Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Oj cienko cienko manu :/
Tak jak się spodziewałem mecz póki co nudny i pewnie już tak zostanie o ile manu nie wprowadzi zmian ;/
W ogóle manu gra bez konkretnego ataku xp Powinien jak najszybciej wejść Tevez i Berbatov xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 21:37, MisticGohan_MODED napisał:

Oj cienko cienko manu :/
Tak jak się spodziewałem mecz póki co nudny i pewnie już tak zostanie o ile manu nie
wprowadzi zmian ;/
W ogóle manu gra bez konkretnego ataku xp Powinien jak najszybciej wejść Tevez i Berbatov
xp


ja sie zdziwie jak nie wejdą, na Vidica niedawno zaczeli mowic ze jest jak skała nie do przejscia, a tu prosze. jeden zwod w lewo i gol, dziekujemy, vidic do zmiany tak samo jak i VDS. zeby dac sobie strzelic gola z takiego kąta to trzeba być mocnym. Dwa, dziwie sie SAF''owi że zrobił takie kombinacje, że wpuścił Parka i Giggsa od pierwszych minut, skoro zarówno park jak i giggs juz nie sa zbyt szybcy i zwrotni, i nie maja szans przeciw ''swiezym'' zawodnikom barcy. Do tego ręce mi opadają jak widzę nasza obronę - WIĘCEJ MIEJSCA DLA BARCY TO PRZESRAMY 5:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej bez konkretnej obrony. Vidic dał się ograć jak dziecko, a Van Der Sar się nie popisał przy strzale Eto''o.

Eto''o jednak ma klasę. Psuje przez ostatnie tygodnie wszystko, co tylko się da, a teraz w jednej akcji pokazuje cały swój kunszt. Mam tylko nadzieję, że Messi zacznie więcej biegać, Iniesta nadal będzie grał jak w pierwszej połowie i Henry coś zacznie działać, a wtedy będzie idealnie. No, jeszcze Valdes, który doprowadza na razie do zawału kibiców, ale na szczęście nie puścił nic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 21:46, Invin napisał:

Raczej bez konkretnej obrony. Vidic dał się ograć jak dziecko, a Van Der Sar się nie
popisał przy strzale Eto''o.


No fakt Vidic dał się ograć jak dziecko, ale spróbuj obronić tak strzał z "szczuba" lub "karola" (jak kto woli) z takiego bliska. Nie ma szans nawet z największym refleksem ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 21:58, polskavaenk napisał:

No fakt Vidic dał się ograć jak dziecko,

No i jeden z najlepszych (podobno) obrońców świata ośmieszony jak dziecko. Jakoś nie przypominam mi się by zdarzała to mu się w Premiership.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie. Barca z pucharem, na który zasłużyła jak mało, która drużyna w tym sezonie a bramka Messiego: palce lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średni mecz, najgorszy finał LM jaki widziałem (oglądam od 2002r.). Manchesterowi w ogóle nie zależało, grał kiepsko, powoli, Barca zdobyła środek pola i to wystarczyło. Ronaldo niestety pokazał, że z Messim trudno go porównać. Strzelał często i nic z tego nie wynikło, a najniższy Messi strzelił głową. Gdzie była obrona United? Tego się chyba nigdy nie dowiemy. Szkoda, bo spodziewałem się świetnego widowiska a nic w nic nie dostałem. Tak naprawdę, najbardziej ten puchar należał się Chelsea, jedyni umieli powstrzymać Barcę:P
A poza tym nazwisko Puyola - czyta się Puziol czy Pujol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieenko Man U zagrał. Widać było że po 70-tej minucie odechciało im się grać, coraz agresywniej. Btw. na Wikipedii już jest wynik:) No cóż, może innym razem?
EDIT: Fakt, Chelsea powinna wygrać, jak zwykle:) Wg. mnie powinno być Pujol, ale Puziol żądzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego posta dedykuję
1) Sir Alexowi Fergusonowi, który przekombinował ze składem, zamiast wpuścić maksymalnie ofensywny zespół od pierwszych minut, który mógłby narzucić swój styl Barcelonie - wolał wpuscić Parka i Giggsa totalnie na mecz nieprzygotowanych. Do tego doszło boskie ustawienie
2) Vidiciowi, o którym niedawno zaczęto mówić że to skała nie do przejścia, a który dał się ograć jak dziecko. Nemanja, 90 minuta to trochę za późno na pierwszą dobrą interwencję w meczu.
3) Rio Ferdinandowi, który miał pokazać jak powinna wyglądać gra w defensywie - nie tak się kryje Messiego
4) Carrickowi, który robił wszystko, aby Barca wygrała finał
5) Barcelonie, która nie przestraszyła się Manchesteru, i która grała konsekwentnie cały mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem mecz od 60 min i muszę przyznać, że tegoroczny mecz finałowy był mocno nudny. Nieciekawy, wygrała barca, a było to wiadome z góry (pff), ManU coś się nie popisał. A ta bramka Messiego słaba.
Ogólnie zeszłoroczny finał był lepszy, albo ten do był dwa/trzy lata temu. Zobaczymy jak będzie nastepny, mam nadzieję, że będzie ciekawszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barcelona 2:0 Manchester United

Strasznie sie zawiodłem na tym meczu. Bardzo jednostronne widowisko. Oba zespoły miały bardzo duży potencjał zwłaszcza ofensywny, a manU na dodatek silną obronę. To Manchester zawiódł najbardziej brak chęci, sił? Anglicy całkowicie oddali środek pola Barcelonie, obrońcy schowali sie w polu karnym i robili tłok tak jak Chelsea w 1/2. Niestety nie pilnowali skrzydeł:P Barca grała w typowym dla siebie stylu, szeroko, powoli, żeby nagle przyspieszyć. Barcelona nie grała jakiegoś super meczu. Trio Henry-Eto-Messi, grało słabo. Tylko Messi szalał, Henry niewidoczny często schodził do środka, widać troche sfrustrowany był, że mu koledzy nie podają. Świetnie podawał duet Iniesta-Xavi. Wydaje mi sie, że Ferguson źle dobrał skład. Zamiast Park postawiłbym na Teveza, Rooney''a na skrzydło, a Berbatov na środku. Obrońcy Barcy są w miarę niscy, Valdes też nie jest wysoki jak na bramkarza, więc akcje ManU miałby przewagę w powietrzu. Ostry opierdol pewnie dostanie linia pomocy, za to że odpuścili gre, i zrobili sobie spacerek na ładnej zielonej trawce w Rzymie. Jak już najmniejszy na boisku Messi strzela bramkę głową, to musi być bardzo źle xD Barcelona wygrała w pełni zasłużenie. Nie tylko w tym meczu była najlepsza, ale bezapelacyjnie obecnie jest to najlepsza drużyna w Europie.

PS: Kto to Puźiol?
PS2: Wiecie, że Henry 17 razy strzelił Manchesterowi 9 bramek w meczu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety druga połowa okazała się równie nieciekawa co i pierwsza ;/ Czyli ogólnie kolejny nudny mecz xp
ManU przegrało na własne życzenie ,więc pretensje tylko do sobie mogą mieć ;/

puziol i teksty szpakowskiego wygrały xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra gra Barcelony, chociaż kibicowałem w LM Chelsea, musze potwierdzić że ten mecz zagrali świetnie, Manchester nie wiedział co się dzieje na boisku :) BRAWO !

PS : Puziol roxed xD
PS2: Komentator raz powiedział Henry (czytaj jak pisze ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2009 o 22:42, miquel93 napisał:

A poza tym nazwisko Puyola - czyta się Puziol czy Pujol?

Jasne, że Pujol się wymawia ... nie wiem co tam komentator wymyślał o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 22:49, Outlander-pro napisał:


> A poza tym nazwisko Puyola - czyta się Puziol czy Pujol?
Jasne, że Pujol się wymawia ... nie wiem co tam komentator wymyślał o.O

był jeszcze bozian xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 22:49, Outlander-pro napisał:


> A poza tym nazwisko Puyola - czyta się Puziol czy Pujol?
Jasne, że Pujol się wymawia ... nie wiem co tam komentator wymyślał o.O

A właśnie chyba nie. Kiedyś jak oglądałem mecz Barcelony w Hiszpańskiej stacji, komentator czytał "puziol" ale nie jestem pewien.

MisticGohan_MODED - z tym bozianem to też mi się wydaje, że poprawnie wymiawiał. Trzeba by było usłyszeć od Hiszpanów jak się wymawia. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 22:50, polskavaenk napisał:

A co się stało z Nanim? Młody, zwinny, szybki, może by coś zdziałał. Tylko dlaczego go
nie wpuścili?


Bo nie miał mozliwosci. Teveza i Berbatova wpuscic musial, tak samo scholesa. Oni byli pewnymi punktami, a dwie postacie typu cristiano ronaldo by duzo nie zdziałały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować