Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Mimo, że Argentyna wygrała to i tak Nigeria zaprezentowała się całkiem dobrze.
Teraz trzeba czekać na mecz Anglia-USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 18:36, Starscream napisał:

> http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/nie-inter-a-bayern-zwyciezca-ligi-mistrzow,1,3244112,wiadomosc.html

> !!!!!!!
Żałosne. Jak odbiora Interowi tytul i dadza puchar dziadowskiemu Bayernowi to nie ogladam
juz LM

nie wydaje mi się to możliwe, ale nie wiadomo jak Niemcy tu zamieszają:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znany jest już skład Anglików na mecz z USA:

Green, Johnson, A. Cole, Gerrard, Terry, Lennon, Lampard, Rooney, Milner, King, Heskey.

Nie podoba mi się brak Barry''ego oraz obecność Milnera i Heskey''a . Ale i tak będę za godzinę ściskał kciuki za Dumę Albionu. Już na początek najtrudniejszy rywal w grupie, jestem jednak przekonany, że dadzą radę i obronią trochę nadszarpnięty po tych dwóch dniach honor Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wielką nadzieję że wygrają Yankesi. Nigdy nie przepadałem za Anglią i Anglikami.


Mam jeszcze takie pytanie. Czy ktoś zwrócił uwagę na te trąbki podczas odgrywania hymnów ? No rozumiem że podczas meczu można dziko kibicowac ale przy hymnie państwowym należy zachowac ciszę a te trąbki zagłuszają prawie cały hymn. Spiker przecież mógłby poprosic publicznośc o zaprzestanie głupiego dmuchania w trąby podczas hymnów, tylko czy ktoś go tam posłucha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie się coś działo. Mecz Grecji z Koreą jeszcze dość denny- Grecja nie miała wielkiego pomysłu na grę, dopiero pod koniec długie piłki w pole karne coś im dawały. Korea ładnie i mądrze i zasłużenie wygrali. Aha i dla tych mędrców, którzy twierdzą że ostatni dobry mecz Grecy zagrali na ME 2004, przypominam, że jako pierwsi zakwalifikowali się bodaj do ME 2008, pewnie gromiąc wszystkich w naprawdę silnej grupie. Także Grecja nie skończyłasię na Kill''em All

Co do drugiego meczu- Higuain robił to, do czego nas przyzwyczaił w Realu- marnował na potęgę. O ludzie, no po prostu Maradona by wszedł i to strzelił. No ale taki jest Gonzalo- niby marnuje tyle okazji, że powinien się wyspowiadać, ale z drugiej strony ma ich jeszcze tyle więćej, że z rachunku prawdopodobieństwa wynika, że strzeli. Jak nie teraz to w następnym meczu- w którym pewnie zagra, bo niby Milito grał mało, ale kontratak zmarnował koncertowo. No ale skoro Gonzalo był nieskuteczny, to co możemy powiedzieć o drugim napastniku, który marnował jeszcze gorzej i z jeszcze prostszych pozycji?? No ale dobra, on jest boski i pomazany, więc on może :) Dobre i to bardzo były te kontrolowane zastoje i wolna gra, pozwalała odetchnąć zawodnikom, a przeciwnicy się męczyli. Ogólnie Argentyna nie przemęczając się wygrała pierwszy, chyba najtrudniejszy mecz i teraz już na luzie może grać z pozostałymi drużynami. Czyli chyba plan wykonali

No i jeszcze komentarz- ludzieeeeee. Ja rozumiem, że dla kogoś "Sznajder" tworzy emocjonującą atmosferę, ale jak słyszę Budrisso, Militer i przede wszystkim klasyczny już "Odewminge" to po prostu cholera mnie bierze i wychodzę z siebie i staję obok. Przecież tego się nie da słuchać!! A już Lubański to już w ogóle szczyt szczytów. Wiem, że kontuzja zablokowała mu wspaniałą być może karierę, ale żeby teraz jeździć z upodobaniem po napastniku to jest już przesada. Zachwytu nad Messim nie skomentuję, no bo w końcu ma do tego prawo, a i podstawy też były, ale no trochę więcej obiektywizmu. Przecież tak się tam tymi strzałami w bramkarza rajcował, że pewnie potem w białym pokoju siedzieli (taki rubaszny, męski żart- kto zrozumiał, ten zboczeniec i erotoman). Zmarnowane 3 setki Higuaina to beznadziejny napastnik, w ogóle do zmiany, a zmarnowane 6 setek Messiego to kapitalny bramkarz, i "ah, jakąż on ma łatwość w dochodzeniu do sytuacji". Obaj marnowali na potęgę, ale nie ma ich co krytykować, bo na pewno w końcu strzelą, potrafią to przecież robić genialnie. A ekspert Lubański jednego krytykował non-stop, a drugiego wychwalał tak bardzo, że Kołtoń takich orgazmów podczas transmisji nie ma. Messi grał lepiej od Higuaina- proste i uczciwe. A nie, że jeden unosi się nad ziemią podczas dryblingów a drugi kala szlachetną murawę swoją grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te trąbki są dobijające. Powinni ich zakazać na trybunach. Każdy murzyn taka ma. Nie dziwie sie pilkarzom ze juz zaczeli protestowac na ten temat.
Ja kibicuje ANGLII, USA zrobilo z siebie mistrzow jeszcze przed mundialem, a tak naprawde sa przecietniakami a ligi europejskie wiekszosc z nich zna tylko z bajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze mnie te trąbki póki co nie ruszają, choć za kilka dni pewnie będę miał już ich serdecznie dosyć. Co zrobić, taki "urok" Mundialu w Afryce, to jest w ich opinii kibicowanie, pewnie też się dziwią dlaczego Europejczycy na meczach "drą mordy" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 20:06, Starscream napisał:

Te trąbki są dobijające. Powinni ich zakazać na trybunach. Każdy murzyn taka ma. Nie
dziwie sie pilkarzom ze juz zaczeli protestowac na ten temat.
Ja kibicuje ANGLII, USA zrobilo z siebie mistrzow jeszcze przed mundialem, a tak naprawde
sa przecietniakami a ligi europejskie wiekszosc z nich zna tylko z bajek


Siedmiu, jeżeli dobrze pamiętam, Amerykanów gra w Premiership, a np, Cherundolo w Bundeslidze. Zatako Kakao?

Co do trąbek.. mi tam nie przeszkadzaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2010 o 20:33, Budep napisał:

Siedmiu, jeżeli dobrze pamiętam, Amerykanów gra w Premiership, a np, Cherundolo w Bundeslidze.

No dobra ale sa ogolnie jacys niewazni i pewnie wiekszosc grzeje lawe w klubach ktore graja co roku w barazach. Piszac europejskie kluby nie mam na mysli 3 ligi rumunskiej (nie traktuj tej 3 ligi doslownie )

Dnia 12.06.2010 o 20:33, Budep napisał:

Zatako Kakao?

ile ty masz lat 7?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 20:46, Starscream napisał:

No dobra ale sa ogolnie jacys niewazni i pewnie wiekszosc grzeje lawe w klubach ktore
graja co roku w barazach. Piszac europejskie kluby nie mam na mysli 3 ligi rumunskiej
(nie traktuj tej 3 ligi doslownie )

Howard - główny bramkarz Evertonu, Bocanegra podstawowy obrońca Rennes(Ligue 1), Spector - podstawowy obrońca West hamu, Beasley - podstawowy zawodnik Glasgow Rangers, Dempsey - podstawowy zawodnik Fulham,Onyewu - zawdonik Milanu(nie grał przez kontuzje) faktycznie, III liga Rumuńska.

Dnia 12.06.2010 o 20:46, Starscream napisał:

ile ty masz lat 7?:p

Po takiej odzywce można sadzić że ty tyle masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez umiem korzystac z google ale prawda jest taka ze sa malo wazni i graja w dosyc slabych klubach jak na reprezentacje takiego kraju jak USA to sa fakty i tyle
A Zaktao Kakao slyszalem ostatni raz w podstawowce wiec to chyba wy macie po 7 lat

Zreszta Magok ci to elegancko wyjasnil

PS bramkarz z Evertonu sie doigral trzeba bylo nie drzec mordy
PS2 Beckham w garniturku pozamiatał:D Ma gosc styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 21:01, Magok napisał:

No ale wiesz po takich tekstach jak Zatako Kakao można wnioskować, że Budep jest trochę
cofnięty.


Wy kompletnie nie macie humoru chyba. Do wszystkiego podchodzicie tak poważnie?
A co do meczu to wynik mi się podoba. Przydałoby się jeszcze kilka bramek dla Anglii a najlepiej jakby uczynił to Rooney :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 21:03, Starscream napisał:

Tez umiem korzystac z google ale prawda jest taka ze sa malo wazni i graja w dosyc slabych
klubach jak na reprezentacje takiego kraju jak USA to sa fakty i tyle
A Zaktao Kakao slyszalem ostatni raz w podstawowce wiec to chyba wy macie po 7 lat


Oczywiście, są tak marginalni że ich nikt nie zauważa, ale co to oni graja na MŚ i graja w większość w klubach Europejskich, i nie powiedziałbym że w słabych. Po drugie akurat nie korzystałem z google. Po trzecie, ja to słyszałem i w podstawówce i nawet w liceum, no ale fakt powiedzonko " Zatkało kakao" oddaje cofniecie człowieka. Może lepiej jakby napisał, morda w kubeł to takie dorosłe, lecz nie wtedy byś napisał, ze jest k@3wa nie kulturalny.Chodziło Ci w tym tylko o to aby zaczepić kolesia i spróbować byc fajnym. O 1:1 , fakt Green jest lepszy od Howarda, oj tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować