Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2009 o 18:29, Br0nislaw napisał:

Co do wyników to Vaako ma rację, jak nie było Ronaldo to już nikt nie wiedział jak wpakować
piłkę do bramki


A czy jak CR wrócił to od razu ManU zaczęło grać super? Każdy zawodnik jest do zastąpienia, jak choćby wspomniani wcześniej Ribery czy Kaka mogliby zastąpić CR. I patrząc na Giggsa spójrzmy ile on zrobił dla ManU, ile on tam gra. A CR przyszedł, pograł i odejdzie za kasą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 16:52, Pernia napisał:

O, a ilu już takich było co naprawde mieli iść do realu? Jeżeli to jest prawda, to real
jest jednym z najbardziej debilnych klubów które teraz istnieją. Po co im tylu klasowych
zawodników na każdą pozycję, po to, żeby w zespole były same kłótnie? Ktoś to mądrze
powiedział, że W Manchesterze harmonia między zwykłymi zawodnikami a wielkimi gwiazdami
jest idealnie zachowana, czego o realu powiedzieć nie można. Do tego, Gdzieś czytałem
że Ronaldo mógłby być sprzedany tylko jeżeli na Old Trafford przyszedlby ribery albo
kaka. Za czasów gdy jeszcze kibicowałem Bayernowi ( nie podoba mi się polityka tego klubu,
nie moge mu kibicować nie zgadzając się z nim )

Tutaj przestałem czytać twoją wypowiedź. Nie mam zamiaru rozmawiać z dzieckiem, który zmienia kluby którym "kibicuje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 18:22, Sob-styl napisał:

Giggs ma iwęcej umiejętności dowódczych od CRa, jest charyzmatyczny, potrafi grać w meczach
z najlepszymi(w przeciwieństwie do CR). Tak, Giggs jest bardziej potrzebny.

W przeciwieństwie do CR? A kto strzelał najważniejsze bramki, w najważniejszych meczach LM?

Dnia 26.05.2009 o 18:22, Sob-styl napisał:

No. Profanacja.

Nie. Obiektywność.

Dnia 26.05.2009 o 18:22, Sob-styl napisał:

Tak samo miało być z Cantoną, Schmeichelem(chociaż na jego następcę czekaliśmy długo),
Cole& Yorke(to był duet!), czy Becksem. Jakoś zastępcy się znaleźli.

Czasem się znajdują czasem nie. Życie.

Dnia 26.05.2009 o 18:22, Sob-styl napisał:

Yyy... a jakie to były wyniki? Może mnie olśnisz?

Remisy po 0-0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ambitny tekst o muszę na kupie, przejąłem się. Skończ człowieku pisać, bo żal mi ciebie się powoli robi. Nie będe juz z tobą konwersował bo sie nie da. Mi zarzuca brak argumentów a same ich nie używa. Z Bogiem lub bez.
P.S.
A i mam apel do reszty, olejcie tego wrzoda na dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2009 o 19:01, Vaako1902 napisał:

Tutaj przestałem czytać twoją wypowiedź. Nie mam zamiaru rozmawiać z dzieckiem, który
zmienia kluby którym "kibicuje".

Nie zmieniam, poprostu już nie pałam do nich ''miłością'' tak jak kiedyś. Manchesterowi kibicuje od zawsze, nie jestem sezonowcem. NIE MOGĘ kibicować Bayernowi(któremu kibicuje tak od około 8 roku życia), skoro nie zgadzam się z decyzjami zarządu, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 19:40, Helting napisał:

No i w końcu jakieś śmiałe decyzje zarządu Bayernu! Tylko teraz trzeba zdecydować - gramy
systemem 4-3-3 czy sprzedajemy jednego napastnika :)


ło, faktycznie. Czyżby bayern w końcu przestał oszczędzać kasę? Jeszcze dobry trener, zgranie, i może coś będzie.
Mi tylko żal Podolskiego, który po MŚ 2006 wybił się, a w bayernie nie dostawał szans, przez co grał słabo, i wraca do Koln. Zmarnowany talent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2009 o 19:45, Pernia napisał:

Mi tylko żal Podolskiego, który po MŚ 2006 wybił się, a w bayernie nie dostawał szans,
przez co grał słabo, i wraca do Koln. Zmarnowany talent


Jaki zmarnowany? Grał niekiedy w Bayernie i strzelał, ale fakt, że tych szans dużo nie było.. Nie jest na pewno zmarnowany. W Koeln się zapewne odrodzi i znowu będzie strzelał na potęgę. Dziwnie, że odszedł do swojego ukochanego klubu - niby będzie grał w dobrej lidze, ale Koeln to średniak i nic więcej. Myślę, że po kolejnym sezonie odejdzie do jakiegoś zespołu z Ligi Mistrzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 20:11, Budep napisał:


> Mi tylko żal Podolskiego, który po MŚ 2006 wybił się, a w bayernie nie dostawał
szans,
> przez co grał słabo, i wraca do Koln. Zmarnowany talent

Jaki zmarnowany? Grał niekiedy w Bayernie i strzelał, ale fakt, że tych szans dużo nie
było.. Nie jest na pewno zmarnowany. W Koeln się zapewne odrodzi i znowu będzie strzelał
na potęgę. Dziwnie, że odszedł do swojego ukochanego klubu - niby będzie grał w dobrej
lidze, ale Koeln to średniak i nic więcej. Myślę, że po kolejnym sezonie odejdzie do
jakiegoś zespołu z Ligi Mistrzów.

własnie o to mi chodzi, o to, że przechodzi do Koeln. Mi się wydaję, że jak kariera ma iść do przodu, to powiniem przechodzić do silniejszych klubów, a nie wracać do słabszych. On ma dziwne podejście, nie wierzę, ze bayern koniecznie chciał podolskiego oddać do Koeln. To on chciał wrócić. Ja bym na jego miejscu postawił jasne warunki - albo jestem w pierwszym składzie i gram regularnie, albo odchodze do innego, mocniejszego klubu. Grunt, żeby się nie cofał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 19:45, Pernia napisał:

ło, faktycznie. Czyżby bayern w końcu przestał oszczędzać kasę? Jeszcze dobry trener,
zgranie, i może coś będzie.


Jestem tylko ciekawy jak będzie teraz wyglądać ustawienie Bayernu - zakładając, że jeszcze dojdzie bramkarz (na Rensinga już nie będą stawiać, a Butt jest już wiekowy), prawy obrońca (Oddo skończyło się wypożyczenie, nie sprawdził się, a Lell popełnia podstawowe błędy), a jeszcze jest mowa o tym, że wraz z trenerem z Alkmaar ma dojść jeszcze jakiś pomocnik. A na dodatek mówi się o odejściu Ze Roberto, bo kończy mu się kontrakt...
? - Srna?, Demichelis, Lucio, Lahm - Tymoszczuk, van Bommel, Schweinsteiger, Ribery - Klose, Gomez/Toni

Olicia nie biorę pod uwagę, bo - nie oszukujmy się - będzie tylko rezerwowym.
Świetnie, że do Bayernu dojdzie tylu nowych napastników (będzie ich bodajże 6, licząc młodego Mullera), ale stwarza to pewien kłopot, podobny do tego w MU - zbyt wiele gwiazd w ataku, przez co jeden będzie chciał odejść. Dlatego pewnie Toni zostanie sprzedany (mówi się o tym od pewnego czasu), tylko gdzie i za ile?

Dnia 26.05.2009 o 19:45, Pernia napisał:

Mi tylko żal Podolskiego, który po MŚ 2006 wybił się, a w bayernie nie dostawał szans,
przez co grał słabo, i wraca do Koln. Zmarnowany talent


W pierwszym sezonie w FCB trochę grał (epoka jeszcze z Makaayem i Pizarro), ale za dużo to nie nazbierał goli...

I martwi mnie jedna sprawa - czemu do cholery zmienili koszulki?! Są paskudne (podobnie myślałem o poprzednich, ale w końcu się do nich przekonałem)! A mają w nich grać chyba jeszcze 2 sezony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 19:29, DarthStan napisał:

Ambitny tekst o muszę na kupie, przejąłem się. Skończ człowieku pisać, bo żal mi ciebie
się powoli robi. Nie będe juz z tobą konwersował bo sie nie da.

Mam gdzieś, czy musze na kupie jest mnie żal.

Dnia 26.05.2009 o 19:29, DarthStan napisał:

Mi zarzuca brak argumentów
a same ich nie używa. Z Bogiem lub bez.

To przeczytaj jeszcze raz moje wypowiedzi. Jak nie pomoże to ejszcze raz. Jak wciąż będzie mało, to zawołaj tatę, niech ci pomoże.

Dnia 26.05.2009 o 19:29, DarthStan napisał:

P.S.
A i mam apel do reszty, olejcie tego wrzoda na dupie.

Miażdzące argumenty. Ale czego można się spodziewać od muchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 19:30, Pernia napisał:

Nie zmieniam, poprostu już nie pałam do nich ''miłością'' tak jak kiedyś. Manchesterowi
kibicuje od zawsze, nie jestem sezonowcem. NIE MOGĘ kibicować Bayernowi(któremu kibicuje
tak od około 8 roku życia), skoro nie zgadzam się z decyzjami zarządu, prawda?

Kibicuj sobie jak chcesz, ja mogę tylko współczuć klubom takich kibiców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec tych waszych dywagacji :D
Typujemy wynik finału ligi mistrzów w Rzymie.
Jeden z najbardziej wyczekiwanych finałów jak dla mnie od wielu lat.Dwie potęgi klubowe wreszcie w finale,żadnych animozji,wygra lepszy.Za kim jesteście,ja osobiście kibicuję Manchesterowi United,mój najkochańszy klub jeszcze z dzieciństwa.Co prawda już nie mają szansy na to żeby zdobyć potrójną korone tak jak Barca,ale mogą dokonać czegoś czego żaden klub nie dokonał.Obronić tytuł ! Zgranie tego zespołu jest fenomenalne,doskonała harmonia zespołu.Najlepsza obrona świata według mnie,jest to drużyna,która najszybciej przechodzi do kontraataku.Kocham ich za to :D
Nie jestem fanem Barcy,ale widzę jak grają w tym sezonie i nie jestem ślepcem.Od lat nie grali takiego finezyjnego footballu,ale na mnie to nie robi wrażenia.Końcówka sezonu taka sobie w ich wykonaniu,a w lidze mistrzów ledwo przebrneli przez Chelsea.Mają wiele gwiazd,które potrafią czynić cuda z piłką,ich akcje na pewno są piękne,ale liczą się bramki.Powiem tak,Guardiola stworzył jedną wielką rodzine z tej drużyny,ale w meczu z Chelsea pokazał jakim fatalnym taktykiem jest.Przykro mi to mówić,ale taka prawda.Mam nadzieje,że taktycznie przygotuję dobrze zespół na finał ponieważ chcę aby Diabły pokonały Barce w tym najmocniejszym wydaniu.Barce czeka piekło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ty jesteś żałosny człowieku, zaczynasz mnie obrażać i spodziewasz sie że nie będzie riposty. Naprawdę jesteś taki głupi i ślepy czy tylko udajesz, a może Ci za to płacą. Większość forum uważa Cię za debila, ale cóż widać nie dociera.

A dzisiaj wygra Manchester, liczę na wynik pokroju 3:2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 11:45, DarthStan napisał:

Ale ty jesteś żałosny człowieku, zaczynasz mnie obrażać i spodziewasz sie że nie będzie
riposty. Naprawdę jesteś taki głupi i ślepy czy tylko udajesz, a może Ci za to płacą.
Większość forum uważa Cię za debila, ale cóż widać nie dociera.


Stanlee weź odpuść już ;p im dłużej bedziesz karmił trolla tym dłużej on tu będzie.

Dnia 27.05.2009 o 11:45, DarthStan napisał:

A dzisiaj wygra Manchester, liczę na wynik pokroju 3:2.


Ja też licze na sporo bramek i najlepiej jakby była jeszcze dogrywka xD Chce też być światkiem historycznego wyczynu ManU, który jako bodajże pierwszy klub w historii Ligi Mistrzów (w tej formule), obroni puchar.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 11:45, DarthStan napisał:

Ale ty jesteś żałosny człowieku,

To ty jesteś żałośny. Apelujesz do reszty, żeby mnie olewali, a sam nie olewasz.

Dnia 27.05.2009 o 11:45, DarthStan napisał:

zaczynasz mnie obrażać

A nazwanie mnie wrzodem na dupie nie jest obrazą?

Dnia 27.05.2009 o 11:45, DarthStan napisał:

i spodziewasz sie że nie będzie
riposty. Naprawdę jesteś taki głupi i ślepy czy tylko udajesz, a może Ci za to płacą.

Niszczące argumenty mój drogi. Chyba źle się odżywiasz, bo mózg coś ospale pracuje.

Dnia 27.05.2009 o 11:45, DarthStan napisał:

Większość forum uważa Cię za debila, ale cóż widać nie dociera.

99,9% świata uważa ciebie, bo ja tak mówię! Nie wypowiadaj się za całe forum. Za debila to co najwyżej mogą ciebie uważać, bo ewidentnie inteligencją nie grzeszysz. Mnie co najwyżej za zarozumiałego chama. Jeśli ktoś ma sensowne argumenty i wypowiada się na poziomie nie ma prawa by dyskusja zeszła na tory muchy. Jeśli ktoś jest prymitywem, to niestety jest to nieuniknione.

Dnia 27.05.2009 o 11:45, DarthStan napisał:

A dzisiaj wygra Manchester, liczę na wynik pokroju 3:2.

Dzięki, że mi powiedziałeś. Ide postawić mieszkanie u buka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 13:12, DarthStan napisał:

Tak samo będzie z Realem kiedy przyjdzie Perez, szumne zapowiedzi, kupowanie gwiazd a
na koniec szpaler na cześć Barcelony(lub innego klubu) i 1/8 LM. Koniec.

Twój idol, Giggs się z tobą nie zgadza. :(
"Real Madryt powróci do elity, ponieważ to wielki klub ze wspaniałą historią."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ustawienia Bayernu i Waszej dysputy.
Trzeba po cichutku liczyć na to, że nowemu trenerowi uda się sprowadzić Van der Vaarta. Problem Bayernu stoi w tym, że jeśli chcemy naprawdę podgonić dzisiejszą czołówkę, trzeba zmienić to, że Bayern ma trenera, a menadżerem jest ciągle Hoeneß. To się kompletnie nie sprawdza.
Lepiej byłoby ustawić trenera i menadżera w jednej osobie jak w Anglii (takiego bossa). Hoeneß ma zasługi dla klubu, ale taka podzielna rola się nie sprawdza. Nie pamiętam już kto, ale zdaje się Hitzfeld chciał jeszcze większych pieniędzy na trasfery, ale ich nie dostał....
Obrona moim zdaniem powinna być kompletnie zmieniona, jakiś dobry środkowy obrońca, jednego dobrego kupić i jakiegoś z obecnych zostawić, Lahm na jeden bok i kogoś dobrego na drugi. Ani Oddo ani Lell się za bardzo nie sprawdzili. Co do środkowego obrońcy, mógłby to być Metzelder jakby Real oddał.
Co do środka pola - Schwiensteiger ma grać na środku ponoć, dobrze byłoby aby Ribery został na boku. Tymoszczuk na środek albo skrzydło (w zależności od Bastiana).
Van Bommel powinien zostać wywalony na zbity pysk. Jeden gość dobrze go określił, że widać go tylko jak fauluje albo się kłóci.
Atak jest OK - Gomez oficjalnie w Bayernie, Toni, Klose... Powinien grać kto ma formę.
Oddanie Podolskiego to był błąd. Dałbym go na lewe skrzydło, a Riberiego na prawe. Poldi na lewe skrzydło, ale tak mocno w przód wysunięte - w reprezentacji się sprawdzał tak lepiej niż w ataku.
Ktoś tu pisze, że Podolski dostawał szanse. Owszem, tylko co z tego, jak przez 30 minut swojego pobytu na boisku Bayern albo się bronił, albo atakowal tak że Podolski piłki nie dotknął.
No i bramkarz - ani jeden, ani drugi nie nadaje się na numer jeden.
Zmienił się trener Celtów - zaryzykowałbym kupno tego Boruca. Jeszcze może być jak za dawnych lat i nawet lepszy po zmienie środowiska. Jak nie Boruc... Bayern poluje na młodego Neuera z Schalke, chyba już jest nasz. Ale to ciągle jest nie ten poziom. Neuer za młody jest, ma skoki formy.

I jeszcze dwie sprawy:
1. Bayern MUSI stawiać na swoich młodych. Krew mnie zalewa, że ciągle ich sprzedają i w innych klubach się sprawdzają. Na jaką cholerę sprzedali Trochowskiego - wychowanka Bayernu? Dziś mielibyśmy 10 dobrą, a nie to co van Bommel.
Kroos - na szczęście tylko wypożyczony, ale gość ma ogromny potencjał co udowodnił na MŚ do lat 17. Wybrany najlepszym piłkarzem, mimo iż Niemcy zajęły tylko 3 miejsce (czy jakoś tak). Stawiać więcej na młodych.
2. Nowe koszulki - mnie się nawet podobają (tylko ta reklama na nich ohydna, czemu nie ma T - Com?). :) Chociaż stare od samego początku bardzo mi się podobały, bo koszulki w pasy kojarzą się z latami 70''. Tylko te pasy - pionowe niech będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować