Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2012 o 12:15, Isildur napisał:


Dla mnie byłoby strat a kasy płacić dodatkowo by obejrzeć jak nasi piłkarze znów przegrywają..
Bo wczoraj to co pokazali nie było dobrą grą... Ogólnie to nie wiem po co gramy w eliminacjach
skoro i tak nie wyjdziemy z grupy...


Po jajco, że tak napiszę. Gdybyśmy wygrali parę meczów, to pewnie byś piał z zachwytu. Gdyby każdy tak podchodził, to Andora, San Marino i masa innych reprezentacji by nie startowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem podobnie. Gdyby Lewy wykorzystał wczoraj te dwie okazje i byśmy wygrali, to byłyby zachwyty, ochy i achy jak to dobrze nie zagrali na trudnym terenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 14:13, Budep napisał:

Po jajco, że tak napiszę. Gdybyśmy wygrali parę meczów, to pewnie byś piał z zachwytu.
Gdyby każdy tak podchodził, to Andora, San Marino i masa innych reprezentacji by nie
startowała.


Nie pisałbym z zachwytu bo jestem negatywnie nastawiony na nasza reprezentację, która z meczu na mecz gra coraz gorzej przynajmniej nie wygrywa... Nie widzę poprawy w grze naszej reprezentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 15:52, Isildur napisał:

Nie pisałbym z zachwytu bo jestem negatywnie nastawiony na nasza reprezentację, która
z meczu na mecz gra coraz gorzej przynajmniej nie wygrywa...


Piłeś coś ? Twoje zdanie to jakaś gramatyczna masakra. Boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 14:45, Kraju napisał:

Trudny teren? Stary, to było pole minowe. :D

Mam wrażenie że gdyby tak rzucali w Anglików, np. w Harta petardami to już dawno by ten mecz przerwano i dano walkower, tym bardziej, że Polacy prowadzi już wtedy 1:0. A tak zmarnowana szansa, najpierw w głupi sposób tracimy bramki, potem jeszcze Ludo czerwień, kiedy wiadomo, że sędzia tylko czeka na pretekst by wyrównać stan osobowy drużyn. Mogło być nieźle, bo i tak byśmy faworytem grupy nie byli, a tak będziemy walczyli całe eliminacje o 2 lokatę, która i tak może nic nie dać, bo baraże to loteria - można trafić na giganta, któremu w eliminacjach przytrafiły się jakieś wypadki przy pracy a wtedy całe eliminacje nic nie znaczą - bo jak ktoś zauważył dla Andory czy innych sukcesem, pamiętanym przez lata, jest remis w meczu z jakąś topową drużyną, dla reprezentacji Polski, 40-milionowego kraju, brak awansu z grupy to (powinna być) katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2012 o 21:30, ManweKallahan napisał:

UEFA także udostępniła ligę Fantasy, oczywiście chodzi o Champions League.
http://en.uclfantasy.uefa.com/
Zasady prawie identyczne jak w Fantasy Premier League.

Robimy jakąś forumową ligę?

Oczywiście jeśli będzie dość dużo chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2012 o 21:54, Chaotizz napisał:

Oczywiście jeśli będzie dość dużo chętnych.

Here you go
1159594-423435

Zasady mają jedną dużą róźnicę. W połowie "gameweeka" można wpuścić graczy z ławki i zmenić kapitana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2012 o 20:05, karolekx23x napisał:

Chyba nie wypaiło i mam nadzieje ze wroci ogladanie normalnie.


Hahaha.

Mecze na Euro oglądało po +15 mln ludzi, a pierwszy mecz o punkty 50 tys ludzi(wiadomo, że w necie więcej) :DDDD Ale biedronka i inni sponsorzy muszą być wściekli. Większą oglądalność ma pewnie 2 liga polska.

Jeżeli Sportfive i Polsat dzielą sie 50-50, to po odliczeniu kosztów, podatków itd. wychodzi zapewne, że ledwo co na siebie zarobili. Liczę, że z Mołdawią oglądalność będzie jeszcze gorsza i wrócą z podkulonym ogonem do TVP, która nie da się oskubać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 12:15, Isildur napisał:

Ogólnie to nie wiem po co gramy w eliminacjach skoro i tak nie wyjdziemy z grupy...

Z takim samym nastawieniem grają Andora, San Marino i inne kraje. I cieszą się jak dzieci jak dostaną np. 0-2 a nie 0-8. Trzeba po prostu zrozumieć, że jesteśmy zupełnie przeciętną reprezentacją nie tylko w skali światowej, ale także europejskiej. Mamy słabą ligę, pazernych piłkarzy... Nasi obecnie grają to, na co nas stać. I nie ma co słuchać Lewandowskiego, który mówi, że w Borussi mu się gra lepiej. Skoro pilkę wrzuca mu 5 razy lepszy piłkarz to wiadomo, że gra się lepiej. Niemniej jednak wszystko fajnie zebrano w wywiadzie z Bońkiem. My nie mamy reprezentacji do wyjścia z grupy, więc z niej nie wyjdziemy. Jak mamy wyjść z grupy w której jest Anglia i całkiem niezła Czarnogóra (przynajmniej w el. do euro była niezła), skoro awansuje bezpośrednio jeden zespół? Ludzie żyją sukcesami z lat ''70 licząc na to, że kiedyś to wróci. Nie wróci. Co mają powiedzieć Węgrzy, którzy za czasów Puskasa byli nie do ogrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jak

Dnia 10.09.2012 o 20:30, Latimeria napisał:

mamy wyjść z grupy w której jest Anglia i całkiem niezła Czarnogóra (przynajmniej w el.
do euro była niezła), skoro awansuje bezpośrednio jeden zespół?

W takim wypadku nie byłoby jeszcze najgorzej, bo przy dużym szczęściu z Anglią można wygrać. Tam jest jeszcze gorzej, bo mając najlepszą ligę nie wygrali niczego od lat 60. :D
Niestety w grupie mamy jeszcze Ukrainę, a kopaczom na 2 drużyny szczęścia nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 20:44, filip29 napisał:

W takim wypadku nie byłoby jeszcze najgorzej, bo przy dużym szczęściu z Anglią można
wygrać.

Co najwyżej zremisować. Jeden mecz. A załóżmy nawet, że jeden wygrać a drugi przegrać. Jak myślisz, kto pogubi więcej punktów w pozostałych spotkaniach? Anglia to i tak lepiej niż Niemcy czy Hiszpania, ale nie ma co się łudzić.

A to, że niczego nie wygrali od lat ''60 niewiele zmienia. Wszak to oni regularnie występują na Euro czy Mundialu i to nie tylko w roli chłopca do bicia. Odpadają dopiero wtedy, gdy zostaną same silne zespoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/pilka/1,65082,12460691,Liga_hiszpanska__Cristiano_Ronaldo_wyplakal_podwyzke.html

Ronaldo w końcu wypłakał podwyżkę.

Dopiero teraz przeczytałem tego newsa i wg mnie jest skandaliczny.

Władze Realu Madryt błyskawicznie zareagowały na smutną postawę swojej gwiazdy Cristiano Ronaldo. Jak podały hiszpańskie media zaproponowano Portugalczykowi przedłużenie kontraktu do 2015 roku i podwyżkę w wysokości 6 mln euro rocznie.


Przecież on ma kontrakt do 2015 obecnie, a źródło na które powołali się w tym newsie nie istnieje.

Swoją drogą, jeśli jemu chodzi faktycznie o kasę to wg mnie nie zasługuję na grę w Realu i powinnien odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja, Ganso po 7 latach gry w Santosie przechodzi do Sao Paulo. Szkoda, miałem nadzieję ujrzeć go w europie niedługo, a tak trzeba będzie poczekać minimum rok jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 10:45, Ecko09 napisał:

Ale jaja, Ganso po 7 latach gry w Santosie przechodzi do Sao Paulo. Szkoda, miałem nadzieję
ujrzeć go w europie niedługo, a tak trzeba będzie poczekać minimum rok jeszcze.

Dziwna i raczej niepotrzebna przeprowadzka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 16:23, BoloMaster napisał:

kolejny skandal w lidze angielskiej na Anfield...a my tu narzekamy na polskich sędziów


A tam, szkoda gadać. Sędzia dał popis, że aż szkoda było patrzeć. A myślałem, że Webb jest tylko takim fanatykiem United, że gotów jest zrobić wszystko prawie na meczu, aby Diabły wygrały, a tutaj mnie znowu czymś liga zaskakuje. Szkoda Live, bo United praktycznie nie miało nic do powiedzenia w meczu poza akcjami, które mogę policzyć na palcach jednej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować