Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2009 o 17:02, GuCIo_7 napisał:

Proszę wchodźcie na mego Gramsajta i pobawmy się w tworzenie finału. Już zacząłęm. Chodzi
o to byściepisali następne części meczu w komentarzach. Jeśli to Wam się spodoba, zabawę
będę organizował częściej.


1.Forum to nie tablica ogłoszeniowa
2 Co to za gra,może byś jaśniej opisał bo tworzenie minut finału to jakieś takie dziwne jest
3 Od razu cie uprzedzam że mało kto się twoją grą TU zainteresuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno przed dzisiejszym finałem moge powiedzieć w ciemno... Ronaldo - niezależnie od wyniku - na pewno sie popłacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 16:16, Smooqu napisał:

O to jest nas dwóch :) Nie mam na tego gościa siły.

I właśnie to jest reakcja której oczekuję. Siła argumentów zawsze zwycięży, iha! :D

PS. Ale z tym, "to ejst nas dwóch" sobie pocisnąłeś. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 16:57, Pernia napisał:

obok czegoś takiego nie da się przejść obojętnie, sorry :(

Nic nie szkodzi. Ale przyczyniasz się do nieudanego bojkotu. ;(

Dnia 27.05.2009 o 16:57, Pernia napisał:

o_O? to takie coś jest?

W twoim wykonaniu nie. :D

Dnia 27.05.2009 o 16:57, Pernia napisał:

? Nie rozumiem z tego nic co tutaj napisałeś. Obecnie w Bayernie nie podoba mi się zarząd,
jego decyzję, i trener. Jak się to zmieni, to może coś będzie.

No właśnie, nie rozumiesz. I w tym leży cały problem naszej dyskusji.

Dnia 27.05.2009 o 16:57, Pernia napisał:

PRZYJDĄ SUKCESY? NAUCZ SIĘ DO JASNEJ CHOLERY CZYTAĆ! Bayern może być ostatni w tabeli,
ale jeżeli będzie miał sensowny zarząd, sytuacja dla mnie sie zmieni

Aha. Sensowny zarząd który z wielkiego klubu uczyni spadkowicza. Ty nie tylko mnie nie rozumiesz, ty nie rozumiesz też siebie. :D

Dnia 27.05.2009 o 16:57, Pernia napisał:

Jestem sezonowcem, kocham kluby tylko te, które wygrywają. I właśnie dlatego cały sezon
dopinguję arkę mimo tego, że przegrywają mecz po meczu.

A zarząd "sęsowny" jest? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 17:00, NecroVisioneR napisał:

Co do meczu obstawiam dwa warianty:Albo ManU strzeli jakąś fartowną bramkę[jak zwykle]
i jak zwykle będą siew 11 bronić
Albo Barca pierwsza strzeli,ManU się odkryje i dostanie jeszcze parę bramek,jestem pewien
że któryś z tych scenariuszy się sprawdzi :)

Bardzo prawdopodobne. Niemniej daję po 50% szans na wygraną dla obu drużyn.

PS. Francuskie i włoskie media podały, że Kaka będzie już w Realu na 100%. A Ronaldo stwierdził przed dzisiejszym meczem "Cristiano: Dziś zagramy na biało, w moich ulubionych barwach" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 18:40, Vaako1902 napisał:

PS. Francuskie i włoskie media podały, że Kaka będzie już w Realu na 100%. A Ronaldo
stwierdził przed dzisiejszym meczem "Cristiano: Dziś zagramy na biało, w moich ulubionych
barwach" ;D

Hiszpańskie dzisiaj stwierdziły to samo, z tym, że dodali kwotę transferu - 65 milionów euro. To oczywiście względem Kaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 18:39, Vaako1902 napisał:

> obok czegoś takiego nie da się przejść obojętnie, sorry :(
Nic nie szkodzi. Ale przyczyniasz się do nieudanego bojkotu. ;(
> o_O? to takie coś jest?
W twoim wykonaniu nie. :D

W moim? ogarnij się.

Dnia 27.05.2009 o 18:39, Vaako1902 napisał:

> ? Nie rozumiem z tego nic co tutaj napisałeś. Obecnie w Bayernie nie podoba mi się
zarząd,
> jego decyzję, i trener. Jak się to zmieni, to może coś będzie.
No właśnie, nie rozumiesz. I w tym leży cały problem naszej dyskusji.

No nie rozumiem, bo ciężko zrozumieć coś, gdzie w połowie mnie cytujesz ( nieudanie), a w drugiej połowie dodając swoją wypowiedź, i podsumowywujesz to mówiąc że JA przeczę sam sobie. Pozdro & poćwicz. Zarząd nie musi robić wszystkiego tak jak JA CHCĘ, ale powinien robić tak, żeby było jak najlepiej dla klubu. A jeżeli zostają u nas sami emeryci albo sami młodzi, którzy potrzebują doświadczenia to coś jest nie tak.

Dnia 27.05.2009 o 18:39, Vaako1902 napisał:

> PRZYJDĄ SUKCESY? NAUCZ SIĘ DO JASNEJ CHOLERY CZYTAĆ! Bayern może być ostatni w tabeli,

> ale jeżeli będzie miał sensowny zarząd, sytuacja dla mnie sie zmieni
Aha. Sensowny zarząd który z wielkiego klubu uczyni spadkowicza. Ty nie tylko mnie nie
rozumiesz, ty nie rozumiesz też siebie. :D

zal.pl. Napisałem że bayern ma być spadkowiczem? Jeżeli ten klub przestanie mnie denerwować, to będę mu dalej kibicował bez względu na to czy wygrywa, czy przegrywa. Już wszystko rozumiesz ptasi móżdżku? Tak? czy coś jeszcze panu wyjaśnić?

Dnia 27.05.2009 o 18:39, Vaako1902 napisał:

> Jestem sezonowcem, kocham kluby tylko te, które wygrywają. I właśnie dlatego cały
sezon
> dopinguję arkę mimo tego, że przegrywają mecz po meczu.
A zarząd "sęsowny" jest? :D

jest taki który swoją postawą mnie nie wkurza.


Już troll wszystko zrozumiał? Jasne? poukładało ci się w główce? nie, to napisz jeszcze jeden inteligentny post i ci na niego odpowiem, ale to będzie na tyle. I prosze całą resztę. Dajcie mu spokój, bo on jednej wypowiedzi nie umie skleić. SENSOWNEJ wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 18:09, nov_pl napisał:

Jedno przed dzisiejszym finałem moge powiedzieć w ciemno... Ronaldo - niezależnie od
wyniku - na pewno sie popłacze


w sumie to dziwisz sie mu ? przegra - wielki zal, ze byli tak blisko... wygrana - no nie codzien sie wygrywa lm i to 2 razy z rzedu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez urazy, ale man u ma lepsza lawke, do tego jeszcze dochodzi kiepska linia obrony barcy pique i toure to nie vidic i ferdinand, najlepszy moim zdaniem duet obroncow na wyspach, albo i nawet na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zapowiada się emocjonujące spotkanie. Według mnie powinien wygrać Manchester United, bo ma lepszą defensywę, a od tego też wiele zależy i Edvin van Der Sar robi co do niego należy. FC Barcelona będzie miała ciężki orzech do zgryzienia, Victor Valdes nie jest świetnym bramkarzem i może popełnić błąd, co może zadecydować o wygranej Man Utd. Jeżeli Man U zagra tak jak w poprzednim spotkaniu, czyli twardo, pewnie i zdecydowanie to może drugi raz rzędu podnieść z honorem puchar Ligi Mistrzów. Kibice nie zapomnijcie się przyszykować do tego meczu, czyli jakaś przegrycha i coś do picia. Ach uwielbiam takie wieczory ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 19:03, Pernia napisał:

W moim? ogarnij się.

W twoim. Ogarniam się. :D

Dnia 27.05.2009 o 19:03, Pernia napisał:

No nie rozumiem, bo ciężko zrozumieć coś, gdzie w połowie mnie cytujesz ( nieudanie),

Nieudanie? Udanie. Przeczysz sam sobie i ja ci to udowodniłem. Czego jeszcze chcesz?

Dnia 27.05.2009 o 19:03, Pernia napisał:

a w drugiej połowie dodając swoją wypowiedź, i podsumowywujesz to mówiąc że JA przeczę
sam sobie.

Bo tak w samej rzeczy jest. Mówisz, że ManU będziesz kibicówał zawsze, a jednocześnie twierdzisz, że nie da się kibicować, jak zarząd coś tam, coś tam.

Dnia 27.05.2009 o 19:03, Pernia napisał:

Pozdro & poćwicz. Zarząd nie musi robić wszystkiego tak jak JA CHCĘ,
ale powinien robić tak, żeby było jak najlepiej dla klubu.

łoł. Odkrywcze. I zarząd doprowadzając Bayern do spadku, napewno zrobi wszystko tak, jak jest najlepiej dla klubu. Człowieku, czy ty słyszysz co ty mówisz? xD

Dnia 27.05.2009 o 19:03, Pernia napisał:

A jeżeli zostają u nas sami
emeryci albo sami młodzi, którzy potrzebują doświadczenia to coś jest nie tak.

Fakt.

Dnia 27.05.2009 o 19:03, Pernia napisał:

> Aha. Sensowny zarząd który z wielkiego klubu uczyni spadkowicza. Ty nie tylko mnie
nie
> rozumiesz, ty nie rozumiesz też siebie. :D
zal.pl.

Dokładnie. Jesteś tak bezsilny, że aż mi się miło zrobiło. :D

Dnia 27.05.2009 o 19:03, Pernia napisał:

Napisałem że bayern ma być spadkowiczem? Jeżeli ten klub przestanie mnie denerwować,
to będę mu dalej kibicował bez względu na to czy wygrywa, czy przegrywa.

Aha, przygrywając mecz za meczem nie będzie cię denerwował, ale będąc w czołówce cię denerwuje. xD Kontynuuj proszę, bo robi się coraz śmieszniej. :D

Dnia 27.05.2009 o 19:03, Pernia napisał:

Już wszystko
rozumiesz ptasi móżdżku?

Po tym co napisałeś tak mówisz do mnie? gratz! xD

Dnia 27.05.2009 o 19:03, Pernia napisał:

Tak? czy coś jeszcze panu wyjaśnić?

Ależ proszę, do woli wyjaśniaj swoje zawiłe toki rozumowania. :D

Dnia 27.05.2009 o 19:03, Pernia napisał:

> A zarząd "sęsowny" jest? :D
jest taki który swoją postawą mnie nie wkurza.

Brawo dla zarządu!

Dnia 27.05.2009 o 19:03, Pernia napisał:

Już troll wszystko zrozumiał?

Ciebie? Zrozumieć? Nie żartuj. :D Troll? to kim ty jesteś? xD

Dnia 27.05.2009 o 19:03, Pernia napisał:

Jasne? poukładało ci się w główce?

Bla, bla, bla, nie jestem debilem. :D

Dnia 27.05.2009 o 19:03, Pernia napisał:

nie, to napisz jeszcze
jeden inteligentny post i ci na niego odpowiem, ale to będzie na tyle.

Ależ proszę. Śmiech to zdrowie. :D

Dnia 27.05.2009 o 19:03, Pernia napisał:

I prosze całą
resztę. Dajcie mu spokój, bo on jednej wypowiedzi nie umie skleić. SENSOWNEJ wypowiedzi.

Jak wyżej, bla, bla, bla, nie jestem debilem. Nie odracam kota ogonem i nie doradzam reszcie tego, czego sam nie robie. Mistrzu, niszczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 19:34, Vaako1902 napisał:

> W moim? ogarnij się.
W twoim. Ogarniam się. :D
> No nie rozumiem, bo ciężko zrozumieć coś, gdzie w połowie mnie cytujesz ( nieudanie),
Nieudanie? Udanie. Przeczysz sam sobie i ja ci to udowodniłem. Czego jeszcze chcesz?

Gdzie? bo ja nie widziałem. Widziałem tylko cytat urwany w połowie wypowiedzi który do niczego nie prowadzi. Jak na tym sie opierasz to pozdrawiam ciebie i całą rodzinę.

Dnia 27.05.2009 o 19:34, Vaako1902 napisał:

> a w drugiej połowie dodając swoją wypowiedź, i podsumowywujesz to mówiąc że JA przeczę

> sam sobie.
Bo tak w samej rzeczy jest. Mówisz, że ManU będziesz kibicówał zawsze, a jednocześnie
twierdzisz, że nie da się kibicować, jak zarząd coś tam, coś tam.

UHUHUHUHUHUHU. Teraz zrobiłes z siebie takiego kretyna, że tyle smiechu to ja od dawna nie miałem :D. Może jeszcze nie zauważyłeś po poprzednich postach, ale jak chodzi o zarząd to czepiam się bayernu, nie do United. Jasne? Więc co do jasnej cholery ma... piernik do wiatraka? United i Bayern to dwa osobne kluby, może nie zauważyłeś, skoro tak bardzo jesteś zapatrzony w twój real.

Dnia 27.05.2009 o 19:34, Vaako1902 napisał:

> Pozdro & poćwicz. Zarząd nie musi robić wszystkiego tak jak JA CHCĘ,
> ale powinien robić tak, żeby było jak najlepiej dla klubu.
łoł. Odkrywcze. I zarząd doprowadzając Bayern do spadku, napewno zrobi wszystko tak,
jak jest najlepiej dla klubu. Człowieku, czy ty słyszysz co ty mówisz? xD

Nie rozumiesz ci piszę. Przyjdź jak przeanalizujesz tekst kilka razy.

Dnia 27.05.2009 o 19:34, Vaako1902 napisał:

> A jeżeli zostają u nas sami
> emeryci albo sami młodzi, którzy potrzebują doświadczenia to coś jest nie tak.
Fakt.
> > Aha. Sensowny zarząd który z wielkiego klubu uczyni spadkowicza. Ty nie tylko
mnie
> nie
> > rozumiesz, ty nie rozumiesz też siebie. :D
> zal.pl.
Dokładnie. Jesteś tak bezsilny, że aż mi się miło zrobiło. :D

ja ? bezsilny? przeciwnie ;]

Dnia 27.05.2009 o 19:34, Vaako1902 napisał:

> Napisałem że bayern ma być spadkowiczem? Jeżeli ten klub przestanie mnie denerwować,

> to będę mu dalej kibicował bez względu na to czy wygrywa, czy przegrywa.
Aha, przygrywając mecz za meczem nie będzie cię denerwował, ale będąc w czołówce cię
denerwuje. xD Kontynuuj proszę, bo robi się coraz śmieszniej. :D

Debil. Inaczej się powiedzieć nie da. Pierw mówiłeś że jestem sezonowcem, to ja własnie ci piszę, że kibicuję mimo tego, czy klub wygrywa, czy nie. A ty próbujesz mnie teraz ośmieszyć, bo nie rozumiesz co ja piszę. UCZ MNIE MISTRZU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odpisuj mu lepiej tylko traktuj go jak powietrze, będzie uciążliwy ale w końcu da sobie spokój. Poszuka sobie lepszego miesjca dla siebie np. piaskownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 20:09, Smooqu napisał:

Nie odpisuj mu lepiej tylko traktuj go jak powietrze, będzie uciążliwy ale w końcu da
sobie spokój. Poszuka sobie lepszego miesjca dla siebie np. piaskownicy.

Słucham? Zamiast powiedzieć coś na temat, ty piszesz farmazony? Dlaczego? Bo wiesz, ze jakbyś coś na temat napisał to bym cię zjadł argumentami, dlatego wolisz pisać pierdoły na poziomie 10-latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 20:03, Pernia napisał:

Gdzie? bo ja nie widziałem.

Bo jak sam przyznałeś nie rozumiesz, więc jak mogłeś widzieć.

Dnia 27.05.2009 o 20:03, Pernia napisał:

Widziałem tylko cytat urwany w połowie wypowiedzi który do
niczego nie prowadzi.

Jak się ma problemy z myśleniem to do niczego nie prowadzi. Każdy rozumny człowiek przyzna mi rację.

Dnia 27.05.2009 o 20:03, Pernia napisał:

Jak na tym sie opierasz to pozdrawiam ciebie i całą rodzinę.

To są twoje argumenty właśnie. Czyli ich brak.

Dnia 27.05.2009 o 20:03, Pernia napisał:

UHUHUHUHUHUHU.

Znów niszczące argumenty. Żenada.

Dnia 27.05.2009 o 20:03, Pernia napisał:

Teraz zrobiłes z siebie takiego kretyna, że tyle smiechu to ja od dawna
nie miałem :D.

Słabo ci to idzie.

Dnia 27.05.2009 o 20:03, Pernia napisał:

Może jeszcze nie zauważyłeś po poprzednich postach, ale jak chodzi o zarząd
to czepiam się bayernu, nie do United.

Aha. Czyli Bayern kochasz miłością inną niż ManU, ajeszcze inną Arkę. Pozdrów tatę. :D

Dnia 27.05.2009 o 20:03, Pernia napisał:

Jasne? Więc co do jasnej cholery ma... piernik
do wiatraka?

Nie wiedziałem, że masz kibicowskie rozdwojenie jaźni.

Dnia 27.05.2009 o 20:03, Pernia napisał:

United i Bayern to dwa osobne kluby, może nie zauważyłeś, skoro tak bardzo
jesteś zapatrzony w twój real.

jw

Dnia 27.05.2009 o 20:03, Pernia napisał:

Nie rozumiesz ci piszę. Przyjdź jak przeanalizujesz tekst kilka razy.

Nie rozumiesz ci piszę. xD tak, tak, faktycznie nie rozumiem. xD

Dnia 27.05.2009 o 20:03, Pernia napisał:

ja ? bezsilny? przeciwnie ;]

Nie widać. :D

Dnia 27.05.2009 o 20:03, Pernia napisał:

Debil. Inaczej się powiedzieć nie da. Pierw mówiłeś że jestem sezonowcem, to ja własnie
ci piszę, że kibicuję mimo tego, czy klub wygrywa, czy nie. A ty próbujesz mnie teraz
ośmieszyć, bo nie rozumiesz co ja piszę. UCZ MNIE MISTRZU

Niektóre rzeczy są napisane w tak kretyński sposób, że nie da się ich zrozumieć, inne są dość czytelne i da się je pojąć, jeszcze inne przeczą jeszcze innym. Cały ty. Buziaki. :*:* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część mnie trochę rozczarowała. Do bramki dla Barcy było nawet ciekawie potem coś się zepsuło. Parę ładnych akcji i to wszystko. Oby w drugiej połowie było ciekawiej. Może Ronaldo przestanie strzelać z każdej piłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po 45 minutach 1:0 dla Barcy. Wg mnie gdyby Van Der Sar popisał się troszkę większym refleksem to byłby to w stanie obronić. A co do samego meczu prócz pierwszych 10 minut gdzie dominowało Manu( za sprawą Ronaldo) to po stracie gola Manu kompletnie przestało grać. Barca ma totalną przewagę, no i miażdży Manu pressingiem w środku pola co jest rzadko spotykane w meczu drużyny hiszpańskiej z angielską. Jeżeli Manu nie zacznie grać swojego futbolu to nie ma czego szukać w finale.

Ja jednak liczę dla dobra finału że Manu gola strzeli na remis i będzie ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować