Zaloguj się, aby obserwować  
seru2

Alone in the Dark: Near Death Investigation

612 postów w tym temacie

Zainstalowałem i zaraz musiałem wrócic do starych, bo nowe działały gorzej niż bez (4 bity...). Zrobiłem screena, tylko wyszedł inaczj niż w rzeczywistości. Jest jaśniej i grafika gorsza, a o spadających FPSach nie wspomnę. WTF??

20081124224529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 22:45, Mac Cry napisał:

Zainstalowałem i zaraz musiałem wrócic do starych, bo nowe działały gorzej niż bez (4
bity...). Zrobiłem screena, tylko wyszedł inaczj niż w rzeczywistości. Jest jaśniej i
grafika gorsza, a o spadających FPSach nie wspomnę. WTF??

Ta gra nie działa prawidłowo z kartami ATI. Atari zwala winę na ATI, a ATI na Atari.
Ja gram na Catalystach 8.7 (mam 4870). Ustawienia na max. Jak dojechałem do parku to komputer zaczął mi się restartować. Okazało się, że do działania trzeba wyłączyć roślinność. Na 8.10 nawet to nie pomagało.

Podobno Atari pracuje nad patchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, przynajmniej wiem jaka jest przyczyna... Atari zawsze tak ma, tzn. dobry pomysł/licencja, ale wykonanie zazwyczaj woła o pomstę do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za słabe nerwy mam na tą grę...
Jestem na początku, idę korytarzem i się przestraszyłem szczura który nagle wybiegł z jakiejś dziury...
Są takie momenty, że nagle coś wyskakuje?
P.S Można grać padem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się oszukiwać, Nvidia ma większe wsparcie w grach niż ATI, jak np. w GTA IV, na szczęście już to zostało naprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 15:07, Mac Cry napisał:

Taj, ale jako że jestem posiadaczem Radeona, to nie mogę sobie spokojnie pograc w AitD.
Czyję się oszukany jakby nie patrzec...


Zgadza się, też mam AitD i też mam teraz Radeona (4870), ale Alone jeszcze na nim nie uruchamiałem, a wcześniej grałem na Geforcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myślałem nad kupnem tej gry / jest obecnie dosyć tania /,ale czytam,że gra źle chodzi na kartach ATI,nawed na HD 4870 - czy to prawda?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 16:46, lis 23 napisał:

Właśnie myślałem nad kupnem tej gry / jest obecnie dosyć tania /,ale czytam,że gra źle
chodzi na kartach ATI,nawed na HD 4870 - czy to prawda?.


Chyba nie,ludzie na tych kartach mają zadowlajace wyniki a z tego co wiem pojawił sie patch usprawniający gre do AitD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 16:48, rafekx 12 napisał:

> Właśnie myślałem nad kupnem tej gry / jest obecnie dosyć tania /,ale czytam,że gra
źle
> chodzi na kartach ATI,nawed na HD 4870 - czy to prawda?.

Chyba nie,ludzie na tych kartach mają zadowlajace wyniki a z tego co wiem pojawił sie
patch usprawniający gre do AitD


Patch nie wyszedł, tylko sterowniki ATI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 16:59, Kraju92 napisał:

> > Właśnie myślałem nad kupnem tej gry / jest obecnie dosyć tania /,ale czytam,że
gra
> źle
> > chodzi na kartach ATI,nawed na HD 4870 - czy to prawda?.
>
> Chyba nie,ludzie na tych kartach mają zadowlajace wyniki a z tego co wiem pojawił
sie
> patch usprawniający gre do AitD

Patch nie wyszedł, tylko sterowniki ATI.


Właśnie o to mi chodziło, tylko nie byłem pewien co to,czy to patch czy stery,tak więc można na Ati pograć w AitD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 17:02, lis 23 napisał:

Czyli można kupić,tylko trzeba zainstalować stery 8.12?


Kup, zainstaluj najnowszego DirectaX, najnowsze sterowniki do ATI i ciesz się grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam mały problem. W epizodzie 8, nie wiem jak przejść przez tą barierę do tego domku. Jakby ktoś udzielił pomocy to góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 11:23, Adizo napisał:

Słuchajcie mam mały problem. W epizodzie 8, nie wiem jak przejść przez tą barierę do
tego domku. Jakby ktoś udzielił pomocy to góry dzięki.

Spoiler

Musisz przerzucić ponad barierą coś, co podpali ten korzeń, który się tam zagnieździł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ups, sorry za tam tego posta,ponieważ jestem nowy i nie wiedziałem jak odczytać spoiler, ale teraz już wiem. Sorki za kłopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki tu jeszcze raz ja co mam przerzucić za tą barierę bo np. koktajl mołotowa nie da się przerzucić bo nie da rady.
Proszę o pomoc. Z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować