Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2014 o 23:09, Wszystkozajete napisał:

No to mamy na mundialu pierwszą niespodziankę dużego kalibru.


5:1 dla Holandii, to raczej niespodzianka dużego kalibru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 23:47, Piotrekmysza napisał:

5:1 dla Holandii, to raczej niespodzianka dużego kalibru :P


Moja mina jak wynik zobaczyłem jest nie do opisania ale wyglądałem mniej więcej tak:

20140614235342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba w ciemno można powiedzieć, że Anglia - Wlochy to najlepszy z dotychczasowych meczow mundialu. ;)

Podoba mi się ten dynamizm, obustronne konsekwetne budowanie akcji i szereg sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej połowie raczej się z tym nie zgadzam ;) Za mało emocji. Owszem, gra wygląda świetnie, nie jest to taka sieczka jak podczas spotkania Kolumbii z Grecją (podanie, podanie, aut. podanie, długie podanie, aut bramkowy), ale trochę mało się dzieje. Pewnie to wina warunków w jakich grają obie reprezentacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super mecz Anglików z Włochami. Ale i tak bardziej mi sie podobal mecz Urugwaju z Kostaryka. Strasznie sie zdziwilem jaki poziom prezentuje Kostaryka. Swietny byl ten Cambell. Na pewno to na razie najwieksza niespodzianka mundialu. Bede im kihicowal zeby wyszli z grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 13:23, Ziggy napisał:

Super mecz Anglików z Włochami. Ale i tak bardziej mi sie podobal mecz Urugwaju z Kostaryka.
Strasznie sie zdziwilem jaki poziom prezentuje Kostaryka. Swietny byl ten Cambell.
Na pewno to na razie najwieksza niespodzianka mundialu. Bede im kihicowal zeby wyszli
z grupy.


mnie mecz ang znudził do tego stopnia, że poszedlem sie uczyc, a to juz sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 23:54, MrGregorA napisał:

Cudownie. Drugi mecz postawiony, druga wtopa. Hiszpanom mogę wybaczyć, ale Urugwaj w
kulki sobie poleciał


Stawiasz na faworytów po kursach w takim turnieju i się dziwisz. Tutaj lepiej szukać niespodzianek, przynajmniej w pierwszej kolejce, gdy nie wiadomo jeszcze jak dana drużyna jest przygotowana do turnieju. Ale póki co najlepiej stawiać zakłady na większą liczbę goli, póki co 7/8 meczy z przynajmniej 3 golami i to mi się bardzo podoba ;]

Mnie póki co najbardziej zepsuła humor Hiszpania, bo przed turniejem pograłem sporo kuponów, z jej awansem, zwycięstwem grupy i jeszcze, że osiągną ćwierćfinał bodajże, a tu nawet o awans z grupy może być ciężko ;/

Dnia 14.06.2014 o 23:54, MrGregorA napisał:

mnie mecz ang znudził do tego stopnia, że poszedlem sie uczyc, a to juz sztuka


Ciekawe. Dla mnie mecz bardzo dobry, nie licząc ostatnich ok. 20 minut, gdzie już byłem niemal pewny, że Anglicy nie odrobią strat, co najwyżej stracą 3 gola.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hiszpania nadal jest jednym z mocniejszych zespołów. skreślę ją dopiero wtedy, kiedy skreśli ją matematyka. genialny trener i genialni zawodnicy. wyjdzie z grupy na 2 miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 14:49, MrGregorA napisał:

hiszpania nadal jest jednym z mocniejszych zespołów. skreślę ją dopiero wtedy, kiedy
skreśli ją matematyka. genialny trener i genialni zawodnicy. wyjdzie z grupy na 2 miejscu.


Nie po takiej kompromitacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 14:59, Accid napisał:

> hiszpania nadal jest jednym z mocniejszych zespołów. skreślę ją dopiero wtedy, kiedy

> skreśli ją matematyka. genialny trener i genialni zawodnicy. wyjdzie z grupy na
2 miejscu.
>
>
Nie po takiej kompromitacji.

Holandia też dostała bęcki 5:1 od Hiszpanów i potem w finale grała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 14:59, Accid napisał:

> hiszpania nadal jest jednym z mocniejszych zespołów. skreślę ją dopiero wtedy, kiedy

> skreśli ją matematyka. genialny trener i genialni zawodnicy. wyjdzie z grupy na
2 miejscu.
>
>
Nie po takiej kompromitacji.


przeciez to jeden mecz. prosze Cie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 14:59, Accid napisał:

Nie po takiej kompromitacjii.


Proszę Cię... Hiszpania ma zdecydowanie jednych z najlepszych zawodników i sztab trenerski na świecie, jeszcze się zdziwisz co potrafią zrobić Ci ludzie. Nie nawidzę takich komentarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 14:59, Accid napisał:

Nie po takiej kompromitacji.


Zobaczysz Hiszpania jeszcze pokaże pazurki na tych mistrzostwach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najsłabszy dotychczas mecz na Mundialu, ale z mocną końcówką. Należało się Szwajcarom po tym jak sędziowie nie uznali (kolejnej) prawidłowo zdobytej bramki. Póki co dominuje trend, że kto pierwszy strzela bramkę ten przegrywa mecz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 19:57, mati285 napisał:

Póki co dominuje trend, że kto pierwszy strzela bramkę ten przegrywa mecz :-)


Meksyk, Kolumbia, Włochy i Chile śmią się nie zgodzić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 20:04, NeroNarmeril napisał:

Meksyk, Kolumbia, Włochy i Chile śmią się nie zgodzić. :P

To cztery zespoły, a w odwrotnej sytuacji mamy już pięć, więc ten trend dominuje tak jak mówiłem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 19:57, mati285 napisał:

po tym jak sędziowie nie uznali (kolejnej) prawidłowo zdobytej bramki.


Skainąd to, zaryzykuję twierdzenie - nie sprawdzałem statystyku, Mundial w którym na tak małą ilość meczów padło aż tyle błednie nieuznanych bramek. Sędziowie niedoświadczenii, czy po prostu wynoszą typowe zachowania ze swoich lig?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować