Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2015 o 12:32, Kalafior12 napisał:

AMD Radenon R9 M 200X Series


Może najpierw podałbyś poprawną nazwę swojej karty, bo "200X series", to tak samo jak "Nvidia 8xxx series"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne to typowa napinka przedpremierowa, że pc na ultra mają to samo co konsole, żeby sprzedaż konsol poszła w górę :) to ostatnia szansa na ponowne polepszenie wyników ich sprzedaży. Później już takiej nie będzie. Nie płaczcie, tylko czekajcie sobie cierpliwie na premierę, tydzień po niej już wszystko na pc znając życie będzie odblokowane, i na uber pociągnie jak przed downgradem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2015 o 14:16, zerohunter napisał:

Ktoś wie, czy będzie się dało zmienić poziom trudności w trakcie rozgrywki?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2015 o 14:05, Numenpl napisał:

2013 - to jest target render nigdy nie było zapewnień że tak będzie wyglądać
2014 - pc przed downgrade
2015 - po downgrade


Ten środkowy w zupełności by mi wystarczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2015 o 14:41, EylembertTigg napisał:

Odnośnie EK, na cdp.pl pojawił się status wysłane. Czyżby przesyłka była na jutro?

Każdy tak ma. ;) Szczerze wątpię. ;) raczej produkty opuściły ich magazyny, ale prawdopodobnie nie wyjdą z sortowni inpostu/ups/dpd itp. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełka trafią jutro do kuriera, który będzie miał cały weekend aby je przygotować do wysyłki na poniedziałek. CDP chce, aby każdy dostał grę najpóźniej w dzień premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2015 o 14:51, Rick napisał:


Każdy tak ma. ;)


Nie każdy ;) ja mam ciągle w realizacji, a opłaciłem grę gdy tylko pojawiła się taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2015 o 14:56, lis_23 napisał:

Nie każdy ;) ja mam ciągle w realizacji, a opłaciłem grę gdy tylko pojawiła się taka
możliwość.

A sprawdź jeszcze swoje konto. ;) Czasami maile nie dochodzą z informacją o wysyłce. ;) Anyway, nie zmienia to fakty, że robią tylko smaka, a gry przed weekendem nie zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam mętlik w głowie bo mam strach bo nie wiem czy próbować uruchomić Wiesia 3 na Pc i lepiej się zastanowić. I mam takie pytanie czy z pośród was są osoby co mieszczą się w minimalnych tylko wymaganiach tak jak ja;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2015 o 15:09, Kalafior12 napisał:

Kurcze mam mętlik w głowie bo mam strach bo nie wiem czy próbować uruchomić Wiesia 3
na Pc i lepiej się zastanowić. I mam takie pytanie czy z pośród was są osoby co mieszczą
się w minimalnych tylko wymaganiach tak jak ja;]

Ja. Ale i tak kupuję wiedźmina, nawet jak mi nie wejdzie teraz. :P No i ja mam stacjonarkę. Ale to raczej kwestia uczestniczenia w premierze hitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2015 o 14:58, Rick napisał:

>
A sprawdź jeszcze swoje konto. ;) Czasami maile nie dochodzą z informacją o wysyłce.
;) Anyway, nie zmienia to fakty, że robią tylko smaka, a gry przed weekendem nie zobaczymy
:D


Tak mi pisze na koncie, maila żadnego nawet nie dostałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2015 o 15:18, lis_23 napisał:

Tak mi pisze na koncie, maila żadnego nawet nie dostałem ...


Cóż... pech ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam "w realizacji" ale maila dostałem dwa dni temu. Może to kwestia jakichś problemów technicznych strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja maila dostalem dopiero wczoraj, niektórzy już w poniedziałek mieli. Może zgodnie z jakąś kolejnością wysyłają...
Podejrzewam, że przesyłki w paczkomatach będą nieco wcześniej, a o północy w poniedziałek dostaniemy kody do odbioru :) Pisali, że dopiero we wtorek będą rozwożone przesyłki przez kurierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2015 o 15:51, pawbuk napisał:

Ja maila dostalem dopiero wczoraj, niektórzy już w poniedziałek mieli. Może zgodnie z
jakąś kolejnością wysyłają...
Podejrzewam, że przesyłki w paczkomatach będą nieco wcześniej, a o północy w poniedziałek
dostaniemy kody do odbioru :) Pisali, że dopiero we wtorek będą rozwożone przesyłki przez
kurierów.

To może jeszcze zmienić kuriera na paczkomat? Myślisz, że kurier może nie dojechać 19?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się