Zaloguj się, aby obserwować  
seru2

Alone in the Dark: Near Death Investigation

612 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2009 o 21:17, Piotrbov napisał:

/.../


Jak przejść przez etap w opcjach sterowania : kalibracja (zwolnij wszystkie klawisze)? Gram na komputerze z klawiaturą i nie bardzo wiem jak to zrobić, a bez tego nie ustawię normalnej myszki (mam odwróconą jak w jakiś konsolach fee!). Może mi ktoś pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie chodzi po prostu o niewciskanie niczego i nieruszanie myszą? U mnie jakoś ten komunikat szybko znikał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 22:11, Qbli napisał:

A to nie chodzi po prostu o niewciskanie niczego i nieruszanie myszą? U mnie jakoś ten
komunikat szybko znikał...


U mnie podobny problem, tylko że zostawiłem komputer na pół godziny i dalej to samo. A na dodatek nie mogę zmieniać ustawień grafiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 21:17, Piotrbov napisał:

> Mam problem w epizodzie V - sekwencja 2 "zwiedzjący muzeum". W poradniku jest napisane,

> iż strażnik (jest na górze) otworzy mi kratę gdy zabiję wszystkich przeciwników
w tej
> lokacji. Niestety tak się nie dzieje. Po pozbyciu się wszystkich wrogów stoi nieruchomo

> za kratą. Nikogo więcej już tam nie ma, w tle słychać tylko jakieś walenie i ryki
ale
> nic z tego nie wynika. WTF? Pomoże ktoś?

Ja również się nad tym męczyłem. Przejdź jeszcze raz po wszystkich zakamarkach. Ja robiłem
tak z 5 razy i za każdym razem były nowe zombiaki. Acha i jeszcze jedno. Samym mieczem
ich nie zabijesz. Trzeba ich zawsze dobić ogniem.


Dzięki, ale już poradziłem sobie inaczej. Za którąś powtórką poziomu gra zaskoczyła i ruszyło dalej (strażnik się odezwał) - to musiał być błąd skryptu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można na PC grac bezproblemowo padem od Xboxa? Nie chciałbym żeby po zakupie okazało się, że muszę męczyć się skopanym sterowaniem na klawie i myszy. Wolałbym kupić wersję na ixa, ale mam okazję tanio kupić na PC, a w końcu chciałbym zagrać w ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 19:13, Moras1990 napisał:

Można na PC grac bezproblemowo padem od Xboxa? Nie chciałbym żeby po zakupie okazało
się, że muszę męczyć się skopanym sterowaniem na klawie i myszy. Wolałbym kupić wersję
na ixa, ale mam okazję tanio kupić na PC, a w końcu chciałbym zagrać w ten tytuł.


39zł to tak dużo?
http://allegro.pl/item694358034_alone_in_the_dark_nowa_x360_%5Egamestarter%5E.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 12:30, Moras1990 napisał:

Tak, szczególnie, że wersję na PC mogę kupić za 20zł.

A jest na pudełku znaczek "games for windows"? Jak tak to na spokojnie możesz kupować bo wtedy pad od Xa musi działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Jak rozwalić to coś,gdy uciekamy samochodem przed chmarą... takiego czegoś,latających ryjów? :D To wytwarza te potworki.


Dobra,już wiem jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 23:21, dominik713 napisał:

Mam pytanie.Jak rozwalić to coś,gdy uciekamy samochodem przed chmarą... takiego czegoś,latających
ryjów? :D To wytwarza te potworki.
Dobra,już wiem jak :D


Ech... No cóż, a już myślałem, że sobie nabije znaków w postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak nabiłeś :D

A tak w ogóle,to gra bardzo mi się podoba,ale nie mogę w to uwierzyć że zaraz ją skończę... Wydaje mi się że dopiero zacząłem w nią grać,króciutka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2010 o 16:29, dominik713 napisał:

A tak w ogóle,to gra bardzo mi się podoba,ale nie mogę w to uwierzyć że zaraz ją skończę...
Wydaje mi się że dopiero zacząłem w nią grać,króciutka jest.


Eee? Ta chmara to nawet nie jest połowa gry.
Ja tam się od zawsze dziwię, czemu ta gra ma słabe recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problemik: co zrobić żeby grać w tę grę na padzie xbox360 pod PC? - samo podłączenie pada nie pomaga,gra go nie wykrywa choć w menu pojawiają się xboxowe przyciski ale pad nie działa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jestem przeciwnikiem grania z kodami czy trainerami, bo to ubiera radość z gry, ujmuje strachu etc. Ale AitD5 jest dla mnie wręcz niegrywalny z tym sterowaniem i oprawą techniczną, a chciałbym zobaczyć "co dalej" w fabule. Nie, nie mam czasu na trenowanie, jak w to grać na tym sterowaniu i tak, chcę sobie odebrać tę wątpliwą "przyjemność" (w przypadku tej gry) grania bez kodów.
Więc jeśli ktoś cośkolwiek wie o działających kodach czy trainerach, poratujcie. Inaczej gra wyląduje na półce nieukończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA NORMALNIE CHODZI ALE GDY CHCEM WEJŚĆ DO OPCJI USTAWIANIA GRAFIKI ODRAZU MI WYSKAKUJE DO WIN 7 I MÓWI MI ŻE SZUKA ROZWIĄZANIA NA TEN PROBLEM KTÓREGO NIE ZNAJDUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Po 1) Nie krzycz - czyli wyłącz caps lock
po 2) czy masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej?
po 3) czy gra oryginalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 19:53, Phobos_s napisał:

>/ciach/

Po 1) Nie krzycz - czyli wyłącz caps lock
po 2) czy masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej?
po 3) czy gra oryginalna?

1 tak 2 tak 3tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 19:38, tomosa napisał:

GRA NORMALNIE CHODZI ALE GDY CHCEM WEJŚĆ DO OPCJI USTAWIANIA GRAFIKI ODRAZU MI WYSKAKUJE
DO WIN 7 I MÓWI MI ŻE SZUKA ROZWIĄZANIA NA TEN PROBLEM KTÓREGO NIE ZNAJDUJE


A jak nie wchodzisz do tych opcji grafiki, to wszystko działa? Czy możesz spokojnie zacząć grać? Spróbuj jeszcze uruchomić grę w trybie zgodności XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować