Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

F*uck, taki mecz, a mnie w domu nie było. Tak bardzo chciałem zobaczyć CR na mundialu w akcji. Mam nadzieje, że ta wygrana Portugalii wjechała Hiszpanii na ambicję i pokażą nam dzisiaj jak wgniatają Honduras w murawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 16:02, jarekao napisał:

Mam pytanie, jak WKS wygra z Korea a Brazylia z Portugalią to kto wchodzi. Portugalia
ma już zapewniony awans?

Zależy to wtedy od bilansu bramek. A po tym meczu ten jest zdecydowanie na rzecz Portugalii ;) WKS by musiał wygrać równie wysoko z Koreą co Portugalia dzisiaj, a Portugalia przegrać z Brazylią wyżej niż WKS wczoraj ;) Więc to raczej możliwe nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 16:02, jarekao napisał:

Mam pytanie, jak WKS wygra z Korea a Brazylia z Portugalią to kto wchodzi. Portugalia
ma już zapewniony awans?


Nie ma zapewnionego, ale ma bardzo wielką szanse by wejść przy podanej przez Ciebie możliwościach istotne będą wysokości wygranych.

W chwili obecnej Portugalia ma +7 bramek a WKS - 2. To by WKS awansowało jest dość mało prawdopodobne. Zbyt hokejowe wyniki musiałby paść w obu meczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 15:44, Ecko09 napisał:

A komentator na początku meczu już coś wspominał o zniknięciu 4 Koreańczyków. Ja na miejscu
Koreańczyków uciekłbym do USA i nigdy nie zbliżył się już do Azji ;]


Wtedy zostałbyś zdrajcą, a zdradę każe się w Korei do trzeciego pokolenia. Twoja rodzina i może nawet przyjaciele trafiliby do więzień, obozów pracy itd... żaden z nich nie ucieknie. Nawet nie bardzo mają jak, bo każdego z piłkarzy cały czas pilnuje oficer bezpieki.
Żal mi Koreańczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 15:37, matis9988 napisał:

To by było wielkie zaskoczenie, bo Hiszpania jest jednym z głównych faworytów do mistrzostwa.


Wiem. Ale kompletnie mi się ich styl gry, ta filozofia futbolu, nie podoba. Dlatego zawsze kibicuję rywalom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to kogoś interesuje to sporządziłem taką małą tabelę jak prezentują się dotychczas poszczególne kontynenty/federacje. Wszyscy narzekają (i to raczej słusznie) na Europę, ale co w takim razie mają powiedzieć kibice z Afryki, którzy mieli niesamowite oczekiwania względem tego turnieju.

Ameryka Płd. / CONEMBOL - 2,55 pkt. na mecz
Europa /UEFA - 1,45 pkt. na mecz
Ameryka Płn. i Śr./ CONCACAF - 1,2 pkt. na mecz
Oceania /OFC - 1 pkt. na mecz (przy czym mają też tylko jednego przedstawiciela)
Azja/ AFC - 0,87 pkt. na mecz
Afryka/ CAF - 0,58 pkt. na mecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 16:21, mati285 napisał:

Oceania /OFC - 1 pkt. na mecz (przy czym mają też tylko jednego przedstawiciela)

Coś pomyliłeś.
Są dwa zespoły: Australia i Nowa Zelandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 16:36, Maker3 napisał:

> Oceania /OFC - 1 pkt. na mecz (przy czym mają też tylko jednego przedstawiciela)

Coś pomyliłeś.
Są dwa zespoły: Australia i Nowa Zelandia


Australijczycy udają Azjatów, tak jak Izrael czy Kazachstan Europejczyków. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 16:36, Maker3 napisał:

Coś pomyliłeś.
Są dwa zespoły: Australia i Nowa Zelandia

Australia jest członkiem AFC, azjatyckiej federacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda koreańczyków, bo w pierwszym meczu prezentowali się naprawdę nieźle, tak jak dziś w pierwszej połowie. Potem popełnili dosłownie trzy błędy, które portugalczycy bezlitośnie wykorzystali i było 4-0. Wtedy prawdopodobnie poczuli się całkowicie zrezygnowani i już nie mogli powstrzymać lawiny.

Szwajcarzy natomiast wywołują uśmiech na mojej twarzy, kiedy ostatnio stracili gola na ME/MŚ, ja nie bardzo pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Szwajcarów za pobicie nowego rekordu i brawa dla Chilijczyków za zwycięstwo, chociaż mam wrażenie, że ta nieskuteczność będzie ich kosztować awans do kolejnej rundy (mało brakowało a kosztowałaby ich 2 pkt. w tym meczu), bo mimo dwóch zwycięstw bilans +2 nie daje im zbyt komfortowej sytuacji. Wszystko w nogach Hiszpanów, którzy pewnie z Hondurasem wygrają, bo cuda jednak nie zdarzają się dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sytuacja
Wygląda na to, ze 3 zespoły będą mieć po 6 punktów.
Na razie najgorszy bilans ma Hiszpania, i niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że oni już przeszli. chyba, że przegra ostatni mecz a Szwajcaria i Hiszpania wygrają pozostałem mecze.

Co do dzisiejszego meczu to był nudny jak dla mnie ;/. Jedyne co było ciekawe to ten daremny sędzia. I gol Chilijczyków ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że Chile się nie da i będzie grać na remis wtedy przechodzi Chile i jak Szwajcaria wygra to oni przechodzą razem z Chilijczykami do 1/8 ;D Ale nie liczył bym na taki przebieg gry. Ale nic nie wiadomo, bo już dużo meczów było sensacją. Włochy - Nowa Zelandia 1:1, Hiszpania - Szwajcaria 0:1 to tylko dwa przykłady, ale jest jeszcze kilka meczy ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować