Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2008 o 23:26, .Darnok napisał:

Z takim składem to nawet Ferguson nie pomoże. Skoro w Rosji na przeciętny transfer wydaje
się więcej niż 5-letni budżet Wisły, to o czym w ogóle mówimy. Jeśli uda się awansować
do LM, to tylko wielkim cudem i przy szczęśliwym losowaniu, a same rozgrywki mogą się
kończyć regularnym laniem. Patrząc realnie na sprawę, to sporym sukcesem będzie wyjście
z grupy w PUEFA. Chociaż wiara kibica mówi oczywiście co innego ;)


Jeśli będą dobre transfery to awans jest całkiem realny (oczywiście jeśli nie wylosujemy Liverpoolu, Barcelony czy innych takich). A czy będą transfery chyba dowiemy się w piątek, gdyż podobno w Przeglądzie Sportowym ma ukazać się wywiad z Cupiałem (przynajmniej tak czytałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daniel Alves prawdopodobnie będzie pierwszym wzmocnieniem Barcy na kolejny sezon. Wg blaugrana.pl Barcelona zaoferowała FC Sevilli kwotę 25 mln Euro.

Dla zainteresowanych:
http://www.barcaserwis.com/index.php?co=aktualnosci&id=15250 - wywiad (co prawda dość marnie przetłumaczony ;) z Alvesem.
http://blaugrana.pl/index.php?goto=news&news=23003 - cały news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 14:12, Invin napisał:

Daniel Alves prawdopodobnie będzie pierwszym wzmocnieniem Barcy na kolejny sezon. Wg
blaugrana.pl Barcelona zaoferowała FC Sevilli kwotę 25 mln Euro.


To dużo kasy dają za niego, alę się zastanawiam czy nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Nie zawsze drożej nie znaczy lepiej według mnie powinni szukać młodych można powiedziec bardzo młodych zawodników a tak pozatym kogo jeszcze kupia może Kake

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:16, KOREKTBG napisał:

> Daniel Alves prawdopodobnie będzie pierwszym wzmocnieniem Barcy na kolejny sezon.
Wg
> blaugrana.pl Barcelona zaoferowała FC Sevilli kwotę 25 mln Euro.

To dużo kasy dają za niego, alę się zastanawiam czy nie będą to pieniądze wyrzucone w
błoto. Nie zawsze drożej nie znaczy lepiej według mnie powinni szukać młodych można powiedziec
bardzo młodych zawodników a tak pozatym kogo jeszcze kupia może Kake



no właśnie - co myślicie o tym zambrotta + ronaldinho + 20 mln za kakę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 21:30, mati285 napisał:

O ile się nie mylę to nie ma już czegoś takiego,ale i tak oba zespoły raczej w LM zagrają.
Rangersi pewnie zdobędą mistrzostwo Szkocji,a Zenit jest chyba mistrzem Rosji.

Mały błąd. Zenit gra systemem wiosna - jesień. I aktualnym mistrzem owszem - są, ale to im dało grę w PUEFA który właśnie wczoraj wygrali. Teraz mają bodaj 3. od końca miejsce bo przekładał Advoccat mecze ciągle, żeby sie skupić na tym jednym finale.

Dnia 14.05.2008 o 21:30, mati285 napisał:

Wg. przepisów nie wiem. Dla mnie to faul :)

Wg mnie też faul, gdyż myślę, że liczy się pierwszy kontakt obrońcy z rywalem/piłką.

Co do wczorajszego meczu - Zenit pokazał naprawdę ładny, ofensywny futbol, natomiast Rangers zagrali to, co najbardziej umieją - męczenie rywala swoją znakomitą defensywą. Uważam, że drużyna z Rosji wygrała zasłużenie, aczkolwiek drugi gol nie wynikał za bardzo z gry, lecz z sytuacji Szkotów, którzy zagrali w końcówce bardzo ofensywnie narażając sie tym samym na kontry. Osobiście jestem zadowolona z takiego zakończenia tego meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 14:12, Invin napisał:

Daniel Alves prawdopodobnie będzie pierwszym wzmocnieniem Barcy na kolejny sezon. Wg
blaugrana.pl Barcelona zaoferowała FC Sevilli kwotę 25 mln Euro.

Dla zainteresowanych:
http://www.barcaserwis.com/index.php?co=aktualnosci&id=15250 - wywiad (co prawda dość
marnie przetłumaczony ;) z Alvesem.
http://blaugrana.pl/index.php?goto=news&news=23003 - cały news.


Czytałęm,między innymi na stronkach Sevilli że to jesscze nic pewnego...Choc negocjacje idą " w dobrym" kierunku....no ale podobno jego kupić chce też ManU i nawet oferte już wysłali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>no właśnie - co myślicie o tym zambrotta + ronaldinho + 20 mln za kakę?

Myślę że mialn powinien się skusić przynajmniej mam taką nadzieję a tak pozatym to Barcelonie też się opłaci bo Ronaldinho niec nie pokazuję już a tak to można się pozbyć balastu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:16, KOREKTBG napisał:

To dużo kasy dają za niego, alę się zastanawiam czy nie będą to pieniądze wyrzucone w
błoto.


Na najlepszego prawego obrońcę ligi hiszpańskiej? Hm... w takim razie kogo twoim zdaniem powinni kupić na tą pozycję?

Dnia 15.05.2008 o 16:16, KOREKTBG napisał:

Nie zawsze drożej nie znaczy lepiej


Tego to już totalnie nie rozumiem.

Dnia 15.05.2008 o 16:16, KOREKTBG napisał:

według mnie powinni szukać młodych można powiedziec bardzo młodych zawodników a tak pozatym kogo
jeszcze kupia może Kake


1. Kupili już młodego Garay''a, planują sprowadzić Pique, do drużyny dołączy jeszcze dwóch juniorów (Assulin i Alcantara). Nie za dużo tej młodzieży? :)
2. Z jednej strony piszesz o samych młodych, a z drugiej o Kace, który przeciez od Alvesa jest starszy.

BTW. Czytasz BRAVO Sport? Bo widzę, że masz takie podejście, że największe drużyny powinny sprowadzać największe obecnie gwiazdy, zupełnie nie patrząc na pozycję na której grają i czy dany piłkarz jest im przydatny.

----------
Don Zorro -> strasznie dużo jak na piłkarza, który w tym sezonie nie gra nic ciekawego. Dla mnie cena za niego to max 30mln.
----------
rafekx 12 -> no właśnie, piłkarz chce grać dla Blaugrany, kluby ze sobą się dogadują - już niewiele trzeba do zakończenia tych negocjacji.

----------
A jeszcze news o Pique:
http://www.barcaserwis.com/index.php?co=aktualnosci&id=15252

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 00:21, Vaxinar napisał:

Eee? Ale cóż to za argumentacja? Toż chyba jakiś dowód trza mieć nie? :) Jak Mourinho wygłaszał swe filozofie to na tej podstawie mogłeś mówić, że jest pyszny.

Dowód na własne odczucia? Eee, a po co? ^^

Dnia 15.05.2008 o 00:21, Vaxinar napisał:

No ja bym powiedział nawet, że w Niemczech przez jedną część znienawidzony, przez drugą kochany...

Tak, przez bawarską ;]

Dnia 15.05.2008 o 00:21, Vaxinar napisał:

Wiesz... Ja Ci nie bronie nie lubić, a nawet nienawidzieć tego klubu. :) To normalne. Mi chodziło o same stwierdzenie pyszałkowatości, które do współczesnego Bayernu zupełnie mi nie pasuje. Nawet sam Beckenbauer, prezydent który mógłby się jakoś obnosić częściej krytykuje - nie bezpodstawnie oczywiście - niż wychwala, więc... :)

Sam mówisz o współczesnym Bayernie. Dla mnie Bayern to nie tylko ostatnie kilka lat, ale odkąd interesuję się piłką, zawsze Bayern kojarzył mi się z zadufanymi w sobie gwiazdami. Wątpię by mi się kiedyś te skojarzenia zmieniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:25, KOREKTBG napisał:

>no właśnie - co myślicie o tym zambrotta + ronaldinho + 20 mln za kakę?

Myślę że mialn powinien się skusić przynajmniej mam taką nadzieję a tak pozatym to Barcelonie
też się opłaci bo Ronaldinho niec nie pokazuję już a tak to można się pozbyć balastu


Ale Milan by interes zrobił. A Kaka spieprzyłby z klubu który będzie się bił w Pucharze UEFA. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:46, walgierz napisał:

Dowód na własne odczucia? Eee, a po co? ^^

Na rzucone "oskarżenie" o pychę. :) Sory - błąd. ;)

Dnia 15.05.2008 o 16:46, walgierz napisał:

Tak, przez bawarską ;]

Nie. Nie tylko.
Co jest nie do pomyslenia u nas Bayern ma fan kluby i kibiców w miastach, w których są inne ekipy. Np Berlin, Dortmund, Frankfurt. Na przykład. ;]

Dnia 15.05.2008 o 16:46, walgierz napisał:

ale odkąd interesuję się piłką, zawsze Bayern kojarzył mi się z zadufanymi w sobie gwiazdami.

Ciekaw po prostu byłem na jakiej podstawie, chociaż faktem jest że byli ludzie w sobie zadufani, np. Effenberg. Szkoda że takich już nie mamy.
A co do gwiazd, gwiazdorzenia to przez grzeczność przemilczę który klub ostatnio gwiazdorzył. ;) W przeszłości zresztą też, nie będziemy się licytować chyba kto więcej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że z tego mogło by wyjść coś w miarę fajnego Zambrotta jeszcze jakoś gra przeciętnie a Ronaldinho no trudno mi powiedzieć zobaczymy co pokaże w Milanie więc nie ma jeszcze o czym mówić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Sądzę że się mylisz. Gdyby mu nie przyznał, afery zbyt wielkiej by nie było.

Dnia 14.05.2008 o 06:44, .Darnok napisał:

Chyba żartujesz//....//


Moim zdaniem nie byłoby. Nie było aż takiego zapotrzebowania na obywatelstwo dla Rogera i nie cieszy się on narodową sympatią. Prezydent mógł podać parę sensownych powodów, obywatelstwa nie przynać i afery by nie było. Pewnie ktoś by próbował to obrócić przeciwko prezydentowi, ale społeczeństwo raczej byłoby za nim.

Dnia 14.05.2008 o 06:44, .Darnok napisał:

Zresztą, czy kiedykolwiek w opiniach pojawiały się zarzuty, że otrzymał obywatelstwo, bo jest zawodnikiem
Legii?


Ja taki zarzut słyszałem parę razy :) Czy byłoby tyle trasparentów na stadionach przeciwko Rogerowi gdyby był z innego klubu ? Moim zdaniem nie. To że jest z Legi nie jest może głównym powodem, ale swoje robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:20, mała16 napisał:

Mały błąd. Zenit gra systemem wiosna - jesień. I aktualnym mistrzem owszem - są, ale
to im dało grę w PUEFA który właśnie wczoraj wygrali. Teraz mają bodaj 3. od końca miejsce
bo przekładał Advoccat mecze ciągle, żeby sie skupić na tym jednym finale.

Coś namieszałaś :) Wiem,że grają systemem wiosna-jesień czyli kiedy teraz wszystkie inne ligi kończą rozgrywki to rosyjska jest na ich półmetku zaś mistrz zostanie wyłoniony pod koniec jesieni czyli kiedy wszystkie inne ligi europejskie (także LM) będą na półmetku,a to oznacza,że w LM zagra obecny mistrz czyli Zenit,zaś nowy mistrz zagra w przyszłorocznej edycji. Poza tym piszesz,że mistrzostwo dało im udział w PU,a to by oznaczało,że liga rosyjska jest niżej notowana od naszej skoro mistrz gra jedynie w PU. A tak chyba nie jest,prawda? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tfu to pewnie musiało mi sie coś pokręcić. Oczywiście, że mistrz nie gra w UEFA po prostu podczas transmitowania meczów Zenitu ciągle mówił, że są mistrzem Rosji, ze mi sie utarło :P Ale oczywiście masz rację, mój błąd. Sorka ;]

A co do finału PP:
Co na boisku robił sędzia z okręgu mazowieckiego, skoro Legia jest w tym samym okręgu? Co na trybunach robili kibice Legii? (brawa dla Koźmińskiego ;/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,title,Lech-ma-milion-euro-na-transfery,wid,995609 7,wiadomosc.html

Tak się w Polsce buduje zespół na Europę? :/
Wyprzedził już nas chyba każdy... Lepszą ligę niż nasza mają takie kraju, których większość ludzi na mapie Europy pokazać nie umie. Bynajmiej nie dlatego, że są słabi z geografii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:45, Invin napisał:


Piłkarz, który w ManU jest rezerwowym, i prawie wcale nie gra ma być wzmocnieniem Barcelony, o czym to świadczy ?
------

United chcą pozyskać młodego (19 l) obrońcę Micaha Richardsa. Gra on na prawej stronie, więc będzie świetnym następcą Browna. Chodziarz moim zdnaniem już teraz jest w stanie wygryźć go ze składu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 19:27, temek napisał:

Piłkarz, który w ManU jest rezerwowym, i prawie wcale nie gra ma być wzmocnieniem Barcelony,
o czym to świadczy ?


W ManU jest jeden z lepszych duetów stoperów w Europie, czego niestety nie da się powiedzieć o Barcelonie. Nic dziwnego, że Pique nie wywalczył sobie miejsca w składzie, ale to nie zmienia faktu, że jest bardzo dobrym środkowym obrońcą. W Barcelonie też zresztą będzie rezerwowym, bo Puyol jest raczej pewniakiem i jeśli w klubie zostanie Milito to prawdopodobnie razem będą tworzyli parę stoperów. A jeśli Milito odejdzie to trzeba będzie kupić kogoś lepszego niż Pique do pierwszego składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manchester United według mnie jest najlepszą drużyną w Europie dlatego że grają bardzo ładnie i w ogóle czego nie można powiedzieć o Barcelonie ja sie jeszcze tak zastanawiam co będzie jak jeszcze kiedyś odejdzie jeszcze Messi z Barcy wtedy bedzie jej bardzo ciężko gdziekolwiek dojść więc póki są jeszcze w miarę mocni niech sie starają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować