Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

LOL. Prezenterka TVN24 mowi "Radoslaw M." a chwile pozniej na pasku u dolu ekranu napis "Radoslaw Majdan bla bla bla"... To lepsze niz niegdysiejsza relacja o "Jaroslawie W., synu Lecha Walesy" :|

Kto uwaza, ze Listek nie bedzie ponownie kandydowal na prezesa PZPN? Las rak widze... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi odwołanie 2 kolejki o tyle pasuje, że w piątek jadę do Wrocławia i wracam we wtorek, wiec bym tam szalał ze względu na brak infa o wyniku Legii.

Listek będzie kandydował, a jak. Ale lepszy on jak Lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 19:35, Damian14BO napisał:

LOL. Prezenterka TVN24 mowi "Radoslaw M." a chwile pozniej na pasku u dolu ekranu napis
"Radoslaw Majdan bla bla bla"... To lepsze niz niegdysiejsza relacja o "Jaroslawie W.,
synu Lecha Walesy" :|

Kto uwaza, ze Listek nie bedzie ponownie kandydowal na prezesa PZPN? Las rak widze...
:/

Ja odpowiem . Według mnie tak czy siak będzie kandydował , cwaniak jeden , powinni tak jak w Rosji wymienić u nas cały zarząd i struktury Pzpn i wtedy powinno być ok , Listek będzie kandydował i zobaczycie że go wybiorą ... tak sądze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 17:50, BoloMaster napisał:

w sumie szkoda że odwołano 2 kolejkę bo wybierałem się w sobotę na mecz do Wodzisławia..
no ale cóż mam nadzieje że wyjdzie to naszej piłce na dobre


oO, to jednak są nawet i tutaj jacyś wyjazdowicze ;)
Szkoda tych przenosin, bo jednak czas wakacyjno-urlopowy powoduje, że więcej osób wybiera się na mecze na obcym terenie.
Co do samego przestawiania, to z pewnością nie wyjdzie ani trochę. Wręcz przeciwnie. Wystarczy pomyśleć o drużynach pucharowych, które zamiast grać spotkania o stawkę spotykają się w jakiś sparingach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 19:35, Damian14BO napisał:

Kto uwaza, ze Listek nie bedzie ponownie kandydowal na prezesa PZPN? Las rak widze... :/

Kto odspawa Listka od fotela ten IMHO zasłuży się dla polskiej piłki. Ja mam już dosyć tego bałaganu w PZPN i polskiej lidze. Nie wiadomo już kto tam rządzi i ustala regulamin. Rozpoczęcie sezonu znów się przesuwa, z kadrowiczami certolą się wszyscy jakby to były święte krowy, a ci balangują po staremu jak chcą (Listek w ramach dopieszczania oferował im ekstra premie za przegrany mecz z Niemcami na ME).
Majdan ze Świerczewskim gdzie się nauczyli tak "bawić" i pić jak nie w kadrze. itd., itp., itd....
Tymczasem słyszę, że Walny Zjazd Delegatów, który miał się odbyć 11 wrzesnia, zostaje przesunięty na koniec października!
Widać nie zdążyli jeszcze podzielić pieniędzy za ME. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, nigdy bym sie niespodziewal takich wybryków po tych dwóch piłkarzach. Co prawda Piotr Świerczewski był znany z tego, że krytykował PZPN czy inne włącze mocnymi słowami, ale az tak bym sie nie spodziewal. Za to po Majdanie wszystko jest możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 21:32, Budep napisał:

Ech, nigdy bym sie niespodziewal takich wybryków po tych dwóch piłkarzach. Co prawda
Piotr Świerczewski był znany z tego, że krytykował PZPN czy inne włącze mocnymi słowami,
ale az tak bym sie nie spodziewal. Za to po Majdanie wszystko jest możliwe

Oboje są żałośni. A dzisiejsze rewelacje Majdana tym bardziej: "Ratowałem życie kolegi!". "Policjanci wycierali jego twarzą beton!". Podobno też miał obrażenia na całym ciele. W materiale tv jakoś nie było tego widać, mimo że Świerczewski szedł bez koszulki >.< tylko się kompromitują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu wypowiedzi Majdana, który opowiadał "swoją wersję", chce mi się śmiać... "wycierali jego twarz o beton..." itd. No i jak to powiedziała azure83, Świerczewski szedł bez koszulki, a żadnych obrażeń nie było widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 11:27, maciek999 napisał:

Po obejrzeniu wypowiedzi Majdana, który opowiadał "swoją wersję", chce mi się śmiać...
"wycierali jego twarz o beton..." itd. No i jak to powiedziała azure83, Świerczewski
szedł bez koszulki, a żadnych obrażeń nie było widać...


Bo przecież on nie miał powierzchownych tylko bbaaardzo głębokie. A wiecie, że dzień po to miał( Świerczu) we krwi jeszcze 1.5 promilii? Musiałbyć dosyć nieźle uchlany, za przeproszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra zmieńmy temat - Aragloin - dziś meczyk towarzyski o 20.10 na żywo w polsacie sport (zapraszam wszystkich!) Arsenal Londyn vs. VfB Stuttgart. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 11:46, Sheloi napisał:

Dobra zmieńmy temat - Aragloin - dziś meczyk towarzyski o 20.10 na żywo w polsacie sport
(zapraszam wszystkich!) Arsenal Londyn vs. VfB Stuttgart. ;)

Wiem, ja mam cyfrę, a neta u sibie nie mam, takto bym obejrzał. :( Ale jutro na http://Kanonierzy.com powinno znaleźć się video z bramkami, więc tak źle to nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 11:56, Aragloin napisał:

> Dobra zmieńmy temat - Aragloin - dziś meczyk towarzyski o 20.10 na żywo w polsacie
sport
> (zapraszam wszystkich!) Arsenal Londyn vs. VfB Stuttgart. ;)
Wiem, ja mam cyfrę, a neta u sibie nie mam, takto bym obejrzał. :( Ale jutro na http://Kanonierzy.com
powinno znaleźć się video z bramkami, więc tak źle to nie będzie.


Z ostatnich dwóch meczów były wszystkie bramki, tak więc z tego meczu też będą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 11:05, azure83 napisał:

(...)
Oboje są żałośni. A dzisiejsze rewelacje Majdana tym bardziej: "Ratowałem życie kolegi!".
"Policjanci wycierali jego twarzą beton!". Podobno też miał obrażenia na całym ciele.
W materiale tv jakoś nie było tego widać, mimo że Świerczewski szedł bez koszulki >.<
tylko się kompromitują.


Tych biednych, zmasakrowanych policjantów też widać nie było. Równie żałosne są tłumaczenia, że jeden z mundurowych po urazie palca ma cała rękę (!) w gipsie.
Nie mam zamiaru bynajmniej usprawiedliwiać piłkarzy, bo ogólnie piłkarz jako taki to rzadko człowiek inteligentny i porządny, ale nie zdziwiłoby mnie, gdyby cała historia była sprowokowana i ubarwiona właśnie przez nasze ukochane służby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 12:07, .Darnok napisał:

Tych biednych, zmasakrowanych policjantów też widać nie było. Równie żałosne są tłumaczenia,
że jeden z mundurowych po urazie palca ma cała rękę (!) w gipsie.
Nie mam zamiaru bynajmniej usprawiedliwiać piłkarzy, bo ogólnie piłkarz jako taki to
rzadko człowiek inteligentny i porządny, ale nie zdziwiłoby mnie, gdyby cała historia
była sprowokowana i ubarwiona właśnie przez nasze ukochane służby.


W każdym państwie zaatakowanie policjanta na służbie to kryminał. Naprawdę wierzysz, że "Świr" grzecznie sie bawił z Majdanem i drugim kolegą aż tu nagle przyszła policja i ciężko ich pobiła?
Poczekam na ustalenia sądu, ale mimo wszystko szybciej jestem skłonny uwierzyć w wersję przedstawioną przez policjantów (choć zapewne jest ubarwiona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 11:27, maciek999 napisał:

Po obejrzeniu wypowiedzi Majdana, który opowiadał "swoją wersję", chce mi się śmiać...
"wycierali jego twarz o beton..." itd. No i jak to powiedziała azure83, Świerczewski
szedł bez koszulki, a żadnych obrażeń nie było widać...


Pewnie miał poważne obrażenia wewnętrzne - pęknięta śledziona minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 12:58, walgierz napisał:

Pewnie miał poważne obrażenia wewnętrzne - pęknięta śledziona minimum.


No co ty gadasz. Będą musieli mu pewnie wycinać nerkę, kawałek płuca i oko na dokładkę.

Doigrali się w końcu. Robią z siebie jakieś ofiary.
Do myślenia niech daje fakt że nie pierwszy raz wchodzą w konflikt z prawem. A Piotr Ś.(:D) na dokładkę ma chyba jeszcze wyrok za przewóz obcej waluty przez granicę bez zezwolenia czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 13:53, Quire napisał:

Doigrali się w końcu. Robią z siebie jakieś ofiary.

Noo, a Majdan to jeszcze bohatera, "ratował kolegę" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 14:44, Sheloi napisał:

Szkoda? A czego oczekiwałeś po meczu z Austrią? ;)


W sumie masz rację ale to tez przez tego sędzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować