Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2010 o 19:26, Sarturias napisał:

Jakby wszedł ten zakaz, to pewnie w RPA doszło by do takich zamieszek, ze by się mistrzostw kontynuować nie dało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serbia jest słaba zremisowała z Polską co już źle o nich wróżyło coś czuję, że Serbia po woli żegna się z RPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 20:03, Bithda napisał:

Jaki wynik typujecie na mecz Niemiec?


Brakuje kilku ważnych ogniw jak Ballack czy Rolfes, ale powinni dać radę. Z drugiej strony Australijczycy są trochę niedoceniani, ale w tym spotkaniu mają zamiar dać z siebie wszystko, a golkiper Mark Schwarzer zapowiadał nawet, że na pewno z Niemcami nie przegrają. Ciekawe się zapowiada ta konfrontacja, nie wiadomo jak wypali młodzież Jogiego Loewa. W końcu nasi zachodni sąsiedzi mają średnią wieku trochę poniżej 25. Stawiam na remis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 20:03, Bithda napisał:

Jaki wynik typujecie na mecz Niemiec?


2-0 dla Niemiec, ale licze, że Australia sprawi niespodzianke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiałem na 3:0 bo wydaje mi się, że Shwainstainger zastąpi ballacka ale po komentarzy Joacima Lewa stawiam na 2:0 lub 1:0. ostatecznie 2:0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 20:14, Bithda napisał:

Ja stawiałem na 3:0 bo wydaje mi się, że Shwainstainger zastąpi ballacka ale po komentarzy
Joacima Lewa stawiam na 2:0 lub 1:0. ostatecznie 2:0.


Faktycznie Schweinsteiger grał od jakiegoś czasu w Bayernie w środku pomocy i z tej roli wywiązywał się nieźle. Ale czy udźwignie tę wielką odpowiedzialność, jaka spoczywała na barkach Ballacka? W końcu on go zastępuje. Okaże się niebawem, ale myślę, że powinien sobie poradzić.

Niemcy mają jednak problem z napadem. Z Australią na pewno zagrają Podolski i Klose, a oni miniony sezon mogą spisać na straty... czy błysnął na boisku Durbanie? Wątpliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 13:22, Kadaj napisał:

Dla mnie to zdecydowanie najlepszy jak do tej pory mecz turnieju (z uwagą, że nie widziałem
spotkania gospodarzy z Meksykiem). Było w nim w zasadzie wszystko, czego oczekuję po
meczach piłkarskich: sporo szybkich i dynamicznych akcji, błyskawiczne przejścia z obrony
do ataku, parady bramkarskie (Howard xP), zaangażowanie (w zasadzie nikt nie odstawiał
nogi), znakomite interwencje w obronie (wręcz rzucający się na piłke Amerykanie czy wślizgi
Terry''ego/Gerrarda).

Wiadomo, każdy lubi co innego. Dla mnie np. dużo lepsze były mecz otwarcia, Argentyna-Nigeria i przede wszystkim dzisiejszy Serbia-Ghana. Podobali mi się Afrykańczycy, atletycznie są fenomenalni, szybkościowo chyba nikt z nimi nie ma szans. Szkoda tylko że brakuje im Essiena czy Muntariego, bo zaryzykowałbym stwierdzeniem, że mogą dojść nawet do półfinału. Tak się skończy trochę szybciej, ale i tak są najlepszą drużyną z Czarnego Lądu.
Zawiodłem się na Algierii, nie spodziewałem się cudów, ale chciałem żeby chociaż pomieszali w grupie. A skończy się na tym, że Anglia i USA pewnie wyjdą z grupy.
Teraz czekamy na naszych zachodnich sąsiadów, mam nadzieję, że Australia sprawi niespodziankę i wywalczy punkt ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem Mullera to cofnąłem słowa, że Niemcy to conajmniej do półfinału. Pierwszy gol polaków na MŚ, Podol niesamowita plomba ; o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imponująco grają Niemcy. Gdyby Ozil (chyba najlepszy na razie na boisku) miał więcej szczęścia mogłoby być już 4:0. Australia nie ma za wiele do powiedzenia. Podopieczni Loewa to jak dotąd zdecydowanie najlepiej przygotowana do tego Mundialu drużyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemcy... No jak niemcy, ale tak pięknej gry się nie spodziewałem. Grają świetnie, Ozil ładnie, nie licząc tych zmarnowanych sytuacji, aktywny Podolski, który na skrzydle pokazuje ile jest warty i zawsze przydatny Lahm. Dziwi tylko, że prowadzą tak nisko, bo z ich grą powinny być jeszcze conajmniej dwa czy trzy gole. Czekam na drugą połowę, bo aż przyjemnie się ogląda. W każdym razie jak dotąd, faworyt do mistrzostwa - Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z grających do tej pory drużyn Niemcy prezentują się najlepiej. Grają szybką , efektowną i co najważniejsze na razie skuteczną piłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś żart czerwona kartka dla Tima Cahila za co bo wszedł zgiętymi kolanami a raczej się przewrócił on nawet nie chciał faulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 21:45, benq20 napisał:

To jest jakiś żart czerwona kartka dla Tima Cahila za co bo wszedł zgiętymi kolanami
a raczej się przewrócił on nawet nie chciał faulować.

noga schweinsteigera pokazała na co zasługiwał ten faul. Bezmyslnie od tylu wjechal, kit że ze zgietymi nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ozil gra bardzo fajną piłkę. Jeśli będzie grał tak przez kolejnych kilka meczy na mundialu, to kto wie, czy zabawi długo w Werderze. Nadawałby się do Manchesteru, ale to tylko moje ciche marzenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować