Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dzięki za odpowiedzi, zarówno te bliższe jak i dalsze prawdy. :P

To chyba w sumie lepiej że Stoke zagra w pucharach, przynajmniej będą się starać i tych rozgrywek nie oleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

38 bramek:) Niesamowity wynik, w dodatku porównując z naszą jakże marną ligą, gdzie
teoretycznie łatwiej powinno się zdobywać bramki, a obecnie najlepszy strzelec ma ich 11:), co prawda
w 27 meczach, ale myślę, że nawet gdyby było ich 37 wynik i tak nie byłby oszałamiający.
Z kim Real gra w ostatnie kolejce? Mam nadzieję, że rekord zostanie wyśrubowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:33, Dark_elves napisał:

Z kim Real gra w ostatnie kolejce? Mam nadzieję, że rekord zostanie wyśrubowany:)


Z Almerią, czyli najsłabszą drużyną ligi :D więc Ronaldo może jeszcze jakieś bramki zdobyć, czego mu z całego serca życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 23:29, Czarek188 napisał:

> Niesamowity piłkarz.

Phi, ciekawe gdzie są teraz fani Lełosia Meśśiego ;p


Tu są Fanie Realu. Tak więc Ronaldo zdobywa trofeum Pichcici brawo dla niego mam nadzieje że w przyszłym roku będzie znów zacięta rywalizacja między nim, a Messim lub kimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 23:29, Czarek188 napisał:

> Niesamowity piłkarz.

Phi, ciekawe gdzie są teraz fani Lełosia Meśśiego ;p


Tu są Fanie Realu. Tak więc Ronaldo zdobywa trofeum Pichcici brawo dla niego mam nadzieje że w przyszłym roku będzie znów zacięta rywalizacja między nim, a Messim lub kimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem właśnie jakiś artykuł, że Wisła w eliminacjach ma szanse być rozstawiona w II i III rundzie. Jednak w III rundzie będzie musiała mieć dużo szczęścia (chyba 3 drużyny, które mają wyższy współczynnik muszą wcześniej odpaść lub nie zdobyć mistrza). W fazie przedwstępnej czy jak jej tam (tej ostatniej) przed LM Wisła już na pewno nie będzie rozstawiona. Co ciekawe gdyby Lech Poznań (21 683 pkt w rankingu przy 10 183 pkt Wisły) obronił w tym sezonie mistrzostwo Polski, miałby niemal pewne rozstawienie w IV rundzie eliminacji LM :/ także w Poznaniu (choć nie tylko :P po chyba każdy kibic wolałby zobaczyć jakiś polski klub w LM, niż emocjonować się tylko Realem i Barcą, na meczach których był może góra 2 razy) możemy sobie w brodę pluć, tym bardziej, że jak nie będzie pucharów w tym roku to znów stracimy pkt. i od nowa ciułanie. To właśnie jest polska krótkowzroczna piłka. Zero stabilizacji, jakby tak 3-4 sezony dobrej regularnej gry w pucharach, awans do LM pewny, a tak kolejny sezon LM bez polskich drużyn.. i nie widać by się coś zmieniło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że wczoraj tylko wyrówna rekord (choć niby oficjalnie właśnie tak się stało), a tu zdołał strzelić gola w 90 minucie. Ostatni mecz z Almerią i myślę, że będzie trochę chciał podwyższyć poprzeczkę rekordu i dobić kilka bramek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 16:37, SongoX napisał:

A już myślałem, że wczoraj tylko wyrówna rekord (choć niby oficjalnie właśnie tak się
stało), a tu zdołał strzelić gola w 90 minucie. Ostatni mecz z Almerią i myślę, że będzie
trochę chciał podwyższyć poprzeczkę rekordu i dobić kilka bramek.

O co chodzi z tą jedną nieuznaną bramką CR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 16:47, Paoro napisał:

O co chodzi z tą jedną nieuznaną bramką CR?


Otóż nagrodę Pichichi przyznaję gazeta Marca, która uznała bramkę w meczu, kiedy strzał oddał Pepe, a piłka otarła się o Ronaldo, natomiast federacja uznała bramkę Pepe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakby Ronaldo strzelił 50 czy 100 bramek w lidze to nie zmienia to faktu że ten sezon dla Realu jest przegrany.Puchar Króla, tytuł dla najlepszego strzelca i rekordy z tym związane nie mogą zaciemnić ogólnego obrazu.

Niemniej jednak jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma:)

Jako Legionista, również wolę pamiętać ten sezon jako ten w którym zdobyliśmy Puchar Polski i otrzymaliśmy do dyspozycji nowy stadion a niżeli z powodu wyników w lidze czy z powodów śmiesznej PRowej wojny wypowiedzianej przez ignorantów z rządu i instytucji im podległych.
5 Czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.eurofutbol.pl/news/272113-Dodatkowy-zespol-z-Premier-League-w-LE/

Ciekawa inicjatywa UEFA muszę przyznać, czyli w przyszłym sezonie w europejskich pucharach Anglia będzie mieć aż 8 drużyn ;o

Poza tym wie ktoś na jakiej zasadzie działa ta klasyfikacja fair-play? Chodzi o to, że w wymienionych w artykule ligach pokazano piłkarzom najmniejszą liczbę kartek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 18:46, Mange napisał:

o co chodzi z tym fer plej ?


Chyba chodzi o to, że w tych ligach sędziowie pokazali najmniej kartek, ale to trochę dziwne, że w pierwszej trójce klasyfikacji jest Anglia - przecież tam się gra dość ostro ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 18:52, Wszystkozajete napisał:

dziwne, że w pierwszej trójce klasyfikacji jest Anglia - przecież tam się gra dość ostro
;]

Ostro, ale w miarę fair. I nie łapie się za twarz od szturchnięcia w ramię. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne krajowe ligi nie są brane pod uwagę przy sporządzaniu tego rankingu.
Tutaj macie co nieco wyjaśnione na czym to polega.
http://pl.uefa.com/uefa/socialresponsibility/respect/news/newsid=1586512.html

Jeżeli się nie mylę, sam ranking zaczął być sporządzany już w latach 90. Nie jestem tego pewien przyznam szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/wyjasnienia_patryka_maleckiego/

I myślą że to rozwiązuje sprawę???
Jakby został zawieszony na 5-10 meczów, dostał ze 100 godzin prac społecznych w obozach dla uchodźców to może nauczyłby się trzymać język za zębami, bo tolerancji to się nigdy nie nauczy, skoro ma takie poglądy.

Czekam tylko co w tej sprawię zrobi Ekstraklasa. Swoją drogą takie zachowania to nawet podlegają pod prokuraturę. A no i nasz umiłowany panujący nam D.T. w ramach krucjaty przeciw stadionowym bandytom powinien się sprawą zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować