Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2011 o 23:54, Gregwil napisał:

Mam takie pytanie z ciekawości. Skąd masz takie informacje?


O 62 latku mówili na TVP3, o bezpodstawnym zatrzymaniu chłopaka zamiast "Starucha" pisano w necie na dwóch niezależnych portalach.
Informacja o sposobie zatrzymania "Starucha" krąży po mieście i została potwierdzona przez stosowne osoby.


A dzisiaj kabaretu w wykonaniu władz mamy ciąg dalszy. Lada dzień zamkną wszystkie areny sportowe w tym kraju, łącznie z basenami, Orlikami i matami judo.

5 Czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co, teraz nad kibolami będziesz się użalał? Daj spokój, oni powinni gnić w więzieniu, a nie pajacują po programach w telewizji jak staruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ferguson przed sezonem zdecydowal,ze chce miac kapitana obrońce,prezentujacego rowna wysoka forme przez caly sezon i do tego takiego który nie jest czesto trapiony przez kontuzje.Rio nie spelnia ostatniego warunku wiec kapitanem jest Vida i swietnie sie sprawdza w tej roli :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 16:55, filip29 napisał:

Jestem kibicem MU, ale proszę was ludzie nie piszcie tak, bo zadzieracie nosa jak kibice
Barcy, z których się tak śmiejecie.

A przeczytałeś chociaż kontekst mojego posta? Bo on wcale nie dotyczył szans w finale, ani wywyższania się pod względem wyników. No chyba że owe "na 99% czwarty tytuł" uważasz za zadzieranie nosa....


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 20:00, Ecko09 napisał:

Tja, Vidic też sporo kontuzji łapie...


No nie wiem. Ja go zawsze pamiętam jako tego, który nie jest często kontuzjowany. Dla argumentu podam, że w tym sezonie bodajże 44 występy i to jest 3/4 wynik, bo tyle samo ma też Edwin, który w tym sezonie wq. mnie jest największą postacią, a jeśli nie to na bank jedną z naj w MU.

EDIT: walnąłem błąd ort ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 18:59, Moutywator napisał:

I co, teraz nad kibolami będziesz się użalał? Daj spokój, oni powinni gnić w więzieniu,
a nie pajacują po programach w telewizji jak staruch.


A ty co z rządu czy od wojewody?

Nad bandytami nie będę się użalał.
Żal mi jedynie ludzi którzy wszystkich kibiców ładują do jednego wora. Żal mi również wszystkich co ślepo wierzą w to co pisze wybiórcza i w szczerość intencji rządzących darmozjadów.
Powtarzam. Jedyny zarzut postawiony zatrzymanym w Warszawie to wtargnięcie na murawę w czasie meczu. Czyli bandytyzm okrutny. Nie zatrzymano żadnego, który brał czynny udział w awanturze. Nie wiem jak w Poznaniu, bo nie zgłębiałem tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2011 o 18:44, Quire napisał:

A dzisiaj kabaretu w wykonaniu władz mamy ciąg dalszy. Lada dzień zamkną wszystkie areny
sportowe w tym kraju, łącznie z basenami, Orlikami i matami judo.

5 Czerwca.

Powrot do PRL. Odpowiedzialnosc zbiorowa. Nie mamy pomysłu na rozwiązanie sprawy zakazujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zamknąć wszystkie stadiony niż wydawać miliony na zabezpieczanie meczów. Jak się hołota nie nauczy szanować publicznej własności (a obecnie wiele stadionów jest finansowanych przez miasta), to w ogóle mecze piłki nożnej nie powinny się odbywać. Trudno, czas wreszcie zacząć walczyć z piłkarskim bandytyzmem, a to tylko jeden z możliwych środków. Przecież te wszystkie stowarzyszenia, czy kluby kibiców działają jak mafia, mają też coraz bliższe mafii sposoby działania. Może zacząć używać ostrej amunicji w stosunku do kiboli demolujących stadiony? W ciągu kilku dni by się wszystko szybko skończyło :D a tak na serio, w Anglii sobie z tym problemem poradzili poprzez drakońskie kary i bezwzględne ich przestrzeganie. Jak widać można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:26, kakinho1992 napisał:

Pokazówki Tuska i PZPN ciąg dalszy, wszystkie stadiony zamknięte dla przyjezdnych, skutek
na pewno to przyniesie, tylko ciekawe czy szybciej nie będzie to zdemolowanie jakiegoś
miasta. Swoją drogą ponoć policja chce zidentyfikować wszystkich co wczoraj bluźnili
na Widzewie. Powodzenia niech zaczną od Nowaka z gejksy.


Dal mnie powinny być bardziej ostre kary i tego nie potrafią zrobić, w inny sposób walczyć. Sam nie chce aby na Euro nie było incydentu.
Jak by jeden z drugim za wyczyn dostał sporo albo kilka tysięcy, a nawet naprawił to co zespól, dożywotni brak wejścia to by inaczej podchodził do tego.

Wiadomo trzeba chronic to co nowe powstanie, urtrzymac to co piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 20:21, Quire napisał:

Powtarzam. Jedyny zarzut postawiony zatrzymanym w Warszawie to wtargnięcie na murawę
w czasie meczu. Czyli bandytyzm okrutny. Nie zatrzymano żadnego, który brał czynny udział
w awanturze. Nie wiem jak w Poznaniu, bo nie zgłębiałem tematu.

W Anglii mogą ci dowalić niezłą karę za rzucenie gumy na murawę. IMO za każde takie przewinienie powinna być taka kara, żeby ludziom się na zawsze odechciało, wtedy byłby spokój. Za wtargnięcie na murawę załóżmy zakaz stadionowy na pół roku + kara pieniężna w granicy kilku k. Oczywiście o ile byłoby to respektowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 23:07, JayL napisał:

W Anglii mogą ci dowalić niezłą karę za rzucenie gumy na murawę. IMO za każde takie przewinienie
powinna być taka kara, żeby ludziom się na zawsze odechciało, wtedy byłby spokój. Za
wtargnięcie na murawę załóżmy zakaz stadionowy na pół roku + kara pieniężna w granicy
kilku k. Oczywiście o ile byłoby to respektowane.


W Anglii, z tego co gdzieś w telewizji słyszałem, za wtargnięcie na murawę można dostać dożywotni zakaz stadionowy :D i takie rozwiązanie przyjąłbym także w Polsce :) surowe kary+bezwzględne ich egzekwowanie=za rok bandytyzm będzie już tylko czymś absolutnie marginalnym :D ale często kluby dogadują się z takimi bandytami i uchylają im np zakazy stadionowe, albo wręcz podpisują z nimi umowy handlowe, jak jest np. w Poznaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 13:53, kakinho1992 napisał:

http://www.weszlo.com/news/6844
O tak sobie poradzili w Anglii;) Niech zamykają stadiony, w końcu jakieś miasto zostanie
zniszczone i wtedy może pomyślą. W Polsce jest inna mentalność żeby zrobić Anglię, taka
ułańska fantazja wręcz.


Hm, oprócz derbowego spotkania podwyższonego ryzyka Aston Villi z Birmingham, reszta pokazanych sytuacji jest z meczów niższych lig :D poza tym czym innym jest wbiegnięcie na boisku, bez demolowania czegokolwiek, po skończonym meczu, aby się cieszyć z zawodnikami z jakiegoś sukcesu, a czym innym jest przerywanie meczów, demolowanie całego stadionu i ataki na piłkarzy. A u nas głównie ma miejsce ta druga opcja. Poza tym tam kluby płacą ogromne kary za tego typu zachowania kibiców. A rozpoznani na demolowaniu oprócz spraw karnych mają jeszcze wieloletnie zakazy stadionowe, które są przestrzegane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 14:30, filip29 napisał:

Manchester przegrywa 1-0, a na Kuszczaka po prostu żal patrzeć. ;/

Oj będzie ostra suszarka w przerwie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 14:30, filip29 napisał:

Ogląda ktoś MU-Blackburn?
Manchester przegrywa 1-0, a na Kuszczaka po prostu żal patrzeć. ;/

Tak to jest , jak się tyle czasu nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam drugą połowę Blackburn - United i mecz bardzo ciekawy, dzieje się sporo, słupek bramki Kuszczaka, Manchester trochę bezradnie próbuje odrobić stratę.

Teraz konsultacje, karny czy nie? Jednak karny. Głupie zagranie Robinsona, po co faulował, jak Hernandez już był praktycznie za boiskiem? Nie miał szans dojść do piłki Meksykanin, ale jednak karny podyktowany.

Trafia Rooney. 1:1. Szkoda trochę Blackburn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować