Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Ja zamiast samemu się produkować wkleję tutaj tekst z redlog.pl:

Niedawno twórca ekipy Galaktycznych z pierwszych lat XXI wieku, Florentino Perez, ponownie został prezesem Realu Madryt. Największe kluby Europy zaczęły drżeć o swoje gwiazdy, gdyż hiszpański biznesmen ma niesamowity dar przekonywania i obracania astronomicznymi kwotami. I choć opinie na temat tego, czy warto wierzyć we wszystkie obietnice 62-latka były podzielone, to po ostatnich dniach chyba nikt nie ma wątpliwości, że Real znowu wraca do gry o wielką stawkę.


I o to chodzi! Hala Madrid!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, nie jestem w stanie pojąc uwielbienia, jakim darzony jest obecnie prezes Realu Madryt. W niespełna dwa tygodnie od rozpoczęcia swojej kadencji, ściąga on do klubu dwie wielkie gwiazdy za astronomiczną kwotę 160 mln euro...przepraszam bardzo, ale mając tak ogromne pieniądze każdy z nas mógłby wykupić danego zawodnika. To akurat żaden problem.

Hmm... następny sezon zapowiada się wyśmienicie, to akurat muszę przyznać. Nie mogę się doczekać. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C.Ronaldo przechodzi do Realu ? Słyszałem, że David Villa też ma przejść i są teraz ustalane szczegóły kontraktu, czy to prawda ? Tak, wiem ostatnio jestem słabo poinformowany.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 15:44, MisticGohan_MODED napisał:

Real znowu skupuje wszystkie gwiazdy ,ale... i tak nie wygra LM xp


Ale może dojdzie przynajmniej do 1/4 i będzie to dla nich wielki sukces i przełamanie starej tradycji odpadania w 1/8 ;-)

W skupowaniu gwiazd nie ma nic złego, jak chcę to niech idą, ale na miłość boską, nie za takie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 15:44, MisticGohan_MODED napisał:

Real znowu skupuje wszystkie gwiazdy ,ale... i tak nie wygra LM


Powiedziałbym coś ale poczekam-poczekam do maja 2010 roku jak skończy się mecz na SB wtedy pogadamy,

Ehh...jak ja sie ciesze wszyscy kibice barcy tutaj [bo tylko tacy tu są] już skreślili Real bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż musiałem dopisać: jeśli nie Ferguson, to kto oszlifuje Ronaldo? Młody piłkarz o tak wielkich umiejętnościach potrzebuje co jakiś czas szklanki zimnej wody od autorytetu, a to mi się w Realu jakoś nie widzi (i przy tych 200 tysiącach funtów tygodniowo - za Onetem : ) ). Chłopak charakterem nie dorasta do pięt choćby Messiemu, który jest po prostu dużo bardziej dojrzałym piłkarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 16:40, NecroVisioneR napisał:

Powiedziałbym coś ale poczekam-poczekam do maja 2010 roku jak skończy się mecz na SB
wtedy pogadamy,


skąd ta pewność siebie? pytam z czystej ciekawości ;p

Dnia 11.06.2009 o 16:40, NecroVisioneR napisał:

Ehh...jak ja sie ciesze wszyscy kibice barcy tutaj [bo tylko tacy tu są] już skreślili Real bardzo dobrze :)


wszyscy? tylko tacy tu są? zdajesz sobie sprawę, że przesadzasz, nawet grubo. Z całym szacunkiem, ale śledzę ten temat od hohoho, jeśli nie dłużej i wiem, że zaglądają tutaj liczni fani, niekoniecznie sympatyzujący z FCB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 16:40, NecroVisioneR napisał:

Ehh...jak ja sie ciesze wszyscy kibice barcy tutaj [bo tylko tacy tu są] już skreślili
Real bardzo dobrze :)

Pffff... nie byłbym kibicem barcy nawet gdyby to był ostatni klub na Świecie xp

AC Milan 4EVER <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 12:02, kedzior141 napisał:

A Real rośnie w siłę.


Jak na razie to rośnie w długi ;P
O sile porozmawiamy jak gwiazdy zagrają jakiś ważny mecz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 17:30, walgierz napisał:

Jak na razie to rośnie w długi ;P

W długi? Skąd masz takie info? To nie Real ma długi, tylko np. ManU - 600 milionów euro. Do tego analitycy twierdzą, że Transfery zwrócą się w rok, półtora, a potem ci piłkarze już dla Realu będą zarabiać, a przecież chodzi tylko o finanse, bo na boisku zwrócą się pewnie potrójnie, bo to fenomenalni gracze. I nie podważaj polityki finansowej Pereza, bo to właśnie za jego poprzednich rządów Real, z zadłużonego klubu, stał się najbogatszy na świecie. Perez wie co robi.

Dnia 11.06.2009 o 17:30, walgierz napisał:

O sile porozmawiamy jak gwiazdy zagrają jakiś ważny mecz ;]

Co nie zmienia faktu, ze Real się zbroi i ściąga najlepszych piłkarzy świata. Perez jest na stółku 11 dni, a już sciągnął zdobywców złotej piłki z ostatnich dwóch lat. Jeśli do tego dojdzie jeszcze Alonso, Albiol czy Maicon, Villa czy Silva, to bój się europo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 15:49, Mistic napisał:

Ale może dojdzie przynajmniej do 1/4 i będzie to dla nich wielki sukces i przełamanie
starej tradycji odpadania w 1/8 ;-)

Cwane.

Dnia 11.06.2009 o 15:49, Mistic napisał:

W skupowaniu gwiazd nie ma nic złego, jak chcę to niech idą, ale na miłość boską, nie
za takie pieniądze.

Dlaczego? To są tak medialni piłkarze, że się zwrócą, więc co w tym złego? Bo Barcelony na nich nie stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 17:00, wilkas napisał:

wszyscy? tylko tacy tu są? zdajesz sobie sprawę, że przesadzasz, nawet grubo. Z całym
szacunkiem, ale śledzę ten temat od hohoho, jeśli nie dłużej i wiem, że zaglądają tutaj
liczni fani, niekoniecznie sympatyzujący z FCB.

Tu się z tobą zgodzę, bo nie przepadam za tą Barcą ;p Jakbym miał wybierać pomiędzy Realem a Barcą wybrał był Real (i wszystkie inne Hiszpańskie kluby tylko nie Barce xD).
Pójdę w ślady MisticGohan_MODED .
AC Milan and Arsenal 4EVER ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ciach:)

Może gracze są fenomenalni ale czy zgrają się ze sobą? Jeśli nie to będą konflikty w drużynie i real za przeproszeniem gówno grał będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 18:11, NdysH napisał:

Może gracze są fenomenalni ale czy zgrają się ze sobą?


Jak się zgrają to nie będzie mocnych na Real. A jak sie nie zgrają to będą wyrównane Gran Derbi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 19:01, Smooqu napisał:

> Może gracze są fenomenalni ale czy zgrają się ze sobą?

Jak się zgrają to nie będzie mocnych na Real. A jak sie nie zgrają to będą wyrównane
Gran Derbi ;)


A czemu mają się nie zgrać?Jakoś nie słyszałem[nie czyztałem] aby jakiś piłkarz ManU skarżył się na CR7:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> A czemu mają się nie zgrać?Jakoś nie słyszałem[nie czyztałem] aby jakiś piłkarz ManU

Dnia 11.06.2009 o 19:04, NecroVisioneR napisał:

skarżył się na CR7:D



Ale gracze Realu sie skarżyli^^ Niektórzy otwarcie mówili, że mają już dość Ronaldo, a on nawet jeszcze nie przyszedł do klubu:)

Wiadomo, że jak wymienia sie połowe składu to potrzeba czasu na zgranie. Z zespołami niższej kategorii zgranie nie będzie tak ważne, bo Real będzie pod każdym względem lepszy, ale jak nastanie czas na pojedynek z zespołem równym albo lepszym to będzie liczyło sie zgranie oraz taktyka:)


Jestem ciekaw jak długo przetrwa druga edycja Galatcicos? 2 lata? max 3^^ Będzie jak w przypadku Chelsea, zaczną sie kłótnie, brak motywacji, a po kilku nie udanych meczach zmiana trenera:P

Kritikallo Vaako powrócił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno rozmowy z Davidem Villa są bardzo zaawansowane, do walki o niego chciała się włączyć Chealse, ale Valencia odprawiła ją z kwitkiem :p Kaka, CR7, Villa... kto jeszcze przejdzie w najbliższym tygodniu do Realu? ;p
Oj Perez zakasał rękawy nie ma co.

Co do zadłużenia klubów, to z tego co słyszałem wszystkie największe kluby są mocno zadłużone, to są kolosy na glinianych nogach - ManU, Liverpool, Milan, Valencia... Real wiem, że również był, pytanie czy nadal jest?

Najlepsze ze nie przeszkadza im to wydawać kolejnych milionów na transfery :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować