Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2009 o 19:53, Wojman napisał:

Degrad -1 za spam.

To nie był spam, panie z licencją na banowanie. Skomentowałem twoją wypowiedź, gdzie tu jest spam? Tak, jesteś modem, wiem, ale to nieuprawnia cię do naginania zasad forum.

I żeby nie było spamu (w twojej błędnej opinii), angielskie gazety ogłosiły konflikt Ronaldo z Sir Alevem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 19:58, Wojman napisał:

Coz skoro prosisz o bana - prosze bardzo. Moze to Ciebie skloni do przeczytania regulaminu.

Offtop mode on
Uwolniłeś nas od niego :) Dzięki.
Offtop mode off
Emocje po finale ligi mistrzów już co prawda opadły, ale mecz jest rozbijany na czynniki pierwsze przez angielskie gazety, które piszą o świetnej skuteczności barcy, o tym że zdominowali środek pola, i o tym ze Ferguson wystawił beznadziejny skład na najważniejszy mecz. I niestety trzeba się z tym zgodzić, zwłaszcza z tym ostatnim
P.S Ciekaw jestem jutrzejszych meczów w Ekstraklasie, mam nadzieję że Arka wygra, a Lechia przegra. Wtedy się utrzymamy.... ( i górnik i cracovia zremisują/przegrają ) ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie Real nie będzie traktowany jako jedyny, niepowtarzalny, najbogatszy i najlepszy klub na świecie:D Wojman dziękujemy:D
Odra Opole traci licencję na 2 kolejki przed końcem, no po prostu brawo dla władz polskiego futbolu, rozumiem, że problemy z kasą i w ogóle, ale mogliby im pozwolic dograc te 2 mecze. A ja już miałem biletykupione;( No ale może Ruch przyjedzie to byłoby święto dopiero:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Ci za to co zrobiłeś.

Teraz jest rok Barcy więc jedyne co pozostaje mi do robienia to czekanie na to jak skończy się to okno transferowe i kto trafi Santiago Bernabeu. Prasa wymienia w kołko te same nazwiska: Maicon, Ribery, Xabi Alonso, Ronaldo, Kaka, Villa, Silva itd. Ale ja się uciesze jak przejdzie co najmniej 3 z nich a do tego jakiś lewy obrońca i środkowy. Biorąc pod uwagę potencjał obecnego składu, przyszły rok może należeć do blancos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach :)

Masz racje chociaż jestem kibicem Barcelony albo inaczej pięknego futbolu :) Realowi brakuje teraz Środka obrony ale także jednego środkowego pomocnika który byłby klasycznym rozgrywającym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jest Puchar Anglii dla Chelsea! Jednak ten sezon nie był dla nas do końca taki zły. No i Webb jak zwykle musiał coś zwalić po zamiast wyniku 3:1 dla Chelsea wynik tylko 2:1 bo Webb nie uznał prawidłowego gola strzelonego przez Maloude i nerwy były do końca meczu po stronie Chelsea.
No i tak się kończy sezon w Anglii mam nadzieję że za rok wygramy w końcu tą upragnioną Ligę Mistrzów i że już nic i nikt nie stanie nam na przeszkodzie aby ten cel osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I poznaliśmy nowego Mistrza :)
Wisła Kraków. Chociaż jeszcze zostało 6 min. to nie wierzę, aby Śląsk zdobył 3 bramki.
Szkoda, że Zieniu odchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Wisły, dla jej piłkarzy, kibiców i wszystkich ludzi z nią związanych. W przekroju całego sezonu zasłużyli na tytuł. Niestety Kolejorz spadł na trzecie miejsce, szkoda chłopakom należało się wicemistrzostwo. Spada Górnik i jest to smutna sprawa, zwłaszcza dla jego fanów, szkoda też Cracovii, no i Leszek stracił punkty na próżno a mógł pozostać na drugim miejscu. A król strzelców - Chinyama, nie wiem czy śmiać się czy płakać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 19:02, miquel93 napisał:

Gratulacje dla Wisły, /.../


Również dołączam się do gratulacji. jednego żałuję, a mianowicie tego, że nie ma mnie w tej chwili w Krakowie. Wspaniały mecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 19:02, miquel93 napisał:

A król strzelców - Chinyama, nie wiem czy śmiać się
czy płakać:/


Ex equo z Brożkiem, chyba że Onet coś źle podaje. No ale rozumiem twój ból, w końcu "głupi bambus" z Warszawy ma wiecej bramek od poznańskiej gwiazdeczki Lewandowskiego. Oj oj, jak to musi bolec po całym sezonie dmuchania balonu i naśmiewania się z Legii, że Lewandowskiego nie chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o to, że jest Murzynem czy że gra w Legii. Weź sobie zobacz, jak on gra. O podaniach chyba w życiu nie słyszał, techniki też brakuje ale cóż na polską Ekstraklasę wystarczy. Szczerze, to gdyby Chinyama umiał chociaż dobrze strzelać, to pewnie miałby na koncie 30 bramek (albo i więcej). Miał takie wsparcie w linii pomocy (chyba najlepszej w Polsce), że aż dziwi mnie, że nie ma chociażby 20 goli.
I żeby nie było, Legii też gratuluję, bo jest czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arka 2 : 1 Odra
Niesamowity mecz, niesamowita oprawa. W 10+ minucie pierwszy gol dla arki, zagranie w pole karne, faul, i karny. Po około 12 minutach wyrównała odra, po debilnym... można powiedziec blędzie naszej defensywy. Staralismy się przez cały czas, gdy w koncu w 77 lub 78 minucie padł gol na 2:1. Ludzie na trybunach ( w tym ja :p) oszaleli z radości, chwile wczesniej poleciały flary i flagi. Do końca było dość nerwowo, ale wygraliśmy. Dalej jest szansa na utrzymanie. ARKA GDYNIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje z okazji zdobycia majstra dla Wisły, życzę szczęście w LM, przyda się wisełce ;p oby w końcu im się udało dostać do fazy grupowej. Gratki dla Legii za drugie miejsce, dla Brożka i Chinyamy za ustrzelenie największej liczby bramek. Podziękowania dla Franciszka Smudy, za to co przez 3 lata przezywałem na meczach Lecha, nie zawsze może były zwycięstwa, ale za to mnóstwo niezapomnianych emocji, walki i zaangażowania przez 90 minut, ciągu na bramkę rywali, ktokolwiek będzie trenerem Kolejorza, myślę ze nie zastąpi Franza. To nie był trener ustawiający drużynę pod wynik, tylko preferujący piękny, ofensywny futbol. Za to dziękuje mu i życze powodzenia. Już widzę Zielińskiego (oby nie), który będzie przy 1:0 krzyczał by całą drużyną bronili wyniku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to Wisełka mistrzem Polski! Oby wreszcie udało się dostać go LM. Szkoda, że Cracovia z Górnikiem spada, ale ktoś spaść musi. Mam nadzieje, że polskie drużyny ładnie zaprezentują się w europejskich pucharach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam byłem od początku za Lechem, ale jednak Wisła ;D Nawet się cieszę, ale oby zagrała lepiej w LM od poprzedniego razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 21:36, AssaxoN napisał:

Ja tam byłem od początku za Lechem, ale jednak Wisła ;D Nawet się cieszę, ale oby zagrała
lepiej w LM od poprzedniego razu.

Też szczerze powiedziawszy kibicowałem Lechowi. Ale jednak Wisła. Gratuluję i trzymam kciuki za to, ażeby w Lidze Mistrzów dobrze jej poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować