Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2008 o 16:30, hehe napisał:


Sądzę że się mylisz. Gdyby mu nie przyznał, afery zbyt wielkiej by nie było.


Chyba żartujesz. Po pierwsze, zwróć uwagę jak bardzo przewrażliwione są nasze media na jakiekolwiek gorsze traktowanie przybyszów z zagranicy. Po drugie, nie muszę chyba mówić, że Kaczyński raczej nie jest pupilkiem większości prasy. Gdyby odmówił przyznania obywatelstwa, to od razu posypałyby się na niego gromy - a to, że ksenofob, że rasista, że nie podąża za oczywistymi zmianami występującymi na świecie.

Dnia 13.05.2008 o 16:30, hehe napisał:

(...) Gdyby to był zawodnik innego klubu sądzę
że afera byłaby mniejsza.


Nie od dziś wiadomo, że szczególnie w ostatnich latach na stadionach, głównie w gronach tzw. "decyzyjnych" przeważają osoby o poglądach często skrajnie prawicowych, narodowych. Dla nich nie ma specjalnego znaczenia w jakim klubie występuje Roger. Zresztą, czy kiedykolwiek w opiniach pojawiały się zarzuty, że otrzymał obywatelstwo, bo jest zawodnikiem Legii? Bez przesady.

Legii gratuluję Pucharu Polski, swoją drogą to już zaczyna być swego rodzaju tradycja, że w pojedynkach Wisła-Legia na wiosnę zawsze wygrywa drużyna, która jest niżej w tabeli na koniec sezonu.


P.S. Kibice Legii wywiesili rasistowski transparent "Grzelak - nigdy nie będziesz Brazylijczykiem" ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 23:47, Bambusek napisał:

Baszczyński coś tam mędził,.....


Coś tam jeszcze gadał że sędzia był stronniczy, że gwizdał za korzyść Legii i nie dał pograć Wiśle. Jakby sędzia był stronniczy to by pod koniec dogrywki wywalił Clebera za dwa faule w odstępie dwóch minut, z czego jeden to wślizg na prostych nogach w Majkowskiego(zgodnie z przepisami czerwona karta od razu).
Niech spojrzy w statystyki to zobaczy kto miał przewagę.

A tak wracając do samego meczu, to się zastanawiałem po co Skorża wystawił Matusiaka. I wymyśliłem sobie teorię:)
Leo na trybunach to mu chciał pokazać w jakiej to zajefajnej dyspozycji jest zawodnik który ma strzelać bramki dla nas na Euro:) Mam szczerą nadzieję że jednak Matusiak pozostanie w kraju i nie pojedzie na Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2008 o 06:44, .Darnok napisał:

Po pierwsze, zwróć uwagę jak bardzo przewrażliwione są nasze media....


O tym to szkoda gadać nawet. Strach nazwać publicznie kogoś Żydem czy Murzynem. Pomimo faktu że jak ktoś ma czarną skórę to jest tym Murzynem jednak. Ale nie. Od razu robi się z takiego delikwenta antysemitę czy rasistę.
Jestem za tolerancją w pewnych granicach, ale w tym kraju zaczyna ona wyglądać jak jakaś karykatura.

Dnia 14.05.2008 o 06:44, .Darnok napisał:

Legii gratuluję Pucharu Polski, swoją drogą to już zaczyna być swego rodzaju tradycja,
że w pojedynkach Wisła-Legia na wiosnę zawsze wygrywa drużyna, która jest niżej w tabeli
na koniec sezonu.


Nowa świecka tradycja:D

Dnia 14.05.2008 o 06:44, .Darnok napisał:

P.S. Kibice Legii wywiesili rasistowski transparent "Grzelak - nigdy nie będziesz Brazylijczykiem" ;-P


To nawet nie było śmieszne tylko żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.devilpage.pl/index/news/komentarze/14859/kuszczak_nagrodzony_

Brawo, brawo, brawo Tomek!
Mam wrażenie, że niektórzy widzieli mecz z Kolumbią i tylko po tym go oceniają.

Co do wczorajszego Pucharu Polski. Bandyci, których wciąż nie wiem czemu "merdia" nazywają kibicami zachowali się skandalicznie.
Legia zaczęła, ale moim zdaniem zbędna była przyśpiewka Wiślaków "Legia to stara k...." Dopingujmy swoich, zostawmy drugich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 10:46, Quire napisał:

Jakby sędzia (...)


Sędzia sędzią, ale postawa pzpn-u to szczyt głupoty, chamstwa i braku profesjonalizmu.
Szacowni panowie organizatorzy umieścili zawodników Legii, którzy nie zmieścili się w kadrze meczowej na loży VIP, zaś Wiślaków... w sektorze buforowanym między kibicami! Dokładnie tam, gdzie miała miejsce zadyma...
Nie wspomnę już o sposobie dystrybucji biletów - najpierw Wisła ma obiecany sektor pod bramkę i 2 tysiące biletów, a po jakimś czasie pzpn informuje, że jednak Wisła dostanie tylko tysiąc, a Legia zajmie większy sektor. Inna sprawa, to brak jakiś list imiennych - bilety sprzedawano podobno od ręki, więc co się dziwić, że mógł pojechać dosłownie każdy?

Dnia 14.05.2008 o 10:46, Quire napisał:

Mam szczerą nadzieję że jednak Matusiak pozostanie
w kraju i nie pojedzie na Euro.


Obawiam się, że jednak niestety pojedzie. Lobodziński tak samo gra tragicznie i bez polotu w Wiśle, a mimo to miejsce w kadrze ma pewne. Może i źle się to kojarzy, ale selekcja chyba już została tak naprawdę zakończona... paru "pewniaków" niestety można wskazać, niezależnie od ich formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 14:16, .Darnok napisał:

Sędzia sędzią, ale postawa pzpn-u to szczyt głupoty, chamstwa i braku profesjonalizmu.


Organizacja meczu tragiczna to fakt i to organizator powinien ponieść konsekwencje wszystkich zaniedbań.
O usadzeniu piłkarzy Wisły nawet nie chce mi się gadać bo to debilizm to co zrobiono.
Dystrybucja biletów to jakiś żart niesmaczny. Bilety były sprzedawane w siedzibie "sklw" na "gębę". Na co przyzwolenie dał PZPN!!! A pamiętać trzeba że zgodnie z ichni nim regulaminem każdy kupujący bilet musi podać imię, nazwisko i PESEL. Wniosek krótki. PZPN dał zgodę na łamanie swoich przepisów, które sam ustanowił!!!

Co do podziału biletów to przyznam że zostało to zrobione trochę nie fair wobec Was. Pamiętaj jednak jaki problem mieliście ze sprzedażą tych przyznanych. Co by było jakbyście dostali ich więcej?

Dnia 14.05.2008 o 14:16, .Darnok napisał:

Obawiam się, że jednak niestety pojedzie...


I co my biedaki możemy zrobić w związku z tym??? Soli na ogon co najwyżej komuś nasypać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 13:45, Vaxinar napisał:

Brawo, brawo, brawo Tomek...


Przypominam że to już jego drugie wyróżnienie tego typu:)

Dnia 14.05.2008 o 13:45, Vaxinar napisał:

Co do wczorajszego Pucharu Polski....


Przeważnie wina leży po obu stronach.
Niestety fakt pozostaje faktem że to kilku imbecylów w szalikach Legii rzuciło racami w sektor Wisły. A wszem i wobec wiadomo że to spowoduje reakcje Wiślaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj mam nadzieję wielki pogromca Bayernu wygra puchar UEFA. Super moim zdaniem by było gdyby to Rosjanie wygrali a nie Glasgow, który jak wiele osób się wypowiadało w półfinale bardziej rozzłościli niż zachwycili.
Poza tym trenerem Zenitu jest Holender, czyli jak oni wygrają my też możemy być dobrej myśli na EURO. W końcu to myśl trenerska zmieniła drużynę Zenitu nie do poznania. (Oczywiście transfery też zrobiły swoje, ale...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 15:07, Quire napisał:


Co do podziału biletów to przyznam że zostało to zrobione trochę nie fair wobec Was.
Pamiętaj jednak jaki problem mieliście ze sprzedażą tych przyznanych. Co by było jakbyście
dostali ich więcej?


W końcu jednak poszły. U nas zawsze ludziska kupują wszystko na ostatnią chwilę ;) Zresztą sam pzpn przysłał je do Krakowa dopiero w poniedziałek.
Nie dam absolutnej pewności, że gdybyśmy dostali inny sektor, to poszłyby wszystkie. W gruncie rzeczy, jeśli chodzi o zamieszanie ze zmianami sektorów, to bardziej chciałem zauważyć, że trudniej jednak prowadzić doping na tak zbudowanej trybunie, przy mniejszej liczbie kibiców.
Najlepszym wyjściem byłby Sląski, ale niestety właściciele się nie zgodzili. Tyle się pocieszam, że podobno pzpn brał pod uwagę Wronki -_-


P.S. http://www.sport.pl/pilka/1,65050,5211335.html
O tym pradziadku to nawet nie wiedziałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedzę sobie w domu przed kompem a do domu wbiega tata z oryginalną piłką Mistrzostw Europy 2008 xP
Wygrał w zdrapce na stacji benzynowej BP :) Fajna jest. Nie jest taka twarda jak inne. Ma gąbkę pod warstwą gumy. Ale w sumie i tak nie za bardzo jest gdzie nią grać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuje sie dokładnie. ale czy Legia nie miała być ukarana, jeżeli jej kibice znów wdadzą sie w burdy? Czy to chodziło tyko o Europejskie Puchary czy tez o nasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do dzisiejszego finału P. UEFA- mam nadzieję że wygra Zenit, bo wydaje się, że Rangersi to drużyna grająca najmniej przyjemnie dla oka w Europie.

Dopiero dzisiaj się dowiedziałem, z kim gra sparing nasza reprezentacja. Dania-Estonia-USA, Estonia-USA-Dania, USA-Dania-Estonia..... Do jasnej ch#, ile razy można grać z tymi samymi reprezentacjami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem. UEFA nieźle postarała się o otwarcie finału. Aż mnie ciekawość bierze co w Moskwie pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 17:53, PSAT Darth Stan napisał:

Nie orientuje sie dokładnie. ale czy Legia nie miała być ukarana, jeżeli jej kibice znów
wdadzą sie w burdy? Czy to chodziło tyko o Europejskie Puchary czy tez o nasze?


Tylko w europejskich pucharach. Ale też zarząd Legii już zapowiedział, że nie ma zamiaru organizować wyjazdów na mecze w UEFA ani rozprowadzać biletów na takowe, więc powtórki z Wilna nie będzie, bo i nie będzie komu jej urządzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puchar UEFA ruszył jak na razie obie drużyny grają nawet nie źle ale robią duże błedy ale to dopiero początek mecz zobaczymy co będzie dalej mam nadzieje że będą gole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 19:45, lukmistrz napisał:

Estonia-USA-Dania, USA-Dania-Estonia..... Do jasnej ch#, ile razy można grać
z tymi samymi reprezentacjami??


Tyle, ile razy tylko one będą się zgadzały na mecze towarzyskie... Cóż, sam nie wiem czy warto po -nasty raz słuchać, że USA to niedoceniona, świetna drużyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów po karygodnym zachowaniu kibiców Legii i Wisły nasuwa się pytanie kto zawinił ? Organizatorzy że słabo zabezpieczyli ? raczej nie bo nie byli przygotowani na takich kibiców, winny pzpn ? za to pzpn już winą obarczyc sie nie da bo to nie ich działka:D Jedynie to, że pzpn zorganizował PP na zbyt małym stadionie.TAk wogóle to Legia miała nie miec wyjazdów , a pojechała.Teraz można gdybac, ale wiadomo że "gdyby" nie było nikogo z Legi, tej zadymy by nie było.
Co do samego meczu mi sie średnio podobał, mam nadzieję że kolejny PP odbędzie się w lepszej atmosferze i po meczu puchar będzie wręczał NOWY przez pzpn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naszło mnie kilka pytań odnośnie meczu:
1. Czy zwycięzca pucharu UEFA zagra w następnym sezonie w Lidze Mistrzów, a jeśli tak to czy zacznie od kwalifikacji czy od razu będzie w fazie grupowej?
2. W jakich strojach gra Zenit na wyjeździe?
3. Jak powinien (wg przepisów) zachować się sędzia, jeżeli zawodnik wchodzi w nogi przeciwnika, powala go, a końcówką wślizgu sięga piłkę? Gwizdnąć faul, czy raczej uznać to za czysty wślizg?

A sam mecz całkiem przyjemny, Zenit na razie zdecydowanie dominuje i na inny wynik niż wygrana Rosjan się nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj bardzo słaby mecz niestety mieli rzut wolny ale go nie wykorzystali mam nadzieje że jak Będzie grać Chelsea z Manchesterem to że nie będzie taki słaby jak ten bo jeżeli tak to czekają nas tylko i wyłącznie rzuty karne ale nie jest jeszcze źle mam nadzieje że zaraz będą ciekawsze akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować