Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2014 o 21:36, Ecko09 napisał:

Że też jeszcze go trzymają w tej reprezentacji, on ze 36 lat już ma chyba.

A tam, może nie mają nikogo lepszego (ma 35 lat btw) ;p Jest "sporo" zawodników w jego wieku (33+) i to w "lepszych" reprezentacjach, a powołony bramkarz Kolumbii (pewnie wyjdzie w którymś meczu na minutę czy dwie - zawsze to coś - bo kończy karierę) ma aż 43 lata, więc jest nawet (chyba) starszy od paru trenerów ma Mistrzostwach xd


Co do Persiego to może nawet będzie to gol Mundialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten karny dla Hiszpanii. Wyglądało to tak, jakby Costa specjalnie nogę postawił na nodze Vlaara. Ale kontakt był, cwany lisek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 22:01, Diverso napisał:

Dziwny ten karny dla Hiszpanii. Wyglądało to tak, jakby Costa specjalnie nogę postawił
na nodze Vlaara. Ale kontakt był, cwany lisek :D

O tym też chciałem napisać. Może jestem uprzedzony po wczorajszym meczu ale przewinienie wątpliwe. W ogóle co mnie obchodzi czy piłka przekroczyła linię bramkową skoro widać to gołym okiem - niech nie szpanują technologią tylko pokażą więcej powtórek - o challenge nie prosiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, poprzednie turnieje też Hiszpania słabo zaczynała.
Ale teraz gra tragicznie - bez polotu i pomysłu. Niemcy pewnie i tak skończą w pierwszej trójce, niezależnie od ich formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciało by się rzec w końcu , bo tik-taca Hiszpania zaczynała mnie już solidnie wkurzać i od początku kibicowałem Holandii w tym meczu , no i jest 5:1 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 23:04, Morrdin napisał:

Chciało by się rzec w końcu , bo tik-taca Hiszpania zaczynała mnie już solidnie wkurzać
i od początku kibicowałem Holandii w tym meczu , no i jest 5:1 ;D


Hiszpania tiki taki nie gra już od dłuższego czasu. Teraz dla odmiany w ogóle nic nie gra : d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O w morde :D
Od zawsze kibicuję Holandii na wszelkich turniejach, ale przed dzisiejszym meczem nie miałem za dużych nadziei, a tu taki piękny meczyk.
Trójka Robben, Blind i RvP rozjeżdża najlepszych obrońców świata jak chce, a Hiszpanie nie potrafią strzelić nawet jednego uczciwego gola (Costa nurkował i nie ma tu żadnych wątpliwości). Poza tym 5-1 to najniższy możliwy wynik. Z tych wszystkich sytuacji spokojnie mogłoby się uzbierać 7/8 bramek dla Holendrów.
Casillas był słaby, ale nie aż tak jak Panowie komentatorzy z TVP (rzygać się chce)...
Przy pomyślnych wiatrach (czyli Sanchez+Vidal+Vargas), to Hiszpania nie wyjdzie z grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holandia zagrała zdecydowanie inteligentniej od Hiszpani - przede wszystkim przygotowali się na grę iberyjczyków. Dziwiłem się pomysłowi z pięcioma obrońcami, ale okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. W ataku boczni obrońcy grali bardziej skrzydłowych pomocników, dzięki czemu środkowi pomocnicy nie musieli opuszczać zbytnio środka pola.
Hiszpania przewidywalnie, nudno, bez polotu, bez pomysłu. Del Bosque wziął swoich ulubieńców, ale to już nie to samo, co 2 lata temu.
Co do samego mundialu - w trzech dotychczasowych meczach sędziowie popełnili już z 6 koszmarnych błędów, a FIFA jest dumna z systemu goal line... Mydlenie oczu kibicom, że coś się robi, a w rzeczywistości można bezkarnie ustawiać mecze i zwiększać szanse choćby gospodarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować