Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Naprawdę sądzisz, że gdyby gra miała gorszą grafikę niż Wiedźmin 2 to nikt z dziennikarzy growych by tego nie zauważył? Że gra pomimo tego nadal dostawałaby aż tak wysokie oceny? Gry na screenach wyglądają różnie, czasami lepiej czasami gorzej, jednak w tym przypadku wątpię, aby Wiedźmin 2 miał lepszą oprawę graficzną niż trójka. Co nie zmienai faktu, że grafika nijak nie przypomina tej z trailerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screenów rzeczywiście nie ma po co porównywać, bo zaklamują one rzeczywisty wygląd gry ;) Mam nadzieję, że będzie się dało tą grafikę na pecetach podrasować, no itrzeba będzie czekać na modderów.
W Skyrimie modderzy potrafili zdziałać cuda z grafiką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otwarty świat znacznie utrudnia skuteczną optymalizację, przy jednoczesnym zachowaniu jakości, szczególnie na konsolach. Poszli na kompromis, a ten jak zawsze odbija się niezbyt dobrze na PC, szczególnie, że nikt nie będzie inwestował w tworzenie jednocześnie dwóch różnych wersji gry. Konsole miały w tym swój udział, Redzi już komentują i starają się załagodzić sprawę.

Zobaczymy po premierze, bo podobnie jak w przypadku oszołomów walczących na forach o 0.5 oceny w górę, cała sytuacja zrobiła się komiczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać mieszczę się w wymaganiach;
AMD Radenon R9 M 200X Series
I7- 4500cpu
8 GB RAM
Dysk 1T
I che odpowiedzi kogoś modrego czy uruchomię Wiesia 3 na minimalnych wymaganiach i proszę bez trolowania bo jestem przekonany że da rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą pisałeś, że wolisz grać na konsoli. Na tym komputerze może odpalisz, ale na minimalnych ustawieniach i pewnie działać będzie tragicznie. Kup na konsole i będziesz mieć spokój z wymaganiami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2015 o 11:51, pawbuk napisał:

;) Mam nadzieję, że będzie się dało tą grafikę na pecetach podrasować, no itrzeba będzie
czekać na modderów.
W Skyrimie modderzy potrafili zdziałać cuda z grafiką ;)


A czy gra będzie w ogóle otwarta na modyfikacje? Chyba najpierw muszą wydać ten red kit engine, czy jakoś tak, bez tego nie będzie można tworzyć modów?

Ustawienia graficzne z wersji PC:

http://forums.cdprojektred.com/threads/35728-A-quick-look-at-the-game-configs-XML

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2015 o 12:32, Kalafior12 napisał:

Jak widać mieszczę się w wymaganiach;
AMD Radenon R9 M 200X Series
I7- 4500cpu
8 GB RAM
Dysk 1T
I che odpowiedzi kogoś modrego czy uruchomię Wiesia 3 na minimalnych wymaganiach i proszę
bez trolowania bo jestem przekonany że da rade.


Nie no uruchomić możesz, tak gdzieś koło 14-15 fps myślę, możesz spróbować coś pograć.

Powodzenia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2015 o 12:38, lis_23 napisał:

A czy gra będzie w ogóle otwarta na modyfikacje? Chyba najpierw muszą wydać ten red kit
engine, czy jakoś tak, bez tego nie będzie można tworzyć modów?

Ustawienia graficzne z wersji PC:

http://forums.cdprojektred.com/threads/35728-A-quick-look-at-the-game-configs-XML


Nie mam pojęcia jak to będzie wyglądać z modami, bo sam się tym nie zajmuję :) Natomiast w plikach gry zawsze możesz coś pokombinować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mody to też zwyczajne podmienianie tekstur czy innych plików. Więc tekstury, dźwięki itp. będzie można podmieniać. Jak tylko modderzy rozkodują, rozpakują, dokopią się i nauczą co i jak. RED Kit to mody ala nowe przygody, całkiem nowe światy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://www.polygon.com/2015/5/13/8533059/the-witcher-3-review-wild-hunt-PC-PS4-Xbox-one

"That said, the world CD Projekt has created is oppressively misogynist. In some ways, the game deals directly with this — characters acknowledge again and again that it''s hard to be a woman there, that it''s a place of violence and terror and that women must work harder to be recognized and respected.

Then it kills them, over and over."

Polygon dostarczył, zaraz będzie bojkot, bo rasizm, seksizm i nagość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2015 o 12:45, pawbuk napisał:



Nie mam pojęcia jak to będzie wyglądać z modami, bo sam się tym nie zajmuję :) Natomiast
w plikach gry zawsze możesz coś pokombinować ;)


Najpierw trzeba wiedzieć, co i jak pozmieniać. Liczę na forumowiczów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zdecydujcie ras piszecie że nie pójdzie inni że nie i ja mówię że da rade bo z kartą graficzną 2 g chodzi mi Battlefield 4 na Wykowskich ale na ultrac też dawała rade więc do rozgrywce sieciowych zmieniłem na wysoki. I proszę was nie wciskajcie kitów że im nie pójdzie ludziom ze słabymi PC czy Laptopami jak są podane minimalne wymagania sprzętowymi przez twórców tej gry. Ja miałem z moim pierwszy pc co zmieściły się w wymaganiach to kupowałem i było dobrze. Osobom przed kupnem Wiesia 3 radze na minimalnych wymaganiach zaktualizować sterowniki do wszystkiego a w szczególności do karty graficznej będzie bardziej wydajniejsza w grach i to może trochę obniżyć wymagania po aktualizacji. Ja nie ulepszałem PC nigdy i zawsze się cieszyłem że jakaś gra chodzi przynajmniej na minimalnych. I ludziom ze słabymi pc jak mieścicie się wymaganiach uważajcie na troli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj

Widzę, że jesteś przekonany, że ci pójdzie i nie słuchasz jeśli ktoś ci mówi inaczej, więc nie rozumiem za bardzo po co w ogóle się pytasz.

Nikt cię tu nie zamierza trollować. (Doprawdy, mamy lepsze rzeczy do roboty) Zrozum, że piszą tu ludzie o różnych doświadczeniach ze sprzętem i jeśli mówią, że szansa na płynną (!) grę jest mała, to tak pewnie jest.

Sam napisałeś, że wolisz grać na konsoli i kupisz wersję na XBoxa, więc o co dalej chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano gram na konsoli ale ja ze swoim doświadczeniem grałem na starym pc na minimalnych wymaganiach i chodziły mi dobrze to nie rozumiem czemu ludzie tak sie do nich zrażają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2015 o 12:58, Kalafior12 napisał:

Ano gram na konsoli ale ja ze swoim doświadczeniem grałem na starym pc na minimalnych
wymaganiach i chodziły mi dobrze to nie rozumiem czemu ludzie tak sie do nich zrażają


To ja ci powiem pewną rzecz: każda gra jest inna i każda gra ma inne wymagania. Nigdzie nie jest napisane przy kupnie komputera, że "będą ci na nim chodziły wszystkie gry do 2018 roku". Nie mierz wszystkich gier jedną miarą. A zwłaszcza tych nowych, z tymi sprzed 2 lat. :P A najlepiej to kup wiedźmina i sam się przekonaj jak chodzi, nikt ci przecież tego nie zabrania. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież jego karta ma 2 GIGA to jak może nie pójść?

Nabrałeś się człowieku na sztuczki w marketach, przed zakupem zapytaj najlepiej na forum I podaj kwotę to nie kupisz bubla.

PS: Moja stara karta miała 1,5 GB I masakruje tą twoją pod każdym względem, zastanów się teraz czy wielkość RAMu ma duże znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się