Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Ciekawie wczoraj było... trochę późno, więc transmisję słuchałem w radiu (Tomek Zimoch rullezz;)

Po pierwszej połowie miałem już zamiar zmienić stację - było oczywiste, że przy takim nacisku Portugalczyków utrzymanie wyniku jest niemożliwe, ale na szczęście pozostałem do końca.

Wynik bardzo dobry. Nie wygraliśmy, ale przynajmniej nie pozwoliliśmy im wygrać - mimo że szczerze mówiąc byli lepsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/0,1248713,1602534,wiadomosc.html

Hmm, a to czytaliście ? Moim zdaniem dobrze że się przyznał, bo zawalił tę bramkę, ale zagrał dosyć dobry mecz ;)
***
Ja jeszcze sie o samym meczu nie wypowiadałem :P
1. 1 Punkt z PORTUGALI! bardzo cieszy ale...
2. gra naszego zespołu była po prostu cieńka
3. Bohaterzy meczu (moim zdaniem): Krzynówek i Błaszczykowski
4. Korzystny wynik w meczu Serbia - Finlandia (0:0)
5. POLSKA NA EURO 2008 !! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja przedstawię analizę występu poszczególnych graczy naszej Reprezentacji.
1. Boruc - Bronił dobrze, ale nie zachwycająco, to co mógł wyciągnął dobry występ. Mógłby trochę poćwiczyć wykopy piłki.3/5
2. Wasilewski - Też zagrał dobry mecz, ale zawsze może być lepiej. Szkoda że nie zagra z Finami. 3.5/5
3. Jop - Jestem pozytywnie zaskoczony postawą tego gracza, dość pewny w obronie. Nie bał się grać. 3.5/5
4. Żewłakow - Chyba aktualnie nasz najlepszy obrońca. Prawie nie do przejścia i dobrze ustawiający się na boisku. Dobry przegląd gry(prostopadłe podanie do Smolarka) 4/5
5. Bronowicki - Dobry występ, choć czasami za łatwo dawał sie objechać Simao. 3/5
6. Golański(za Bronowickiego) - Po wejściu na boisko grał przeciętnie. Niestety często Quaresma robił z nim co chciał. 2.5/5
7. Błaszczykowski - jak dla mnie trochę za mało widoczny w ofensywie, dobrze zagrał w defensywie. 3/5
8. Dudka - Wykonywał czarna robotę, dużo biegał i dobrze bronił. 3.5/5
9. Krzynówek - Nasz najlepszy zawodnik w tym meczu(i chyba aktualnie w ogóle), biegał , kiwał i działał zarówno w defensywie jak i ofensywie. No i strzelił najważniejszą bramkę w tym meczu(z pomocą Ricardo). 4.5/5
10. Lewandowski - Dość przyzwoity mecz w jego wykonaniu, parę razy efektownie wymiał zawodników Portugalii i strzelona pierwsza bramka, 3.5/5
11. Smolarek - tak jak Kuba, mało widoczny w ofensywie(choć gdyby jego strzał wpadł...) za to często wspomagał Bronowickiego. 3/5
12. Łobodziński(za Smolarka) - Jak dla mnie Łobo zagrał słabo, wiem że może grac lepiej. 2.5/5
13. Żurawski - Niewidoczny, nie mógł wygrać pojedynków powietrznych z obrońcami Portugalii, ale to nie jego wina. Ale mimo to spodziewałem się czegoś więcej. 2/5
14. Matusiak(za Żurawskiego) - to samo co Maciek, niewidoczny. przeprowadził chyba ze 3 akcje. Ale i tak zagrał lepiej niż Magic, ale niewiele. 2.5/5

I na koniec pytanie. Co się stało Bronowickiemu. Czy to jakaś poważna kontuzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:48, stanlee napisał:

4. Żewłakow - Chyba aktualnie nasz najlepszy obrońca. Prawie nie do przejścia i dobrze ustawiający
się na boisku. Dobry przegląd gry(prostopadłe podanie do Smolarka) 4/5

Zapomniałem napisać, że mimo błędu przy bramce i tak grał najlepiej z obrońców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:47, Ari Zmc napisał:

http://sport.onet.pl/0,1248713,1602534,wiadomosc.html

Hmm, a to czytaliście ? Moim zdaniem dobrze że się przyznał, bo zawalił tę bramkę, ale zagrał
dosyć dobry mecz ;)

Fakt błąd katastrofalny,ale z razem z Jopem zagrali bardzo dobrze.

Dnia 09.09.2007 o 11:47, Ari Zmc napisał:

***
3. Bohaterzy meczu (moim zdaniem): Krzynówek i Błaszczykowski

Ja bym dodał jeszcze Dudkę,świetny występ. A najbardziej mnie rozczarowali napastnicy. Wszyscy:Smolarek,Żurawski i Matusiak zagrali źle,jak tak dalej pójdzie to będziemy mieć w kadrze nie mały problem z tą pozycją. Ja bym na przykład sprawdził w jakimś towarzyskim meczu Adriana Sikorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:48, stanlee napisał:

To ja przedstawię analizę występu poszczególnych graczy naszej Reprezentacji.
1. Boruc - Bronił dobrze, ale nie zachwycająco, to co mógł wyciągnął dobry występ. Mógłby trochę
poćwiczyć wykopy piłki.3/5
2. Wasilewski - Też zagrał dobry mecz, ale zawsze może być lepiej. Szkoda że nie zagra z Finami.
3.5/5
3. Jop - Jestem pozytywnie zaskoczony postawą tego gracza, dość pewny w obronie. Nie bał się
grać. 3.5/5
4. Żewłakow - Chyba aktualnie nasz najlepszy obrońca. Prawie nie do przejścia i dobrze ustawiający
się na boisku. Dobry przegląd gry(prostopadłe podanie do Smolarka) 4/5


W pełni z tymi ocenami się zgadzam

Dnia 09.09.2007 o 11:48, stanlee napisał:

5. Bronowicki - Dobry występ, choć czasami za łatwo dawał sie objechać Simao. 3/5

Bronowicki grał b.dobrze, często zatrzymywał Simao i Ronaldo, czasami włączał się w akcje ofensywnem, dałbym 4/5

Dnia 09.09.2007 o 11:48, stanlee napisał:

6. Golański(za Bronowickiego) - Po wejściu na boisko grał przeciętnie. Niestety często Quaresma
robił z nim co chciał. 2.5/5


Nie było tak źle, musiał wejść nie rozgrzany za Bronowickiego, dałbym 3/5

Dnia 09.09.2007 o 11:48, stanlee napisał:

7. Błaszczykowski - jak dla mnie trochę za mało widoczny w ofensywie, dobrze zagrał w defensywie.
3/5
8. Dudka - Wykonywał czarna robotę, dużo biegał i dobrze bronił. 3.5/5
9. Krzynówek - Nasz najlepszy zawodnik w tym meczu(i chyba aktualnie w ogóle), biegał , kiwał
i działał zarówno w defensywie jak i ofensywie. No i strzelił najważniejszą bramkę w tym meczu(z
pomocą Ricardo). 4.5/5


OK

Dnia 09.09.2007 o 11:48, stanlee napisał:

10. Lewandowski - Dość przyzwoity mecz w jego wykonaniu, parę razy efektownie wymiał zawodników
Portugalii i strzelona pierwsza bramka, 3.5/5


Dałbym 4/5, walczył w defensywie i w ofensywie.

Z pozostałymi ocenami w pełni się zgadzam ;)

Dnia 09.09.2007 o 11:48, stanlee napisał:

I na koniec pytanie. Co się stało Bronowickiemu. Czy to jakaś poważna kontuzja?


Mam nadzieję, żę nie.
W meczu z Finladnią i tak by nie zagrał (żółta kartka) a do następnego meczu chyba wyzdrowieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu mamy nowe Wembley ;]
Nie będę nic pisał, bo relacjonowaliście i tak wszystko na żywo... zresztą muszą dojść do siebie ;]
Kurde, turyści nam zdjęcia na Rynku robili ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 12:52, .Darnok napisał:

Kurde, turyści nam zdjęcia na Rynku robili ;]

A później w świat idzie, że w Polsce lud dziki i nieobyczajny ;DDD

Dla wszystkich "fanów" Cristiano Ronaldo gif mu poświęcony:

20070909130641

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapadły wam w pamięć jakieś śmieszne teksty Szpakowskiego? Ja pamiętam trzy:

1. Początek meczu: "Polacy w jednolicie grających strojach."
2. Tekst tuż po pierwszej bramce, kiedy Szpakowski był w wielkiej euforii i krzyknął: "GRZEGORZ, ZANALIZUJ TO !"
3. Kiedy Ronaldo trafił w poprzeczkę: "Ach ! Udało się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten gol Krzynówka, był po prostu identyczny jak ten w meczu Bayer - Real Madryt. Tutaj podobnie piłka odbiła się od słupka, a następnie od bramkarza i powędrowała do siatki. Swoją drogą jakaś osobna na innym forum podsumowała ten mecz bardzo pięknie..."Szalik 20 zł...browary 20zł...Mina Scolariego po strzale Krzynówka...bezcenna" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 13:07, walgierz napisał:

> Kurde, turyści nam zdjęcia na Rynku robili ;]
A później w świat idzie, że w Polsce lud dziki i nieobyczajny ;DDD

Dla wszystkich "fanów" Cristiano Ronaldo gif mu poświęcony:

He he, Ronaldo mam nadzieje że to ten co się wywalił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 13:08, Seqiu napisał:

Ten gol Krzynówka, był po prostu identyczny jak ten w meczu Bayer - Real Madryt. Tutaj podobnie
piłka odbiła się od słupka, a następnie od bramkarza i powędrowała do siatki. Swoją drogą jakaś
osobna na innym forum podsumowała ten mecz bardzo pięknie..."Szalik 20 zł...browary 20zł...Mina
Scolariego po strzale Krzynówka...bezcenna" ;)

Krzynówek ostatnio w ogóle gra bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze Z finlandią wygramy albo chociaz zremisujemy bo gdzies słyszałem ze remis nam wystarcza i jestesmy na euro 2008. Prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste: kiedy C.Ronaldo się popisuje to Portugalia ma problemy ze zwycięstwem..po prostu jest za bardzo samolubny momentami...a sędzia doskonały też nie był. Popełnił sporo błędów.. ale co tam...jest punkcik wywieziony i to jest najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 13:29, Eye-Maze napisał:

Proste: kiedy C.Ronaldo się popisuje to Portugalia ma problemy ze zwycięstwem..po prostu jest
za bardzo samolubny momentami...a sędzia doskonały też nie był. Popełnił sporo błędów.. ale
co tam...jest punkcik wywieziony i to jest najważniejsze :)

Pewnie myślał że jak z Polską gra to okiwa każdego. I się zdziwił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 13:07, walgierz napisał:

Dla wszystkich "fanów" Cristiano Ronaldo gif mu poświęcony:

Cudowny ten gif :D Z pewnością oddaje w dużej mierzej niebotyczne umiejętności Portugalczycy.
Cieszę się, że zostali skarceni za butę i zbyt dużą pewność siebie, choć tak na prawdę po ostatnich swoich "wyczynach" obawiali się trochę nas i chcieli nas wytrącić z równowagi.
Ciekawe po ile chodzi na czarnym rynku fotka z Darnokiem (hmm)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać, że ten mecz ciężko mi się oglądało. Przez pierwszą połowa Portugalczycy byli rozbijani przez naszych 6 obrońców czyli Wasilewskiego, Jopa, Źewłakowa, Bronowickiego, Dudke (chyba tak trzeba odmienić jego nazwisko) i Lewandowskiego, wspomaganych przez Błaszczykowskiego, Smolarka, Krzynówka i Żurawskiego. Około 43 trzeciej minuty na ekranie pojawiła się informacja o posiadaniu piłki 67% dla Portugalczyków i 33% dla Polaków i pomyślałem sobie i co z tego skoro jest 0:0 i po chwili Błaszczykowski huknął jak z armaty a dobił Lewandowski (swoją drogą to była chyba jego pierwsza akcja w okolicach pola karnego Ricardo. Portugalczycy w pierwszej połowie mieli dwie akcje z których mogła paść bramka w jednym wypadku uratował nas Boruc, w drugim poprzeczka. Portugalczycy w pierwszej połowie zagrali ostro, ale kartki dostawali Polacy.
Postawie być może śmiało teze, ale nasi mieli szanse na lepszy wynik niż remis.
Polacy zagrali bardzo dobrze w pierwszej połowie bo pomimo, że Portugalczycy częściej byli przy piłce to nie mieli bardzo dobrych okazji na zdobycie bramki poza wymienionymi wcześniej. Mimo, że mieli częściej piłkę to dostali bramkę do szatni, po wyjściu na następną połowę w oczach Portugalczyków pojawiło się przerażenie i taki niepokój a co będzie, jeśli przegramy, gdyby Polacy wytrzymali by jeszcze z 10 minut to Portugalczycy by się ugotowali.
Przy pierwszej bramce zawinił moim zdaniem Wasilewski (wiem, wiem, że Żewłakow niefortunnie wybijał piłkę ) ale to Wasilewski dopuścił do dośrodkowania bo biegł z 20-30 metrów za Ronaldo i dopuścił do dośrodkowania.
Podsumowanie zawodników:
Boruc- średni mecz nie zawinił przy żadnej z bramek, choć głupia żółta kartka, bardzo słabe dalekie wykopy, które za często lądowały po autach
Jop - dobry mecz praktycznie bez błędów.
Żewłakow - po za niefortunną interwencją dobry mecz, choć słabszy od Jopa.
Wasilewski - zawinił przy pierwszej bramce słaby mecz + głupia żółta kartka.
Bronownicki - słaby mecz + żółta kartka
Lewandowski - bramka + dobra praca w destrukcji jak na mój gust za bardzo skoncentrowany na obronie i przez to nie miał kto rozgrywać.
Dudka - dobra robota w obronie, niewidoczny w ataku.
Krzynówek - najlepszy nie boisku, bramka, która uratowała remis
Błaszczykowski - średni mecz w drugiej połowie praktycznie niewidoczny a w pierwszej jego rajdy bokiem bardzo szybko się kończyły choć plusik za strzał z którego padła pierwsza bramka.
Smolarek - dobra praca w obronie w ataku nie bardzo miał co pograć.
Żurawski - słaby mecz, praktycznie nie widoczny przez cały mecz.
Golański - bez rewelacji
Łobodziński - niewidoczny w ataku choć trudno się dziwić wszedł gdy nasi byli już bardzo zmęczeni,
Matusiak - grał prawie 35 minut a był niewidoczny + nie wracał pomagać kolegom w obronie.

Dobra idę oglądać F1;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 13:07, walgierz napisał:

> Kurde, turyści nam zdjęcia na Rynku robili ;]
A później w świat idzie, że w Polsce lud dziki i nieobyczajny ;DDD

Dla wszystkich "fanów" Cristiano Ronaldo gif mu poświęcony:


Świetne, świetne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować