Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2007 o 13:41, paweusz napisał:

(...)
Ciekawe po ile chodzi na czarnym rynku fotka z Darnokiem (hmm)...


Bardzo kurcze zabawne ;P

Przeglądam teraz relację z meczu na zczuba.pl i wierzcie lub nie, ale tak samo jak oni zaczęli pisać "Panie Turek", tak samo u nas w knajpie wszyscy pod koniec "Panie Turek, kończ pan ten mecz" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 13:07, walgierz napisał:

> Kurde, turyści nam zdjęcia na Rynku robili ;]
A później w świat idzie, że w Polsce lud dziki i nieobyczajny ;DDD

Dla wszystkich "fanów" Cristiano Ronaldo gif mu poświęcony:

Heh XD. Widziałem już wcześniej to i naprawde doskonała robote ;]. Nieźle się po raz kolejny uśmiałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 14:06, mr.Nowak napisał:

Ciszę się że Lewandowski strzelił w końcu gola bo wg. mnie na to zasłurzył już wcześnij

Ja też. Przyznaję nie byłam przekonana do tego zawodnika, nieraz grał bardzo słabo, ale ostatnio złapał formę. Mam nadzieję, że będzie tak dalej grać i przekona do siebie wszystkich niedowiarków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:39, mikal15 napisał:

Błagam, zachowuj jakąś różnicę poziomów. Przecież to nie jest to samo, skoro to takie proste
to czemu mimo to kiwają? W wieku juniorskim wystarczy tylko patrzeć się na piłkę i w nią kopać
przy ewentualnym dryblingu. Ale na wyższym poziomie przeciwnik robi to tak szybko, że możesz
po prostu nie zdążyć...


No i co z tego, skoro oni grają latami, mają sztab ludzi, ciągłe analizy, ciągłe wsparcie itd, a mimo to widać jak nasi grają, jakby bali się piłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 16:01, Eye-Maze napisał:

A ja się tak zastanawiam jak nasz trener obstawi boki obrony...z jednej na pewno zagra moim
zdaniem Golański...ale z drugiej? No nie wiem

Golański i hm... Żewłakow? A Dudka na środek...?
Ciekaw jestem jak Leo zestawi linię obrony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 17:30, cubba napisał:

Golański i hm... Żewłakow? A Dudka na środek...?

Boki mogłyby być. A kto za Dudkę na środku pomocy? (przecież on tam ostatnio grał...) A nawet jak Dudka to z kim?

Dnia 09.09.2007 o 17:30, cubba napisał:

Ciekaw jestem jak Leo zestawi linię obrony...

Też mnie to ciekawi. No i ewentualne roszady w składzie, których podejrzewam, że poza obroną nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 17:32, mała16 napisał:

> Golański i hm... Żewłakow? A Dudka na środek...?
Boki mogłyby być. A kto za Dudkę na środku pomocy? (przecież on tam ostatnio grał...) A nawet
jak Dudka to z kim?

> Ciekaw jestem jak Leo zestawi linię obrony...
Też mnie to ciekawi. No i ewentualne roszady w składzie, których podejrzewam, że poza obroną
nie będzie...


Zamiast Dudki na środku pomocy to bym widział Kaźmierczaka :]

Jakiś specjalnych roszad nie powinno być...
Zamiast kontuzjowanego Bronowickiego dałbym Golańskiego ,a zamiast Wasilewskiego (pauza za kartki) to bym wstawił niedocenianego Łągiewkę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z obroną jest kłopot, ale dla mnie bardziej interesujące jest jak będzie wyglądał atak. w końcu mamy grać o zwycięstwo. ciekawe, czy leo wystawi słabego w lizbonie zurawskiego? sądzę, że jednak tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 17:30, cubba napisał:

> A ja się tak zastanawiam jak nasz trener obstawi boki obrony...z jednej na pewno zagra
moim
> zdaniem Golański...ale z drugiej? No nie wiem
Golański i hm... Żewłakow? A Dudka na środek...?
Ciekaw jestem jak Leo zestawi linię obrony...

To już lepiej Dudka na lewą, Żewłak na środek, za Dudkę, z bólem przyznaje - Sobol ;)

jaceloth - Najprawdopodobniej tak :/ Już lepiej było powołać Brożka i Jelenia :/ A skoro już ich nie ma to wstawić Rasialdo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2007 o 14:30, .Darnok napisał:

Przeglądam teraz relację z meczu na zczuba.pl i wierzcie lub nie, ale tak samo jak oni zaczęli
pisać "Panie Turek", tak samo u nas w knajpie wszyscy pod koniec "Panie Turek, kończ pan ten
mecz" :D

Wiesz, kiedy się to zaczęło? Mecz Zagłębie - Stetua - forumowicze napisali, że cały stadion będzie skandował Turek, Turek, kończ pan mecz! - sędzia był Turkiem :D I teraz wszystko tak komentują xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać w II lidze takie drużyny jak Znicz i Tur(przegrywa 3:0 ze Śląskiem) mają coraz większe problemy, bo w tej kolejce jeden przegrały, a drugi przegrywa. Na szczycie jest teraz Wisła Płock, a goni ją Śląski i Polonia Warszawa oraz Arka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2007 o 19:15, demrenfaris napisał:

Wiesz, kiedy się to zaczęło? Mecz Zagłębie - Stetua - forumowicze napisali, że cały stadion
będzie skandował Turek, Turek, kończ pan mecz! - sędzia był Turkiem :D I teraz wszystko tak
komentują xD


Takie przypomnienie legendarnego tekstu Macieja Zimocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 19:17, Danio X napisał:

Jak widać w II lidze takie drużyny jak Znicz i Tur(przegrywa 3:0 ze Śląskiem) mają coraz większe
problemy, bo w tej kolejce jeden przegrały, a drugi przegrywa. Na szczycie jest teraz Wisła
Płock, a goni ją Śląski i Polonia Warszawa oraz Arka.

2. liga jest dziwna ;) Polonia na początku przecież ROZGROMIŁA Wisełkę ;) Więc wszystko się może zdarzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mariusz Lewandowski - Defensywny Pomocnik

Nie jest to zawodnik często w mediach wspominany.
W reprezentacji doceniany przez obecnego szkoleniowca.
Jednak już od dawna jest klasowym zawodnikiem.
Ja doceniłem go już dawno za sprawą CM4. Okazał się świetny na swej pozycji i od tamtego czasu zawsze staram się mieć go w składzie w nowszych częściach świetnej gry SI.
Dźiś mówi się o nim z racji bramki w meczu z Portugalią. Tą bramką zrehabilitował się za nietrafienie do pustej bramki w pierwszym meczu eliminacyjnym z wczorajszym rywalem.
Mariusz to solidna inwestycja zarówno w realu jak i w FM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 19:18, Adidas66 napisał:


> Wiesz, kiedy się to zaczęło? Mecz Zagłębie - Stetua - forumowicze napisali, że cały stadion

> będzie skandował Turek, Turek, kończ pan mecz! - sędzia był Turkiem :D I teraz wszystko
tak
> komentują xD

Takie przypomnienie legendarnego tekstu Macieja Zimocha.

Fakt, ale to właśnie kibice Zagłębia go odświerzyli ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrona raczej powinna wyglądać tak jak już pisałem :
Golański,Jop,Głowacki,Żewłakow

W ataku powinien zagrać Saganowski lub Smolarek, ale naszczęście to nie ja jestem selekcjonerem Polskiej reprezentacji i ja tutaj nie decyduję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 19:19, ostry3000 napisał:

Mariusz Lewandowski - Defensywny Pomocnik

Nie jest to zawodnik często w mediach wspominany.
W reprezentacji doceniany przez obecnego szkoleniowca.
Jednak już od dawna jest klasowym zawodnikiem.
Ja doceniłem go już dawno za sprawą CM4. Okazał się świetny na swej pozycji i od tamtego czasu
zawsze staram się mieć go w składzie w nowszych częściach świetnej gry SI.
Dźiś mówi się o nim z racji bramki w meczu z Portugalią. Tą bramką zrehabilitował się za nietrafienie
do pustej bramki w pierwszym meczu eliminacyjnym z wczorajszym rywalem.
Mariusz to solidna inwestycja zarówno w realu jak i w FM :)

Ja tylko dodam, że Mariusz został wybrany do jedenastki Szachtara (wszyscy piłkarze w historii).
BTW - Wiecie, że to dopiero 2 gol Lewandowskiego w kadrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 19:13, demrenfaris napisał:

To już lepiej Dudka na lewą, Żewłak na środek, za Dudkę, z bólem przyznaje - Sobol ;)


Czy ja wiem... Przecież Żewłakow grał na lewej obronie od dawien dawna w reprezentacji i spisywał się zawsze bardzo dobrze... A ze środkiem może Leo przecież pokombinować. Ma Jopa, który zaliczył b. dobry występ. W obwodzie ma Głowackiego. No i jeszcze ewentualnie Lewandowski, Janas lubił go na środek obrony wstawiać a i w Szachtarze też na tej pozycji często grywa/ł. Jak dla mnie boki obrony to Golański i Żewłakow, a środek powinien okupywać Jop z, którymś z wyżej wymienionych zawodników: Dudka, Głowacki, Lewandowski.

Dnia 09.09.2007 o 19:13, demrenfaris napisał:

jaceloth - Najprawdopodobniej tak :/ Już lepiej było powołać Brożka i Jelenia :/ A skoro już
ich nie ma to wstawić Rasialdo...

PRzecież teraz już nei można dowołać zawodnika :> A Rasiak, jak wiadomo, w reprezentacji się nie sprawdza. Ale jeśli chodzi o atak to nie jest dobrze. Zauważcie, że wszyscy napastnicy grzeją (lub grzali długi czas) ławki w swoich klubach. Żurawski w Celticu, Matusiak w tym swoim Heerenveen a Saganowski u świętych... Cóż powiedzieć. Nie jest dobrze.
Ważne, by Krzynówek znowu brameczkę piękną załadował i 3 pkt mamy w kieszeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować