobach po 1xp za sztukę. ;d
O właśnie, jeszcze wynajęcie prostytutki daje kilka punktów doświadczenia. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 10:05, pawbuk napisał:

> /.../ > A klawisze "1" i "2" odpowiadające za konkretne miecze?

Pomogło! Dziękuję, chociaż automatyczny wybór znowu nie zadziałał, to Twoja rada okazała się bardzo pożyteczna. Trochę bugów jednak jest w grze, niektóre daje się obejść wciskając spację tuż przed bugiem, wtedy gra omija scenkę i idzie dalej, ale żeby wcisnąć spację, to najpierw trzeba się na taki bug nadziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie wiedziałem, że klawisz "c" odpowiada za wyciąganie i chowanie mieczy :D Od początku używam tylko "1" i "2" - lubię sobie sam wybierać miecz do walki :)
Bugów jest sporo, ale na całe szczęście gra się bardzo szybko wczytuje, więć aż tak uciążliwe to nie jest. W kolejnych patchach muszą ją jeszcze dopracować, choć już na dziś jest to najlepszy erpeg ostatnich lat, o ile nie najlepszy w historii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2015 o 20:29, StrictlyBananas napisał:

Jakiś czas temu zadałem pytanie, na które nikt mi nie odpowiedział, więc zapytam nieco
inaczej. Czy ktoś z was gra na konsolach?


Nie gramy na konsolach. Konsole to zuo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem ponownie grę i cóż, gołym okiem widać, że ogólna wydajność spadła. Nie wiem czy to patche czy stery do grafiki, ale jako, że za pierwszym razem miałem lekko ponad 50 fpsów w Białym Sadzie, to teraz rzadko przekracza 40.
Ponadto mam jakiegoś buga z pytajnikami, bo gdy je odkrywam, nie ma tam żadnych wrogów, czy to potwory czy bandytów, nikogo nie ma. Cóż, muszę pomedytować chwilę i wtedy się nagle pojawiają. Wcześniejszej tak nie było, zapamiętałbym. Strach pomyśleć, co będzie dalej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2015 o 09:55, KrzysztofMarek napisał:

Taaa, a ja muszę walczyć gołymi rękami z uzbrojonymi przeciwnikami.

Mi też to się zdarza. Zapewne nie tak często jak Tobie, ale Geralt rzucający się z pięściami na krabopająka to normalka. Nie wiem czy się śmiać czy płakać skoro w kolejnych patchach poprawiają takie "błędy" jak "ubranie geralta nie jest już mokre po wyjściu do menu"(serio? ktoś na to zwrócił uwagę?), a problem z mieczami jak był, tak jest. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie Novigradu i Triss.

Spoiler

Otóż jutro ma wyjść DLC z alternatywnym wyglądem dla czarodziejki i jestem już po Novigradzie, a wątek Triss zakończyłem tym, że pozwoliłem jej płynąć wraz z innymi czarodziejami. Czy w późniejszej fazie gry jeszcze ją gdzieś spotkam, czy to definitywny koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 15:30, Kraju napisał:

Pytanie odnośnie Novigradu i Triss.

Spoiler

Otóż jutro ma wyjść DLC z alternatywnym wyglądem dla czarodziejki i jestem już po
Novigradzie, a wątek Triss zakończyłem tym, że pozwoliłem jej płynąć wraz z innymi czarodziejami.
Czy w późniejszej fazie gry jeszcze ją gdzieś spotkam, czy to definitywny koniec?



spotkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 14:43, Zekzt napisał:

Ostrzeżenie za spam, prowokacje i wszczynanie wojenek platformowych.


Naprawdę? Głupie pytanie, głupia odpowiedź. Ktoś gra na PC?

Breaking the law

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 14:46, Rick napisał:

/.../ Nie wiem czy się śmiać czy płakać skoro w kolejnych patchach
poprawiają takie "błędy" jak "ubranie geralta nie jest już mokre po wyjściu do menu"(serio?
ktoś na to zwrócił uwagę?), a problem z mieczami jak był, tak jest. :P

Ja mam poważny problem z

Spoiler

Nithralem. Kilkanaście razy podchodziłem do niego i ginąłem, bo Geralt wprawdzie ubijał ogary, ale natychmiast rzucał się na Nithrala, otoczonego aurą ochronną i tracił natychmiast połowę zdrowia. W końcu zrezygnowałem, wróciłem do wcześniejszych sejwów, awansowałem o dwa poziomy i mam to samo. Golem to pestka, ogary ubijam jednym uderzeniem, ale co z tego, kiedy Geralt natychmiast rzuca się na Nithrala i traci zdrowie szybciej, niż je odzyskuje. Chyba będę musiał znowu wgrać wcześniejsze sejwy i awansować jeszcze ze dwa poziomy

. Teoretycznie wystarcza 5, góra 6 poziom, ja mam 8 i kicha. Na szczęście nie zależy mi na szybkim ukończeniu gry, zwiedzam wszystkie lokacje, walczę z bandytami których nie sygnalizują pytajniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się