Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Wcale nie mamy takiej łatwej grupy Czesi mają świetne zaplecze moim zdaniem najlepsze na świecie xD
natomiast Irlandia Północna to drużyna z Wysp a jak wiadomo z wyspiarzami gra się trudno szczególnie na wyjazdach.


Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może, nie jest najprościej, ale jak najbardziej do przejścia. zresztą mogło być gorzej, jak i mogliśmy trafić na imo łatwiejszą 2 grupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 17:23, demrenfaris napisał:

Czechy - potęga


Nie taka wielka znowu, ale na pewno górna półka i z nimi będzie problem. Ale jak chcemy coś osiągnąć to trzeba i z Czechami wygrywać. W ich koszyku było sporo lepszych reprezentacji, wiec źle nie trafiliśmy.

Dnia 25.11.2007 o 17:23, demrenfaris napisał:

Irlandia Płn. - ostatnio kapitalnie walczyła o ME


Tak, ale myślisz, że to powtórzą? Spośród wyspiarzy chyba tylko Islandia i Wyspy Owcze są gorsze od nich.

Dnia 25.11.2007 o 17:23, demrenfaris napisał:

Słowenia - z nią nigdy nic nie wiadomo, trudny przeciwnik


Zgoda, kelnerzy to nie są. Ale jacyś wirtuozi też nie.

Dnia 25.11.2007 o 17:23, demrenfaris napisał:

Słowacja - potrafi wygrać z każdym - j/w


Tak samo jak z każdym przegrać. U nas powinniśmy pojechać, problemy mogą być na wyjeździe najwyżej

Dnia 25.11.2007 o 17:23, demrenfaris napisał:

San Marino - 9:0? :P


No oni są tradycyjnie niejako na doczepkę - bo muszą być. Raczej dostarczyciele punktów.

Dnia 25.11.2007 o 17:23, demrenfaris napisał:

Tak więc nasza grupa jest IMO trudna :/ Mogło być gorzej - ale hurraoptymizm to przesada :|


Są sporo gorsze. Z tej przynajmniej jest realna szansa na 1 miejsce. A nawet jak Czesi okażą się nie do przejścia to łatwiej sobie tutaj dobrą pozycję przed barażami wyrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 17:34, PtaQ15 napisał:

Wcale nie mamy takiej łatwej grupy

Łatwej? Nie. Najłatwiejszą z grup? Tak. Żadna nie jest łatwa.
>Czesi mają świetne zaplecze moim zdaniem najlepsze na świecie

Dnia 25.11.2007 o 17:34, PtaQ15 napisał:

xD
natomiast Irlandia Północna to drużyna z Wysp a jak wiadomo z wyspiarzami gra się trudno szczególnie
na wyjazdach.

Nie trudniej niż z zespołami z Azji. Poza tym Irlandia prezentuje poziom zbliżony do Walii czyli jak najbardziej w naszym zasięgu.

pizmak666=> Szwajcaria,Grecja. Oj nie wydaje mi się XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 17:37, pizmak666 napisał:

może, nie jest najprościej, ale jak najbardziej do przejścia. zresztą mogło być gorzej, jak
i mogliśmy trafić na imo łatwiejszą 2 grupę.

Oczywiście bardzo wierze że awansujemy ale nic nie jest przesądzone jeżeli zagramy całe eliminacje tak jak wspaniały mecz z Portugalią rok temu to mamy 1 Miejsce w grupie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2007 o 17:40, Bambusek napisał:

Nie taka wielka znowu, ale na pewno górna półka i z nimi będzie problem. Ale jak chcemy coś
osiągnąć to trzeba i z Czechami wygrywać. W ich koszyku było sporo lepszych reprezentacji,
wiec źle nie trafiliśmy.

No nie wiem - dla mnie Czechy pozostają reprezentacją na równi z Portugalią... czy też Anglią...

Dnia 25.11.2007 o 17:40, Bambusek napisał:

Tak, ale myślisz, że to powtórzą? Spośród wyspiarzy chyba tylko Islandia i Wyspy Owcze są gorsze
od nich.

Walia?

Dnia 25.11.2007 o 17:40, Bambusek napisał:

Zgoda, kelnerzy to nie są. Ale jacyś wirtuozi też nie.

2:2 :)

Dnia 25.11.2007 o 17:40, Bambusek napisał:

Tak samo jak z każdym przegrać. U nas powinniśmy pojechać, problemy mogą być na wyjeździe najwyżej

Nie lubię nieobliczalnych drużyn :)

Dnia 25.11.2007 o 17:40, Bambusek napisał:

No oni są tradycyjnie niejako na doczepkę - bo muszą być. Raczej dostarczyciele punktów.

Pamiętam jak za Janasa bodaj, albo za Bońka... Mniejsza - graliśmy z nimi i do 73. minuty było 0:0 :D

Dnia 25.11.2007 o 17:40, Bambusek napisał:

Są sporo gorsze. Z tej przynajmniej jest realna szansa na 1 miejsce. A nawet jak Czesi okażą
się nie do przejścia to łatwiej sobie tutaj dobrą pozycję przed barażami wyrobić.

Ale będzie IMO trudniej niż w eliminacjach ME :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na grupę nie narzekam - bo jest jak najbardziej do wygrania. Skoro w 4 meczach z Portugalią i Serbią nie przegrało się ani jednego meczu, to z Czechami, Irlandią Płn. czy Słowacją tym bardziej można powalczyć. Gdybać która grupa byłaby lepsza nie będę, bo to nam rywali nie zmieni. Cieszę się, że nie gramy w grupie sześciozespołowej, w większej grupie zawsze można odrobić punkty, gdy wcześniej się je straci. Dla kibiców będzie dobrze, bo Polska-Słowacja-Czechy to taki trójkącik, wszędzie blisko i można jechać na mecze niskim kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 17:27, mała16 napisał:

Dania - Szwecja :D Tego mi było trzeba :) Moim zdaniem Szwecja będzie najlepsza

To będzie ciekawy mec,z nawet bardzo - zważywszy na wydarzenia w ostatnim meczu.

Dnia 25.11.2007 o 17:27, mała16 napisał:

Ciekawa grupa, stawiam na Greków

Ja to samo, Greków lubię. :]

Dnia 25.11.2007 o 17:27, mała16 napisał:

Nasza grupa... San Marino to wiadomo. Słowenia... nie znam. Słowacja - słyszałam, że bywają
zupełnie nieźli. Irlandia Północna to chyba skądś znam. Czesi... Czesi miewają swój dzień,
ale są do ogrania :P I ogramy ich. Wygra? Polska :D

Patrząc obiektywnie widzę jednak Czechów na pierwszym miejscu, jednak oczywiście jako Polak wierzę w Polaków, że uda się na 1 miejscu wyjść. Nie wolno nam zlekceważyć tego San Marino, bo się jeszcze można przejechać naprawdę. Słowacja jest moim zdaniem słaba, co prawda tylko remis w towarzyskim meczu, ale wiadomo jak to towarzyskie mecze.

Dnia 25.11.2007 o 17:27, mała16 napisał:

Finlandia, Rosja, Niemcy... Stawiam na Niemców ;]

Oczywiście stawiam i kibicuję Niemcom. Najbardziej czekać będę na meczyk z Rosją. Stawiam na Niemców i Rosjan do wyjścia, Finlandia raczej nie.

Dnia 25.11.2007 o 17:27, mała16 napisał:

Hiszpanie. Jak bum cyk cyk :P

Ja tak samo - w przeciwieństwie do ligi ich reprezentację lubię.

Dnia 25.11.2007 o 17:27, mała16 napisał:

Anglia. Chorwatom szans nie dadzą już :D

Oby... Oby... Jakby była powtórka z el. EURO to... brak słów. Teraz czytam, że Anglików ma przejać Capello, prawie napewno, więc... Nie jestem dobrej myśli. :(

Dnia 25.11.2007 o 17:27, mała16 napisał:

Waham sie między Serbią a Francją ;D Ale pewnie Francja :)

Francja jak nic, ale nie mam komu kibicować. Mam oczywiście tylko nadzieję na świetne występy Ribery''ego - wiadomo dlaczego. :P

Dnia 25.11.2007 o 17:27, mała16 napisał:

Bułgarzy mogą sprawić niespodziankę. Włosi muszą być czujni ;]

Tutaj licze na Bułgarię, Włosi się mogą naprawdę przjechać - jak teraz zresztą.

Dnia 25.11.2007 o 17:27, mała16 napisał:

Najciekawsza grupa moim zdaniem. Stawiam na Holendrów.

Ja też na Holendrów, nie widzę tutaj za bardzo kto mógłby im przeszkodzić chociaz jest Szkocja, która została troszkę skrzywdzona teraz w el. do EURO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafiła nam się najłatwiejsza grupa.
Anglia mapecha trafiła na Chorwacje przez nich nie awansowali do euro 2008. Ciekawe czy tak samo będzie z Mistrzostwami świata 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 17:49, 1096 napisał:

Anglia mapecha trafiła na Chorwacje przez nich nie awansowali do euro 2008. Ciekawe czy tak
samo będzie z Mistrzostwami świata 2010


Oby, odpadnięcie z takich rozgrywek dwa razy z rzędu przez Chorwację to coś co baaaardzo bym chciał zobaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie bo mamy blisko do Czech,Słowenii i na Słowację.Grupa nie jest taka łatwa,ale czego mamy sie obawiać przecież ostatnio wyprzedziliśmy w grupie Portugalię. Czesi stracili punkty w Niemczech,Irlandii i na Słowacji czyli to nie są roboty do wygrywania.
Chciałbym oprócz awansu z tej grupy zmazania paru plam:1-0 San Marino ręka,ale nie Boga; 4-1w Bratysławie i wspaniałe popisy aktorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 17:41, PtaQ15 napisał:

Oczywiście bardzo wierze że awansujemy ale nic nie jest przesądzone jeżeli zagramy całe eliminacje
tak jak wspaniały mecz z Portugalią rok temu to mamy 1 Miejsce w grupie!!

no tak, a potem to już mamy prostą drogę do Mistrzostwa, prawda ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grupę mamy bardzo dobrą uważam, że Słowenia i Słowacja oraz Irlandia PŁN mogą pozabierać sobie punkty a mu jeżeli nie potracimy z nimi punktów to w spotkaniu z Czechami uważa, że na dwa remisy możemy wyjść ale szczerze mówiąc jest bardzo dobrze. Ciekawie w grupie 6, gdzie Anglia zawalczy z Chorwacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 17:48, Vaxinar napisał:

Ja to samo, Greków lubię. :]

Ale ja ich nie lubie wcale :P Patrze tu w miare obiektywnie tzn kto wydaje mi sie najlepszy :P ja nikogo z tej grupy nie lubie xD

Dnia 25.11.2007 o 17:48, Vaxinar napisał:

Patrząc obiektywnie widzę jednak Czechów na pierwszym miejscu,

Patriota xD A tak na poważnie to Czesi są mocni ale zupełnie do ogrania. Myślę, że możemy z nimi powalczyć i 1 miejsce może zalezeć głównie od tego kto się potknie np. na Słowacji czy Irlandii Północnej.

Dnia 25.11.2007 o 17:48, Vaxinar napisał:

Nie wolno nam zlekceważyć tego San Marino,
bo się jeszcze można przejechać naprawdę.

Może Niemcami nie jesteśmy, ale z San Marino wygramy xD

Dnia 25.11.2007 o 17:48, Vaxinar napisał:

Słowacja jest moim zdaniem słaba,

Moim zdaniem przeciwnik tej klasy co Belgia, może trochę słabszy... w każdym razie do ogrania.

Dnia 25.11.2007 o 17:48, Vaxinar napisał:

Oby... Oby... Jakby była powtórka z el. EURO to... brak słów. Teraz czytam, że Anglików ma
przejać Capello, prawie napewno, więc... Nie jestem dobrej myśli. :(

No to w pyte ;/ najpierw piłkarze sie upijają teraz Capello ;/ No to źle...

Dnia 25.11.2007 o 17:48, Vaxinar napisał:

Francja jak nic, ale nie mam komu kibicować. Mam oczywiście tylko nadzieję na świetne występy
Ribery''ego - wiadomo dlaczego. :P

Bo gra w Bayernie? :P

Dnia 25.11.2007 o 17:48, Vaxinar napisał:

Tutaj licze na Bułgarię, Włosi się mogą naprawdę przjechać - jak teraz zresztą.

Ja też liczę na Bułgarię. Zobaczymy w jakiej formie będą Włosi :)

Dnia 25.11.2007 o 17:48, Vaxinar napisał:

Ja też na Holendrów, nie widzę tutaj za bardzo kto mógłby im przeszkodzić chociaz jest Szkocja,
która została troszkę skrzywdzona teraz w el. do EURO.

Ja bym chciała, żeby Szkoci weszli. Ale Holandia wydaje się lepsza. Cóż... poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podam jeszcze statystyki ostatnich meczów z naszymi rywalami
# 12 marca 1997, Ostrawa: CZECHY-POLSKA 2:1 (Kuka, Rada – J.Zieliński)
# 28 kwietnia 1999, Warszawa: POLSKA-CZECHY 2:1 (Trzeciak, Wichniarek – Lokvenc)
* 07.06.1995, Zabrze: POLSKA-SŁOWACJA 5:0 (Juskowiak 2, Wieszczycki, Kosecki, P. Nowak) - el.ME
* 11.10.1995, Bratysława: SŁOWACJA-POLSKA 4:1 (Dubovský k., Jančula, Ujlaky, Šimon – Juskowiak) - el.ME
* 10.11.1998, Bratysława: SŁOWACJA-POLSKA 1:3 (Jančula – Reiss, W. Kowalczyk 2)
* 07.02.2007, Jerez de la Frontera (Hiszpania): POLSKA-SŁOWACJA 2:2 (Michał Żewłakow k., R. Matusiak – M. Jakubko, M.Škrtel)

* 10.10.1962, Chorzów: POLSKA-IRLANDIA PŁN 0:2 (Dougan, Humphries)- el.MŚ
* 28.11.1962, Belfast: IRLANDIA PŁN-POLSKA 2:0 (Crossan, Bingham)- el.MŚ
* 23.03.1988, Belfast: IRLANDIA PŁN-POLSKA 1:1 (D.Wilson - Dziekanowski)
* 05.02.1991, Belfast: IRLANDIA PŁN-POLSKA 3:1 (Taggart 2, Magilton k. - R.Warzycha)
* 13.02.2002, Limassol (Cypr): POLSKA-IRLANDIA PŁN 4:1 (Kryszałowicz 2, Kałużny, Marcin Żewłakow - Lomas)
* 04.10.2004, Belfast: IRLANDIA PŁN-POLSKA 0:3 (Żurawski, Włodarczyk, Krzynówek)- el.MŚ
* 07.09.2005, Warszawa: POLSKA-IRLANDIA PŁN 1:0 (Żurawski)- el.MŚ

# 27.03.1996, Łódź: POLSKA-SŁOWENIA 0:0
# 25.03.1998, Warszawa: POLSKA-SŁOWENIA 2:0 (W.Kowalczyk. T.Iwan)
# 18.02.2004, San Fernando (Hiszpania): POLSKA-SŁOWENIA 2:0 (Mila, Niedzielan

* 28.04.1993, Łódź: POLSKA-SAN MARINO 1:0 (Furtok) - el.ME
* 19.05.1993, Serravalle: SAN MARINO-POLSKA 0:3 (Leśniak 2, K.Warzycha) - el.ME
* 07.09.2002, Serravalle: SAN MARINO-POLSKA 0:2 (P.Kaczorowski, Kukiełka) - el.ME
* 02.04.2003, Ostrowiec Świętokrzyski: POLSKA-SAN MARINO 5:0 (Szymkowiak, Kosowski, Kuźba 2, Karwan) - el.ME


więc kogo tu się bać tylko respekt i punktować ile wleźie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 17:57, Gregory171 napisał:

więc kogo tu się bać

Czechów. Wątpię, że wygramy z drużyną ze światowej czołówki... Ale w to, że będziemy na drugim miejscu nie wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czechy
Wbrew pozorom jak niektorzy tu pisza to rywal swiatowej klasy z ktorym bedzie nam ciezko, jest to fawory grupy ,ale na pewno nie nalezy sie go bac bo z naszym sasiadem rzadko gramy i moze to sprawi ze czym go zaskoczymy.
Wkoncu jak ogralismy Portugalie to moze i czechy tez, ale nie bedzie latwo
Irlandia płn
Gramy z nimi czesto i jedynym graczem ktorego mozna sie obawiac to david Healy , poza tym to przecietna ekipa z ktora mozemy spokojnie zgarnac 6 pkt.
Słowacja
Kolejny nasz sasiad ktory z elimnacji na eliminacje gra coraz lepiej jednak brakuje mu stabilizacji.
Czy osiagnie ja teraz trudno powiedziec ale nie bedzie to latwy rywal ale realne jest ogranie go
Słowenia
bez swojego lidera Zahovica Słowency nie moga przeskoczyc pewnoego poziomu ktory jest niski.
Nie zmieni sie to w tych eliminacjach ale to zespoł ktory moze odebrac punkty innym ale w wlace o awans niegrozny.
San Marino
Rywal slabiutki i szkoda ze bedzie tylko dostarczycielem punktow ale co wazne pozwoli sie rozstrzelac naszym napastnikom-lubie ta ekipe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 18:02, Damian14BO napisał:

> więc kogo tu się bać
Czechów. Wątpię, że wygramy z drużyną ze światowej czołówki... Ale w to, że będziemy na drugim
miejscu nie wątpię.

Ja myślę,że Czesi są zdecydowanie w naszym zasięgu w porównaniu z innymi zespołami z 1 koszyka. No może są jeszcze słabsze zespoły (Chorwacja,Grecja,Holandia), ale za to reszta grupy marzenie. Choć trzeba uważać na Słowację, Irlandia Północna wg.mnie miała swoje 5 minut tylko w el. Euro 2008 (tak jak Walia czy Łotwa w 2004), Słowenia jak najbardziej do ogrania, a San Marino wiadomo (0 pkt- br.2-38 na koniec eliminacji ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem edytować...
Zakładam, że będziemy na drugim miejscu. A że ostatnio wszystkie eliminacje kończymy na pierwszym miejscu (albo końcówce tabeli, hehe), mam pytanie- co w takim przypadku? Będziemy grali baraż? Z drużyną z określonej grupy? Bo naprawdę nie wiem...
mati285
> Ja myślę,że Czesi są zdecydowanie w naszym zasięgu w porównaniu z innymi zespołami z 1 koszyka.
Może. Ale wylosowaliśmy Czechów ;) Choć życzę "orłom Beenhakkera" jak najlepiej, wątpię, że pokonają Czechów. Chyba że ktoś inny nas wyręczy, ale to już w ogóle byłby cud ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2007 o 18:05, Douzi napisał:

San Marino
Rywal slabiutki i szkoda ze bedzie tylko dostarczycielem punktow ale co wazne pozwoli sie rozstrzelac
naszym napastnikom-lubie ta ekipe

San Marino powoli się rozkręca. W poprzednich eliminacjach zdobyli aż jedną bramkę i o mały włos nie zremisowali meczu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować