Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie


walgierz
Po pierwsze Podobały mi się wejścia Jacka Bąka np. kiedy w pierwszym meczu powstrzymał Hernana Rengifo zrobił to obsolutnie czysto i dlatego cenię go za to jako piłkarza,ale uważam że wejście typu wślizg pod nopgi Lewandowskiego który mógł się źle skończyć był absolutnym brakiem profesjonalizmu i za to go nie lubię.Teraz rozumiesz o co mi chodzi??

Stwór
Nie wiem o co ci chodzi ale ja byłem na meczach Lecha również dwa lata temu i wcześniej i za każdym razem cieszyłem się z ich gry nawet jeśli im szło gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

austria wiedeń, to nic wielkiego, ale my jesteśmy europejskimi słabeuszami. awans do fazy grupowej uefa to dla naszych klubów sukces. niewielu się to udało. co do kibiców to moim zdaniem wywieszając skandaliczny transparent wystawili sobie jak najgorsze świadectwo. bąkowi należy się szacunek, bo ten facet grał prawie 100 razy dla naszej reprezentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze mecze oglądałem zaocznie. Od kilku lat jest taktyka wykonywanie wrzutek głównie na krótszy słupek Głowacki w meczu Wisły z Tottenhamem pokazał jak powinno się strzelać z takiego dośrodkowania. Szkoda tylko, że to była bramka Wisły, gdyby to była bramka drużyny z Londynu gol byłby naprawde piękny. Lech pokazał, że jest drużyną z charakterem, choć miał pod górkę to mimo wszystko był górą.
Postawa kibiców Lecha w stosunku do Jacka Bąka określe jednym słowem - żenująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisła 1:1 Tottenham
Na meczu nie byłem co więcej nie mogłem go nawet zobaczyć w telewizji,ale szczerze mówiąc nie żałuje. Ani z powodu "profesjonalizmu" komentatorów TVP,ani z powodu pozimou samego widowiska. Bo z kilkunastu przeczytanych relacji wynika,że to był nasz kolejny bezbarwny mecz,a że Wisła zagrała jeszcze gorzej to awans ani przez chwilę nie był zagrożony. Wykonaliśmy zadanie i tyle można o tym dwumeczu powiedzieć. Teraz mam nadzieję,że w końcu ruszymy się w lidze. Kolejne trzy mecze to Hull,Stoke i Bolton czyli teoretycznie trzy najsłabsze ekipy w lidze. Jeżeli w tych meczach nie zdobędziemy przynajmniej 6 pkt. to jestem pewien,że do końca będziemy walczyć o utrzymanie :/

Żałuje natomiast,że nie mogłem zobaczyć również spotkania Lecha z Austrią,bo tu z kolei sporo się działo. Gratulacje dla ekipy Franciszka Smudy,bo zagrają przynajmniej pięć kolejnych spotkań w Uefa,a to z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Ponadto tworzy się w Poznaniu całkiem ciekawa ekipa. Będę za nich trzymał kciuki (oczywiście poza ewentualnym meczem ze Spurs ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 09:14, Rzezim napisał:

Lech pokazał, że jest drużyną z charakterem, choć miał pod górkę to mimo wszystko był górą.


Cieszy bardzo ze Kolejorz utarł nosa cwaniaczkom z austrii, drużynie która miała swoich sędziów w obu spotkaniach, najlepsze jest to kiedy mimo wszystko zwycięża piękno piłki, a nie te, nie zgodne z duchem fair play sytuacje.

Dnia 03.10.2008 o 09:14, Rzezim napisał:

Postawa kibiców Lecha w stosunku do Jacka Bąka określe jednym słowem - żenująca.


To co Bąk wyprawiał to było żenujące, juz w pierwszym spotkaniu powinien dostać czerwoną kartkę. Na pewno jego zachowanie nie przystoi na reprezentanta kraju z prawie 100-meczowym stażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 11:37, Paoro napisał:

To co Bąk wyprawiał to było żenujące, juz w pierwszym spotkaniu powinien dostać czerwoną
kartkę. Na pewno jego zachowanie nie przystoi na reprezentanta kraju z prawie 100-meczowym
stażem.

Może i w pierwszym meczu, rzeczywiście nie wytrzymał nerwowo i odepchnął jednego z piłkarzy Lecha (już w sumie nawet nie pamiętam kogo). Ale to wcale nie upoważnia "wielkich kibiców" Lecha do wyzywania go na całej linii i wystawiania obraźliwych dla niego transparentów. Tym bardziej, że tą sytuacje w meczu w Austrii sprowokowali piłkarze Kolejorza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrana Lecha w cudownie Hitchcocowskim stylu. Cieszę się, zasłużyli na to zwycięstwo, szczególnie, że sędzia w tym meczu się nie popisał. Ale ciągłe próby wymuszania karnego przez Lecha też nie były w wielkim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 08:58, paweusz napisał:

Losowanie grup następnej rundy UEFA Cup odbędzie się pewnie w Nyonie, ale kiedy. Chociaż
jedna drużyna pozbiera trochę szlifów w meczach z europejskimi rywalami, no i trochę
na tym zarobią.

Losowanie we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 15:19, marcinshinoda napisał:

Losowanie we wtorek.

Oglądałem przed chwilą wiadomości sportowe i widziałem już podział na koszyki. Od Lecha tylko jeden klub z tej stawki ma mniej punktów (tych pucharowych) - chyba słowacka Żylina. Ale dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję tylko, że UEFA z FIFA nie wyskoczą z jakimś skrajnym pomysłem zawieszania polskiej piłki, bo wysiłek Kolejorza poszedłby na marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 16:06, paweusz napisał:

> Losowanie we wtorek.
Oglądałem przed chwilą wiadomości sportowe i widziałem już podział na koszyki. Od Lecha
tylko jeden klub z tej stawki ma mniej punktów (tych pucharowych) - chyba słowacka Żylina.
Ale dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję tylko, że UEFA z FIFA nie wyskoczą z jakimś skrajnym
pomysłem zawieszania polskiej piłki, bo wysiłek Kolejorza poszedłby na marne.

A gdzie można zobaczć te podziały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 16:35, CoD1234 napisał:

A gdzie można zobaczć te podziały?

Np. tutaj :)
koszyk 1:
AC Milan (Włochy) - 119.934, FC Sevilla (Hiszpania) - 102.837, Valencia CF (Hiszpania) - 83.837, Benfica Lizbona (Portugalia) - 77.176, Schalke Gelsenkirchen (Niemcy) - 67.078, CSKA Moskwa (Rosja) - 59.437, Tottenham Hotspur (Anglia) - 55.996, Hamburger SV (Niemcy) - 52.078

koszyk 2
VfB Stuttgart (Niemcy) - 52.078,Ajax Amsterdam (Holandia) - 51.610, Olympiakos Pireus (Grecja) - 51.525,Deportivo La Coruna (Hiszpania) - 46.837, Club Brugge (Belgia) - 41.810, Spartak Moskwa (Rosja) - 40.437, Paris Saint-Germain (Francja) - 37.380, SC Heerenveen (Holandia) - 35.610

koszyk 3
Rosenborg Trondheim (Norwegia) - 35.400, Udinese Calcio (Włochy) - 34.934,Feyenoord Rotterdam (Holandia) - 33.610, Sporting Braga (Portugalia) - 33.176, Slavia Praga (Czechy) - 31.496, Manchester City (Anglia) - 30.996, Galatasaray Stambuł (Turcja) - 30.469, Sampdoria Genua (Włochy) - 28.934

koszyk 4

Hertha Berlin (Niemcy) - 27.078,Partizan Belgrad (Serbia) - 25.527, AS Nancy (Francja) - 25.380, Portsmouth FC (Anglia) - 24.996, Aston Villa (Anglia) - 24.996,Racing Santander (Hiszpania) - 24.837,FC Kopenhaga (Dania) - 23.748, Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) - 17.836

koszyk 5

AS Saint-Etienne (Francja) - 17.380, VfL Wolfsburg (Niemcy) - 16.078, Standard Liege (Belgia) - 14.810, FC Twente Enschede (Holandia) - 14.610, NEC Nijmegen (Holandia) - 12.610, Metalist Charków (Ukraina) - 10.932, Lech Poznań (Polska) - 6.973, MSK Żylina (Słowacja) - 4.070

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie grupa śmierci

AC Milan,Ajax Amsterdam,Manchester City(Galatasaray Stambuł),Hertha Berlin

Najłatwiejsza

Tottenham Hotspur,Club Brugge, Slavia Praga,AS Nancy

W grupie śmierci nie mogłem sie zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie chciałbym, żeby Lech trafił na Tottenham, bo byłbym ciekaw ich pojedynku z drużyną, która wyeliminowała Wisłę. Tym bardziej, że to chyba najłatwiejszy przeciwnik z pierwszego koszyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 19:03, Hoplita napisał:

W sumie chciałbym, żeby Lech trafił na Tottenham, bo byłbym ciekaw ich pojedynku z drużyną,
która wyeliminowała Wisłę. Tym bardziej, że to chyba najłatwiejszy przeciwnik z pierwszego
koszyka.

Te ż tak sądzę. Tottenham jest w tym sezonie słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh.... gdyby Wiślacy zagrali normalnie :/
A jutro można powiedzieć hit. Gramy z Motorem Lublin na wyjeździe jest taki jeden Chopuryan Gevorg czy jakoś tak, mały a podobno strasznie szybki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować