Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Tja,bo napisali. Bo strzela (wow aż 3 bramki) nie to co Roger (pomijam już fakt,że Roger jest playmakerem i na takiej pozycji miałby grać w reprezentacji) A zapytam się tak: widziałeś go w akcji? Podejrzewam,że Beenhaker także go nie widział,więc jeżeli któs liczy,że chłopak powiedział jakiemuś dziennikarzowi,że jego matka jest Polką to Leo zaraz wyśle powołanie (albo zobaczy sondę w której 88% jest za tym by chłopak grał w reprezentacji) to jest śmieszny. Owszem można wybróbować jego(jeżeli rzeczywiście okaże się warty uwagi),można wypróbować Rogera,ale nie przed Euro. Na litość boską to nie czas na eksperymenty!

Najlepiej od razu wywiesić plakat "Casting do Euro 2008-zapraszamy każdego kto kiedykolwiek był w Polsce,jego matka/babka/prababka/dziadek/wujek/chomik jest Polakiem lub choć raz w życiu jadł schabowego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 14:40, mesiu59 napisał:

Moim zdaniem Barca awansuje na 100%.

Oczywiście, że Barca jest tutaj faworytem, tym bardziej powinnam być pewna jej awansu skoro jej kibicuję, ale pamiętam takie wypadki jak np. wygrana 4-0 Deportivo z Milanem (po pierwszym meczu 4-1 dla Milanu - pamiętasz na pewno), albo pamiętam zupełnie niespodziewany finał Porto - Monaco (bodaj ten sam sezon...), więc może obstawię 85% na Barcę i 15% na Schalke, ale 100% nie. Jakoś tak za ostrożna na to jestem ;] Dla mnie jest możliwa, aczkolwiek bardzo mało prawdopodobna niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 18:38, mała16 napisał:

> Moim zdaniem Barca awansuje na 100%.
Oczywiście, że Barca jest tutaj faworytem, tym bardziej powinnam być pewna jej awansu
skoro jej kibicuję, ale pamiętam takie wypadki jak np. wygrana 4-0 Deportivo z Milanem
(po pierwszym meczu 4-1 dla Milanu - pamiętasz na pewno), albo pamiętam zupełnie niespodziewany
finał Porto - Monaco (bodaj ten sam sezon...), więc może obstawię 85% na Barcę i 15%
na Schalke, ale 100% nie. Jakoś tak za ostrożna na to jestem ;] Dla mnie jest możliwa,
aczkolwiek bardzo mało prawdopodobna niespodzianka.

Barca ma duże szanse i raczej wygra, ale przecież Shalke wygrało z Porto. To i tak nic nie daje bo każdy z 1/8 by z nimi wygrał.
Co do meczu Liverpool - Arsenal to mecz będzie barzdzo wyrównany. Powinien wygrć Liverpool, sądząc po składzie, ale Arsenal w tym sezonie robi rózne niespodzianki.
Chelsea - Fenerbahce tutaj nie może być niespodzianek.
Manchester United - As Roma tutaj powinien wygrać Manchester, ale on może sobie odpuścić bo co było rok temu? :) Ale wygrać z Realem to jest sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 18:59, Head Master napisał:

Co do meczu Liverpool - Arsenal to mecz będzie barzdzo wyrównany. Powinien wygrć Liverpool,
sądząc po składzie, ale Arsenal w tym sezonie robi rózne niespodzianki.


Huh?! Sądząc po składzie to właśnie Arsenal powinien tutaj wygrać, bo w L''poolu gra tylko Torres. On strzela im bramki, i wypracowuje sytuacje...

Co do meczu Manchesteru z Romą... W fazie grupowej już ze sobą grali. U siebie Diabły wygrały 1-0, na wyjeździe zremisowały 1-1, więc w dwumeczu grupowym wygrali. ;) Nie sądzę,, by w tym roku był taki pogrom Rzymian jak w poprzednim, no ale... powiedzmy sobie szczerze, czy w zeszłym roku, po przegranym pierwszym meczu 1-2, ktoś się spodziewał tak nadzwyczajnej wygranej Manchesteru? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 19:12, cubba napisał:

Huh?! Sądząc po składzie to właśnie Arsenal powinien tutaj wygrać, bo w L''poolu gra
tylko Torres. On strzela im bramki, i wypracowuje sytuacje...


Nie zapominaj o Gerardzie, który moim zdaniem jest najlepszym piłkarzem na świecie, poza tym Liverpool to monlit i dzięki temu w meczach pucharowych sprawiają spore niespodzianki, wcale nie stawiałbym Arsenalu w roli fawortyta w tym pojednynku.

Dnia 14.03.2008 o 19:12, cubba napisał:

Co do meczu Manchesteru z Romą... W fazie grupowej już ze sobą grali. U siebie Diabły
wygrały 1-0, na wyjeździe zremisowały 1-1, więc w dwumeczu grupowym wygrali. ;) Nie sądzę,,
by w tym roku był taki pogrom Rzymian jak w poprzednim, no ale... powiedzmy sobie szczerze,
czy w zeszłym roku, po przegranym pierwszym meczu 1-2, ktoś się spodziewał tak nadzwyczajnej
wygranej Manchesteru? :)


Nie ma co panikować przed tym meczem, to, że Roma wyeliminowała Real wcale nie oznacza togo, że jest taka silna tylko pokazuje jak słaby jest Real i cała Liga Hiszpańska. Myślę, że bez zbędnych emocji pokonamy ich pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AS Roma - Manchester United
Gorzej być nie mogło... :( Dwie moje ulubione drużyny tegerocznego LM trafiły na siebie. Większy sentyment czuję do Diabłów, więc im kibicuję i pewnie to oni awansują.

Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Barcelona
Awansu życzę Schalke, ale pewnie przejdzie Barca... Zobaczymy.

Arsenal Londyn - Liverpool FC
Ciekawa para... Arsenal bryluje w lidze angielskiej, ale The Reds mają doświadczenie w pucharach. Stawiałbym jednak na Kanonierów, bo to jest ich sezon.

Fenerbahce Stambuł - Chelsea Londyn
Turcy chyba polegną, mimo atutu swojego boiska.

Bayern Monachium - Getafe CF
Hmmm drużyna z Hiszpanii - nie będzie łatwo, ale trzeba pokonywać nawet takich rywali, jak myśli się o wygranej PUEFA. Jak przejdziemy Getafe następnym rywalem będzie ktoś z pary Bayer Leverkusen/Zenit St. Petersburg - tu będzie już łatwiej, ale to tylko teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 16:48, .Darnok napisał:

Nagle przed samym turniejem poczuli się Polakami? No niesamowite po prostu...


Obawiam się, że "romantyczne" podejście do futbolu to - niestety, oj niestety - przeszłość. Mam nadzieję, że rozumiesz co mam na myśi przez "romantyczne".
Jak powiedział sam Leo powinniśmy się obudzić, bo jest XXI wiek i takie coś jest normalne. Kiedyś przystawałem przy takiej opinii jak Twoje, ale jak teraz widzę co się dzieje... A nuż taki Roger z Białym Orłem na sercu zagra z o wiele większym zaangażowaniem i poświęceniem niż niejeden "rodowity" Polak. A że dla pieniędzy... Cóż... Ja jestem za tym, że jeśli ktoś ma polski paszport i jest dobry (na to, aby nas wzmocnić) to jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oglada ktos Polonia-Korona? to co sie dzieje to jest kpina..... nie jestem kibicem zadnej z druzyn, ale to jest cyrk. pilkarz korony fauluje zawodnika, trafia mu w nogi, nie dotyka pilki.. potem przebiega 5m, obronca robi wslizg, trafia w pilke... dostaje czerwona karte i korona ma karny!!!! TO JEST KPINA! nie dziwie sie kibicom polonii ktorzy spiewali o pzpnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi, że wszyscy przed Euro poczuli się "Polakami"...
Dzięki temu Acquafresce, który jest nadzieją włoskiej piłki u nas zniknął by problem z napastnikami, a do tego jeszcze jakby regularnie grał Janczyk... Zresztą, on ma polskie korzenie i polskie obywatelstwo, przynajmniej ja (gdyby zagrał w naszej reprezentacji) uznawał bym go w pełni za Polaka, a taki Roger nawet nie umie mówić w naszym języku.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 21:10, jcl99 napisał:

Nie o to chodzi, że wszyscy przed Euro poczuli się "Polakami"...


A czy ja tak napisałem, czy może Darnok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wytypuję dokładne wyniki:
Manchester United - As Roma 3:1
As Roma - Manchester United 2:1

Arsenal - Liverpool 1:0
Liverpool - Arsenal 2:0

Barcelona - Schalke 2:0
Schalke - Barcelona 1:1

Chelsea - Fenerbahce 3:0
cos czuje ze strzela Drogba, Lampard i Ballack
Fenerbahce - Chelsea 0:1
Anelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roger nie zagra dla pieniędzy. To znaczy nie bezpośrednio. Roger zagra po to, żeby:
a) grać w barwach niezłej europejskiej reprezentacji;
b) zagrać na wielkim, uważnie obserwowanym przez włodarzy wszystkich klubów turnieju - w Mistrzostwach Europy;
c) zdobyć paszport kraju Unii Europejskiej.
Wszystkie te trzy podpunkty sprowadzają się do jednego. Zdobycia angażu w lepszym, europejskim klubie. Co pośrednio oznacza między innymi większe pieniądze ;) Przecież Roger będzie obywatelem UE i rozgrywającym jednej z, w najgorszym wypadku, 16 najlepszych ekip Europy. Jeśli powiedzie nam się na Euro to właśnie on będzie jednym z tych, którzy najbardziej na tym skorzystają. Wyjedzie do jakiegoś lepszego klubu, a potem nagle jak Olisadebe zacznie mieć kontuzje przed zgrupowaniami reprezentacji Polski, by cudownie ozdrowieć kilka dni później akurat na mecz swojego klubu. Chociaż nie, teraz jest to zabronione przepisami - trzeba będzie wymyślić coś innego...

Co zaś do tego Włocha to mi wystarczyło przeczytać jedno. "Jest piłkarzem młodzieżowej reprezentacji Włoch". Bardzo częste działanie wśród takich zawodników by wymóc na trenerze powołanie do seniorskiej kadry, jako zabezpieczenie. Bo przecież to uniemożliwi później, po zagraniu choćby kilkudziesięciu symbolicznych sekund, zmianę barw narodowych. A jakie korzyści ma taki zawodnik?
a) zagra w reprezentacji - jeśli trener da mu więcej niż te kilkadziesiąt sekund, to a nuż pokaże się i wypromuje. Jeśli nie to trudno, zawsze będzie miał wpis w CV i opowieści dla potomnych: "Grałem w reprezentacji Włoch";
b) zyska rozgłos - w obu krajach zyska jakąś tam formę sławy, co może podnieść stan konta bankowego lub nawet zaowocować trafieniem do lepszego zespołu. Co potem też się odbija na finansach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje szczęście...odbieram dzisiaj maila, patrzę: "kupbilet.pl - twoje zgłoszenie zostało wylosowane!". Losowałem bilety na trzy mecze Polaków w grupie i finał warunkowo. Otwieram maila i co się okazało? Oczywiście, że trafiłem warunkowy finał...ehh super ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 13:02, mikal15 napisał:

Moje szczęście...odbieram dzisiaj maila, patrzę: "kupbilet.pl - twoje zgłoszenie zostało
wylosowane!". Losowałem bilety na trzy mecze Polaków w grupie i finał warunkowo. Otwieram
maila i co się okazało? Oczywiście, że trafiłem warunkowy finał...ehh super ;/

Zazdroszczę Ci też bym chciał pojechać. Pojedziesz na wszystko co wylosowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem, że wylosowałem bilet tylko na finał warunkowy - to znaczy, jeśli dojdą do niego Polacy. Brałem udział w losowaniu biletów na mecze grupowe Polaków, ale nie dostałem ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 13:46, mikal15 napisał:

Przecież napisałem, że wylosowałem bilet tylko na finał warunkowy - to znaczy, jeśli
dojdą do niego Polacy. Brałem udział w losowaniu biletów na mecze grupowe Polaków, ale
nie dostałem ich...

Aha sorry nie doczytałem. Ale i tak zazdroszczę bo ja nigdy nic nie wylosowałem :(. To teraz będe się modlić razem z Tobą o to żeby Polacy doszli do finału. Może jak dojdą zobaczę Cię na trybunach w telewizji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 13:27, Head Master napisał:

> Moje szczęście...odbieram dzisiaj maila, patrzę: "kupbilet.pl - twoje zgłoszenie
zostało
> wylosowane!". Losowałem bilety na trzy mecze Polaków w grupie i finał warunkowo.
Otwieram
> maila i co się okazało? Oczywiście, że trafiłem warunkowy finał...ehh super ;/

Zazdroszczę Ci też bym chciał pojechać. Pojedziesz na wszystko co wylosowałeś?



Czytanie ze zrozumieniem się kłania... Wiesz, ostatnimi czasy pełno ciebie w tym temacie, "wypowiadasz się" na każdy z możliwych tematów. Nie miałbym żadnych pretensji o to, ale ty po prostu spamujesz! :/

------------------------------------------------------------------------------ ----------------------------------

Losowanie Ligi Mistrzów, myślę, że szczęśliwe dla Barcelony, chociaż wolałbym [tak jak E9] zespół z górnej półlki. Obawiam się jedynie tego, iż możemy zlekceważyć przeciwnika i stracić głupie bramki na wyjeździe. Oby nie. Mimo wszystko wierzę w moich ulubieńców. :)

Co do pozostałych pojedynków to uważam, że Roma nie stoi na straconej pozycji. Manu wcale nie olśniewa formą, a Roma potrafi pokazać pazur. Liczę na Rzymian.
Chelsea, hmm... na wyjeździe będzie miała spory orzech do zgryzenia. Carlos i spółka mogą pokazać wszystkim niedowiarkom, że Turcy też potrafią grać w kopaną. :D
Arsenal i Liverpool, dwie znakomite drużyny i co by tu jeszcze powiedzieć? Szanse są wyrównane. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 14:00, wilkas napisał:

Losowanie Ligi Mistrzów, myślę, że szczęśliwe dla Barcelony, chociaż wolałbym [tak jak
E9] zespół z górnej półlki.

A co, wolałbyś by Barca szybko odpadła z LM i skupiła całe swoje siły na pucharze Hiszpanii? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 14:02, mesiu59 napisał:


A co, wolałbyś by Barca szybko odpadła z LM i skupiła całe swoje siły na pucharze Hiszpanii?


Tak jak powiedział Eto''o, konfrontacja z Manu bądź Chelsea wyzwala w tobie dodatkową energię i większą motywację. Sprawia, że do spotkania podchodzi się z przekonaniem, iż będzie ciężko zwyciężyć i dlatego musisz być dobrze przygotowany. Natomiast pojedynek z Schalke może okazać się swego rodzaju pułapką, w którą nie możemy wpaść. Kolejną sprawą jest to, że walka dwóch gigantów daje więcej przyjemności widzom, a do nich się zaliczamy. ;p

A twój post, ekhm, zupełnie nietrafiony, bowiem już w następnym tyg. gramy o być lub nie być w finale Pucharu Króla. Tak więc odpadnięcie z LM nic nie zmieni w tej sytuacji.

Wiesz, Barcelona nie musi wzorować się na Madrycie i odpadać tuż na początku rywalizacji, aby skupić się na jednym trofeum.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować