Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2008 o 23:40, rafekx 12 napisał:

No i Real wygrała Zenitem,Ufff,może pod wodzą Juande Ramosa Real zacznie grać skuteczny
futbol...?)


No idał szanse Dudkowi, ale powiedziałbym, że to raczej z powodu oszczędzania Ikera przed meczem ligowym:) Niemniej mam nadzieję , że nowy trener zmobilizuje chłopaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 00:20, Invin napisał:

http://www.sport.pl/pilka/1,65057,6050359,Kto_z_kim_w_1_8_finalu_Ligi_Mistrzow_.html

Ciekawa sytuacja Barcelony, która może zagrać tylko z Chelsea, Arsenalem, Lyonem i Interem.
I zastanawiam się, co byłoby lepsze: Anglicy czy potencjalnie słabsze drużyny Lyonu i
Interu.


Jeśli Barca utrzyma dobrą formę to nieważne z kim będzie grała to i tak wygra;) A co do możliwych przeciwników to zapowiada się ciekawie, z Chelsea grali 2(faza grupowa), 3 i 4 sezony temu (04/05, 05/06 i 06/07), więc zapowiada się powtórka z rozrywki;) z Arsenalem pamiętny finał w Paryżu (2006), z Lyonem rok temu w fazie grupowej, a z Interem nie pamiętam kiedy, ale będzie to kolejne spotkanie ze znienawidzonym w Katalonii Mourinho;) Ciężko mi wybrać najlepszego przeciwnika dla Barcelony, ale coś czuje, że Mourinho znowu zagości na Camp Nou;)

@mikusdevil
losowanie z tego co wiem to chyba 19 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Lech jest we wyborowej formie, tylko trochę pechowo wypada w Pucharze UEFA, ale sądzę, że następny mecz powinni z pewnością wygrać, nawet różnicą kilku bramek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 14:48, PJ MW napisał:

Ostatnio Lech jest we wyborowej formie, tylko trochę pechowo wypada w Pucharze UEFA,
ale sądzę, że następny mecz powinni z pewnością wygrać, nawet różnicą kilku bramek.


trochę przesadny optymizm. w rotterdamie różnicą kilku bramek? to nie wisła kraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 15:52, jaceloth napisał:

> Ostatnio Lech jest we wyborowej formie, tylko trochę pechowo wypada w Pucharze UEFA,
> ale sądzę, że następny mecz powinni z pewnością wygrać, nawet różnicą kilku bramek.
trochę przesadny optymizm. w rotterdamie różnicą kilku bramek? to nie wisła kraków.


A pamiętam jak 3:1 bodajże było, takie lanie im sprawili że hej.. niestety wiślakom, a wystarczył remis do awansu.. Brożek trafił po ładnej akcji Błaszczykowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 23:52, Vaxinar napisał:

Olimpique Lyon - Bayern Monachium 2:3


Wielka szkoda, że dopiero po 60 minutach się zorientowałem, że Bayern gra. Sądząc z wyniku straciłem niezłe widowisko :)
BTW, jaki wg Ciebie byłby najlepszy przeciwnik dla Bayernu w 1/8 finału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 18:24, edeń napisał:

Wielka szkoda, że dopiero po 60 minutach się zorientowałem, że Bayern gra. Sądząc z wyniku
straciłem niezłe widowisko :)

Czy ja wiem... Moim zdaniem wynik troszkę krzywdzący dla Bayernu, który w pełni zasłużył na zwycięstwo, a wynik wskazuje z lekka wyrównany mecz.

Dnia 11.12.2008 o 18:24, edeń napisał:

BTW, jaki wg Ciebie byłby najlepszy przeciwnik dla Bayernu w 1/8 finału?

To jest bardzo trudne pytanie. Do meczu z takim Realem Madryt Bawarczycy podchodziliby z mniejszą presją - odpaść z Realem... Nie ma wstydu, a Real mogłoby coś zgubić. Z drugiej strony cieszyłbym się z wylosowania jakiegoś FC Porto, czy Panathinaikosu Ateny, albo.... Lyonu... :) Trudno powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 18:41, Vaxinar napisał:

To jest bardzo trudne pytanie. Do meczu z takim Realem Madryt Bawarczycy podchodziliby
z mniejszą presją - odpaść z Realem... Nie ma wstydu, a Real mogłoby coś zgubić. Z drugiej
strony cieszyłbym się z wylosowania jakiegoś FC Porto, czy Panathinaikosu Ateny, albo....
Lyonu... :) Trudno powiedzieć.

>

O ile dobrze pamiętam, to w ostatnich latach Bayern wygrywał z Realem w LM, ale nie pamiętam dokładnie. Z Porto, czy Panathinaikosem nie zagrają, bo te zespoły, tak samo jak Bayern, wygrały swoją grupę, a z Lyonem Bayern był w grupie w fazie grupowej, więc też nie zagrają z nimi w 1/8. Możliwy jest przeciwnik z zestawu: Chelsea, Inter, Sporting, Atletico, Villarreal, Arsenal, Real.
Ja bym tam Sporting wolał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz FC Porto z Arsenalem był dla mnie bardzo nudny mimo kilku akcji smoków. Arsenalowi wydaje się, że młodym składem może powalczyć w LM, ale ten mecz pokazał, że będą przegrywać nawet ze średnakami. Do składu koniecznie muszą wrócić gwiazdy(Wallcot, Fabregas, Adebayor, van Perasie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 19:40, edeń napisał:

O ile dobrze pamiętam, to w ostatnich latach Bayern wygrywał z Realem w LM, ale nie pamiętam dokładnie.

Prawda, ale to wciąż Real Madryt i lepiej nie ryzykować. :)

Dnia 11.12.2008 o 19:40, edeń napisał:

Możliwy jest przeciwnik z zestawu: Chelsea, Inter, Sporting, Atletico, Villarreal, Arsenal, Real.
Ja bym tam Sporting wolał :P


Nie chce Villarealu czy Atletico.... Sporting, albo... Inter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 22:30, Ludvic napisał:

A tak wogóle kiedy jest losowanie ? :>


Chodzi Ci o losowanie LM? Jak tak to napisałem kilka postów wcześniej, że 19 grudnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 22:43, Hristo86 napisał:

Chodzi Ci o losowanie LM? Jak tak to napisałem kilka postów wcześniej, że 19 grudnia;)



A no faktycznie, nie zauważyłem. Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wątpię aby Arsenal wystawił jeszcze taki skład w obecnej edycji LM. Wenger postąpił słusznie wystawiając młodzież, która zbiera doświadczenie i pozwala liderom na krótki odpoczynek. Szkoda tylko że nie zagrał Łukasz Fabiański bo takie spotkanie było znakomitą szansą do pokazania swoich umiejętności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Kuszczak się specjalnie w meczu swoim nie popisał. Pierwszą bramkę powinien wyciągnąć, a i przy drugiej niepotrzebnie zrobił te 3 kroki jakby chciał do dośrodkowania wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować