Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

A dla mnie jako fana ligi angielskiej najlepszy finał był w czystej teorii rok temu. :P
W tym roku jest szczególnie z tego względu, że po pierwsze Diabły to mój ulubiony team z Wysp Brytyjskich, a po drugie będzie to historyczny wyczyn jak obronią.
Liczę przede wszystkim na super mecz, a nie takie dziadostwo, jak było w półfinale rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> "Real Madryt powróci do elity, ponieważ to wielki klub ze wspaniałą historią."

Dnia 27.05.2009 o 13:47, Vaako1902 napisał:



Chelsea też miała zawojować Europe, i jakoś sie nie udało za bardzo:P Dopiero po 5 latach od przejęcia przez Abramawicza była w Finale LM. Inter też wielkie pieniądze, wielkie gwiazdy i brak wyników w FM. Manchester City kolejny przykład. Kasa to nie wszystko misiu. Myślisz, że jak przyjdzie Kaka, Cesc i inne wielkie gwiazdy wszystko od razu zaczną wygrywać. Wg to kwestia sezonu-dwóch, żeby ten zespół sie zgrał, i naprawdę był wielki. Niestety prawdopodobnie nie potrwa to długo. Zaczną sie kłótnie o pieniądze, sława, za dużo indywidualności i skończy sie jak przypadku Galactikos, albo Chelsea Londyn(chodzi mi o kłótnie w zespole).

PS: Dołączam sie do bojkotu Vaako.
PS2:Vaako nie odpisuj na mojego posta, już wystarczająco cie na karmiłem, idziesz na dietę xD


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 23:49, Vaako1902 napisał:

> Nie zmieniam, poprostu już nie pałam do nich ''miłością'' tak jak kiedyś. Manchesterowi

> kibicuje od zawsze, nie jestem sezonowcem. NIE MOGĘ kibicować Bayernowi(któremu
kibicuje
> tak od około 8 roku życia), skoro nie zgadzam się z decyzjami zarządu, prawda?
Kibicuj sobie jak chcesz, ja mogę tylko współczuć klubom takich kibiców.


Bo co? Bo przestałem im kibicować? Nie jestem sezonowcem, nie przestałem im kibicować dlatego że przestali ''być na fali''. Cały zeszły, i pół tego sezonu modliłem się za Bayern, ale dopóki zarząd szanownego klubu nie zmieni swojego postępowania, to ja u nic nie będę nic szukał.
I nie odpisuj na to, bo widzę że mamy swoje odrębne definicje szczęścia. Jezeli ty idziesz slepo w bój za swój klub, nawet jeżeli się z nim nie zgadzasz ( może się zgadzasz, nie wiem ) to ja TOBIE gratuluje.

Co do finału, obstawiam 2:1 dla ManU, albo 1:1 i Karne. Ale i tak manchester Wygra!
AS THE REDS GO MARCHING ON ON ON!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 14:13, shinoda napisał:

Chelsea też miała zawojować Europe, i jakoś sie nie udało za bardzo:P

Chelsea to nei Real.

Dnia 27.05.2009 o 14:13, shinoda napisał:

Dopiero po 5 latach
od przejęcia przez Abramawicza była w Finale LM. Inter też wielkie pieniądze, wielkie
gwiazdy i brak wyników w FM. Manchester City kolejny przykład. Kasa to nie wszystko misiu.

Nie porównuj Manchesteru City do Realu. Real to zupełnie inna póła. Real przyciąga piłkarzy swoją historią, wielkością, nie kasą. Piłkarze zawsze wypowiadają się z wielkim szacunkiem o Realu. Zawsze podkreślają jego historię i wielkość. To jest argument, na którego nie ma bata. Nie porównuj najbardziej utytułowanego klubu w historii z klubikami bogaczy.

Dnia 27.05.2009 o 14:13, shinoda napisał:

Myślisz, że jak przyjdzie Kaka, Cesc i inne wielkie gwiazdy wszystko od razu zaczną wygrywać.

Myślę, że tak. W każdym razie jest na to spora szansa.

Dnia 27.05.2009 o 14:13, shinoda napisał:

Wg to kwestia sezonu-dwóch, żeby ten zespół sie zgrał, i naprawdę był wielki. Niestety
prawdopodobnie nie potrwa to długo. Zaczną sie kłótnie o pieniądze, sława, za dużo indywidualności
i skończy sie jak przypadku Galactikos, albo Chelsea Londyn(chodzi mi o kłótnie w zespole).

Ważne by podobnie się zaczeło. Dwa LM w ciągu 3 lat łykam w ciemno.

Dnia 27.05.2009 o 14:13, shinoda napisał:

PS: Dołączam sie do bojkotu Vaako.

Kolejny inteligent z foro. Bojkotuje, nie karmi, a odpisuje. xD

Dnia 27.05.2009 o 14:13, shinoda napisał:

PS2:Vaako nie odpisuj na mojego posta, już wystarczająco cie na karmiłem, idziesz na
dietę xD

Haha. Klawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 14:20, Pernia napisał:

Bo co? Bo przestałem im kibicować? Nie jestem sezonowcem, nie przestałem im kibicować
dlatego że przestali ''być na fali''. Cały zeszły, i pół tego sezonu modliłem się za
Bayern, ale dopóki zarząd szanownego klubu nie zmieni swojego postępowania, to ja u nic
nie będę nic szukał.
I nie odpisuj na to, bo widzę że mamy swoje odrębne definicje szczęścia. Jezeli ty idziesz
slepo w bój za swój klub, nawet jeżeli się z nim nie zgadzasz ( może się zgadzasz, nie
wiem ) to ja TOBIE gratuluje.

Ja kocham klub, nie zarząd, nie piłkarzy. I tak, ide ślepo. Dziękuję, chętnie odwdzęczyłbym się gratulacjami, ale nie mogę. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 14:23, Vaako1902 napisał:

Ja kocham klub, nie zarząd, nie piłkarzy. I tak, ide ślepo. Dziękuję, chętnie odwdzęczyłbym
się gratulacjami, ale nie mogę. ;(


Czyli co? kochasz znaczek? To tym bardziej gratulacje. Klub tworzą piłkarze, zarząd, kibice, wszyscy, którzy z klubem są związani. I to jest ostatnia odpowiedź na twój post z mojej strony, przestaje karmić trolla skoro i tak nie rozumiesz, co do ciebię pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 15:01, Pernia napisał:

Czyli co? kochasz znaczek? To tym bardziej gratulacje. Klub tworzą piłkarze, zarząd,
kibice, wszyscy, którzy z klubem są związani. I to jest ostatnia odpowiedź na twój post
z mojej strony, przestaje karmić trolla skoro i tak nie rozumiesz, co do ciebię pisze.

Tak, kocham znaczek, kocham jego historię itd. Teraz kibicujesz XX, za rok będzie to XY, a za dwa lata YY. Powodzenia.

Ależ oczywiście, że rozumiem. Jesteś sezonowcem. Są świetni piłkarze, rozsądny zarząd, jesteś kibicem. Zarząd się zmienia, piłkarz zmieniają, nie jesteś. Tutaj nie ma czego nierozumieć. Możesz odrwacać kota ogonem, ale prawdy nie zmienisz. Przypuszczam, że w tej kwestii zgodziła by się ze mną większość foro, ale im nie pozwala honor czy duma, choć jeśli rzeczywiście tak jest, to dla mnie to głupota, ale to już temat na inną dyskusję. Nie wiem też, czy mądrym posuniięciem jest nazywanie z waszej strony osoby która was zjada w dyskusji argumentami trolle. To świadczy tylko gorzej o was. Skoro ja jestem trollem, to kim wy jesteście? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 15:06, Vaako1902 napisał:

> Czyli co? kochasz znaczek? To tym bardziej gratulacje. Klub tworzą piłkarze, zarząd,

> kibice, wszyscy, którzy z klubem są związani. I to jest ostatnia odpowiedź na twój
post
> z mojej strony, przestaje karmić trolla skoro i tak nie rozumiesz, co do ciebię
pisze.
Tak, kocham znaczek, kocham jego historię itd. Teraz kibicujesz XX, za rok będzie to
XY, a za dwa lata YY. Powodzenia.

Ależ oczywiście, że rozumiem. Jesteś sezonowcem. Są świetni piłkarze, rozsądny zarząd,
jesteś kibicem. Zarząd się zmienia, piłkarz zmieniają, nie jesteś. Tutaj nie ma czego
nierozumieć. Możesz odrwacać kota ogonem, ale prawdy nie zmienisz. Przypuszczam, że w
tej kwestii zgodziła by się ze mną większość foro, ale im nie pozwala honor by się ze
mną zgodzić. Nie wiem też, czy mądrym posuniięciem jest nazywanie z waszej strony osoby
która was zjada w dyskusji argumentami trolle. To świadczy tylko gorzej o was. Skoro
ja jestem trollem, to kim wy jesteście? ;D


Hi-Skill w Czytaniu ze zrozumieniem FTW.
Napisałem ci od kiedy kibicuje manchesterowi, od kiedy kibicowałem Bayernowi. DO kiedy. Kibicuje Manchesterowi, będe mu kibicować, bo kocham tradycję i historię tego klubu. Bayern jak się trochę zmieni jeżeli chodzi o zarząd, to może znowu we mnie coś ożyje, i poczuję sympatię do tego klubu, tak jak kiedyś. Co nie znaczy, że jest mi obojętny. NIe jestem już fanatykiem. Piszesz nam tu że masz argumenty, to, tamto, a nawet nie potrafisz ze zrozumieniem przeczytać posta. Idz się schować do jaskini trollu, a nie nam tu tyłek zawracasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 14:13, Vaxinar napisał:

A dla mnie jako fana ligi angielskiej najlepszy finał był w czystej teorii rok temu.
:P
W tym roku jest szczególnie z tego względu, że po pierwsze Diabły to mój ulubiony team
z Wysp Brytyjskich, a po drugie będzie to historyczny wyczyn jak obronią.
Liczę przede wszystkim na super mecz, a nie takie dziadostwo, jak było w półfinale rok
temu.


Również jestem fanem ligi angielskiej i również liczę na wspaniałe widowisko.Emocje sięgają zenitu,a Manchester może obronić tytuł.Nie kwestionowanie będzie w tedy najlepszą drużyną klubową świata,z resztą cały czas jest :)
Zeszłoroczny finał mógł mnie cieszyć,ale teraz według mnie będą większe emocje ponieważ zmierzą się dwie najlepsze drużyny świata.Na to czekał cały piłkarski świat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na sam początek. Powiedziałeś, że nie będziesz odpisywał już. I co robisz? Odpisujesz. Zastanawiaj się nad tym co mówisz geniuszu. Znów udowodniłeś, że nie wiesz co piszesz i nie bierzesz za to odpowiedzialności. Znów jesteś przegrany. Jakie to uczucie? :D

Dnia 27.05.2009 o 15:14, Pernia napisał:

Hi-Skill w Czytaniu ze zrozumieniem FTW.

Hi-Skill w pisaniu ze zrozumieniem. xD

Dnia 27.05.2009 o 15:14, Pernia napisał:

Napisałem ci od kiedy kibicuje manchesterowi, od kiedy kibicowałem Bayernowi. DO kiedy.
Kibicuje Manchesterowi, będe mu kibicować, bo kocham tradycję i historię tego klubu.

A jak się zmieni zarząd, nie będziesz mógł się zgadzać z ich decyzjami, jeśli nie będą po twojej myśli? Przecież nie możesz kibicować zespołowi " skoro nie zgadzasz się z decyzjami zarządu, prawda?" Przeczysz sam sobie, przykro mi. ;(

Dnia 27.05.2009 o 15:14, Pernia napisał:

Bayern jak się trochę zmieni jeżeli chodzi o zarząd, to może znowu we mnie coś ożyje,

LOL. xD Przyjdą sukcesy, to w tobie coś ożyje. Nie, nie jestes sezonowcem.

Dnia 27.05.2009 o 15:14, Pernia napisał:

i poczuję sympatię do tego klubu, tak jak kiedyś.

jw

Dnia 27.05.2009 o 15:14, Pernia napisał:

Co nie znaczy, że jest mi obojętny.
NIe jestem już fanatykiem. Piszesz nam tu że masz argumenty, to, tamto, a nawet nie potrafisz
ze zrozumieniem przeczytać posta.

Ależ potrafię. To ty nie potrafisz ze zrozumieniem go napisać, a potem przyznać się, że strzeliłeś gafę i dalej w to brniesz. Zasada jest prosta. Klub albo się kocha, albo się nie kocha. Jak się kocha, to na dobre i na złe, a jak nie, to jest tak jak w twoim wypadku. Jesteś sezonowcem, przykro mi. ;(

Dnia 27.05.2009 o 15:14, Pernia napisał:

Idz się schować do jaskini trollu, a nie nam tu tyłek
zawracasz.

Ułaaaaa. Gratz. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 14:13, shinoda napisał:

PS: Dołączam sie do bojkotu Vaako.


O to jest nas dwóch :) Nie mam na tego gościa siły.

Dzisiaj liczę raczej na Manchester, tylko dlatego że nie cierpię Barcelony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 16:26, Norbi294 napisał:

Menchester wygra 1:0 bo jest lepszy moim zdaniem.

Co do tego, że ManU wygra to nie mam żadnych wątpliwości... z tym, że wynik będzie wyższy (nie sądzę, żeby mecz zakończył się z jedną bramką, obstawiałbym 2:1).
Pierwszą bramkę trafi Manchester, w drugiej połowie Barca niestety wyrówna, ale ManU wreszcie wykorzysta jedną z wielu sytuacji podbramkowych i około 80-90 minuty strzeli zwycięskiego gola :)
Co prawda to tylko "marzenia", ale kto wie co się może zdarzyć... w każdym bądź razie mam nadzieję, że mój scenariusz się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 14:04, Vaxinar napisał:

Trzeba po cichutku liczyć na to, że nowemu trenerowi uda się sprowadzić Van der Vaarta.
Problem Bayernu stoi w tym, że jeśli chcemy naprawdę podgonić dzisiejszą czołówkę, trzeba
zmienić to, że Bayern ma trenera, a menadżerem jest ciągle Hoeneß. To się kompletnie
nie sprawdza.


Hm, ale w jakim ustawieniu grałby wtedy Bayern, jakby doszedł van der Vaart? Kogo posadzono by na ławce?

Dnia 27.05.2009 o 14:04, Vaxinar napisał:

Obrona moim zdaniem powinna być kompletnie zmieniona, jakiś dobry środkowy obrońca, jednego
dobrego kupić i jakiegoś z obecnych zostawić, Lahm na jeden bok i kogoś dobrego na drugi.
Ani Oddo ani Lell się za bardzo nie sprawdzili. Co do środkowego obrońcy, mógłby to być
Metzelder jakby Real oddał.


Szczerze mówiąc, to Demichelis jest całkiem niezły, ale w tym sezonie miał dosyć kiepską formę. Ale przydałoby się kupić Co do prawej obrony, to się zgadzam. Mówi się o Srnie z Szachtara, niezły jest.

Dnia 27.05.2009 o 14:04, Vaxinar napisał:

Co do środka pola - Schwiensteiger ma grać na środku ponoć, dobrze byłoby aby Ribery
został na boku. Tymoszczuk na środek albo skrzydło (w zależności od Bastiana).


Tymoszczuk jest graczem wybitnie defensywnym, coś a la Gattuso, więc nie mógłby grać na skrzydle.

Dnia 27.05.2009 o 14:04, Vaxinar napisał:

Van Bommel powinien zostać wywalony na zbity pysk. Jeden gość dobrze go określił, że
widać go tylko jak fauluje albo się kłóci.


Na szczęście ma umowę tylko na rok.

Dnia 27.05.2009 o 14:04, Vaxinar napisał:

No i bramkarz - ani jeden, ani drugi nie nadaje się na numer jeden.


Butt jest niezły, ale nic poza tym.

Dnia 27.05.2009 o 14:04, Vaxinar napisał:

Zmienił się trener Celtów - zaryzykowałbym kupno tego Boruca. Jeszcze może być jak za
dawnych lat i nawet lepszy po zmienie środowiska.


IMO to jakieś kiepskie plotki są. Boruc i Bayern? Nie wydaje mi się, żeby Bayern ryzykował z kupnem takiego zawodnika, mają dużo pieniędzy, ale w przeciwieństwie do Realu nie chcą za nikogo przepłacać.

Dnia 27.05.2009 o 14:04, Vaxinar napisał:

Jak nie Boruc... Bayern poluje na młodego
Neuera z Schalke, chyba już jest nasz. Ale to ciągle jest nie ten poziom. Neuer za młody
jest, ma skoki formy.


Czytałem na fcbayern.pl, że transfer Neuera nie wypali, Magath zablokował transfer. A co do jego formy, to mimo młodego wieku gra bardzo dobrze i nie popełnia błędów, naprawdę. Ale można by pomyśleć o Diego Benalio lub Adlerze. Szczególnie ten pierwszy jest świetny.

Dnia 27.05.2009 o 14:04, Vaxinar napisał:

I jeszcze dwie sprawy:
1. Bayern MUSI stawiać na swoich młodych. Krew mnie zalewa, że ciągle ich sprzedają i
w innych klubach się sprawdzają. Na jaką cholerę sprzedali Trochowskiego - wychowanka
Bayernu? Dziś mielibyśmy 10 dobrą, a nie to co van Bommel.


Parę sezonów temu zastanawiałem się, dlaczego sprzedali Guerrero, który porównywany był do Gerda Mullera i miał ksywę "Superjoker". I nadal tego nie rozumiem.
Ale jeszcze mają jednego wychowanka wypożyczonego, do Dortmundu, jest to bodajże Hummels, obrońca, też "wielka nadzieja niemieckiej piłki".

Dnia 27.05.2009 o 14:04, Vaxinar napisał:

Kroos - na szczęście tylko wypożyczony, ale gość ma ogromny potencjał co udowodnił na
MŚ do lat 17. Wybrany najlepszym piłkarzem, mimo iż Niemcy zajęły tylko 3 miejsce (czy
jakoś tak). Stawiać więcej na młodych.


Dnia 27.05.2009 o 14:04, Vaxinar napisał:

2. Nowe koszulki - mnie się nawet podobają (tylko ta reklama na nich ohydna, czemu nie
ma T - Com?). :) Chociaż stare od samego początku bardzo mi się podobały, bo koszulki
w pasy kojarzą się z latami 70''. Tylko te pasy - pionowe niech będą.


A ja właśnie odwrotnie sądzę - te są paskudne, a wolę pasy poziome od pionowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie stawiam na nikogo, uważam, że zespoły są równane, oba z silnym I-szym składem i szeroką, mocną ławką. Oczywiście kibicuję ManU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 15:43, Vaako1902 napisał:

Na sam początek. Powiedziałeś, że nie będziesz odpisywał już. I co robisz? Odpisujesz.
Zastanawiaj się nad tym co mówisz geniuszu. Znów udowodniłeś, że nie wiesz co piszesz
i nie bierzesz za to odpowiedzialności. Znów jesteś przegrany. Jakie to uczucie? :D

obok czegoś takiego nie da się przejść obojętnie, sorry :(

Dnia 27.05.2009 o 15:43, Vaako1902 napisał:

Hi-Skill w pisaniu ze zrozumieniem. xD

o_O? to takie coś jest?

Dnia 27.05.2009 o 15:43, Vaako1902 napisał:

A jak się zmieni zarząd, nie będziesz mógł się zgadzać z ich decyzjami, jeśli nie będą
po twojej myśli? Przecież nie możesz kibicować zespołowi " skoro nie zgadzasz się z decyzjami
zarządu, prawda?" Przeczysz sam sobie, przykro mi. ;(

? Nie rozumiem z tego nic co tutaj napisałeś. Obecnie w Bayernie nie podoba mi się zarząd, jego decyzję, i trener. Jak się to zmieni, to może coś będzie.

Dnia 27.05.2009 o 15:43, Vaako1902 napisał:

LOL. xD Przyjdą sukcesy, to w tobie coś ożyje. Nie, nie jestes sezonowcem.

PRZYJDĄ SUKCESY? NAUCZ SIĘ DO JASNEJ CHOLERY CZYTAĆ! Bayern może być ostatni w tabeli, ale jeżeli będzie miał sensowny zarząd, sytuacja dla mnie sie zmieni

Dnia 27.05.2009 o 15:43, Vaako1902 napisał:

> Co nie znaczy, że jest mi obojętny.

Dnia 27.05.2009 o 15:43, Vaako1902 napisał:

Ależ potrafię. To ty nie potrafisz ze zrozumieniem go napisać, a potem przyznać się,
że strzeliłeś gafę i dalej w to brniesz. Zasada jest prosta. Klub albo się kocha, albo
się nie kocha. Jak się kocha, to na dobre i na złe, a jak nie, to jest tak jak w twoim
wypadku. Jesteś sezonowcem, przykro mi. ;(

Jestem sezonowcem, kocham kluby tylko te, które wygrywają. I właśnie dlatego cały sezon dopinguję arkę mimo tego, że przegrywają mecz po meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja spodziewam się niewielkiej ilości bramek, oba zespoły posiadają ogromną siłę rażenia ale najbardziej nie będą chciały stracić bramki.Zagra Henry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2009 o 16:58, BoloMaster napisał:

Zagra Henry?


Zagra zagra,kontuzje już wyleczył w podobnym czasie co Iniesta :)

Co do meczu obstawiam dwa warianty:Albo ManU strzeli jakąś fartowną bramkę[jak zwykle] i jak zwykle będą siew 11 bronić
Albo Barca pierwsza strzeli,ManU się odkryje i dostanie jeszcze parę bramek,jestem pewien że któryś z tych scenariuszy się sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę wchodźcie na mego Gramsajta i pobawmy się w tworzenie finału. Już zacząłęm. Chodzi o to byściepisali następne części meczu w komentarzach. Jeśli to Wam się spodoba, zabawę będę organizował częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować