Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2010 o 14:48, Magok napisał:

W najbliższą niedzielę meczy ekstraklasy odwołane czyli niektóre kluby będą trochę do
tyłu z meczami.

To zależy na kiedy będą te mecze przełożone. Zawsze można wszystkie spotkanie rozegrać w poniedziałek (ew. wtorek). Chociaż pewnie trochę na na rękę było by to stacjom telewizyjnym, które miały transmitować mecz Wisła - Lech (weekend pewnie bardziej im pasuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 14:55, Magok napisał:

Chyba jeszcze przed tym Wisła będzie grać ze Śląskiem.

Ta kolejka została przełożona ja jakiś termin w środku tygodnia. Także najpierw powinniśmy grać z Lechem. A jak będzie to zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest szprawa. W wątku o typowaniu meczów ligi polskiej wciąż wpływają nowe typy, a wiadomo że i ta kolejka się nie odbędzie a termin jeszcze nie jest podany. To chyba warto by w tamtym temacie dać notkę o niegłosowaniu, bo to nie ma sensu w tym momencie. Ale jako podliczający punkty sam zdecyduj czy coś z tym robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 09:56, Transylvanian_Hunger napisał:

Jest szprawa. W wątku o typowaniu meczów ligi polskiej wciąż wpływają nowe typy, a wiadomo
że i ta kolejka się nie odbędzie a termin jeszcze nie jest podany. To chyba warto by
w tamtym temacie dać notkę o niegłosowaniu, bo to nie ma sensu w tym momencie. Ale jako
podliczający punkty sam zdecyduj czy coś z tym robić.


Ano, raz podają nowe daty, potem zmieniają na inne, potem na jeszcze inne i tak na okrągło. Póki co nic nie jest wiadomo na 100%, to niech sobie mecze "wiszą". Jak jakieś konkretne info się pokaże, to najwyżej kto chce zatypuje od nowa(o czym w temacie wtedy poinformuję).
A jak się nie pokaże, to zrobimy jakąś małą improwizację, w zależności od sytuacji.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To można było przewidzieć. Ronaldo w ManUtd tak się rozsławił, że jak kibice usłyszeli, że przejdzie do sławnego Realu to mało orgazmów nie podostawali. IMO ja też mam w planach zakup koszuli CR9 w najbliższym czasie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 14:38, Nephren-Ka napisał:

Ano, raz podają nowe daty, potem zmieniają na inne, potem na jeszcze inne i tak na okrągło.
Póki co nic nie jest wiadomo na 100%, to niech sobie mecze "wiszą". Jak jakieś konkretne
info się pokaże, to najwyżej kto chce zatypuje od nowa(o czym w temacie wtedy poinformuję).
A jak się nie pokaże, to zrobimy jakąś małą improwizację, w zależności od sytuacji.:>

Nowy terminarz:
24. kolejka (mecze zaległe)
19.04, poniedziałek
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Polonia Warszawa
Korona Kielce - GKS Bełchatów
20.04, wtorek
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Polonia Bytom
Ruch Chorzów - Odra Wodzisław
25. kolejka
23.04, piątek
Legia Warszawa - Piast Gliwice
Arka Gdynia - Korona Kielce
24.04, sobota
Wisła Kraków - Lech Poznań
Polonia Bytom - Cracovia
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Odra Wodzisław - Polonia Warszawa
Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów
25.04, niedziela
Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów
26. kolejka
26.04, poniedziałek
Korona Kielce - Legia Warszawa
27.04, wtorek
Piast Gliwice - Wisła Kraków
Cracovia - Odra Wodzisław Śl.
Polonia Warszawa - GKS Bełchatów
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
28.04, środa
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Ruch Chorzów - Polonia Bytom
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia

Jak widać najpierw rozegrane będą mecze zaległe z zeszłego tygodnia, czyli mecz Wisły ze Śląskiem, a hit wiosny Wisła - Lech za tydzień. Nie ma co kombinować z typami, tak uważam bo dopiero sajgon się zrobi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 19:31, Paoro napisał:

Nowy terminarz: /ciach/


Już wiem, że taki jest.:P Czekam tylko, aż ustalą dokładne godziny spotkań, i wrzucam do odpowiedniego tematu.

Dnia 14.04.2010 o 19:31, Paoro napisał:

Jak widać najpierw rozegrane będą mecze zaległe z zeszłego tygodnia, czyli mecz Wisły
ze Śląskiem, a hit wiosny Wisła - Lech za tydzień. Nie ma co kombinować z typami, tak
uważam bo dopiero sajgon się zrobi :P


Najzwyczajniej w świecie wrzucę wszystkie te spotkania od nowa - kto będzie chciał typować jeszcze raz, będzie mógł to zrobić. Jeśli nie, to nie.:> A o bałagan się nie martw, Excel wszystko policzy.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 19:21, Czarek188 napisał:

To można było przewidzieć. Ronaldo w ManUtd tak się rozsławił, że jak kibice usłyszeli,
że przejdzie do sławnego Realu to mało orgazmów nie podostawali. IMO ja też mam w planach
zakup koszuli CR9 w najbliższym czasie ^^


Jak będe kupował to też oczywiście z nr 9.

Ale to i tak jest szok. Transfer spłacony z samych koszulek ^^ Jeszcze należy wspomnieć że przecież Ronaldo dzieli się z klubem kasą z reklam. Sponsorzy też nie skąpią grosza dzięki niemu. Mam nadzieję, że Perez ogarnie dałna nie pójdzie na wielki zakupy i zacznie spłacać dług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 20:53, Czarek188 napisał:

Real był, jest i będzie najbogatszym klubem na świecie ;) A ja Riberiego chciałbym zobaczyć
w Arsenalu. Do Realu niech nie idzie...


Też bym go nie chciał widzieć na Santiago Bernabeu. Albo mi się wydaję, albo ostatnio przyćmił go Robben :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyćmił to mało powiedziane. Chłopak totalnie się pogubił. Ja bym na jego miejscu zaczął wszystko od nowa. Nowy klub to podstawa. Inaczej koniec z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 21:13, Czarek188 napisał:

Przyćmił to mało powiedziane. Chłopak totalnie się pogubił. Ja bym na jego miejscu zaczął
wszystko od nowa. Nowy klub to podstawa. Inaczej koniec z nim...

Aż tak bardzo z nim nie jest^^ Jednak jeśli zdecyduje się na przejście to jestem ciekaw jaką ligę wybierze. W Anglii raczej by sobie poradził, bo ma odpowiednie warunki na tą ligę. Jeśli przeszedłby do Arsenalu to też miałby konkurencje. Dziwie się, że ten klub jest nim zainteresowany, ponieważ ma na skrzydła takich piłkarzy jak Rosicky (całkiem nieźle sobie radzi), Nasri (coraz lepiej mu idzie, do tej pory wspominam tego pięknego gola z Port kiedy ograł 3 piłkarzy i strzelił pięknego gola, Walcott (on niezaprzeczalnie według mnie powinien grać w pierwszej jedenastce), Arszawin w tym sezonie tez czasami grywał na skrzydle i radził sobie obiecująco. Szkoda, że Ramsey doznał kontuzji, bo bardzo dobrze się zapowiadał. Zapomniałem jeszcze o Eboue, który jest bez formy. Jeśli Kanonierzy sprowadzą Ribery''ego to będą musieli się pozbyć któregoś z wymienionych piłkarzy, a najprawdopodobniej może to być właśnie Eboue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 20:42, Smooqu napisał:

> zakup koszuli CR9 w najbliższym czasie ^^

Jak będe kupował to też oczywiście z nr 9.

Już pewnie o tym pisałem, ale ja kupiłem oryginalną koszulkę Realu- bez numeru, bo chyba tylko takie są w oficjalnych sklepach Adidasa. I teraz boję się z szafy wyjmować, żeby nie zniszczyć sprzętu za 280 zł albo żeby mi nikt nie podpierniczył. Zacznę zakładać w przyszłym sezonie jak już będzie "nieaktualna" :)

A Ribery''emu mówię stanowcze NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 21:29, Czarek188 napisał:

Heh, ja bym taką koszulkę w dużą ramkę oprawił. A Ribery mi oficjalnie do Realu nie pasuje
ale może...



Też nie widzę Ribery''ego w barwach Realu. Jak kogoś kupować tto tylko na lewą obronę. 2 transfery góra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować