Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Nie, chodzi mi po prostu o inną kwestię. Bo rozumiem, jakby widziała to jedna osoba. Ale ciągłe podkreślanie przez wiele osób, że ktoś jest niezauważalny, ale wykonuje czarną robotę (taki standardowy tekst) raczej sprawia już, że zawodnik wykonuje czarną robotę, ale nie jest niezauważalny, bo wiele osób to dostrzega :) A że nie wszyscy? No cóż...pozostałej części raczej się nie przekona, że jeśli nie robi zwodów/nie strzela bramek/nie broni na bramce to jest ważny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 22:21, Vaxinar napisał:

W meczu go nie widać, niby stoi i nic nie robi, ale jak dokładnie przeanalizujesz, popatrzysz
to okaże się, że dużo zrobił.

Dobra. Jak się wybiorę na Reymonta, albo pojadę na wyjazd (marzy mi sie Zabrze mimo tego, że miałam wrócić na wiosne xD) to zaobserwuję Sobola jak gra xD I zobaczymy wnioski :) Tylko mi potem mecz będzie ktoś musiał streścić :P

Dnia 26.11.2007 o 22:21, Vaxinar napisał:

Czemu mam wrażenie, że znałeś odpowiedź, ale przyczepiłeś się do słów? ;-)

Bo on sie zawsze czepia słów XD

Dnia 26.11.2007 o 22:21, Vaxinar napisał:

Moim zdaniem jest dokładnie odwrotnie - jeśli w danej ekipie jest typowo def. pomocnik to zawsze odwala >najgorszą, czarną robotę i zawsze jest niezauważalny

Tylko nie zawsze on gra z taką ambicją i zaciętością. Owszem odwala czarną robotę, ale nie zawsze tak dobrze jak np. ktoś ambitniejszy. To miałam na myśli. Większość wynika, masz racje z pozycji, którą zajmuje na boisku (gdzieś o tym wyżej wspominałam :P)

Dnia 26.11.2007 o 22:21, Vaxinar napisał:

Ta pozycja zawsze taka była... :)

Niestety ;) Ale dobrze mieć kogoś takiego w zespole... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym niezauważalnym to chodziło mi, że ciągle o takich osobach mówi się "taki niedoceniany, niezauważalny, a wiele robi".
Fakt, faktem że już taka osoba staje się zauważalna... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko brzmi jak żart. Sygnał jest jednak jak najbardziej poważny. Bramkarz Realu Madryt, Jerzy Dudek, zamierza wrócić do polskiej ligi. "Pod uwagę biorę dwie możliwości: Górnik Zabrze i klub, który będzie miał szansę walki o Ligę Mistrzów" - powiedział „Dziennikowi” Dudek.
34-letniego obecnie bramkarza do zmiany barw klubowych zmotywował trener reprezentacji Leo Beenhakker. Mimo że Dudek w Madrycie cały czas pozostaje w odwodzie, Holender przy okazji meczów reprezentacji wpisywał go na tzw. listę rezerwowych. Przekaz był czytelny: jeśli tylko zaczniesz grać, możesz liczyć na powrót do reprezentacji.

"Widzę, że w dalszym ciągu nie wypadłem z kręgu zawodników, którymi interesuje się selekcjoner, i dlatego postanowiłem jeszcze raz podnieść rękawicę. Na mundialu już byłem, zwyciężyłem z Liverpoolem w Lidze Mistrzów, chcę zagrać na mistrzostwach Europy. Dlatego postanowiłem, że zimą odejdę z Realu Madryt do klubu, w którym będę mieć miejsce w składzie. Jeśli nie znajdzie się nic w Hiszpanii, jestem gotów wrócić do Polski. Tym bardziej że bardzo mocno naciska na ten powrót moja żona Mirella. Mamy już dość tułaczki po świecie, 11 lat wystarczy. Z racji sentymentu mógłbym grać w Zabrzu. Od dziecka byłem kibicem tego klubu, przez pięć lat miałem karnet na mecze. W grę wchodzą także przenosiny do drużyny, która walczyłaby o Ligę Mistrzów. Myślę, że przydałoby się moje doświadczenie w tych rozgrywkach" – dodał.
Źródło: dziennik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 13:46, przemas15 napisał:

Jest dzisiaj jakiś mecz Ligi mistrzów w telewizji

Raczej dzisiaj to nie ma. Przynajmniej tak mi się wydaje. Zobacz w programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie ma żadnego meczu z TVP ale jutro będzie. Co do meczy Lyon-Barcelona to stawiam na Barce. Lyon w tym sezonie to już nie ten sam zespół co w poprzednich sezonach, fakt ciągle są mocni na Ligue 1 i pewnie znów zdobędą mistrzostwo Francji ale już na Championsh League to już trochę zbyt słaba drużyna fakt pojawili się młodzi jak chociażby Benzema czy Ben Arfa ale to jest ciągle nie tacy piłkarze jak Malouda czy Diarra albo kiedyś Essien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 14:43, przemas15 napisał:

Kto jeszcze gra dzisiaj ?????


Proszę :

liga: Liga Mistrzów - Grupa G
Inter Mediolan - Fenerbahce 20:45

CSKA Moskva - PSV Eindhoven 18:30


liga: Liga Mistrzów - Grupa H
Sevilla - Arsenal 20:45

Steaua Bucharest - Slavia Praga 20:45


liga: Liga Mistrzów - Grupa F
Dynamo Kijów - AS Roma 20:45

Manchester U - Sporting CP 20:45


liga: Liga Mistrzów - Grupa E
Lyon - Barcelona 20:45

VfB Stuttgart - Rangers 20:45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 14:42, przemas15 napisał:

"Piłka jest okrągła a bramki są dwie"


A może byś tak przestał dopisywać się do różnych tematów nic nie wnoszącymi postami?
Poza tym pisanie kilku postów pod rząd to bardzo zły nawyk który jest uznawany za spam, a za spam się karze.
Jak dalej będziesz tak postępował to zostaniesz ukarany... potraktuj to jako ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, bo nie mówiłem:). O Czechach powiedziałem tylko, że straciły już swoje największe gwiazdy (oczywiście- to nadal silna drużyna). Napisałem, że "a resztą bym się nie przejmował"-chodzi tu przecież o Słowację itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, Dudek ma na myśli Wisłe, jako "klub, który będzie miał szansę walki o Ligę Mistrzów"
a moim zdaniem na Wisłe jest po prostu zasłaby
Ciekawy Estoński piłkarz przyjechał na testy do Krakowa, ma ponad 100 występów w ekstraklasie estońskiej i 10 w reprezentacji a ma dopiero 23 lata, może być dużym wzmocnieniem obrony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 16:13, temek napisał:

Podejrzewam, Dudek ma na myśli Wisłe, jako "klub, który będzie miał szansę walki o Ligę Mistrzów"
a moim zdaniem na Wisłe jest po prostu zasłaby

Dudek do Wisły?! :D Ha, to żeś wykombinował... xD
Swoją drogą... Dudek to dziwny chłop. I teraz będzie miał nauczkę. Jak miał morze ofert z klubów europejskich gdzie poza Realem w większości grałby w podstawowym składzie to wybrał Real. Bo w końcu: "Realowi się nie odmawia", jak sam mawiał. Wiedział, że będzie siedział na ławie. Wiedział też, że straci szansę na grę w reprezentacji (chyba nie był na tyle nieinteligentny, że myślał, że będzie w oczach Leo lepszy od Kuszczaka, Boruca itd siedząc na ławie...) A teraz nagle chce wrócić do repry... cóż... zobaczymy jak to sie potoczy, nie życzę Jurkowi rzecz jasna źle, ale trochę niezdecydowania widać w jego poczynaniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle niezdecydowania co desperacji jak dla mnie. Zbliża się wielka impreza, jedyna szansa by zagrać na Mistrzostwach Europy dla Dudka. Nie zapominajmy o roli De Zeuwa w reprezentacji Polski. Tonący brzytwy się chwyta? A może otrzymał jakąś obietnicę, że jak będzie grał w swoim klubie to zagra również w kadrze? Stawiam raczej na wyrachowanie niż brak inteligencji. Sam jestem ciekawy co z ego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za najbliższą wygraną Realu płacą 1,25, Barcy 1,97... ;] Mam nadzieje, że polegnie z Espanyolem który ostatnio jest bardzo mocny.

PS""Nie będzie Barca pluć nam w twarz, nie splami świętej bieli. Najpotężniejszy Real nasz rządzi, rozdaje, dzieli. Dam życie za kochany klub tak mi dopomoz Bóg! Tak nam dopomoż Bóg. ;)" - mocne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować