Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Jak na razie pierwsza połowa meczu z RPA mnie rozczarowuje. 0:1 dla RPA. Drużyna ciągle gra bez stylu i ciągle asekuracyjnie. Atakujemy przeważnie 1 napastnikiem i w związku z tym nie możemy stworzyć zagrożenia dla przeciwnika. To co proponuje Leo Beenhakker, to jest IMHO cofnięcie się w rozwoju. Nic dziwnego, że coraz mniej piłkarzy jest zainteresowanych grą w naszej reprezentacji. Strata czasu.
Przy tej grze nie zdziwię jeżeli ostatecznie przegramy. Ciekawe co Leo zrobi po przerwie.
BTW. Czy ktoś pamięta na którym miejscu w rankingu FIFA była reprezentacja Polski w momencie kiedy obejmował ją Leo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po meczu który był bardzo słaby i usypiający. Najlepiej mecz podsumował komentator który walnął tekst " Nawet piłki z autu wyrzucić nie umiemy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny żałosny mecz polskiej reprezentacji. Widziałem tylko ostatnie pół godziny ale chyba nic nie straciłem. Nie wiem, czemu nie próbowali nawet walczyć o remis. A nasz geniusz Roger powinien wracać jak najszybciej do Brazylii. Z góry mówię, że jestem tolerancyjny i nawet cieszyłem się z tego, że dostał nasze obywatelstwo. Ale to co pokazał dzisiaj...
Wracam do FM07, tam walczę chociaż Polską w 1/2 finału ME:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to co dziś pokazali to szczyt wszystkiego tak żałośnie to jeszcze nie zagrali teraz już zagrali (po tym meczu )Jak dla mnie jeśli gospodarze MŚ się postarają to mają duże szanse, ale Polska to nie wiem czy da rade ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna żałosna postawa reprezentacji Polski w meczu ze średniakami, nawet nie wiem czy RPA do nich zaliczać. Dobrze, że to było tylko spotkanie towarzyskie. Jak tak Polska będzie grać w eliminacjach do MŚ to niech przestaną marzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem zaskoczony że po fatalny meczach na wiosnę Leo nie został zwolniony.Holender nie ma pomysłu co dalej z naszą reprezentacją i dzisiejszy meczy był tego kolejnym przykładem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz bardzo słaby, ale ja już do takiej postawy podopiecznych Beenhakkera zdążyłem się przyzwyczaić. Poza tym graliśmy praktycznie kadrą B. Jestem ciekaw, czy nasz cudny szkoleniowiec ma w ogóle zamiar czegoś dokonać z reprezentacją, czy już myśli o tym, co będzie robił w Feynoordzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuda niewiele zdziała. Na poziomie reprezentacji trener to na dobrą sprawę selekcjoner tylko. Jak dostanie kopaczy bez formy to nie ma siły, żeby w te kilka dni, jakie ma zrobił z nich gwiazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejna sprawa. Komentator nieźle powiedział pod koniec, że nawet piłki z autu wyrzucić nie umiemy.
Co prawda można tłumaczyć, że to Afryka więc mają żelazną kondycję, ale tak to sobie można wszystko wytłkumaczyć. Azjaci nie bo za zwinni, Europejczycy zbyt dobrzy technicznie, Afrykanie za silni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 18:22, Bambusek napisał:

Smuda niewiele zdziała. Na poziomie reprezentacji trener to na dobrą sprawę selekcjoner
tylko. Jak dostanie kopaczy bez formy to nie ma siły, żeby w te kilka dni, jakie ma zrobił z nich gwiazdy.


To jest święta prawda.
Problem naszej reprezentacji to nie jest trener. I tak po prawdzie nigdy nie był. Z całym szacunkiem póki co zostawiłbym Holendra aż do jakieś naprawdę dobrej ofery.
Szkoda, że Guus Hidink rezygnuje z pracy, bo może on by coś z nami zdziałał. Bo jak nie on, to już nie wiem kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 15:56, BoloMaster napisał:

chyba coś koło 20 miejsca

Też mi się tak wydawało. No więc teraz, po prawie 3 latach, jesteśmy na 39 miejscu. I gramy nieładnie, asekuracyjnie, boimy się nawet ze słabszymi od nas zagrać 2 napastnikami, nie mamy żadnych dublerów na podstawowe miejsca (co m.in. pokazał dzisiejszy mecz), a tak naprawdę to chyba nie mamy nawet podstawowej drużyny.
Po odejściu Holendra, następca będzie musiał (jak zwykle) budować wszystko od początku :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PZPN powinien postawić na polskiego trenera, o dobrym zagranicznym możemy pomarzyć bo oni bardziej są zainteresowani pracą w klubach. Scolari jest chyba wolny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 19:24, BoloMaster napisał:

PZPN powinien postawić na polskiego trenera


Np kogo? Smuda? Będzie to samo. Parę ładnych meczy, ze dwa świetne, wejdziemy na impreze, tam odpadniemy i lud będzie znów chciał głowy trenera.
Może po prostu taki mamy poziom i cieszyć się trzeba z samych awansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 19:53, Vaxinar napisał:

Może po prostu taki mamy poziom i cieszyć się trzeba z samych awansów.

Masz rację, wystarczy popatrzeć na naszych genialnych piłkarzy. Reprezentacja to najważniejsza drużyna w kraju, a na meczu towarzyskim nie ma większości ważnych piłkarzy. Nagle wszyscy odnieśli kontuzje? Co do poziomu czysto piłkarskiego to porównajmy Polaków do takich Bośniaków. Edin Dzeko, Zvjezdjan Misimovic (Wolfsburg), Hassan Salihamidzic (Juventus), Vedad Ibisevic, Sejad Salihovic (Hofenheim), Miraelm Pjanic (Lyon) a taki Semir Stilic, którym się w Polsce zachwycamy i który bardzo by się naszej reprezentacji przydał, siedzi na ławce, czy na trybunach. Ze Słowakami jest podobnie. A my mamy najwyżej brakarzy na ławce Realu, czy Arsenalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 09:11, miquel93 napisał:

Reprezentacja to najważniejsza drużyna w kraju


A ja od jakiegoś czasu wolę naszą - chociaż marną - ekstraklasę.
Jak to sprytnie kiedyś walgierz zauważył ze śpiewem Roty na meczach. Reprezentacja Polski zaczęła mi się kojarzyć z zapijacoznym tłumem śpiewającym tę piękną pieśń.
I to jakoś nikomu nie przeszkadza. Ale np kibiców Wisły dziennikarze w swej głupocie nazywają antysemita, bo nazywają Cracovie Żydami. Co prawda Cracovia sama się tak nazywa, ale co tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować