KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Internet jest jednak również wcieleniem zła. Nie ma to jak poznać zakończenie gry tuż na samym jej początku. Ehhh i mając to zupełnie inne spojrzenie na resztę. Przy okazji, kto chciał

Spoiler

kliknąć w play podczas usuwania wirusa z komputera

? Hehehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 23:33, Damianuss1 napisał:

Internet jest jednak również wcieleniem zła. Nie ma to jak poznać zakończenie gry tuż
na samym jej początku. Ehhh i mając to zupełnie inne spojrzenie na resztę. Przy okazji,
kto chciał

Spoiler

kliknąć w play podczas usuwania wirusa z komputera

? Hehehehe.


grałeśw heavy rain? ja dostałem info kto jest origami killer w komentarzach pod recenzją. wyobraz sobie, jak wtedy sie grało : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 23:07, Kafar napisał:

A kto mówi że przechodziłem na pałę.

No chyba musiałeś grać na pałę, jeśli ukończyłeś grę o długości maksymalnej 100 godzin w 2 dni zamykając calutką kampanię w zaledwie 24 godziny. Więc albo starasz się teraz ośmieszyć GTA V pisząc, że oprócz misji zwiedzałeś świat, co pozwala nam myśleć o jej strasznej krótkości, albo najzwyczajniej ściemę walisz i zabrałeś się tylko za misje by jak najszybciej ukończyć grę popisując się przy okazji na forum ;) Tak jak pisałem - ja czwórkę w 40 godzin zamknąłem a nie grałem jakoś specjalnie z wywieszonym jęzorem. Więc nie wierzę, że piątka jest tak znacznie krótsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 23:57, Agntx napisał:

> A kto mówi że przechodziłem na pałę.
No chyba musiałeś grać na pałę, jeśli ukończyłeś grę o długości maksymalnej 100 godzin
w 2 dni zamykając calutką kampanię w zaledwie 24 godziny. Więc albo starasz się teraz
ośmieszyć GTA V pisząc, że oprócz misji zwiedzałeś świat, co pozwala nam myśleć o jej
strasznej krótkości, albo najzwyczajniej ściemę walisz i zabrałeś się tylko za misje
by jak najszybciej ukończyć grę popisując się przy okazji na forum ;) Tak jak pisałem
- ja czwórkę w 40 godzin zamknąłem a nie grałem jakoś specjalnie z wywieszonym jęzorem.
Więc nie wierzę, że piątka jest tak znacznie krótsza.


co mozna robić przez tyle czasu w IV?
wiem, że ja zamknąłem 100% w RDR osatnią misją i miałem jakieś 20h.
osiemdziesiąt pare procent w IV - około 18h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 23:57, Agntx napisał:

> A kto mówi że przechodziłem na pałę.
No chyba musiałeś grać na pałę, jeśli ukończyłeś grę o długości maksymalnej 100 godzin
w 2 dni zamykając calutką kampanię w zaledwie 24 godziny. Więc albo starasz się teraz
ośmieszyć GTA V pisząc, że oprócz misji zwiedzałeś świat, co pozwala nam myśleć o jej
strasznej krótkości, albo najzwyczajniej ściemę walisz i zabrałeś się tylko za misje
by jak najszybciej ukończyć grę popisując się przy okazji na forum ;) Tak jak pisałem
- ja czwórkę w 40 godzin zamknąłem a nie grałem jakoś specjalnie z wywieszonym jęzorem.
Więc nie wierzę, że piątka jest tak znacznie krótsza.


100h to chyba z multiplayerem i dawno to zostało obalone. IGN sprawdził na ile godzin jest gra i 100% wyszło im na 45h. Moja fabuła to praktycznie normalny czas misji głównych plus kilku pobocznych. Szukanie znajdziek i wykonywanie wszystkiego innego to spokojnie w 45h się skończy. I co ja przez 55h żeby dobić do 100h mam jeździć w kółko po mieście ?:P

Kupiłem tą grę dla fabuły z singla i dla multi. Teraz czekam na multi i tam będę robił różne rzeczy z żywymi graczami a nie sam. Dla mnie nieźle trzeba się nudzić by cieszyć się ze skakania na spadochronie samemu ;P Miałem dwa dni urlopu. Grałem po prawie 13h dziennie. Teraz czekam na multi i wracam do pracy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2013 o 00:03, MrGregorA napisał:

co mozna robić przez tyle czasu w IV?
wiem, że ja zamknąłem 100% w RDR osatnią misją i miałem jakieś 20h.
osiemdziesiąt pare procent w IV - około 18h.


Ja wątek główny z GTA 4 ukończyłem w 21h. RDR też mniej więcej tyle. Dodam że nie używałem szybkiego środka transportu. W GTA 5 jednak parę razy użyłem jak miałem jechać przez całą mapę to ileż mogę przez pustynie jeździć tam i z powrotem ?:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2013 o 23:57, Agntx napisał:

- ja czwórkę w 40 godzin zamknąłem a nie grałem jakoś specjalnie z wywieszonym jęzorem.
Więc nie wierzę, że piątka jest tak znacznie krótsza.


Sorki za komentarz pod komentarzem ale tam mi edycji nie chciało wywalić.

GTA 5 jest ciutkę dłuższe od GTA 4 ale jest ZDECYDOWANIE bardziej wciągające. Dla mnie to najlepszy singiel w historii serii GTA i mówię tu głównie o wątku fabularnym czyli tych 69 misjach. Aż chętnie je będę robił jeszcze raz by mieć złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 00:13, Kafar napisał:

Ja wątek główny z GTA 4 ukończyłem w 21h. RDR też mniej więcej tyle. Dodam że nie używałem
szybkiego środka transportu. W GTA 5 jednak parę razy użyłem jak miałem jechać przez
całą mapę to ileż mogę przez pustynie jeździć tam i z powrotem ?:P:P


w IV używałem wyłącznie taksówek, a w RDR prawie wyłącznie obozu. sporadycznie przejeżdżałem sobie krótki odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 00:18, MrGregorA napisał:

w IV używałem wyłącznie taksówek, a w RDR prawie wyłącznie obozu. sporadycznie przejeżdżałem
sobie krótki odcinek.


Na początku te gry są w porządku ale ja ogólnie fabułę staram się jak pisałem wczuć się w bohaterów i jeździć jak oni oraz własnie jak jest ciąg misji z akcją to nie przerywam tego pierdołami bo bym będąc bohaterem w danej grze nie przerywał szczelanin lub dajmy na to atakiem na rodzinę GOLFEM :P lub Tenisem bo dla mnie to jest nierealistyczne ;P ;P

Zresztą jestem rozczarowany że nie mozna w free roam planować napadów (chyba że mozna a nie wiem) ;/ takich jak w singlu więc czekam na multi bo podobno tam to będzie można robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 21:38, Chlorofil napisał:

Jestem trochę zły na siebie... tzn. nie jestem w stanie przeczytać połowy dialogów podczas
rozgrywania misji. Głównie spowodowane jest to tym, że muszę kierować pojazdem, strzelać
lub robić coś innego. Też tak ktoś ma ?


Przy kliknięciu START na padzie od ps3, czyli ogólnie rzecz ujmując wchodząc w "meni", masz zakładkę DZIENNIK i w którejś z tam zakładek, czy to dialogi czy coś w tym stylu, masz wypisane wszystkie wypowiedzi jakie padły w ostatnim czasie. Podczas eksploracji menusów natknąłem się i faktycznie, momentami się przydaje.

Tak abstrahując, grając Trevorem chwilę po odblokowaniu jego postaci klasycznie zanurzyłem się w bezcelowe jeżdzenie i podziwianie świata. Załapałem się na jakiś losowy event, który rzekomo z początku wyglądał jako pomoc komuś (lecz nikogo nie było) przy porzuconym busie. Trevor podchodzi, bah!, obok, zza krzaków wyskakuje koleś i trąci paralizatorem. Budzimy się na torach w samych majtach a z na przeciwka nadjeżdza pociąg. Myślałem, że mnie chociaż obrabują z hajsu czy coś, ale nie, widocznie, albo jacyś zboczeńcy albo łowcy nagród. NAJS. Ogólnie jestem przeogromnie zafascynowany grą, jest epicka - nie szukając żadnych ładniejszych i górnolotnych słów. Najlepsza gra póki co ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 00:26, Qbasmok napisał:

Tak abstrahując, grając Trevorem chwilę po odblokowaniu jego postaci klasycznie zanurzyłem
się w bezcelowe jeżdzenie i podziwianie świata. Załapałem się na jakiś losowy event,
który rzekomo z początku wyglądał jako pomoc komuś (lecz nikogo nie było) przy porzuconym
busie. Trevor podchodzi, bah!, obok, zza krzaków wyskakuje koleś i trąci paralizatorem.
Budzimy się na torach w samych majtach a z na przeciwka nadjeżdza pociąg.

Też tak miałem tyle że Michael''em D Michael''a to już wszędzie biją. Każda misja bum leży xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Animacje, mimika i dialogi rozwalają :) Fabuła wessała mnie ostro, wczoraj zeszło mi do północy. Tak się paradoksalnie złożyło, że ze względu na bardzo niemiłe wydarzenie w realu (kupiłem GTA V, a następną noc

Spoiler

jakieś gnoje mi ukradły auto spod domu :/

Przypadek ?) mam teraz trochę czasu żeby przysiedzieć przy konsoli, co skrzętnie wykorzystuje.

Przed premierą "piątki" zakładałem na 100%, że Franklin mi nie podpasuje - "elo-ziomalskie" klimaty to zdecydowanie nie mój styl - z tego powodu GTA: San Andreas olałem sikiem prostym i nigdy w to nie grałem. Z dokładnie tego samego powodu odbiłem się od pierwszego Saints Row, bo jak słyszałem te "tekściory" to zbierało mi się na wymioty.

Tymczasem Franklinem mi się dobrze gra. Zasługa scenarzystów. I tłumaczy (polska wersja to perełka - kogo mam chwalić: Rockstar ? Cenegę ? Quloc ? - kłaniam się nisko). Dialogi między nim a Lamarem są jak z filmów Tarantino. "Czarnuchy" latają na prawo i lewo, a akcent jest boski :). Misje też niszczą system - dymanko z poziomu psa mnie rozwaliło :). Czuć biedę, syf, nędze i brutalne prawa murzyńskiego getta.

Michael to zupełnie inna bajka i inny świat, ale też siedzę z rozdziawioną japą :). Pogadanki u psychologa na kozetce zasługują na najwyższe laury. A już misja ze ściągnięciem
Spoiler

ze skarpy chaty jakiegoś meksykańskiego bossa

wywołała u mnie banana na twarzy (a powodów do radości ostatnio za wiele nie mam).

Teraz już szykuje się do pierwszego poważnego skoku (btw. Lester wspomniał o Nico Bellicu, który ostatnio "trochę przycichł" ;-)) i aż się boję co to będzie jak odblokuje Trevora ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 23:56, MrGregorA napisał:

grałeśw heavy rain? ja dostałem info kto jest origami killer w komentarzach pod recenzją.
wyobraz sobie, jak wtedy sie grało : D

Nie chcę nawet myśleć. Przy okazji widzę, że wyżej nawiązała się dyskusja co do czasu gry. Ja osobiście jestem z tych, którzy czasami lubią nawet przestrzegać przepisów drogowych podczas prowadzenia pojazdu xD. Po prostu sprawia mi to frajdę stać na czerwonym itd. Osiągnięcie 100h+ to mała pestka. W takim sandboxie nie potrzebuję nawet wykonywać jakichkolwiek misji. Zwykła zabawa w cokolwiek i czas leci hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 23:26, Kafar napisał:

Ktoś se wymyślił i gimba się jara :D Nie wiem czego ludzie nie kumają ze słów "Nie mamy
w planach wydania PC". Moga sobie kitować lub nie ale jak mi ktoś tak mówi do uważam
za głupotę wierzyć w jakieś sobie daty ;P przez najbliższe parę miechów nie opłaca im
się wydawać tego na PC. Za duzo kasy kosić będą na konsolach teraz a PC jest problematyczny.

Madoc zresztą ile już chyba lat słyszy się o RDR na PC :D:D

Ale RDR to inne studio przecież, poza tym to nie GTA. GTA od zawsze wychodziło na PC i teraz też wyjdzie, ale ja mogę jeszcze poczekać. Przejdę sobie czwórkę drugi raz, co mi tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się