Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Nie wiem, czy ktoś z was ogląda ten mecz w Szczecinie, ale jak na razie tzw. drużyna gwiazd robi dużo lepsze wrażenie niż nasza kadra.
Kadrowicze nie dość że przegrywają 1:0, to jeszcze popełniają fatalne błędy w obronie a formacja defensywna chyba nie istnieje (przed chwilą Kowalewskiemu piłka przeszła pod łokciem :)
Dużo lepiej są zorganizowani "gwiazdorzy" mimo że grają w składzie, w którym nie tylko nigdy nie grali, ale też nigdy już nie będą grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 15:21, przemas15 napisał:

Ciekawy będzie dzisiejszy mecz Interu Mediolan z Liverpoolem czuję że będzie remis ale
chciałbym żeby Liverpool wygrał i zapewnił sobie miejsce w Lidze Mistrzów.Wie ktoś może
kiedy będzie losowanie par Ligi Mistrzów bo nie wiem kiedy a z chęciom bym obejrzał ???????


Losowanie będzie w Piątek (14.03).

Polska 0 : 2 GOE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że Polska gra słabo ale widać że w drugiej połowie grają znacznie szybciej piłką i czuję że niedługo strzelą bramkę . Moim zdaniem będzie wynik 1:2 ale nic nie wiadomo piłka jest okrągła a bramki są dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę 1:3, chociaż mecz jest ładny ;) A miałem mozliwość żeby iść na mecz bo jestem ze Szczecina ale wolałem obejrzeć w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie najlepszy cytat od zczuba.pl:

PRZERWA Polacy grają z reprezentacją, która zebrała się kilka godzin przed meczem, gra ze sobą pierwszy raz, na dodatek składa się Brazylijczyków, Czechów, Macedończyków, Serbów i Rumunów, czyli zawodników, którzy nie mają prawa się dogadać, a Bobo Kaczmarek na pytanie, co jest problemem polskiej reprezentacji, odpowiada: "Brak zrozumienia"

No i co teraz? Naturalizujemy wszystkich? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w końcu, czyli niczego sobie nie wymyśliłem: http://blaugrana.pl/index.php?goto=news&news=19942 . Czyli, jeśli dobrze liczę, wygląda to tak:

Barcelona (14pkt), Manchester (14pkt), Chelsea (12pkt), Arsenal (12pkt), Roma (12pkt), Liverpool (11pkt), Fenerbahce (10pkt), Schalke (8pkt).

Nie widzę jednak żadnej informacji co decyduje w przypadku Chelsea, Arsenalu i Romy o tym, kto będzie rozstawiony. Najlogiczniejszy wydaje się bilans bramkowy. Jeśli tak, to Chelsea ma 12-2, Arsenal 16-4, a Roma 15-8. Czyli wtedy:

Rozstawieni: Barca, ManU, Chelsea, Arsenal
Nierozstawieni: Roma, Liver, Fener, Schalke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 21:04, A-cis napisał:

Nie wiem, czy ktoś z was ogląda ten mecz w Szczecinie, ale jak na razie tzw. drużyna
gwiazd robi dużo lepsze wrażenie niż nasza kadra.


Ja chwile oglądałem, ale dałem sobie spokój.

Musze przyznać, że nie bardzo rozumiem czemu służą tego typu mecze jak ten ostatni oraz jak ten z Estonią. Na boisko wybiega 11 kopaczy, który najprawdopodobniej nigdy więcej nie zagrają w tym samym składzie. Chyba, że to jakaś forma zasłony dymnej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy mecz dla jednych był możliwością zagrania w ogóle jakiegoś meczu,bo z tym krucho we własnym zespole
dla innych był to sprawdzian na zaangażowanie w grę i umiejętność do przystosowania się w nowym środowisku.
Zgodzę się ze piłkarze spotkali się po raz pierwszy(?) w takim składzie i zagrali w takim ustawieniu chyba po raz ostatni.Leo po tym meczu już wie że na niektórych graczy nie ma sensu więcej stawiać w najbliższej przyszłości.
Taki mecz potwierdził tylko moje zdanie na temat polskich zawodników grających w OE-tutaj są gwiazdami,bo grają w jednym zespole cały czas przez więcej jak rok,gdzie większość gra pod nich,rozumieją się świetnie,ale jak przyjdzie co do czego to taki zawodnik się gubi,po wyjeździe za granicę musi nauczyć się walczyć o miejsce w składzie,a gdzie się miał tego nauczyć jak w Polsce zawsze mia to miejsce.
Leo przecież obserwując OE wie jakim systemem grają poszczególni zawodnicy i to nie jest problem zapytać się danego trenera jakie były założenia taktyczne,pomysł na wygranie meczu,a później sam ocenia czy zawodnik dobrze wykonał swoją pracę na boisku.
Mecz tan pokazał,ze nie umiemy się mobilizować na z góry przez nas oznaczonego słabszego przeciwnika,wniosek gracze którzy nie angażują się na mecz z GZOE,Estonią,czy inną podobną drużyną powinni być surowiej oceniani po każdym meczu,bo lekceważenie przeciwnika to najgorsza możliwa rzecz.

Coś jeszcze chciałem dodać.sprawa Roger a reprezentacji.Koleś z taką formą nie ma co szukać gry u nas, forma Garguły jest na krzywej wznoszącej i jeżeli nic się nie stanie to na niego powinien Leo postawić-oczywiście wolę jak gramy z dwoma def pomoc. i silnymi skrzydłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 08:45, Rzezim napisał:

Musze przyznać, że nie bardzo rozumiem czemu służą tego typu mecze jak ten ostatni oraz jak ten z Estonią.

Zawodnikom, to faktycznie niewiele daje. Może niektórym (jak napisał Gregory powyżej), którzy nie grają w klubach.
Ale sądzę, że Beenhakkerowi daje sporo. Przede wszystkim widzi jak zawodnik realizuje założenia taktyczne. Obserwując gostka w jakimś meczu, nie można go do końca poprawnie ocenić, bo nie wiadomo czy to, że np. boczny obrońca trzyma się kurczowo własnej bramki i nie idzie na pole przeciwnika, wynika z tego, że jest słaby i głupi, czy też realizuje polecenia swojego trenera. Jeśli Leo da konkretne polecenia zawodnikowi i potem patrzy na ich realizację, to dopiero wtedy może w pełni go ocenić.
To dotyczy głównie nowych, nieznanych do końca dla Leo zawodników.
Ale poza tym mamy: sprawdzian aktualnej formy, umiejętność asymilacji w zespole (tworzenie dobrej lub złej atmosfery w grupie jest przecież bardzo ważna w przypadku dłuższych zgrupowań, takich jak MŚ, czy ME), zgranie konkretnych formacji, i pewnie coś tam jeszcze :-)
Pozytywem też jest to, że w takich meczach nie trzeba starać się za wszelką cenę o dobry wynik, bo to nie jest mecz międzypaństwowy, a skoncentrować się na przećwiczeniu niektórych kombinacji.
Przed wojną często organizowano mecze Kadra A przeciw Kadrze B wytypowanej przez czytelników jakiejś gazety (chyba Expresu) spoza kadrowiczów. Na boisku był wtedy przegląd aktualnych możliwości aż dwudziestu kilku polskich graczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozegrany był bardzo ważny mecz, w którym Inter przegrał z Liverpoolem 0:1 po golu Torresa, tym samym w ćwierćfinałach LM zobaczymy 4 drużyny z Premiership, czy to nie pokazuje, która liga jest obecnie najlepsza ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 22:41, mikal15 napisał:

Tak w kwestii Eduardo i wielkiej brutalności graczy na Wyspach. Byli tu tacy, którzy
chcieli Taylora bardzo surowo ukarać...popatrzcie na to. http://www.youtube.com/watch?v=4_mQ132pOHw
Mecz sprzed tygodnia. Kara? Jeden mecz pauzy ;)

OOO. Ten Faul to dowód, że w Hiszopanii gra się TAAAAAAK brutalnie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Polacy dostali od gwiazdek 2 do 3 ale pożna się poieszać tym, że to nie była najlepsza drużyna polska z bardziej znanych piłkaży tylko jacek Krzynówek grał (znanych piłkarzy czyli tych, któryzy jadą na EURO). Jaa nie lubię polskiej ligi dlatego nie znałem drużyny gwiazd. Polską reprezentację lubię a wręcz kocham oglądać. A Liga to tylko hiszpańska i Real Madryt rules prowadzi w tabeli. Niestety z Ligi mistrzów już odpadli ale czekać ino na odrodzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Polacy dostali od gwiazdek 2 do 3 ale pożna się poieszać tym, że to nie była najlepsza drużyna polska z bardziej znanych piłkarzy tylko jacek Krzynówek grał (znanych piłkarzy czyli tych, któryzy jadą na EURO). Jaa nie lubię polskiej ligi dlatego nie znałem drużyny gwiazd. Polską reprezentację lubię a wręcz kocham oglądać. A Liga to tylko hiszpańska i Real Madryt rules prowadzi w tabeli. Niestety z Ligi mistrzów już odpadli ale czekać ino na odrodzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo dobrze że wczoraj The Reds ograli Inter Mediolan myślałem że będzie remis ale Liverpool pokazał klasę i wygrał w końcu rozstrzelał się Fernando Torres oby tak dalej Liverpool!!!!!!!!! . Chciałbym żeby Liverpool wygrał Ligę Mistrzów oby trafili w losowaniu na Fenerbache albo Schalke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój kolega miał szanse wygrać 344zł w Professionalu, jeden mecz mu nie wszedł... AVilla z Arsenalem :)... wszyscy się z niego śmialismy i robimy to dalej nie dając mu o tym zapomnieć XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy na pewno będzie rozstawienie przy losowaniu 1/4 LM? może się mylę, ale wydaje mi sie, że wszyscy będą losowani z jednego koszyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem jak to jest. Dawałem link, a niedługo później na oficjalnej stronie Barcelony przeczytałem, że możemy tracić na każdego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 20:54, mikal15 napisał:

Sam nie wiem jak to jest. Dawałem link, a niedługo później na oficjalnej stronie Barcelony
przeczytałem, że możemy tracić na każdego...

z info na sport.pl wynika, że nie będzie. na pewno nie będzie rozstawienia geograficznego, bo musieliby rozdzielić 4 drużyny...ach ta słaba premiership;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować