Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dzisiaj losowanie grup LM i tak sobie spojrzałem na koszyki to takie FC Porto w 1 koszyku, a Borussia w 4. Mistrz Niemiec co prawda od wygranej w 97'' to w LM było ostatnio słabiej, to jednak w poprzednim sezonie ogrywali finalistę LM.. taki podział koszyków daje szanse na jakąś ciekawą grupę śmierci ;P Np. Real, Manchester City, Juventus, BVB, ale by było jakby 4 mistrzowie z 4 najlepszych lig trafili to jednej grupy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 16:54, Paoro napisał:

Dzisiaj losowanie grup LM i tak sobie spojrzałem na koszyki to takie FC Porto w 1 koszyku,
a Borussia w 4. Mistrz Niemiec co prawda od wygranej w 97'' to w LM było ostatnio słabiej,
to jednak w poprzednim sezonie ogrywali finalistę LM..

Liczą się wyniki w europejskich pucharach w ostatnich 5 latach, ligowe potyczki nie mają znaczenia. A Dortmund ani z grupy LM, ani LE nie potrafił wyjść. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 16:57, Kadaj napisał:

> Dzisiaj losowanie grup LM i tak sobie spojrzałem na koszyki to takie FC Porto w
1 koszyku,
> a Borussia w 4. Mistrz Niemiec co prawda od wygranej w 97'' to w LM było ostatnio
słabiej,
> to jednak w poprzednim sezonie ogrywali finalistę LM..
Liczą się wyniki w europejskich pucharach w ostatnich 5 latach, ligowe potyczki nie mają
znaczenia. A Dortmund ani z grupy LM, ani LE nie potrafił wyjść. ;p

Tak wiem ranking klubowy, chciałem tylko zwrócić uwagę, że nie trzeba być mega potęgą i mieć właściciela szejka by być losowany z teoretycznie łatwiejszymi rywalami - Porto wyrobiło sobie dużo pkt. dobrymi występami w LE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 16:57, Kadaj napisał:

Liczą się wyniki w europejskich pucharach w ostatnich 5 latach, ligowe potyczki nie mają
znaczenia. A Dortmund ani z grupy LM, ani LE nie potrafił wyjść. ;p

Powinni to zmienić. Bo później wychodzi na to, że 3. koszyk jest silniejszy od 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 18:27, filip29 napisał:

Powinni to zmienić. Bo później wychodzi na to, że 3. koszyk jest silniejszy od 2.

Ale dzięki temu trafiają się takie fajne grupy jak D. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 16:54, Paoro napisał:

na jakąś ciekawą grupę śmierci ;P Np. Real, Manchester City, Juventus, BVB, ale by było
jakby 4 mistrzowie z 4 najlepszych lig trafili to jednej grupy..


No to prawie trafiłem ;D To się Lewy będzie mógł sprawdzić na tle Realu i MC ;P Kuba i Piszczek zresztą też. Bez wątpliwości grupa śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 18:42, Kadaj napisał:

> Powinni to zmienić. Bo później wychodzi na to, że 3. koszyk jest silniejszy od
2.
Ale dzięki temu trafiają się takie fajne grupy jak D. ^^

Też prawda :D Szkoda, że PSG tam nie ma.
A Man United jak zwykle Cluje i Bragi losują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

REAL
BORUSSIA
AJAX
CITY


Wow! Idealna grupa wg mnie, chociaż wolałbym PSG w miejsce Ajaxu. Chciałem żeby Real grał z Borussią i City, a za wszelką cenę chciałem ominąć Juve :D

Minus taki, że pewnie FCB zgarnie ligę bo natężenie w meczach grupowych będzie nieziemskie w Madrycie.

Warto podkreślić coroczny fart United i Arsenalu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grupa D idealnie pasuje do nazwy Liga Mistrzów. Każdy zespół jest mistrzem swojego kraju. W pozostałych grupach raczej bez szału poza starciem Chelsea-Juventus. A teraz kolejny puchar dla Messiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widziałem reprezentantem polskich dziennikarzy był Romek? Dobrze, że Messi tej nagrody nie dostał. Szkoda że nie dostał jej np. Casillas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 19:04, Paoro napisał:

Dobrze widziałem reprezentantem polskich dziennikarzy był Romek? Dobrze, że Messi tej
nagrody nie dostał. Szkoda że nie dostał jej np. Casillas.


Jeśli dobrze słyszałem wczoraj na meczu, to komentator mówił o sobie, że jest polskim głosującym.

Przed wyborem pomyślałem - Ronaldo, Iniesta, czy znowu kpiny? No i tym razem nie było, szkoda, że głosujący nie poszli po rozum do głowy 2 lata wcześniej i nie wygrał Xavi, ale teraz przynajmniej obyło się bez idiotycznego wyboru.

Grupa D grupą śmierci zdecydowanie.
Chelsea będzie miała ciężko z Juve, ale powinniśmy dać sobie radę. Liczyłem, że Barcelona dostanie City i PSG, ale znowu im się trafili względnie łatwi przeciwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 19:47, Bambusek napisał:

Tymczasem Legia jest tylko i aż 45 minut od fazy grupowej LE. Prowadzą w Trondheim 1:0

jak tak rzuciłem okiem to ledwo biegają, jest 1:1 i jak będzie dogrywka to raczej fizycznie nie wytrzymają, fajnie jakby się dostali do fazy grupowej, ale będzie ciężko, bo Śląsk to już taka nędza, że na remis nawet nie ma co liczyć.
A głupio byłoby po 2 względnie udanych sezonach, by teraz żadna drużyna nie grała w pucharach i pkt. do rankingu nie ciułała..
Edit, no to już jest 2:1 czyli tak jak myślałem.. frajerska przegrana, typowa dla polskich drużyn. mogło być 2:0 a skończyło się na 1:2..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 19:47, Bambusek napisał:

Tymczasem Legia jest tylko i aż 45 minut od fazy grupowej LE. Prowadzą w Trondheim 1:0

Teraz są co najmniej rok od fazy grupowej LE. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 20:46, Paoro napisał:

frajerska przegrana, typowa dla polskich drużyn. mogło być 2:0 a skończyło się na 1:2..

Tzn. w którym momencie mogło być to 2:0? Bo oglądałem mecz i jakoś zbyt wielu sytuacji Legia nie miała, a już z pewnością żadnej stuprocentowej. Ogólnie Rosenborg był lepszy i wynik jak dla mnie (niestety) jest w pełni sprawiedliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 20:58, Kadaj napisał:

Teraz są co najmniej rok od fazy grupowej LE. ;p


I tak byli jej bliżej niż Lech i Śląsk razem wzięci. Zabrakło pierwiastka szczęścia, tego który dał tak dobry występ rok temu. Dwa centymetrry nizej by piłka dzisiaj spadła i to Legia miała by awans.

@Hoplita
Przy stanie 0:1 Ljuboja trafił w poprzeczkę. A w samej końcówce jeszcze Żyro w kolano leżącego zawodnika Rosenborga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować