Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2008 o 22:51, pretorianie napisał:

To pisz wyraźnie, ja nie mam się domyślać tylko czytać to co napisałeś. I nie obrażaj
się tak strasznie, nic ci złego nie zrobiłem!

Wszystko napisałem wyraźnie, tylko ty tego nie zrozumiałeś. Aha, a czy ktoś powiedział , że się obrażam? Raczej w takim wypadku użył bym wykrzykników jak większość dzieci neo ;P Koniec tego offtopa, zgoda? ; )

A jeżeli chodzi o mecz, to zdziwiłem się. Myślałem, że Holandia wygra Euro :P A teraz coraz bardziej możliwy jest finał Turcja - Rosja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, czy odpadnie dziś trzecia z drużyn, które swoje ostatnie mecze w fazie grupowej zagrały rezerwowym składem? nie chciałbym tego, bo półfinał rosja-hiszpania zapowiadałby sie ekscytująco. swoją drogą holandia zagrała wczoraj dokładnie w takim samym stylu jak w eliminacjach. jeśli ktoś widział ich mecze, to wie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 10:24, jaceloth napisał:

ciekawe, czy odpadnie dziś trzecia z drużyn, które swoje ostatnie mecze w fazie grupowej
zagrały rezerwowym składem?

Raczej czwarta,bo trzy już odpadły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 14:34, 143872 napisał:

> Jesteś pewien, że Holendrzy poradzą sobie w 1/4 z Rosją?? Ja nie wiem ale coś mi
się
> wydaję że to będzie największa niespodzianka turnieju:)
No tak uważam :) Widziałeś jaki pogrom robią Holendrzy, dadzą spokojnie radę Rosjanom
:)

Postanowiłem, że nie odpiszę Ci na tego posta od razu tylko zaczekam do zakończenia meczu. Teraz widzisz,że Twoja pewność była bezpodstawna, a w piłce wszystko jest możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 10:34, mati285 napisał:

> ciekawe, czy odpadnie dziś trzecia z drużyn, które swoje ostatnie mecze w fazie
grupowej
> zagrały rezerwowym składem?
Raczej czwarta,bo trzy już odpadły :)

fakt, zapomniałem o chorwacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo wczorajszym meczu, nic mnie już nie zdziwi na tych mistrzostwach :) szok.I choc nie specjalnie oglądałam wcześniejsze mecze Holandii, to po peonach które przeczytałam na tym forum i w różnych serwisach na temat gry Holendrów, myślałam że ten zespół rozjedzie Rosjan, a tu proszę... :)
A dziś z obowiązującą tendencją, odpadają Włosi ;P
A ja nie mam komu kibicować, znowu. Może zacznę kibicować Niemcom, to w końcu odpadną ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 10:59, azure83 napisał:

Bo wczorajszym meczu, nic mnie już nie zdziwi na tych mistrzostwach :) szok.

Mam dokładnie takie same odczucia xD

Dnia 22.06.2008 o 10:59, azure83 napisał:

I choc nie
specjalnie oglądałam wcześniejsze mecze Holandii, to po peonach które przeczytałam na
tym forum i w różnych serwisach na temat gry Holendrów, myślałam że ten zespół rozjedzie
Rosjan, a tu proszę... :)

Ja też miałem taką nadzieję, ba nawet postawiłem wczoraj 15 zł na zwycięstwo Holendrów i proszę, psikus ;]

Dnia 22.06.2008 o 10:59, azure83 napisał:

A dziś z obowiązującą tendencją, odpadają Włosi ;P

Nie, nie zobaczysz, że odpadną Hiszpanie (chociaż chciałbym zobaczyć w półfinale rewanż Hiszpan z Rosjanami), bo w tych ćwierćfinałach obowiązuje chyba zasada - drużyna typowana za słabszą wygrywa.

Dnia 22.06.2008 o 10:59, azure83 napisał:

A ja nie mam komu kibicować, znowu. Może zacznę kibicować Niemcom, to w końcu odpadną
;P

Ja tam teraz jestem za Turcją i mam nadzieję, że w finale spotkają się z Rosją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 10:38, Mroczny Elf99 napisał:

Postanowiłem, że nie odpiszę Ci na tego posta od razu tylko zaczekam do zakończenia meczu.
Teraz widzisz,że Twoja pewność była bezpodstawna, a w piłce wszystko jest możliwe:)

Też Ci chciałem odpisać że jednak się pomyliłem ale byłeś pierwszy. No masz rację, pomyliłem się. Ale holendrzy naprawdę dobrze grali i dziwię się że ruscy im dokopali. Życie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 10:59, azure83 napisał:

Bo wczorajszym meczu, nic mnie już nie zdziwi na tych mistrzostwach :) szok.I choc nie
specjalnie oglądałam wcześniejsze mecze Holandii, to po peonach które przeczytałam na
tym forum i w różnych serwisach na temat gry Holendrów, myślałam że ten zespół rozjedzie
Rosjan, a tu proszę... :)
A dziś z obowiązującą tendencją, odpadają Włosi ;P
A ja nie mam komu kibicować, znowu. Może zacznę kibicować Niemcom, to w końcu odpadną
;P


No dokładnie ,cieekaw jestem co by było gdyby Rosja znowu grała z Hiszpanią ,zapewne nie przegraliby 4:1 tak jak miało miejsce w fazie grupowej.Nawet komentator mowil ze ta drużyna dojrzewala podczas tego turnieju.Może będzie finał Hiszpania:Rosja ,wtedy Rosjanie wezmą rewanż ;) Ale widać Holandię można zatrzymać ,a wydawało sie że jest to czołg nie do zatrzymania.
A co do Niemców to chciałbym aby odpadli ,ale coś czuję że drużyna która trafi na Turcję będzie miała łatwiejsze zadanie niż powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2008 o 11:30, Logan10 napisał:

ta drużyna dojrzewala podczas tego turnieju.Może będzie finał Hiszpania:Rosja ,wtedy
Rosjanie wezmą rewanż ;) Ale widać Holandię można zatrzymać ,a wydawało sie że jest
to czołg nie do zatrzymania.
A co do Niemców to chciałbym aby odpadli ,ale coś czuję że drużyna która trafi na Turcję
będzie miała łatwiejsze zadanie niż powinna.

Nie może być finału Hiszpania- Rosja co najwyżej 1/2 finału. W tym roku tak ustawili drabinkę aby drużyny z grupy najpóźniej mogły się spotkać w półfinale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 11:30, Logan10 napisał:

Może będzie finał Hiszpania:Rosja ,wtedy
Rosjanie wezmą rewanż ;)

Oj nie będzie bo jeżeli Hiszpania dziś wygra to spotka się z Rosją w półfinale :)

Dnia 22.06.2008 o 11:30, Logan10 napisał:

A co do Niemców to chciałbym aby odpadli ,ale coś czuję że drużyna która trafi na Turcję
będzie miała łatwiejsze zadanie niż powinna.

Ja bym nie stawiał Turcji na z góry przegranej pozycji. Turcy grają do końca tak jak pokazali to w meczu z Czechami czy z Chorwatami i dodatkowo mają wielkie szczęście także wydaje mi się, że Niemcy tak łatwo mieć nie będą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że Niemcy też grają do końca. Nie pozwalają sobie na cieszenie się tylko jednobramkową przewagą, oni muszą mieć pewny wynik, żeby nieco odpuścili.

Jednak jeśli Włosi dziś przejdą Hiszpanów to wygrają całe mistrzostwa. I to będzie kolejny raz porażka footballu. W 2006 nie powinni byli wyjść z grupy. Teraz też grali marniutko, ale wyszli, bo grupa śmierci okazała się grupą cieniasów, z wyjątkiem Holendrów, którzy potrafili chociaż te 3 mecze ładnie zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 12:21, Bambusek napisał:

Tyle, że Niemcy też grają do końca. Nie pozwalają sobie na cieszenie się tylko jednobramkową
przewagą, oni muszą mieć pewny wynik, żeby nieco odpuścili.

Jednak jeśli Włosi dziś przejdą Hiszpanów to wygrają całe mistrzostwa. I to będzie kolejny
raz porażka footballu. W 2006 nie powinni byli wyjść z grupy. Teraz też grali marniutko,
ale wyszli, bo grupa śmierci okazała się grupą cieniasów, z wyjątkiem Holendrów, którzy
potrafili chociaż te 3 mecze ładnie zagrać.


Włosi grali słabo w grupie na MŚ06? To ja chyba inny turniej oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ważne kto dziś wygra, lecz to by jeden z tych zespołów zagrał w finale.
Bo jak narazie na tym turnieju wszystko staje na głowie i dziś się biją ostatni faworyci.
A Holandia sama sobie winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2008 o 10:06, maciek999 napisał:


A jeżeli chodzi o mecz, to zdziwiłem się. Myślałem, że Holandia wygra Euro :P A teraz
coraz bardziej możliwy jest finał Turcja - Rosja.

Ja na Turcję bym nie stawiał. Uważam, że wykorzystała już swoją dawkę szczęścia na ten turniej.
A co do Holendrów to też byłem pewny, że wygrają cały turniej ale widać po raz kolejny, że ci co grają świetnie w grupie rzadko wygrywają cały turniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

real daje 70 mln za ronaldo. transfer na pewno sie zwróci: z reklam i sprzedaży koszulek...mam wątpliwości, czy zwróci sie efekt sportowy. może tak, bo wada, która wszyscy mu wytykają, że dobrze gra przede wszystkim ze słabeuszami, może okazać się największą jego zaletą:-) żeby wygrać ligę, trzeba zdobyć punkty w wielu niezbyt prestiżowych meczach, z czym zawsze jest kłopot. z barcą real poradzi sobie nawet bez ronaldo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak Holendrzy wyczerpali się wcześniej niż myślałem. Ale sami sobie winni - bezsensowna, ostrożna i defensywna taktyka, niezrozumiałe zmiany (Afellay!) oraz wybicie z rytmu meczowego (opuszczenie III spotkania w grupie) spowodowały tę porażkę. Po za tym, mecz się kompletnie nie ułożył - w pierwszych spotkaniach to Oranje zapewniali sobie szybko prowadzenie (świetny pomysł z morderczym atakiem od pierwszych minut) i kontrowali w dalszym czasie rozgrywki - właśnie stąd te okazałe i piękne zwycięstwa. Wczoraj Pomarańczowi wyszli ze zbyt dużym respektem do rywala. Ponadto, wydawało się, że wyrównanie to szczyt ich ambicji, chcieli wytrwać do karnych i dopiero tam dobić rywali. Nie udało się, a zwycięstwo drużyny Hiddinka jest sponsorowane przez następujące literki:

A, R, S, H, A, V, I oraz N

PS Nieustannie stawiam na finał Włochy-Niemcy, Rosjanie skończą się w kolejnej potyczce, jakkolwiek by nie byli przygotowani, nie przeżyją trzeciego meczu "o wszystko" w ciągu 6 dni. Pamiętajmy, że mają przecież w nogach nie tylko 2h starcia z Tulipanami, ale również 90 minut meczu ze szwedzkimi drwalami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 12:52, HAGJ napisał:

Włosi grali słabo w grupie na MŚ06? To ja chyba inny turniej oglądałem.


Nie chodzi o styl. Ale wyszli z grupy tylko dzięki karnemu z kapelusza w meczu z Australią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować