Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Sercem jestem za Portugalią ale rozumem za Niemcami. Dla mnie Niemcy są w stanie w końcu wygrać mundial. Dązą do tego celu od 2002 roku i ciagle "czegoś" brakuje. Jak nie teraz to kiedy? Myślę że ograją Portugalie tak ze 2:1. Portugalia do dobra drużyna ale mają średnią pomoc i średni atak wg mnie. Sam Ronaldo meczu nie wygra a zawodnicy tacy jak Nani swoje najlepsze mecze mają juz za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 15:09, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Czego w tym zdaniu nie rozumiesz? Skład stały od Euro 2012 gdzie niemal wyeliminowali
Hiszpanię

No właśnie. Skład bez zmian, a latka lecą. Portugalia to niezła drużyna, ale ja im nie wróżę oszałamiajacych sukcesów, choć oczywiście wszystko zależy od tego w jakiej formie będzie Ronaldo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, Portugalia dzisiaj denna, może z Hiszpania stawać w szranki o tytuł "żenady wśród wielkich".
Gestykulacja Ronaldo wiele mówi. Pepe oczywiście znów coś odwalil, czuję masakre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pepe oczywiście znów coś odwalil, czuję masakre.
Zastanawiam się jakim cudem ten koleś łapie się jeszcze do kadry Portugalii czy Realu. Żeby jeszcze był dobrym obrońcą, a to straszny przeciętniak zupełnie nie warty kłopotów jakie powoduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra była. W drugiej połowie liczę na dwie bramki- jedna dla Niemiec co ich zupełnie rozluźni, i jedna Ronaldo na otarcie łez. Wtedy mój wynik będzie :P Pepe''owi nie pomogła zmiana fryzury- pierwotny instynkt z niego nigdy nie wyjdzie :D Odziedziczył spadek Gatusso :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 18:51, mati285 napisał:

>Pepe oczywiście znów coś odwalil, czuję masakre.
Zastanawiam się jakim cudem ten koleś łapie się jeszcze do kadry Portugalii czy Realu.
Żeby jeszcze był dobrym obrońcą, a to straszny przeciętniak zupełnie nie warty kłopotów
jakie powoduje.


w Realu się ogarnął, nie zachowuje się już jak szajbus z tego co mi wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie da się ukryć że jako konkurencja dla Hiszpanów to Portugalczycy radzą sobie całkiem nieźle, ale to chyba nie o to chodziło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra Portugalii żenujaca ale sedzia jak zwykle "na poziomie" Karny z dupy plus czerwona tez. Spieprzyl totalnie mecz. Po co on pomaga Niemcom? Sami i tak im by natłukli a tak spieprzyl mecz. Widac ze oprocz spraya zapomnieli dac okulary sedziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 18:56, Ziggy napisał:

Gra Portugalii żenujaca ale sedzia jak zwykle "na poziomie" Karny z dupy plus czerwona
tez. Spieprzyl totalnie mecz. Po co on pomaga Niemcom? Sami i tak im by natłukli a tak
spieprzyl mecz. Widac ze oprocz spraya zapomnieli dac okulary sedziom.

Karny nie z dupy bo Goetzowi zależało na kontynuowaniu akcji a został zatrzymany przed samą bramką. Ściągał go za rękę w dół i po prostu upadł, zero aktorstwa. To samo przy czerwonej kartce. Najpierw w twarz dostał a potem z bańki- lekko ale koniec z chamstwem, żegnamy się. Mecz by spieprzył jakby nie dał czerwa i nie podyktował karnego. Wtedy mecz by nie miał sensu. Sędzia dobrą robotę dziś robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to inny mecz ogladamy:) Karnego nie było. Oboje walczyli o pozycje i gdy Gotze ja wywalczyl to juz wtedy nie był nigdzie pociagany i Przyaktorzył. Dla mnie nie było karnego. No i to czerwo to wieksze jaja. Walczyli o piłke. Rece poszły w ruch moze Pepe lekko go drasnał. Na pewno nie zrobił tego specjalnie. A ze sie głowami stykneli? Takie sytuacje przy kłotniach w co drugim meczu sie zdarzaja. Dla mnie w tej sytuacji zolta to i tak byłby najwyzszy wymiar kary. Ale za takie pierdoly wyrzucac z boiska to jest smiech na sali. Pepe jest idiota ale wydurnial sie juz sto razy gorzej. Tu nic wielkiego nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 18:58, Accid napisał:

Sędzia dobrą robotę dziś robi.


Tarzam się ze śmiechu po podłodze.
Sędzia jedyne dobrego co robi to ustawianie meczu pod Niemców. Gdzie Ty widziałeś faul w polu karnym? Goetze powinien oskara dostać. Pepe dał się sprowokować a czerwona kartkę dostał za nakrzyczenie na płaczącego Mullera.
Sędziemu gratuluje wygranej na zakładach. Ciekawe ile postawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 19:06, HumanGhost napisał:

> Sędzia dobrą robotę dziś robi.

Tarzam się ze śmiechu po podłodze.
Sędzia jedyne dobrego co robi to ustawianie meczu pod Niemców. Gdzie Ty widziałeś faul
w polu karnym? Goetze powinien oskara dostać. Pepe dał się sprowokować a czerwona kartkę
dostał za nakrzyczenie na płaczącego Mullera.
Sędziemu gratuluje wygranej na zakładach. Ciekawe ile postawił.

Jeśli mamy podzielone opinie to oznacza tylko tyle, że mógł zrobić i tak i tak. Ja uważam, że sędziuje świetnie. Ciągnął go za rękę w polu karnym i spadł (gdzie tam aktorstwo? Płakał jak Muller po draśnięciu ręką?). A co do Pepe- za uderzenie w twarz nic nie dostał, ale Muller wiedział co robi i sprowokował go tym- uderzył go w głowę (specjalnie, widać na powtórce, nie wierzę, że takie coś się zdarza) i do widzenia. Super meczyk dla Niemców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie ciągnął. Goetze sam się przewalił.
Po drugie uderzenie w twarz nie było zamierzone, to nawet nie był faul.
Po trzecie nie było uderzenia głową, tylko dotknięcie, najwyżej żółta kartka za niesportowe zachowanie.
Super meczyk dla sędziego. Kaska już pewnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiem, że Niemców się u nas nie lubi, ale ogarnijcie się. Karny słuszny, kartka też, choć pewnie, gdyby był to ktoś inny niż Pepe to skończyłoby się na żółtej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 19:13, HumanGhost napisał:

Kaska już pewnie czeka.

Czemu nie- za tak świetne sędziowanie :)

Ciekawe co Schurrle pokaże. Wejdzie Klose i podbije wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować