Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2007 o 11:15, PRINCE JANEK napisał:

Kurde meczu nie widziałem ale słyszałem że było 2:2. dlaczego ten mecz tak późno leciał? Kto
sztrzelił brameczki?


Opis meczu masz na przykład tutaj: http://sport.interia.pl/pilka-nozna/reprezentacja/news/polska-koncowka-na-estadio-da-luz,973592
A leciał tak późno, bo o tej porze był rozgrywany. Początek zaplanowano na godzinę 21 + ta jedna godzina różnicy, bo Portugalia jest już w innej strefie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:21, PRINCE JANEK napisał:

skarżył się he he a niby czemu? Portugalia jest gorsza od Polski i to wiadomo {:-) LOL

Mówił, że mieli dużo okazji do strzelenia bramek. Zresztą prawdę chłopak mówił, tylko w piłce liczą się strzelone bramki a nie okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2007 o 11:18, pretorianie napisał:

Dzisiaj czytałem wypowiedź Ronaldo, biedak skarżył się że wynik niesprawiedliwy.

Niech by się nie kiwał i nie próbował sam kończyć każdej akcji tylko podawał lepiej ustawionym kolegom to być może by się nie miał na co skarżyć. Ale to przecież nie nasze zmartwienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:22, mati285 napisał:


> Dzisiaj czytałem wypowiedź Ronaldo, biedak skarżył się że wynik niesprawiedliwy.
Niech by się nie kiwał i nie próbował sam kończyć każdej akcji tylko podawał lepiej ustawionym
kolegom to być może by się nie miał na co skarżyć. Ale to przecież nie nasze zmartwienie ;)

Pewnie, że nie nasze, A tak w ogóle to na mnie duże wrażenie zrobił Quaresmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:18, pretorianie napisał:

Dzisiaj czytałem wypowiedź Ronaldo, biedak skarżył się że wynik niesprawiedliwy.


heh, podam link jakby ktoś nie widział:
http://sport.onet.pl/0,1248770,1602510,wiadomosc.html

A wynik może i był niesprawiedliwy ale kto kazał Portugalczykom nie wykorzystywać sytuacji ?
A w ogóle to Ronaldo po za jedną sytacją zagrał sałbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Onet i wszystko jasne...

Jeśli to prawdziwa wypowiedź to Cristiano troche racji ma. Bo gdyby nie co tu dużo mówić szczęśliwy gol Krzynówka to by wygrali. I to zasłużenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2007 o 11:23, pretorianie napisał:

Pewnie, że nie nasze, A tak w ogóle to na mnie duże wrażenie zrobił Quaresmo.

Mi się podobało jak w drugiej połowie Wasyl ściągnał Cristiano z bara,a ten padł na murawę. Znaczy się podobała mi się jego mina po tym jak sędzia kazał grać dalej,widać,że chłopak nie wie co to twarda gra. I dlatego mnie dziwi jak on sobie poradził w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:18, pretorianie napisał:

Dzisiaj czytałem wypowiedź Ronaldo, biedak skarżył się że wynik niesprawiedliwy.

Ja czytałem też jegoi wypowiedź gdzie mówił ze i tak są najlepsi. Więc czemu jezeli są najlepszy to z konfrontacji z nami mają tylko 1punkt, czemu nie są liderami tabeli? Ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:28, mati285 napisał:


> Pewnie, że nie nasze, A tak w ogóle to na mnie duże wrażenie zrobił Quaresmo.
Mi się podobało jak w drugiej połowie Wasyl ściągnał Cristiano z bara,a ten padł na murawę.
Znaczy się podobała mi się jego mina po tym jak sędzia kazał grać dalej,widać,że chłopak nie
wie co to twarda gra. I dlatego mnie dziwi jak on sobie poradził w Anglii.

No właśnie, wczoraj sędzia w ogóle nie pozwalał na twardą grę, wszystkie dotknięcia odgwizdywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:29, wip_01 napisał:

> Dzisiaj czytałem wypowiedź Ronaldo, biedak skarżył się że wynik niesprawiedliwy.
Ja czytałem też jegoi wypowiedź gdzie mówił ze i tak są najlepsi. Więc czemu jezeli są najlepszy
to z konfrontacji z nami mają tylko 1punkt, czemu nie są liderami tabeli? Ehh..

Widać te dziewczynki mu zaszkodziły i nie wie co mówi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:27, mikal15 napisał:

Onet i wszystko jasne...


No i co że onet? :/ Tzn., że tylko onet podał tę wypowiedź? I że tylko na onecie jest błędna? :/

Dnia 09.09.2007 o 11:27, mikal15 napisał:

Jeśli to prawdziwa wypowiedź to Cristiano troche racji ma. Bo gdyby nie co tu dużo mówić szczęśliwy gol Krzynówka to by wygrali. I to zasłużenie.


Gdyby, gdyby... SMolarek też miał dobrą okazję ;) Ale w piłce liczy się to co wpadnie do siatki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2007 o 11:30, pretorianie napisał:

No właśnie, wczoraj sędzia w ogóle nie pozwalał na twardą grę, wszystkie dotknięcia odgwizdywał.

Racja i do tego kartka dla Boruca za przedłużanie w 13 minucie????!!!! Nieporozumienie.
Swoją drogą mi było szkoda Ricardo, załamał się po drugiej bramce dla nas,a to w sumie nie było jego wina tylko przypadek,ale cóż takie życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na niektórych z was to tak sobie myślę, że przedstawiacie typowego Polaka, a właściewie jego myślenie:P np. wygraliśmy z Grecją to powinniśmy być mistrzami Europy. Prawda jest taka, że ekipa Scolariego zagrała lepiej, nam sprzyjało szczęście, a wynik jaki jest każdy widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:35, fataem napisał:

Patrzę na niektórych z was to tak sobie myślę, że przedstawiacie typowego Polaka, a właściewie
jego myślenie:P np. wygraliśmy z Grecją to powinniśmy być mistrzami Europy. Prawda jest taka,
że ekipa Scolariego zagrała lepiej, nam sprzyjało szczęście, a wynik jaki jest każdy widzi.

Liczy się końcowy rezultat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:18, Galadin napisał:

Nie prawda, są w mojej klasie takie perełki, które potrafią przejść całe boisko i nikt ich
nie powstrzyma - ale to głupota, bo wystarczy takiemu nogę postawić twardo na trasie i koniec

Błagam, zachowuj jakąś różnicę poziomów. Przecież to nie jest to samo, skoro to takie proste to czemu mimo to kiwają? W wieku juniorskim wystarczy tylko patrzeć się na piłkę i w nią kopać przy ewentualnym dryblingu. Ale na wyższym poziomie przeciwnik robi to tak szybko, że możesz po prostu nie zdążyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:35, fataem napisał:

Patrzę na niektórych z was to tak sobie myślę, że przedstawiacie typowego Polaka, a właściewie
jego myślenie:P np. wygraliśmy z Grecją to powinniśmy być mistrzami Europy. Prawda jest taka,
że ekipa Scolariego zagrała lepiej, nam sprzyjało szczęście, a wynik jaki jest każdy widzi.

A czy ktoś mówi,że byliśmy o klasę lepsi i powinniśmy ich zmiażdżyć 5-0? Nie każda podkreśla,że mieliśmy sporo szczęścia,ale taki jest futbol liczy się to co wpadnie do siatki. Ja uważam ten mecz za wyrównanie rachunków za mecz z Armenią,gdzie z drugiej strony mieliśmy niesamowitego pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:35, fataem napisał:

Patrzę na niektórych z was to tak sobie myślę, że przedstawiacie typowego Polaka, a właściewie
jego myślenie:P np. wygraliśmy z Grecją to powinniśmy być mistrzami Europy. Prawda jest taka,
że ekipa Scolariego zagrała lepiej, nam sprzyjało szczęście, a wynik jaki jest każdy widzi.


To Ty przedstawiasz myślenie typowego Polaka:
Zremisowaliśmy, nieuczciwie, graliśmy słabo,
Mieliśmy szczęście ale czy to źle ? Może powinniśmy oddać mecz walkowerem bo Portugalczycy mieli więcej sytuacji bramkowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:33, Sob-styl napisał:

No i co że onet? :/ Tzn., że tylko onet podał tę wypowiedź? I że tylko na onecie jest błędna?
:/

Czemu największy portugalski dziennik sportowy, A Bola o tym nie wspomina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:34, mati285 napisał:


> No właśnie, wczoraj sędzia w ogóle nie pozwalał na twardą grę, wszystkie dotknięcia odgwizdywał.

Racja i do tego kartka dla Boruca za przedłużanie w 13 minucie????!!!! Nieporozumienie.
Swoją drogą mi było szkoda Ricardo, załamał się po drugiej bramce dla nas,a to w sumie nie
było jego wina tylko przypadek,ale cóż takie życie ;)

Mi też go szkoda, bo jakby to dla nas się tak zdarzyło to kicha. Ale taki jest sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować