Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2008 o 21:28, BoloMaster napisał:

Lech przegrał 2:1:/
chłopaki muszą się zmobilizować i w rewanżu wysoko wygrać, stać ich na to co udowodnili
chociażby w meczu z Wisła


Dokładnie, według mnie sędzia dał trochę ciała co do Bąka, który chyba tam zasłużył na czerwoną kartkę. Oby tylko wyciągnęli wniosek szefowie UEFA w sprawie tych "bandytów" kibiców gospodarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 21:32, haderQ napisał:

> Lech przegrał 2:1:/
> chłopaki muszą się zmobilizować i w rewanżu wysoko wygrać, stać ich na to co udowodnili

> chociażby w meczu z Wisła

Dokładnie, według mnie sędzia dał trochę ciała co do Bąka, który chyba tam zasłużył na
czerwoną kartkę. Oby tylko wyciągnęli wniosek szefowie UEFA w sprawie tych "bandytów"
kibiców gospodarzy.


Austria jeszcze poczuje gniew w meczu wyjazdowym. 30 tysięczny stadion, gorący doping, buczenie przy każdym kontakcie z piłką Austriaków, gwizdy. Kibice Lecha im raczej tego nie zapomną. A cała afera skończy sie pewnie na karze finansowej(Austria bogata nie jest to na pewno odczuje strate gotówki, i zakazie wyjazdu na mecz wyjazdowy). Co do wyniku to uważam ze jest i tak korzystny. Wystarczy wygrać tylko 1:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kibice Austrii którzy siedzieli w drugiej połowie za bramką Kotorowskiego - kretyni.
Bąk - kretyn.
Sędzia - porażka, nie nazwę go kretynem bo to monotonne się zrobi.
A gra Lecha bez pomysłu, jeszcze pewnie dzisiaj Wisła wygra i dobry humor diabli wzięli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak powiem że kibice Tottenham to starszne "drewna" Siedzą cicho, żadnego większego dopingu i kibice Wisły ich nawet nie można powiedzieć, że przekrzykują:P Oni po prostu siedzą cicho i tylko po akcji brawa albo jęki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, Wisła jak Lech teraz prawie - stracili i minute później wyrównanie. Jak tak widzę tę grę ich to grają napewno lepiej niż w pierwszym meczu z Barcą, oby tak dalej Biała Gwiazdo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lech niestety zawiódł. Piłkarze trochę bez pomysłu, miejmy nadzieję, że to się odmieni na Bułgarskiej.

Spotkanie miało dwóch antybohaterów: sędziego i Bąka. Cypryjczyk co chwila gwizdał jakieś głupoty, kartka dla Lewandowskiego to chyba jakieś nieporozumienie, rozdawał kartoniki nie tym, co ostro faulowali, ale tym, którzy ośmieli się poddać jego decyzję pod wątpliwość. -.- No i żółta dla Bąka za uderzenie Rengifo?!

A Bąk - człowiek, który przed meczem mówił o profesjonalizmie (dając nam wszystkim do zrozumienie, że sam jest profesjonalistą) - tak się zachowuje?

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Lech można rzec dał ciała, bo nie grał już tego co w poprzednich spotkaniach. Oczywiście na Wirtualnej Polsce zaraz pojawiają się pierdoły, że Austrii sędzia pomógł. My Polacy to jednak biedni jesteśmy - ten sędzia zawsze przeciw nam.

Tymczasem Wisełka gra nieźle, żeby nie powiedzieć dobrze... Oby taki wynik utrzymał się nawet do końca, a na Reymonta... Wiadomo! :)
JAZDA JAZDA JAZDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej uraził gest Jacka Bąka, nie ważne jaki był wynik, w każdym bądź razie liczę na to, że Lech pokaże u siebie co potrafi, ale co zrobił polski obrońca grający w Austrii Wiedeń, to dla mnie niezrozumiała rzecz i otrzymał tylko żółtą kartkę, wiadomo, że czasami człowieka ponosi, ale Bąk bez żadnego uprzedzenia się odwrócił i bezpardonowo uderzył w twarz gracza "Kolejoża". Na moje to powinna się należeć jeszcze kara od UEFA dla Jacka za to "zagranie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 21:53, Invin napisał:

Lech niestety zawiódł. Piłkarze trochę bez pomysłu, miejmy nadzieję, że to się odmieni
na Bułgarskiej.


Mam tylko nadzieję, że kibice Lecha nie zejdą do poziomu bydła, które dziś siedziało za bramką Kotorowskiego.

Bąka spokojnie można rozgrzeszyć. Ty jesteś obiektywny jak kibicujesz swojej drużynie? On robi swoje, puściły mu nerwy, zagrał nie fair, czerwoną powinien dostać, ale nie kumam za co go potępiać od razu.
Jeśli główny tego nie widział, to gdzie do jasnej anielki był boczny?

I zgadzam się, że Lech kiepski dziś był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisła fartowna, Lech pechowy. Gorzej, że jeśli nawet Wisła zremisuje dzisiejszy mecz, to - z całym szacunkiem - odpadnie, natomiast Lech będzie miał dużo problemów na Bułgarskiej. Austria znalazła chyba sposób na Kolejorza - prowokacje, faule i zaczepki. Wtedy Polacy się gubią, a wdając się w sprzeczki tracą połowę wartości piłkarskiej. Smuda będzie musiał o tym pamiętać, jeśli chce wprowadzić zespół do grupy UEFA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej gramy żenująco słabo. Przede wszystkim wolno, już Wisła potrafi pokazać szybszą piłkę co prawda zazwyczaj w jednym-dwóch podaniach,ale zawsze. Niby mamy inicjatywę,ale to taka sama "inicjatywa" jak w meczu z AV, nic z niej nie wynika. Środka pola nie ma, gramy jedynie skrzydłami i robi to się już przewidywalne. A bramki to był chyba konkurs czyja obrona potrafi lepiej zaspać... nasza wygrała :/ Nie bardzo widzę na ławce kandydatów do podniesienia tempa gry. Może debiut Campbella? A Wisła cóż... sporo niedokładności i nerwów,ale w pełni zasłużony remis.

PS. Pan Szpakowski. Nie da się go nie kochać :) Ja rozumiem,że zespół z Anglii to egzotyka,więc "Zakorę" czy "Bailey''a" jestem w stanie zrozumieć,ale na litość boską "Bogucki" ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trener Smuda mimo wszystko wbije chłopakom do głów, że te zaczepki nic nie dadzą a mogą na nich stracić. Lech wygra u siebie 2:0 zobaczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu to na meczach Tottenhamu tak zawsze? Kibicie siedzą cicho jak w kościele:P Równie dobrze mogą iśc do kina oglądać mecz:/ A mówią że w Anglii mają taki wspaniałych kibiców, że to światynia football''u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 22:05, mati285 napisał:

PS. Pan Szpakowski. Nie da się go nie kochać :) Ja rozumiem,że zespół z Anglii to egzotyka,więc
"Zakorę" czy "Bailey''a" jestem w stanie zrozumieć,ale na litość boską "Bogucki" ?!


A mnie to szczerze mówiąc irytuje a nie śmieszy, to jego przkręcanie nazwisk nawet najsłynniejszych piłkarzy. Rołul, a nie Raul, Sznajder, a nie Sneijder i gwiazda wieczoru "Van Nistroj"... :]

A co do dzisiejszego meczu, Wisła zagrała bardzo dobrze, ale można było lepiej. Łobo nawet nieźle dryblingował pod koniec Koguty, można było zremisowac, nawet wygrać można było moim zdaniem. Ładnie kibice Wisełki się pokazali, teraz czekamy na rewanż w Krakowie z optymizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 22:19, marcinshinoda napisał:

A mówią że w Anglii mają taki wspaniałych kibiców, że to światynia football''u


Bo tak jest. Liverpool, Arsenal, Wet Ham, Newcastle.... i wiele innych.
Pierwszy mecz angielskiego klubu oglądasz, że takie pytanie strzelasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wygraliśmy. Po słabym meczu,ale jednak zasłużenie,bo w drugiej połowie troszkę tempo podwyższyliśmy,a i Wisła nieco osłabła. Dobry Bale,niezły Lennon, Bentley,Zokora,Woodgate i to w zasadzie tyle. Jenas żenujący, nic nie kreował z przodu,a i z tyłu Zoko wielokrotnie go wyręczał. Na pewno nie możemy jechać do Krakowa z myślą,że już wszystko jasne,bo tak nie jest,choć ja jestem przekonany,że to my awansujemy. Ciekawe dlaczego przeprowadziliśmy tylko jedną taką akcje jak ta przy nieuznanym golu Benta,bo aż się prosiło,aby pójść do przodu większą ilością graczy i próbować tak grać.

PS. "Okazuje się,że nie taki diabeł straszny. Tyle,że nie czerwony, a biały, a w zasadzie to kogut". Szkoda,że Szpakowski na co dzień nie komentuje meczów Spurs :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 23:04, Vaxinar napisał:

> A mówią że w Anglii mają taki wspaniałych kibiców, że to światynia football''u
Bo tak jest. Liverpool, Arsenal, Wet Ham, Newcastle.... i wiele innych.

Co racja to racja. Nasi kibice są wierni,ale do najgłośniejszych nie należą :) Choć na meczach derbowych jest znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety moje obawy o lecha potwierdziły się. od początku dali się zepchnąć do defensywy, grali niedokładnie, nie kryli dobrze...wynik jest prawdę mówiąc znacznie lepszy niż gra.jest jeszcze szansa, żeby w poznaniu stworzyć im kocioł. wygrana 1-0 jest realna.
wisła grała naprawdę nieźle.wynik ten sam, ale moim zdaniem dużo gorszy. tak od 70 min. praktycznie przestała mecz. wygląda na to, że zespół nie jest przygotowany fizycznie do gry na takim poziomie. stąd wygrać w rewanżu będzie bardzo trudno. nawet rezerwowi byli dużo wolniejsi. szkoda, że niedzielan już nie ten. parę lat temu nikt by go nie dogonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować