Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2009 o 18:46, Sob-styl napisał:

Tak. Jednego sezonu.

Chcesz powiedzieć, ze obecny sezon ma nieudany?

Dnia 25.05.2009 o 18:46, Sob-styl napisał:

Gdzie tak napisałem? Roo biega, haruje i to daje pożytek drużynie. Chyba że dla Ciebie
żadnym sukcesem jest Mistrz Anglii 3-eci raz z rzędu i drugi finał LM. Aaa... i nie pisz
do mnie jak do fanboja CRa, bo na pewno takim nie jestem. Magii od niego nie wymagam,
gra swoje i jest ok. Ale w/w gracze są bardziej potrzebni drużynie MU.

Gra swoje i w tym i poprzednim sezonie jest najlepszym piłkarzem drużyny. Ale co tam, Giggs jest bardziej potrzebny. :D

Dnia 25.05.2009 o 18:46, Sob-styl napisał:

Oczywiście, ale pisanie, że CR NIE DA się zastąpić, a Giggsa jak najbardziej to jakaś
profanacja.

A gdzie coś takiego napisałem? Napisałem, że CR będzie trudniej zastąpić niż Giggsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 23:26, Vaako1902 napisał:

To gracz wybitny. To fakt. Same statystyki mówią, że jest on fenomenem i po co się sprzeczasz
i narażasz na śmieszność?

Skończ bazgrolić o tej śmieszności, bo to już żałosne. Dla mnie jest przereklamowany, a MU da sobie bez niego rade.

Dnia 25.05.2009 o 23:26, Vaako1902 napisał:

Uuuu, widać, że nie wiesz o czym mówisz. :( Przykro mi.

Tak, oczywiście znowu robisz z siebie wszechwiedzącego, żal mi ciebie chłoptasiu.

Dnia 25.05.2009 o 23:26, Vaako1902 napisał:

Ze sklepikiem to żart, ale faktem jest, że ma największy klubowy sklepik świata. Jeśli
ma się skończyć z Perezem jak ostatnio, to jestem za. 2 zwycięstwa w LM w ciągu 3 lat
to nie jest tak ostatecznie najgorzej. :D

Patrz Chelsea, tez miała wygrywać , bo miała kasę i kupowała kogo chciała i co? Dupa. Tak samo będzie z Realem kiedy przyjdzie Perez, szumne zapowiedzi, kupowanie gwiazd a na koniec szpaler na cześć Barcelony(lub innego klubu) i 1/8 LM. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 13:12, DarthStan napisał:

Skończ bazgrolić o tej śmieszności, bo to już żałosne. Dla mnie jest przereklamowany,
a MU da sobie bez niego rade.

Żałosne to jest twoje biadolenie, które nie ma niestety nic wspólnego z rzeczywistością. To fakt, przykro mi. :(

Dnia 26.05.2009 o 13:12, DarthStan napisał:

Tak, oczywiście znowu robisz z siebie wszechwiedzącego, żal mi ciebie chłoptasiu.

Przy tobie każdy byłby znawcą futbolu. Chłoptasiu to sobie mów do swoich kolegów, pewnie tak mądrych jak ty.

Dnia 26.05.2009 o 13:12, DarthStan napisał:

Patrz Chelsea, tez miała wygrywać , bo miała kasę i kupowała kogo chciała i co? Dupa.
Tak samo będzie z Realem kiedy przyjdzie Perez, szumne zapowiedzi, kupowanie gwiazd a
na koniec szpaler na cześć Barcelony(lub innego klubu) i 1/8 LM. Koniec.

Real to nie Chelsea, a tobie nawet do Kowalczyka brakują lata świetlne. Żałosny jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie unoś się tak bo Ci ciśnienie skoczyło. Chłoptasiu będę do ciebie mówił, co i tak jest wyróżnieniem, dla bezmózgiego fana LaLiga.(nie obrażając reszty fanów). A znawca futbolu z ciebie jak z koziej dupy trąba, ale co ja tam wiem, w końcu ty wiesz lepiej. A Real fakt to nie Chelsea, ona jest lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 13:56, Vaako1902 napisał:

> Skończ bazgrolić o tej śmieszności, bo to już żałosne. Dla mnie jest przereklamowany,

> a MU da sobie bez niego rade.
Żałosne to jest twoje biadolenie, które nie ma niestety nic wspólnego z rzeczywistością.
To fakt, przykro mi. :(


Tak z ciekawości się zapytam - myślisz, że Manchester po ewentualnej sprzedaży Ronaldo nagle stanie się słabszy i zacznie odstawać od najlepszych w lidze? Bo ja jakoś nie sądzę, żeby taka sytuacja miała miejsce... Kiedyś, gdy odchodził Beckham były podobne głosy, a jakoś dało się go zastąpić. Jak odejdzie Ronaldo, tez ktoś go zastąpi... I wcale nie koniecznie musi być to piłkarz gorszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja z innej beczki ;D
Arsenal Londyn zakończył sezon dobrym zwycięstwem nad Stoke City [4:1, ale zainteresowanie tym meczem było tak małe, że nie był on transmitowany w telewizji. Czwarte miejsce w tabeli to już stałe miejsce Arsenalu ;D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 14:10, DarthStan napisał:

Nie unoś się tak bo Ci ciśnienie skoczyło.

Gdzie ja się uniosłem?

Dnia 26.05.2009 o 14:10, DarthStan napisał:

Chłoptasiu będę do ciebie mówił,

Mów sobie co chcesz. Zwisa mi co myśli np. o mnie mucha siedząca na kupie.

Dnia 26.05.2009 o 14:10, DarthStan napisał:

co i tak
jest wyróżnieniem, dla bezmózgiego fana LaLiga.(nie obrażając reszty fanów).

jw

Dnia 26.05.2009 o 14:10, DarthStan napisał:

A znawca
futbolu z ciebie jak z koziej dupy trąba, ale co ja tam wiem, w końcu ty wiesz lepiej.

Ano fakt, wiem lepiej. Ty nie użyłeś żadnego sensownego argumentu, ciągle tylko mówisz, ten jest lepszy, tamten gorszy. A do tego jw. :D

Dnia 26.05.2009 o 14:10, DarthStan napisał:

A Real fakt to nie Chelsea, ona jest lepsza.

W czym? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 15:05, Nephren-Ka napisał:

Tak z ciekawości się zapytam - myślisz, że Manchester po ewentualnej sprzedaży Ronaldo
nagle stanie się słabszy i zacznie odstawać od najlepszych w lidze?

Nie wiem czy zacznie odstawać. Opierając się na dotychczasowych doświadczeniach, to zacznie mieć problemy z seryjnym wygrywaniem meczów. Wystarczy przypomnieć sobie wyniki ManU gdy Ronaldo był kontuzjowany.

Dnia 26.05.2009 o 15:05, Nephren-Ka napisał:

Bo ja jakoś nie sądzę,
żeby taka sytuacja miała miejsce... Kiedyś, gdy odchodził Beckham były podobne głosy,
a jakoś dało się go zastąpić. Jak odejdzie Ronaldo, tez ktoś go zastąpi... I wcale nie
koniecznie musi być to piłkarz gorszy...

Bardzo wątpię, by ManU znalazło godnego zastępce Ronaldo. Bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2009 o 15:21, Vaako1902 napisał:

Nie wiem czy zacznie odstawać. Opierając się na dotychczasowych doświadczeniach, to zacznie
mieć problemy z seryjnym wygrywaniem meczów. Wystarczy przypomnieć sobie wyniki ManU
gdy Ronaldo był kontuzjowany.


Fajnie fajnie, ale wiesz jak działa psychika? gdy odejdzie ronaldo, zespół uświadomi sobie, że musi sobie radzić bez niego. Będą chcieli udowodnić samym sobie, że to nie tylko przez Ronaldo wygrywali. A gdy był kontuzjowany, to cóż, czasem tak było, czasem nie.

Dnia 26.05.2009 o 15:21, Vaako1902 napisał:

Bardzo wątpię, by ManU znalazło godnego zastępce Ronaldo. Bardzo.

Ribery albo Kaka. O! Patrz! znalazłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 15:21, Vaako1902 napisał:

Nie wiem czy zacznie odstawać. Opierając się na dotychczasowych doświadczeniach, to zacznie
mieć problemy z seryjnym wygrywaniem meczów. Wystarczy przypomnieć sobie wyniki ManU
gdy Ronaldo był kontuzjowany.


Zważ na jedną rzecz - każda drużyna po wygraniu w jednym sezonie LM w następnym miała jakieś problemy i grała zauważalnie gorzej. United też grali słabiej niż rok temu, jednak wielkością Fergusona jest to, że potrafili wygrywać(choćby po te 1-0) - a to dzięki szerokiej ławce rezerwowych, a to poprzez odpowiednie zmotywowanie, itd. Sam Ronaldo nie jest wyznacznikiem wartości tej drużyny - co nie znaczy, że nie jest dla niej ważny.

Dnia 26.05.2009 o 15:21, Vaako1902 napisał:

Bardzo wątpię, by ManU znalazło godnego zastępce Ronaldo. Bardzo.


W Barcelonie jakoś bez Ronaldinho sobie radzą(i nie mówię tu o jego obecnej formie - jak wygrywali LM to nikt sobie składu bez niego nie wyobrażał), w Manchesterze poradzili sobie swego czasu bez Beckhama(a był wtedy jednym z najlepszych pomocników na świecie), to i bez Ronaldo dadzą radę. Ferguson ma na tyle umiejętności, żeby wynaleźć odpowiedniego zastępcę. A może już go ma - jakoś nie wierzę, żeby w 2003 roku ktoś pomyślał, że młody portugalski skrzydłowy stanie się tak dobrym zawodnikiem...:)

@All - co Wy z tym Kaką i Riberym... Niech idą do ligi hiszpańskiej, tam bardziej pasują. A w United jest ktoś taki jak Zoran Tošić czy Federico Macheda... Że nikt nie wie kim są? O Ronaldo też kiedyś nikt nie wiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2009 o 15:49, Nephren-Ka napisał:

@All - co Wy z tym Kaką i Riberym... Niech idą do ligi hiszpańskiej, tam bardziej pasują.
A w United jest ktoś taki jak Zoran Tošić czy Federico Macheda... Że nikt nie wie kim
są? O Ronaldo też kiedyś nikt nie wiedział...

Ja tam wiem kim oni są, ale ide o zakład że jeżeli bym mu powiedział o Mached''zie ( nie wiem jak odmienić) to by nie wiedział o kogo chodzi, a tak btw to Macheda ostatnio całkiem dobrze grał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 15:46, Diverso napisał:

Ribery spokojnie go zastąpi, jeśli transfer Ronaldo do Realu jest faktem.

Problem w tym, że Ribery ma też iść do Realu. xD
Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 15:48, Pernia napisał:

> Bardzo wątpię, by ManU znalazło godnego zastępce Ronaldo. Bardzo.
Ribery albo Kaka. O! Patrz! znalazłem!

Obaj mają iść do Realu. Przynajmniej według prasy, fancuskiej, hiszpańskiej i włoskiej. Nawet jak nie pójdą, to ja powiem Kuba Błaszczykowski! Patrz! Znalazłem! Ale co to da? Trzeba poczekać i zobaczyć, czy rzeczywiście zdołają zastąpić Ronaldo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 15:58, Pernia napisał:

Ja tam wiem kim oni są, ale ide o zakład że jeżeli bym mu powiedział o Mached''zie (
nie wiem jak odmienić) to by nie wiedział o kogo chodzi, a tak btw to Macheda ostatnio
całkiem dobrze grał...

Na twoje nieszczęście wiem o kogo chodzi (jakoś nie wyobrażam sobie sytuacji, w której ty wiesz coś, czego ja nie :D). Ale tylko się śmieje, gdy myślę, że miałby zastąpić Ronaldo. Ilu już takich było? Żeby nie szukać daleko, ostatnio w ManU wielkim talentem miał być Rossi np. a został sprzedany. Prawdopodobnie z Machedą będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 16:08, Vaako1902 napisał:

Ale tylko się śmieje, gdy myślę, że miałby zastąpić Ronaldo.
Ilu już takich było? Żeby nie szukać daleko, ostatnio w ManU wielkim talentem miał być
Rossi np. a został sprzedany. Prawdopodobnie z Machedą będzie podobnie.


Tak czasami jest, o czym świetnie świadczy przykład Realu - paru wychowanków tego klubu strzela mu teraz gole, o czym pewnie wiesz. A co z młodego Włocha wyrośnie, dowiemy się w przyszłości, tak samo jak z jego rola w drużynie z Old Trafford.
A z Błaszczykowskiego wcale bym nie ironizował - gdyby nie był człowiekiem-szkłem, to teraz szykował by się do przenosin do jakieś naprawdę wielkiej firmy, możliwe że United właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 16:05, Vaako1902 napisał:

> > Bardzo wątpię, by ManU znalazło godnego zastępce Ronaldo. Bardzo.
> Ribery albo Kaka. O! Patrz! znalazłem!
Obaj mają iść do Realu. Przynajmniej według prasy, fancuskiej, hiszpańskiej i włoskiej.
Nawet jak nie pójdą, to ja powiem Kuba Błaszczykowski! Patrz! Znalazłem! Ale co to da?
Trzeba poczekać i zobaczyć, czy rzeczywiście zdołają zastąpić Ronaldo.

O, a ilu już takich było co naprawde mieli iść do realu? Jeżeli to jest prawda, to real jest jednym z najbardziej debilnych klubów które teraz istnieją. Po co im tylu klasowych zawodników na każdą pozycję, po to, żeby w zespole były same kłótnie? Ktoś to mądrze powiedział, że W Manchesterze harmonia między zwykłymi zawodnikami a wielkimi gwiazdami jest idealnie zachowana, czego o realu powiedzieć nie można. Do tego, Gdzieś czytałem że Ronaldo mógłby być sprzedany tylko jeżeli na Old Trafford przyszedlby ribery albo kaka. Za czasów gdy jeszcze kibicowałem Bayernowi ( nie podoba mi się polityka tego klubu, nie moge mu kibicować nie zgadzając się z nim ) to realniejszy był transfer Riberego na wyspy, niż do hiszpani. Już nie mówiąc o Tosicu ( o którym było głośno ) i machedzie, bo oni rosną na wielkie gwiazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 14:53, Idz_sobie_pograc napisał:

Dzięki. ;] A masz może jeszcze jakieś filmiki - ''tutoriale''?


Na youtube widziałem pełno tutoriali, ale zakładam, że wpadłeś już wcześniej na ten pomysł. Zobacz na stronie http://www.efreestyle.pl/, tylko trzeba sie zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2009 o 13:07, Vaako1902 napisał:

Gra swoje i w tym i poprzednim sezonie jest najlepszym piłkarzem drużyny. Ale co tam,
Giggs jest bardziej potrzebny. :D



Giggs ma iwęcej umiejętności dowódczych od CRa, jest charyzmatyczny, potrafi grać w meczach z najlepszymi(w przeciwieństwie do CR). Tak, Giggs jest bardziej potrzebny.

Dnia 26.05.2009 o 13:07, Vaako1902 napisał:

Napisałem, że CR będzie trudniej zastąpić niż Giggsa.


No. Profanacja.

>Bardzo wątpię, by ManU znalazło godnego zastępce Ronaldo. Bardzo.

Tak samo miało być z Cantoną, Schmeichelem(chociaż na jego następcę czekaliśmy długo), Cole& Yorke(to był duet!), czy Becksem. Jakoś zastępcy się znaleźli.

Dnia 26.05.2009 o 13:07, Vaako1902 napisał:

Wystarczy przypomnieć sobie wyniki ManU
gdy Ronaldo był kontuzjowany.


Yyy... a jakie to były wyniki? Może mnie olśnisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować