Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Co się dzieje z tymi sędziami, to paranoja. Widzieliście co zrobił francuski arbiter prowadząc mecz Brazylii? Fabiano zagrał ręką ewidentnie i strzelił gola, a sędzia uznał. Jednak chwilę później ten sędzia za pięć groszy pokazał mu, że widział jego zagranie ręką i jeszcze się uśmiecha :/

Zobaczcie

http://www.youtube.com/watch?v=O5WhHdT3abA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś o tym pisał ale teraz się gada tylko o Mistrzostwach Świata.
A Lech Poznań w Europejskich pucharach zagra z Inter Baku Wisła Kraków z FK Šiauliai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 12:16, Ecko09 napisał:

>

Każdy kto oglądał mecz ten wie, gdyż realizator pokazywał to.


No i co z tego? Może ktoś nie oglądał to nie wie. Jak mnie wkurzają takie posty, masz pisać głupoty - NIE PISZ NIC. Nikt ci nie każe wchodzić w ten link i oglądać tego samego jeszcze raz jak podczas relacji. Litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 12:16, Magok napisał:

Nie wiem czy ktoś o tym pisał ale teraz się gada tylko o Mistrzostwach Świata.
A Lech Poznań w Europejskich pucharach zagra z Inter Baku Wisła Kraków z FK Šiauliai.


Jest coś takiego jak ''odmienianie''. Lech zagra z InterEM Baku jak już coś. Rywale niesamowicie silni, nasze kluby raczej powinny odpaść. Chociaż jeżeli się zmobilizują to są wstanie nie powielić błędu, ba, kompromitacji Wisły sprzed roku i wyeliminować tych jakże wymagających rywali. Gdyby polska piłka stała na jakimś poziomie, to tu powinno być 5:0 dla naszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 12:28, Magok napisał:

Myślę, że Wisła powinna wygrać i to dużą różnicą bramek.
Lech też powinien sobie poradzić.


Jeżeli Lech myśli o fazie grupowej LM, to mistrza Azerbejdżanu (sic!) powinien zmiażdżyć z 4,5 do zera. Z kolei Wisła... jak to Wisła, przejdzie Litwę, dostanie jakiś mocniejszy klub i znowu pucharów nie będzie, tylko płacz i zgrzytanie zębów. To ja się spytam - gdzie transfery? Zresztą podobna sytuacja jest w Kolejorzu, nie ma żadnych wzmocnień, bo 22-letni Kiełb na Champions League jest, no umówmy się, za słaby. Może coś z niego wyrośnie, ale jakby miał być naprawdę dobrym kopaczem, to w tym wieku powinien wyróżniać się w lidze. Marnie to widzę, te nasze puchary. Z ciekawością za to śledzę transfery Legii, bo tam się coś dzieje, ściągają solidnych zawodników i jeżeli w zimowym oknie naprawdę dokupią tego (tajemniczego) Chlilijczyka za rekordową sumę w historii polskiej ekstraklasy, to za rok, dwa może być bardzo ciekawie w pucharach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 13:03, dominik713 napisał:

Za rekordową?Ja nie w temacie, wiadomo jaka to suma? ;d


Ten Chilijczyk ma być właśnie mega hitem. Na razie rekordowa to milion euro, zapłacona za Ivicę Vrdoljaka, który notabene przeszedł właśnie niedawno do Legii. Za tego Chilijczyka więc myślę, że wyłożą około, 1,5 mln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 13:10, Magok napisał:

Wygrać to pewnie wygra ale z mundialem dla mnie już się żegnają.

Nie bylbym tego taki pewien, RPA potrafilo przynajmniej strzelic bramke. RPA Juz nie ma praktycznie zadnych szans na awans wiec moze beda chcieli sie przynajmniej pozegnac w dobrym stylu. Z tego co wiem to na razie sa najgorszymi gospodarzami w historii Mistrzostw Swiata (nie wygrali zadnego z 2 pierwszych meczow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 13:13, Starscream napisał:

> Wygrać to pewnie wygra ale z mundialem dla mnie już się żegnają.
>
Nie bylbym tego taki pewien, RPA potrafilo przynajmniej strzelic bramke. RPA Juz nie
ma praktycznie zadnych szans na awans wiec moze beda chcieli sie przynajmniej pozegnac
w dobrym stylu. Z tego co wiem to na razie sa najgorszymi gospodarzami w historii Mistrzostw
Swiata (nie wygrali zadnego z 2 pierwszych meczow)


Nom na razie dla RPA idzie bardzo słabo może się uratują tym meczem z Francją.Dzisiaj jeszcze ciekawie zapowiada się mecz Meksyk vs Urugwaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 13:35, Oblivion2450 napisał:

Nom na razie dla RPA idzie bardzo słabo może się uratują tym meczem z Francją.Dzisiaj
jeszcze ciekawie zapowiada się mecz Meksyk vs Urugwaj.

No way. Moim zdaniem zapadło już ciche porozumienie między reprezentacjami i w tym meczu padnie remis, który daje awans obu zespołom. Taka sytuacja była na EURO 2004 w meczu Danii i Szwecji. Najpierw Duniczycy strzelili ale potem sprokurowali karnego i się zrobiło 1:1. Potem strzelili na 2:1 ale nie bronili w końcówce zbytnio tego wyniku i mecz zakończył się 2:2. A sama gra wyglądała jak dziadek a gole postanowili postrzelać żeby uniknąć oficjalnych podejrzeń.
PS. Oczywiście chodzi o Meksyk i Urugwaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to takie oczywiste. Drużyna, która w tym spotkaniu wygra prawdopodobnie zapewni sobie uniknięcie starcia z Argentyną co jest dość dużą motywacją do gry na pełnych obrotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 15:13, Ecko09 napisał:

Francja- RPA i meksyk- Urugwaj. Te mecze są rozgrywane jednocześnie?

Tak. W tym tygodniu są po 4 mecze dziennie ale TVP transmituje zawsze tylko 2 z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować