Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2014 o 19:28, vonArnold napisał:

Bialoflagi skapitulowaly po 12 minutach, ciekawe czy stać ich na realną kontrofensywe?
Sądzę, że jednak Rzesza zatryumfuje bez dogrywki.

Oj, bo zaraz ktoś tu wpadnie z degradami i zacznie zakłamywać historię w imię poprawności politycznej :( Dzisiaj Francuzi rzeczywiście zagrali dziwna grę - przegrywając dali Niemcom rozgrywać piłkę (i w konsekwencji atakować).
Co do Kolambii - jeżeli nie wdają się w zagmatwania taktyczne i defensywną grę to mają szansę ograć Brazylijczyków. Mimo że ostanio byłem za Chill''outami to rzeczywiście do karnych podchodzili jak na pożarcie - Brazylijczycy za to z pewnością siebie. Bez kompleksów przeciwko gospodarzom trzeba wyjśc i będzie dobrze. Szakira za to niech kibicuje Kolumbii a nie za Hiszpanie się bierze - farbowanych lisów to oni nie potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dżizas, w porównaniu do poprzedniego meczu, to tu jest jakieś piekło.
W ciągu pół godziny było tu więcej akcji niż w całym tamtym meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2014 o 23:59, A-cis napisał:

James Rodrigez płacze.

Będzie wielkim piłkarzem. Pamiętam, jak CR płakał w 2004 (w końcu on wykopał na ten jeden, jedyny róg, po którym padła bramka dla Grecji) i od razu ich porównałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 23:59, A-cis napisał:

Jednak bez niespodzianki. Faworyt wygrywa 2:1
James Rodrigez płacze.

I właśnie to jest wkurzające. Zawsze gospodarz musi wygrać. :/ Ja tam zawsze jestem za gościem, nie gospodarzem. Wyobraź sobie jaki byłby obciach, gdyby Brazylia wygrała te mistrzostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 23:59, A-cis napisał:

Jednak bez niespodzianki. Faworyt wygrywa 2:1
James Rodrigez płacze.

No cóz tak bywa ... Kolumbijczycy właściwie dali się zdominować w I połowie meczu i obudzili się dopiero po 70 min. Brazylia mimo wygranej to zwłaszcza w II połowie grała już dość słabo i bez Thiago Silvy będą mieli cięzki mecz z Niemcami w półfinale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2014 o 00:03, Morrdin napisał:

słabo i bez Thiago Silvy będą mieli cięzki mecz z Niemcami w półfinale


I bez Neymara też. (ten nie zagra już w ogóle)

Raczej Niemcy w finale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2014 o 10:08, vonArnold napisał:

I bez Neymara też. (ten nie zagra już w ogóle)


Tak naprawdę pewnie nic mu nie jest. To takie same gadanie jak o "wielkiej kontuzji Ronaldo, która wyklucza go z MŚ" i "ciężko przeziębionej" drużynie Niemiec przed meczem z Francją.


//edit haha a jednak może nie zmyślają. Jeśli tak, to wiadomo już, kto przechodzi do finału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2014 o 10:08, vonArnold napisał:

I bez Neymara też. (ten nie zagra już w ogóle)

No to nieciekawie dla nich.Ja i tak kibicuję żeby był finał niemiecko-holenderski więc teraz jest większa na to szansa ( no chyba że stanie się cud i Kostaryka pokona Holendrów) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2014 o 00:02, Accid napisał:

Będzie wielkim piłkarzem. Pamiętam, jak CR płakał w 2004

Ja pamiętam jak CR siedział i płakał na Mistrzostwach Świata w 2002r, kiedy Portugalia nie wyszła z grupy (razem z Polską).
Rodrigez ma duży potencjał ale chyba mniejsze niż CR możliwości zaistnienia na dużych, międzynarodowych imprezach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2014 o 12:25, A-cis napisał:

Rodrigez ma duży potencjał ale chyba mniejsze niż CR możliwości zaistnienia na dużych,
międzynarodowych imprezach.


Dlaczego tak twierdzisz? Według mnie będzie jeszcze o nim głośno. W tym okienku mur beton przejdzie do Europy, a potem... to zależy już tylko od niego, mam nadzieję, że się nie "spali" na europejskich boiskach i będzie zaliczał wielki progres na przestrzeni kilku następnych lat. Ciekawi mnie ile w tym prawdy, że podobno Real się już po niego zgłasza (jednak bardziej cieszyłbym się jakby plotki o sprowadzeniu do Madrytu Falcao były prawdziwe).

Co do wczorajszych meczy to faktycznie, było na co popatrzeć - szczególnie w pojedynku wieczornym.
Bardzo liczyłem na remis w regulaminowym czasie (nie tylko ja, ale i mój kupon, który nie wszedł właśnie przez ten jeden mecz :P), no ale cóż, Kolumbia walczyła dzielnie ale nie wystarczająco by choć zremisować z gospodarzem. Szkoda. Liczyłem na karne bo szczerze w tym meczu liczyłem na kolejną niespodziankę tych MŚ.

Dziś arcyciekawie zapowiada się pojedynek dwóch drużyn które DLA MNIE "psim swędem" przechodziły dalej.
Co prawda obie wywalczyły komplet punktów w grupie ale nie przyszło im to zbyt łatwo. Ciekawe czy Argentyna, w końcu się obudzi i zagra na prawdę porządny mecz czy będzie to po raz kolejny z ich strony kopanka bez wykończenia na remis i rozstrzygnięcie w dogrywce/karnych.
Kostaryka w ćwiartkach i tak jest wielką niespodzianką, ale jestem pewny, że jeszcze większej nikomu nie sprezentują i dziś ich udział w brazylijskim mundialu się zakończy. Holandia powinna stanowczo rozstrzygnąć kwestię awansu w regulaminowym czasie gry. Na to liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2014 o 13:31, Ha_Xior napisał:

Dlaczego tak twierdzisz? Według mnie będzie jeszcze o nim głośno. W tym okienku mur beton
przejdzie do Europy, a potem...

Mówisz o Jamesie Rodriguezie? Przecież on już od 2010 roku gra w Europie. 3 sezony w Porto, a obecnie w Monaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2014 o 13:54, mati285 napisał:

Mówisz o Jamesie Rodriguezie? Przecież on już od 2010 roku gra w Europie. 3 sezony w
Porto, a obecnie w Monaco.


Piękna wtopa z mojej strony ;) Za szybko napisane bez sprawdzenia i są konsekwencje.
Cóż, jedyne co mogę teraz napisać, po szybkim prześledzeniu jego kariery to to, że wydaje mi się teraz być wielce prawdopodobne jego przejście nie "do" Europy a zmiana ligi na bardziej znaną i renomowaną na naszym kontynencie. Stawiam Hiszpanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2014 o 13:31, Ha_Xior napisał:

Dlaczego tak twierdzisz? Według mnie będzie jeszcze o nim głośno.

Nie twierdzę, że o nim (osobiście) nie będzie głośno. Pewnie będzie. Pisałem o dużych międzynarodowych imprezach (a praktycznie miałem na myśli Mistrzowstwa Świata).
Kolumbia nie ma gwarancji uczestnictwa w tych imprezach, takie jakie ma np. Brazylia czy Argentyna.
Ale mogę się mylić. Może Kolumbia z Rodrigezem stanie się jedną z czołowych potęg Ameryki Płd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2014 o 14:34, A-cis napisał:

> Dlaczego tak twierdzisz? Według mnie będzie jeszcze o nim głośno.
Nie twierdzę, że o nim (osobiście) nie będzie głośno. Pewnie będzie. Pisałem o dużych
międzynarodowych imprezach (a praktycznie miałem na myśli Mistrzowstwa Świata).
Kolumbia nie ma gwarancji uczestnictwa w tych imprezach, takie jakie ma np. Brazylia
czy Argentyna.
Ale mogę się mylić. Może Kolumbia z Rodrigezem stanie się jedną z czołowych potęg Ameryki
Płd.

Pamiętaj, że nie grał Falcao. Kolumbia wstaje z kolan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2014 o 18:51, Kadaj napisał:

Myślicie że boski Diego coś dziś strzeli? ;d


Nie wiem ale wiem że po trzecim Maradona przy piłce wyplułem herbatę że śmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować